Refleksje w temacie idiotów

Sędzia nie był na krótkiej liście Neumanna. Więc bez dyskusji trzy miesiące aresztu.
 
TVP Kurskiego i newsy Holeckiej powtarzały epizod 1000 razy w ciągu dnia.
Trzech zamaskowanych drabów przebija się przez tłum reporterów. Kamery, mikrofony robią ścieżkę. Pusta przestrzeń dla NIEGO.
Kręci się tylko jakaś mikropanienka z mikrofonem, bo kazali jej wpakować ten mikrofon Nowakowi w usta.
 
I idzie ON. To jest ważny występ. Ma tylko 15, góra 30 sekund. Lecz nikt nie ma wątpliwości, że ON jest najważniejszy. Nowak. Sławomir.
To jedna z tych chwil, na które zwykli śmiertelnicy czekają całe życie, a ona nigdy nie nadchodzi.
A oto ON, kolejny żulik z Wrzeszcza, czy innej Oruni, pokaże się milionom. Nie tylko Polakom. Jak Bóg da, to zademonstrują to nawet Aborygenom.
 
Nie ważne, że jutro mogą go dymać w kakałko – liczy się ta chwila. Przejdzie do historii.
 
Kur*a, pieprzona maseczka zakrywa twarz. A ON miał wyćwiczoną przed lustrem specjalną minę. Typu znudzenie i rozbawienie. Typu – no cóż...
Możecie mi skoczyć. Teraz robimy show, a w celi już czeka dobry stek i butelka wina. Niech dziatwa ma tę jedną chwilę, ha, ha ha – triumfu. Ja jestem Nowak. Sławomir.
 
Tylko 15 sekund, a sztuka jak Hamlet. I ta moja kwestia spokojnym znudzonym tonem do tłumu reporterów, a właściwie do całej prymitywnej i durnej Polski: - Chyba rozumiecie, że to polityczna ustawka. Ja jestem przyzwoitym człowiekiem.
 
Hmm... Przyzwoity człowiek... Tyle razy pytałem ojca, a potem przyjaciół i nikt mi nie powiedział co to znaczy. Więc przyzwoity jestem po swojemu. Ale jestem. Kaczka i Kamiński nie będą mi wciskać kitu, co oni sądzą o przyzwoitości. Kwaśne tumany.
 
 
Szołmen, ten, kogo wielbią tłumy, podziwiają faceci i kochają kobiety. Tak sobie siebie wyobraził. A to łachudra. Niedojrzały pętak, sam przed sobą i wszystkimi grający Twardziela. A w rzeczywistości zestrachany dzieciak, co juz sika w gacie i poci się pod wygolonymi pachami.
Wszyscy mogli się o tym przekonać słuchając podsłuchanej rozmowy z innym cwaniaczkiem, ministrem Parafianowiczem, gdy drżącym głosem dopytywał się – czy oni mogą mnie wsadzić?
 
Wypisz, wymaluj wzorcowa egzemplifikacja całej Platformy Obywatelskiej, kompletnie pustej w środku, gdzie wszyscy aktorzy grają głupie role z mołdawskiego wodewilu.
 
Ale Sławek Neumann każdemu obiecał: - Póki jesteś w PO, żaden sąd nie zrobi ci krzywdy. Wiadomo. Sądy są ciągle nasze.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

24-07-2020 [15:49] - tricolour | Link:

Zamroczona c2h5oh ciemnota nie widzi 70 baniek utopionych w niewyborach, tysięcy niedostarczonych przez wyciąg narciarski respiratorach, dwóch dużych bańkach w zamian za oddaną właśnie bez trybu prezesurę itp.

Smacznego!

😛

Ps. Nie sądźcie, bo będziecie sądzeni.

Obrazek użytkownika sake3

24-07-2020 [18:45] - sake3 | Link:

@tricolour......A czym zamroczona wasza ciemnota?Chyba Marychą bo po C2H5OH takich głupot się nie wygaduje i takimi ordynarnymi bluzgami nie szpanuje.

Obrazek użytkownika jazgdyni

24-07-2020 [20:11] - jazgdyni | Link:

Daj mu spokój. Co robią Sławomiry w piątek? Zarzynają się czym się da w zależności od głębokości kieszeni. A wąchanie Tri od dawna jest tanim odjazdem.

Obrazek użytkownika tricolour

24-07-2020 [21:02] - tricolour | Link:

@Jazgdyni

Miód mi się leje na serce gdy taki tuz intelektu oraz dobry człowiek z dziada pradziada, na trzy słowa prawdy reaguje agresją.

Miło patrzeć jak pycha kroczy przed upadkiem.

Na zdrowie!

Obrazek użytkownika tricolour

24-07-2020 [20:56] - tricolour | Link:

@Sake

A które słowo to jest ten ordynarny bluzg? Prezesura?

Powiedz, proszę, bo ja nie wiem...

😋 Mniam.

Obrazek użytkownika Tomaszek

24-07-2020 [21:52] - Tomaszek | Link:

To i tak w porównaniu z poprzednikami i tak taniocha , prawie barszcz .

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

25-07-2020 [00:17] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Świetnie podsumowane przez większość komentujących to żałośnie kretyńskie tekścidło!

Obrazek użytkownika jazgdyni

25-07-2020 [20:23] - jazgdyni | Link:

He, he...  

Obrazek użytkownika Tomaszek

25-07-2020 [20:43] - Tomaszek | Link:

Natalia Zychówna ?

Obrazek użytkownika jazgdyni

26-07-2020 [09:45] - jazgdyni | Link:

Nie czaję. Kto to jest Natalia Zychówna?

Obrazek użytkownika Tomaszek

26-07-2020 [17:40] - Tomaszek | Link:

Taka trollka sprzedpół roku , co wypłynęła i popłynęłą . Jakaś klonka lewackiego ?

Obrazek użytkownika jazgdyni

29-07-2020 [17:31] - jazgdyni | Link:

Lewaka na innych portalach nazywają onuca. Chłop jest prosty jak szczelina.