Proszę Państwa 11.12.2023 znowu zaczął się w Polsce komunizm

Pogłębiony przez eurokołchoz I neomarksizm
Bolszewicko-naziolskie sku*wysyny przejęły władzę.
Radosci nie bylo konca

Teraz różnica polega na tym, że kiedyś bolszewizm niósł ze sobą odór elastycznych skarpet, zniszczonych zębów i taniej wódy - teraz lepszych perfum i cygar. Gnój, który im towarzyszy- pozostanie gnojem.. Oby jak najszybcij użyźnił naszą ziemię.

Ten człowiek zrobił co mógł dla ratowania Polski z rąk komuszej zgrai. Wbrew temu co twiedzi lewacka hołota, nie musiał tego robić dla własnych korzyści. Ubliżano mu, wyszydzano i opluto. Historia kiedyś przyzna mu rację. Prawa Polska już to wie. Nie ma w Polsce polityka tego formatu. Tusk przy nim, to sztubak.
Dziękuję Panie Premierze
Szczęść Boże Panie Premierze

Czy warto było się starać? Walczyć z biedą i poniżeniem? Z głodem odbieranych z nędzy z dzieci? Z bezrobociem i brakiem perspektyw? Z pedagogiką wstydu? Czy warto było budować, tworzyć, ryć tunele? Inwestować miliardy? Bronić granic?
 Warto-i wkrótce Polacy to co stracone docenią

Przeżyliśmy "ruska", przeżyjemy i Tuska! Jeszcze Polska nie zginęła, póki żyjemy i mamy Ją w sercu!!

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

11-12-2023 [17:50] - Tezeusz | Link:

Partia niemiecka PO albo szparagi albo na wiosnę won...

Obrazek użytkownika Ryan

11-12-2023 [17:59] - Ryan | Link:

Sejm staje się powoli połączeniem prowincjonalnego cyrku z knajpą V kategorii dla meneli i starych dam (ups) klemp spod latarni.

Obrazek użytkownika sake3

11-12-2023 [17:57] - sake3 | Link:

Tusk przy nim to nie sztubak a pętak.Nawiasem mówiąc brzydki i odrażający pętak..

Obrazek użytkownika angela

11-12-2023 [18:45] - angela | Link:

Widzę że PiS jest jednak najważniejszy, bo kolejni " wygrani" notable mający przejąć władzę mówią Nie o Polsce, tylko o PiS. Rozkładają na czynniki pierwsze poszczególnych ministrów i wałkują, każdego z osobna. Strach przed PiS? Czy totalna NIEMOC, bo teraz to wy będziecie rozliczani z " dokonan" dlatego taki szybki skok na media, zeby się lemingi niczego nie dowiedziały o przekrętach Tuska i calej tej szemranej bylej opozycji.
Tam w tej bandzie inicjatywy nie ma  zadnej, tam nikt nie potrafi żadnej ustawy opracować, I napisać, czekają aż im jakis deweloper podsunie papier o którym nie mają zielonego pojęcia. 

#My czekamy na obiecane 100 konkretów,!!!

I niech Tusk sobie nie myśli że kolejne klamstwa wyborcze ujdą mu płazem, inaczej oszukany narod wyjdzie na ulicę, i  zmiecie oszustów, zeby więcej szkody Polsce i Polakom nie narobili

Obrazek użytkownika sake3

11-12-2023 [19:39] - sake3 | Link:

@angela....Po to jest skok na media by nigdy nikt nie mógł im niczego zarzucić A media łatwo spacyfikowac.S24 już szybciutko usłużnie pisze-,,Kaczyński wtargnął na mównicę'' .Teraz pewnie każda wypowiedź posła PiS będzie wtargnięciem.

