|
|
Nie było nic starannego z ich strony. Szli na rympał. Nie wierzyli że im się uda, Udało się im, ale ja i tak mam ich w wielkiej pogardzie. Nawet jak umrę to mam ich w swoich 4 literach. |
|
|
Masa mi się w sumie podoba. Niezły zmysł przedsiębiorcy ma. Pisze memuary, inwestuje. Co prawda chciał wrobić jednego kulsona w handel prochami, długo to się ciągnęło. Ale kulson się wybronił, a Masa… |
|
|
Słynny Masa pisał w swoich memuarach, że prawdziwa mafia to właśnie esbecy. Ale może chciał nieco zdjąć z siebie odium mafioza. Z pewnością esbecy to gangsterka w białych kołnierzykach, obecnie… |
|
|
Oczywiście początki kapitalizmu w 3RP to było uwłaszczenie się esbeków. Jako esbeków określam wszystkich powiązanych ze specsłużbami PRL-u. Wtedy ginęli niewygodni świadkowie, dziennikarze, którzy za… |
|
|
Teoria, że przedsiębiorcy to złodzieje, przekręty, krwiopijcy, etc. nie jest jakoś specjalnie oryginalna ani nowa. Spopularyzowana została w naszym kraju przez komunistów, ale kto by tam pamiętał.… |
|
|
A z zachodu na wschód jeszcze większe rzeki alkoholu i przeróżnych paliw.
Raczej ze wschodu do nas, czyli zachodu. Choć dla USA jesteśmy wschodem Juropy. Ale to ryzykowny "byznes". Różne mafie chcą… |