|
|
@ Jabe
Ja? No, tak teraz wszystko jasne ... A ja pana taktowałem cały czas poważnie. Choć nie, raz już zabrzmiała fałszywa nuta ... A teraz się potwierdza. |
|
|
@ Jabe
Znowu przesłuchanie ... ? |
|
|
@ Jabe
Jest również coś takiego jak mania grandiosa ... Jeżeli pan swoje przekonania uważa za rzeczywistość to ja nic na to nie poradzę. |
|
|
@ Jabe
Golone, strzyżone ... Pan ma swoje przekonania, ja mam swoje. Jeżeli zarzuca mi pan gołosłowność, to pańskie twierdzenie, że PAD jest przeciwko reformie sądów, jest tak samo gołosłowne a… |
|
|
@ Jabe
Spór był o przekonaniach. Pan mi zarzucał, że opieram się na przekonaniach a nie na faktach. Pan też opiera się na przekonaniach. O to mi chodziło. A poza tym dajmy już spokój. Bo zaczynamy… |
|
|
@ Jabe - 'Byliśmy zgodni ...'
Nie, nie byliśmy zgodni. Chodziło mi o to, że posiłkuje się pan swoimi przekonaniami. A mi to samo zarzuca. |
|
|
@ Jabe
Tak, i w każdej innej naszej dyskusji ... |
|
|
@ Jabe
A pan to niby czym się posiłkuje? |
|
|
@ Jabe
Daj pan spokój, pan wie swoje, ja wiem swoje. Gdybym nawet słonia tutaj pokazał a nie tylko fakty, to i tak by pan powiedział, że to nie jest słoń. |
|
|
@ angela
Porządni też są. |
|
|
@ Tomaszek
Jak pan wie nie jestem zwolennikiem Trzaskowskiego, ale przekręcanie nazwisk innych ludzi nie jest w porządku. Nie czyń bliźniemu swemu co tobie niemiłe. |
|
|
@ RinoCeronte
Zgadzam się. |
|
|
@ Jabe - 'Po czym Pan to poznał'
Co to, na przesłuchaniu jestem czy co? Przesłuchuje mnie pan, niemalże jak esbecja w stanie wojennym. |
|
|
@ Jabe
No, dobra. PAD jest za zreformowaniem sądów, ostatniej ostoi okrągłostołowego układu. |
|
|
@ Jabe
Obiektywną przesłanką jest poparcie ludzi, którzy zdają sobie sprawę z konsekwencji okrągłego stołu. Gdyby PAD był zwolennikiem okrągłego stołu, to ci ludzie by go nie popierali. |
|
|
@ Jabe
Ok, ale tylko jeden z nich zdaje sobie sprawę, jakie są konsekwencje okrągłego stołu. I stara się je przezwyciężyć. |