Obrazek użytkownika Ryan

11-12-2023 [19:43] - Ryan | Link:

Jutro Kulczyk wraca.
7.15 ma samolot

Obrazek użytkownika angela

11-12-2023 [20:30] - angela | Link:

@sake3.
Mam nadzieje ze " filmy " z pracy sejmu nie znikną z artendy, a leming wkrótce dowie się wielu ciekawych rzeczy na temat  spójności tzw umowy koalicyjnej  i obietnic wyborczych, których każda ze zlepku tych partii ma wlasne, I które przez innych koalicjantów nie są absolutnie akceptowane. Ojj będzie się działo.  Hi hi 🤭
Juz pan marszałek ustawi sejmową maszynkę do popcornu.

Obrazek użytkownika Ryan

11-12-2023 [21:59] - Ryan | Link:

sake3
95% dziennikarzy od tuska  to tandetni moraliści. Odrobina wiedzy i psychologii pozwala zrozumieć, kto tu jest psychopatą, a kto normalnym człowiekiem, który reaguje jak najbardziej normalnie, tak jakby zareagowało wielu..
ruda qrwa tusk z pełną premedytacją, kolejny raz prymitywnie prowokuje, przywołując śp. Lecha Kaczyńskiego i doskonale wie, że Jarosław Kaczyński odpowie tak jak zawsze, bo on w tym przypadku niczego nie odgrywa, trauma po stracie brata bliźniaka, to jego absolutna emocjonalna pięta achillesowa. Mówiąc wprost, gdyby Wam ktoś gnoił najbliższą osobę zmarłą i używał jak pałki do brudnych biznesów, to zachowalibyście się powściągliwie, z pełną kalkulacją? Jeśli tak to nie gratuluję, bo to właśnie cecha psychopatów, sam za każdym razem bym przypierdolił, jak żywy człowiek i Kaczyński robi to samo. Psychopatą jest tutaj skurwysyn tusk a Prezes Kaczyński słabym emocjonalnie człowiekiem.
PW

Obrazek użytkownika Darek65

12-12-2023 [08:23] - Darek65 | Link:

Zachowanie Kaczyńskiego na mównicy i nazwanie Tuska niemieckim agentem było błędem. Nawet, jeśli to prawda. Kaczyński dał paliwo całej tej zbieraninie, bo Teraz media powielą narrację, że Kaczyński zieje nienawiścią, że jest groźny dla Polski, że nie szanuje głosu wyborczego Polaków. To pokazuje, że ZP nie otrząsnęła się z przegranej i nadal nie wie, co teraz zrobić. To bardzo źle rokuje. To gra, emocje trzeba odsunąć na bok. Każdą opozycję trzeba merytorycznie punktować. Po powstaniu rządu Tuska powinien natychmiast powstać tzw. silny i merytoryczny rząd cieni. Tusk jest mało odporny na krytykę, merytoryczną krytykę, a nie emocjonalne przysrywy. Poza tym ta koalicja nie jest silnym monolitem. Widziałem ostatnio Kosiniaka, który łagodzi swoje wypowiedzi. On głupi nie jest, pamięta , co z nim zrobił Tusk poprzednim razem. Jeśli ma choć troszkę instynktu samozachowawczego, to się będzie pilnował. On jest takim najsłabszym ogniwem. To też tak nie jest, że elektorat KO pozwoli na wszelkie lewacko-imigranckie szaleństwa. Widać to po protestach w sprawie stref czystego transportu w Warszawie. Jeśli ZP chce coś osiągnąć, to musi strzelać celnie i merytorycznie.
Poniżej wypowiedź posła Solidarnej Polski. Znowu winne ruskie onuce, które wcześniej ostrzegały przed tym gniotem.
"Gdyby nie fatalnie przygotowana reforma podatkowa – tzw. Polski Ład – nasz wynik wyborczy byłby zupełnie inny. Polacy źle odebrali podnoszenie składek i podatków, wyższy ZUS stał się problemem dla małych i średnich firm. Straciliśmy poparcie wśród firm rodzinnych, które budowały je latami. To był błąd, za który bardzo dużo zapłaciliśmy"

Obrazek użytkownika u2

12-12-2023 [08:30] - u2 | Link:

nazwanie Tuska niemieckim agentem było błędem

Eeee tam, PDT sam mówił że tak niektórzy go nazywają tym niemieckim agentem. Ma kolejną szansę, aby wykazać, że tak nie jest. Co prawda jego czyny wskazują, że robi wszystko fiur Dojczland, choć ja jak bym był Niemcem to "podziękowałbym" PDT za Brexit i kryzys migracyjny. Niewątpliwie ani Brexit, ani kryzys migracyjny nie są na rękę Niemcom.

Obrazek użytkownika Darek65

12-12-2023 [08:48] - Darek65 | Link:

"Ma kolejną szansę, aby wykazać, że tak nie jest" - Tusk ma w głębokim poważaniu, że się tak o nim mówi. Rozdziel zwykłych Niemców i niemiecki rząd. Wypchnięcie Angoli jest na rękę niemieckim władzom. Nikt im nie będzie bruździł. To nie inicjatywa Tuska, to wykonanie poleceń. Kryzys imigracyjny ich zaskoczył, bo nie przewidzieli skutków. Teraz zarządzą relokację i najgorszy sort wypchną :)

Obrazek użytkownika Zofia

12-12-2023 [13:23] - Zofia | Link:

@Darek65
W mojej ocenie Prezes J. Kaczyński jest zbyt łaskawy dla tych opozycyjnych hien. PiS to jedyne ugrupowanie, które wzbudzało zaufanie. Wiele dobrego zrobili dla Kraju. Dlatego ja osobiście dziękuję zarówno Prezesowi Kaczyńskiemu jak i Rządowi na czele z Panem Premierem M .Morawieckim. Natomiast na pozostałe 4 lata rządzenia Tuska pozostanie mi tylko pogarda dla rządzących, dla sejmu i senatu. A na koniec napiszę " Ludzie z prawdziwego zdrowego ziarna są niszczeni przez chwasty tej ziemi" . ZŁO zwyciężyło DOBRO.

Obrazek użytkownika Czesław2

11-12-2023 [19:28] - Czesław2 | Link:

Przeciez Tuska wsadziły na fotel żydowsko -amerykańskie media. To w końcu kto rządzi tutaj?

Obrazek użytkownika Kaczysta

11-12-2023 [19:51] - Kaczysta | Link:

Według Nowackiej Kaczyński powinien przeprosić Filiks za śmierć jej syna, którego molestował pedofil z PO.
Powiedzieć, że ta czerwona pizda zwariowała to nic nie powiedzieć

Obrazek użytkownika paparazzi

11-12-2023 [23:22] - paparazzi | Link:

No jak by nie patrzeć, Wanda Wasilewska.

Obrazek użytkownika Kaczysta

11-12-2023 [19:55] - Kaczysta | Link:

PMM to człowiek który zrobił co mógł żeby ochronić Polskę przed kolejnym sowiecko-niemieckim rozbiorem. Przeprowadził nas przez kryzys pandemii i wojny na Ukrainie. Człowiek wyszydzany, opluwany i wyśmiewany przez lewackich sprzedawczyków.
Panie Premierze Morawiecki
DZIĘKUJĘ

Obrazek użytkownika Jabe

11-12-2023 [20:14] - Jabe | Link:

Nie przeprowadził przez kryzys, a aktywnie go tworzył.

Obrazek użytkownika u2

11-12-2023 [20:49] - u2 | Link:

Panie Premierze Morawiecki
DZIĘKUJĘ

Dołączam się do podziękowań. Dzięki PMM i obozowi Zjednoczonej Prawicy odzyskałem wiarę w was Polaków :-)

PS. Właśnie oglądam relację z wykładu w Klubie Ronina i tam p. Musiałek - prezes Klubu Jagiellońskiego mówi, że polityka to nie partia szachów. Według pana Musiałka szachy to nudna gra bez żadnych emocji. No myli się. Nie przewiduję zwycięstwa Peace w najbliższym czasie. Oczywiście zadecydują wybory samorządowe i prezydenckie, a tam ma ogromną przewagę antypeace. Innymi słowy : wojna światowa jest nieunikniona i to nie zależy od nas Polaków, tak jak nie zależała od nas wojna na Ukrainie  :-)

Obrazek użytkownika smieciu

11-12-2023 [21:04] - smieciu | Link:

Morawiecki najwyraźniej ma do siebie żal że PiS słabo wyraził swoje idee.
Ciekawe spostrzeżenie na Onecie:
W swym exposé premier Morawiecki mocno skręcił w lewą stronę. Mówił o "bankructwie neoliberalizmu", przekonując, że "liberalny model gospodarczy był nieefektywny". Pojawiły się też inne kwestie, które z reguły nie zajmują sporo miejsca w prawicowym przekazie. Premier mówił o "dziadersach i boomersach" i obiecywał "rewolucję pokoleniową", w której do głosu zaczynają dochodzić młodzi ludzie, ale i kobiety. — Miejsce kobiety jest tam, gdzie sama sobie wybierze — zapewniał.
Powstaje pytanie. Czy gdyby PiS pozostał przy władzy to wreszcie wkroczyłby oficjalnie na ścieżkę lewacko, feministycznej rewolucji mającej obalić zbankrutowany model liberalnej gospodarki. Czy też partia ta zamierza przyciągnąć lewacki elektorat Tuska? :) (tworząc nową kampanię wizerunkową przed kolejnymi wyborami).
Będzie zabawne kiedy Tusk dla odmiany wykona mocny zwrot w prawo.

Obrazek użytkownika Kaczysta

11-12-2023 [21:14] - Kaczysta | Link:

Ciekawe spostrzeżenie na Onecie:

Wybór na premiera RP kacapskiego folksdojcza Tuska. Z czego teraz będzie żyć babcia Kasia z bandą antypolskich zakodowanych szKODników

Obrazek użytkownika sake3

11-12-2023 [21:22] - sake3 | Link:

@smieciu.......Tusk sam nie wie w lewo czy w prawo pójdzie ,to nie on o tym decyduje.Dostał zresztą inne wytyczne od niemieckiego dziennikarzyny Bachmana.Na dziś delegalizacja PiS i postawienie im oferty nie do odrzucenia- jesli chcą być w jednym kawałku muszą donosić materiały na innych działaczy. Docelowo Tusk ma zadanie ocieplenia stosunków Niemiec z Rosją i Białorusią by wypchnąć NATO z Europy.No i juz dziś podświetlono Pałac Kultury jako znak przyjaźni Ciekawe co zrobi Sikorski szef MSZ w jego rzadzie który optował wczesniej gorąco za zburzeniem Pałacu Kultury.No ale znając tego smyka udającego członka rodziny Władysław Sikorskiego można przypuszczać ,że zaprze się swojej wypowiedzi

Obrazek użytkownika Ryan

11-12-2023 [21:29] - Ryan | Link:

Czy ktoś mi przypomni co to Pan Prezes powiedział na zakończenie posiedzenia sejmu?

https://pbs.twimg.com/media/GBF_9-VXEAAo8lZ?format=png&name=small

Obrazek użytkownika smieciu

11-12-2023 [21:36] - smieciu | Link:

@Ryan Tusk ma swoich kumpli. A Morawiecki swoich panów i zarządców. Z Waszyngtonu czy Kijowa. Ci się nie uśmiechają tylko od razu kopa w dupę i do roboty... Pewnie stąd ten wymięty wyraz twarzy byłego premiera.

Obrazek użytkownika smieciu

11-12-2023 [21:33] - smieciu | Link:

@sake Uwielbiam twojego pudelka - znów jakiś dziennikarzyna, o którego istnieniu pojęcia nie miałem :) Lubię też „twoje” pomysły:  Docelowo Tusk ma zadanie ocieplenia stosunków Niemiec z Rosją i Białorusią by wypchnąć NATO z Europy. Choć jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Tak swoją drogą zauważ: skoro Tusk musi ocieplać stosunki Niemiec z Rosją to znaczy że... no gdzie ten sojusz niemiecko - ruski? To też uwielbiam. Te wszystkie sposoby na jakie PiSowcy potrafią zaprzeczać swoim teoriom bez żadnej szkody dla nich :)

Obrazek użytkownika u2

11-12-2023 [21:39] - u2 | Link:

gdzie ten sojusz niemiecko - ruski?

Liczą się czyny, a nie słowa. A czyny są takie, że to Niemcy zbudowali NS2 i NS1 oraz nowoczesne centrum dowodzenia na poligonie w Mulino. Mazur z NB zachwalał potajemny handel Niemców z Rosjanami. Jako że Mazur to szef, ew. członek zarządu, kilku niemieckich spółek to nie mam powodu, aby mu nie wierzyć w sprawach handlowych. To są proste sprawy :-)

Obrazek użytkownika smieciu

11-12-2023 [21:43] - smieciu | Link:

Bardzo proste sprawy dla bardzo prostych ludzi. Którym dwie (niedziałające) niemieckie rury wystarczają na tłumaczenie całego świata polityki i wszelkich światowych interesów prowadzonych w Rosji.

Obrazek użytkownika u2

11-12-2023 [21:54] - u2 | Link:

Wytłumacz mi szmaciu dlaczego twoi ziomale wybudowali te dwie ruhry ?

Moja teza jest prosta, by szantażować zachód, w tym Bolandę. O dziwo Bolanda uniezależniła się od kacapskich surowców, co uratowało Bolandę, a przy okazji ukrów. Nie kiwnąłem nawet palcem aby pomóc ukrom, ale jednak się obronili. :-)

Obrazek użytkownika sake3

11-12-2023 [22:20] - sake3 | Link:

@smieciu......Nie lekceważ pan kobiet.Nie mial pan pojęcia o ostatniej wypowiedzi Bachmana? To Niemiec mieszkający w Polsce,bardzo wrogo do Polski nastawiony,ale bardzo często wykładający na uczelniach Nie z pudelka to wiem .Dzisiaj już wszystkie media publikują jego list do Tuska.Owszem podałam dwie sprawy się wiążą Niemcy istotnie chcą wrócić do projektu Eurazji i wypchnęcia NATO z Europy ale nie są jeszcze na to gotowe.Na dziś muszą jeszcze ,,trzymać'' z Ameryką.Stąd wysyłanie Hołowni do Brzezińskiego na spotkanie dwu idiotów i oczekiwanie na wybory w USA..Od tego zalezy przecież przyszłość Ukrainy juz teraz coraz słabiej wspieranej przez Bidena. z wielką niewiadomą jesli zwycieża repulikanie. Dopiero wtedy Niemcy zaczną działać Jednak już trzeba uśmiechac się szerzej do Rosji.Po to jest potrzebny Tusk i jego żółwiki i spacerki po molo.Putin i Łukaszenka  też juz dawali sygnały i wspierały Tuska w wyborach.Niemcy zreszta chcą finansować naprawę NS by wrócic na stare tory i w obliczu kryzysu energetycznego.Dlaczego to teraz wazne? Niemcy widza słabnąca Amerykę w obliczu nowych tworzących się sił i sojuszy i uwikłaną w wojnę z Hamasem.USA nie daja rady finansować Izrael i Ukrainę jednoczesnie.Pan może meć inne zdanie może i słuszne,ale nie musi mnie pan obrażać.Ja zaś nigdy nie twierdzę że mam rację.

Obrazek użytkownika smieciu

11-12-2023 [22:30] - smieciu | Link:

@sake skądkolwiek bierzesz te fantazje informuję cię że jedyny element prawdy w nich to być może polepszające się stosunki z Białorusią. NATO pozostanie. Przed Niemcami jeszcze długa droga odbudowywania armii. Zełenski właśnie poleciał do Bidena. Bo wie że tylko stamtąd może przyjść realna osłona. Ale Biden  ma swoje kłopoty. Nigdy nie było żadnych żółwików - to pierdzielenie dla półgłówków. Jak już przywrócą NSy do działania daj mi znać, może jeszcze po latach tu będę. Nie obrażam się. Po prostu tego typu wizje jakie prezentujesz nie mają właściwie niczego na poparcie. Wskazującego na możliwość realizacji. To takie ploty puszczane w świat by wywołać różne podniety.

Obrazek użytkownika sake3

11-12-2023 [22:47] - sake3 | Link:

@smieciu...To co pan nazywa wizjami,fantazją czy plotami nader często sie sorawdza w zyciu,w polityce,w wynalazkach i odkryciach.Nie byłoby lotów w kosmos gdyby nie fantazje.Nie warto więc zawczasu krytykować .Ale warto zbierac fakty z pozoru mało znaczące lub z pogranicza fantazji.Nie warto za to być tak zadufanym w swoich racjach jak pan. 

Obrazek użytkownika smieciu

11-12-2023 [22:57] - smieciu | Link:

@sake Niech ci będzie. Oto moja wizja. Polska z Tuskiem będzie mieć większą siłę politycznego przebicia w Europie niż Niemcy. W najbliższym czasie. Dopóki będzie tam rządzić obecna, sypiąca się, koalicja.

Obrazek użytkownika sake3

12-12-2023 [14:02] - sake3 | Link:

@smeciu....Przeciez Tusk nie pozwoli tej niemieckiej koalicji się sypać.A wizję to trzeba podeprzeć analizą choćby powierzchowną inaczej pozostaje tylko przeczuciem.Dlaczego większą siłę przebicia? Bo bezczelność większa i siła kłamstwa?

Obrazek użytkownika u2

11-12-2023 [22:50] - u2 | Link:

Jak już przywrócą NSy do działania daj mi znać, może jeszcze po latach tu będę.

Nie tak dawno widziałem w niusach nius o woli Niemiec do odbudowy NS 1 i 2. Więc twój ziomal Szolc nadal chce realizować politykę ruski gaz w zamian za atom. W sumie nie widzę dla Niemców alternatywy. Elektrownie na węgiel brunatny ? Toż to jakiś żart :-)

Obrazek użytkownika Jabe

11-12-2023 [21:23] - Jabe | Link:

Mateusz Morawiecki nie skręcił w lewo, bo robot­nicza myśl soc­jali­styczna jest głę­boko w jego partii obecna od dawna.

Obrazek użytkownika Ryan

11-12-2023 [21:41] - Ryan | Link:

smieciu
Ciekawe spostrzeżenie na Onecie:
Szwabsko-ruskie robactwo już kiedyś Polsce groziło. Dziś znowu wylazło z nor. Butne, wulgarne i bezczelne. Karierowicze. Zachłanni, dadzą się kupić za kawałek . Walka o stołki się zaczyna. Nie długo Tusk dupą się do swoich sprzymierzeńców odwróci. Tylko Polski szkoda!

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

12-12-2023 [08:38] - Siberian Husky Dog | Link:

Pani Henia dokonała dwóch spektakularnych rzeczy w swoim życiu Pierwsza, to zatrzymała tramwaj w którym jej nie było, druga to wystawiła na publiczny widok opasłą dupę, w sejmie RP
Błąd zrobił premier Morawiecki, że tak krótko przemawiał. Powinien mówić 10 godzin, żeby tramwajarce nogi do dupy weszły.
 

Obrazek użytkownika u2

12-12-2023 [08:41] - u2 | Link:

zatrzymała tramwaj w którym jej nie było

Hienia była łamistrajkiem i właśnie wyjechała tramwajem, kiedy koledzy strajkowali. Dopiero jak jej koledzy wyłączyli zasilanie trakcji to wysiadła z tramwaju.

Obrazek użytkownika Darek65

12-12-2023 [08:52] - Darek65 | Link:

Kilku ludzi z prawdziwej opozycji powiedziało kiedyś, że Henia lubiła towarzystwo panów i kilka razy została złapana na figlach w męskim towarzystwie.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

12-12-2023 [08:58] - Siberian Husky Dog | Link:

Tak to ta sama Krzywonos co zajumala zwiazkowa kase i upychala ja do stanika.A co tramwajarze podupczyli w krzakach to ich
Mówić językiem niebinarnej lewicy - tak to te Kurwiszcze

Obrazek użytkownika sake3

12-12-2023 [14:10] - sake3 | Link:

Dobrze czasem pośmieszkować,ale jeśli tak ma wyglądać polski Sejm to czego możemy po nim oczekiwać? Że będzie wprowadzał ustawy porządkujące nasz zycie i doprowadzające Polskę do rozkwitu? Z takim ludźmi jak Krzywonos,Jachira Sikorski,Hołownia który przymierza się do prezydentury? Ze Szczerbą który publicznie z rozbawieniem przyznaje że nawet nie czytał ustawy za która zagłosował? Że ustawy piszą za leniwych i niekompetentnych posłów lobbyści? Że praca w Sejmie polega na ubliżaniu posłom PiS ? 

Obrazek użytkownika u2

12-12-2023 [14:32] - u2 | Link:

Ze Szczerbą który publicznie z rozbawieniem przyznaje że nawet nie czytał ustawy za która zagłosował?

Tych ustawek są setki, wręcz tysiące. Tego nie da się przeczytać. Zrozum droga sake3 szczerbatego :-)

PS. Liczą się torebki z Biedry. W latach 90-tych ub. wieku Amerykanie oszacowali, że kupno ustawki w polskim parlamencie kosztuje średnio 2 mln zielonych. Czyli niedrogo. A chodzi o ustawki dotyczące wielomiliardowych biznesów.

Obrazek użytkownika sake3

12-12-2023 [14:57] - sake3 | Link:

Ja nawet nie mając w 1/3 takjej pensji jak Szczerba musiałam znać wszystko co było konieczne w mojej pracy..Instrukcje,normy zalecenia,,budowę= i schemat działania każdego nowego urządzenia,przysposobienie go pracy i tworzenie programów roboczych.Tego też było dużo ale ja spaliłabym się ze wstydu nie znając,nie szkoląc się, czy nie móc załogę instruować i zapewnić bezpieczną pracę.Ja pracowałam tylko na poziomie przedsiębiorstwa a Szczerba jako poseł decyduje o całym kraju Jest róznica? Więc co on wnosi dla tego kraju skoro nawet nie wie za czym głosował?Chyba czas najwyższy żeby Sejm pracował na poważnie.Tu nie ma miejsca na jakieś mrzonki o żłobkach czy przedszkolach i klubikach w Sejmie ,tu ma być praca Nie może być tak chamskiego zachowania jakie pokazuje koalicja usprawiedliwiając się zemstą.Nie może być lobbystów pracujących za posłów.W końcu komu płacimy?.

Obrazek użytkownika u2

12-12-2023 [15:39] - u2 | Link:

Szczerba za nic nie odpowiada, na niczym się nie zna. Zaś ty droga sake3 jako profesjonalnalna chemiczka musisz się znać, czy wlewa sie wodę do kwasu czy lepiej odwrotnie. Inaczej możesz zrobić sobie i komuś szkodę. :-)