Śmieję się z pisowskich idiotyzmów

Właściwie chyba powinienem poprzestać na samym tytule. Gdyż snute tu wizje są po prostu kosmiczne. Tak kosmiczne że człowiek się zastanawia czy mu się to śni może. Po czym się obudzi z myślą, co za dziwaczny sen, co też w nim ludzie wypisywali w sieci!
Ma nastąpić katastrofa, Polska zniknąć z mapy itp. Aź przytoczę sąsiedni wpis:
W Polsce:
- agresywni murzyni nie plądrują nam sklepów
- na ulicach nie ma pickupów z Arabami i flagami
- nikt nie strzela z broni automatycznej do ludzi i nie porywa kobiet
- rakiety nie spadają na domy
- nie płoną masowo auta na ulicach
- język urzędowy to nadal język polski
- wojsko pilnuje naszej granicy i nie wpuszcza dziczy
- gospodarka prężnie się rozwija a nie zwija
- inwestycje zagraniczne walą drzwiami i oknami
- zwiększamy rezerwy złota
- planujemy inwestycje zamiast wyprzedaży majątku
- piękna przyroda od morza do Tatr
- inteligentni i zdolni obywatele
- cyfryzacja wyprzedza inne kraje
- armia się rozwija zamiast zwijać ...itd.
Do wczoraj tak bylo
Do wczoraj

Mamy pokaz niesamowitej siły propagandy PiS, która przeniosła ludzi do świata jakiejś alternatywnej rzeczywistości. Tak jest dla mnie to absurdalne że aż ciężko się odnieść. Tusk sprowadzi Arabów (bo pisowscy Ukraińcy nie wystarczają) ci będą strzelać i porywać kobiety, po czym język polski zostanie zlikwidowany.
Ludzie piszą to serio. Jakiś niewiarygodny, aż ciężki do opisania stan umysłu.
I to pomieszanie.
- inteligentni i zdolni obywatele - kilka dni temu autor pisał: Naród samozagłady
- piękna przyroda od morza do Tatr - pewnie dlatego że PiS dlatego że PiS rąbie te lasy i stanowiska przyrodnicze,
- cyfryzacja wyprzedza inne kraje - Polska postępuje śladem Chin, nowego ładu z elektroniczną smyczą dla obywatela - wspaniale
- gospodarka prężnie się rozwija a nie zwija - w związku z czym Polacy potrzebują systemu tarcz. No ale na papierze cacy - to się teraz dla pisowca liczy.
- rakiety nie spadają na domy - Choć rakieta jednak spadła w Polsce komuś na głowę a inna do lasu. PiS niemal wciągnął nas do wojny.
- armia się rozwija - W tym samym celu.

Mam do PiSowców jedno proste pytanie. Jakim sposobem Tusk sprowadzi tą zagładę? Dzięki kontynuacji polityki PiS czy dlatego że z nią zerwie?
Przykładowo PiS sprowadził miliony imigrantów z Ukrainy, setki tysiące Azjatów do roboty w Polsce. Tusk ma to kontynuować czy przestać?
PiS wykonywał wszystkie polecenia UE. W szczególności opracował KPO z Kamieniami Milowymi do wdrożenia. Tusk ma to kontynuować czy przestać?
PiS zrobił z Polski zaplecze dla wojny na Ukrainie. Darując jej masę sprzętu i wsparcia. Tusk ma to kontynuować czy przestać?
Czy Tusk ma kontynuować wycinkę Lasów bronić Lasy przed ochroną unijną?
Czy Tusk ma powiedzieć inwestorom (np. niemieckim) by już nie zawracali sobie głowy Polską?
Czy Tusk ma zostawić majątek narodowy tak jak jest czyniąc zeń dojną krowę dla wszelkich pociotków i biznesu partyjnego?
Czy Tusk szkołę Czarnka (wypluwającą wyborców Tuska) też ma zostawić tak jak jest?
Służbę zdrowia?
Masową cyfryzację?
Coraz bardziej rozbudowywaną armię urzędasów?
Policję w dotychczasowym stanie?
Plan likwidacji węgla i przejście na atomówki?

Naprawdę mnie to ciekawi. Ta droga do zagłady. PiSowcy. Ma z niej zejść Tusk czy robić to co PiS?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

12-12-2023 [11:59] - u2 | Link:

Tusk sprowadzi Arabów

Oj tam, oj tam, po co od razu liczba mnoga. Wystarczył do odstrzału Kaczki jeden Arabski.

Obrazek użytkownika sake3

12-12-2023 [12:15] - sake3 | Link:

@smieciu....Nie ,to pan powinien się puknąć w głowę.Tylko po to żeby przypomnieć sobie wypowiedzi pańskich guru.Kto słał donosy na Polskę do Brukseli? Kto żądał sankcji i kar dla POlski i cieszył się z tego?Kto pieprzył,że w Polsce panuje zamordyzm a wojsko Kaczyński wyprowadził na ulicę? Pana ukochana platfoma oszustów.Kto w Brukseli urządził kretyński happenning z zalepioną taśmą mordą i czerwonymi włosami?Pana guru Biedroń.Kto kręci filmy przdstawiające Polskę jako kraj morderców? Pana guru Holland. Kto puszcza plotki o rzekomej wycince lasów i zbrodniczych leśnikach? Pana guru Platforma Oszustów.Kto chce likwidować inwestycje przepowadzone przez PiS kub projekty?Platforma Oszustów ustami takich durni jak Kidawa ,Budka,Kierwiński.Kto cichcem przyjmuje niemieckie toksyczne smieci do składowania w Polsce? Platforma Oszustów..Kto zamyka w Polsce zakłady by nie były konkurencją dla Niemców? Platforma Oszustów.No a ostatnie zdanie,,czy Tusk ma zostawić majatek narodowy jako dojną krowę poprzednikom''   to już mnie rozbawiło,naprawdę smieszek z pana.Już wczesniej Platforma Oszustów położyła złodziejskie łapska na naszym majątku narodowym,teraz do rozdrapania czekają resztki no i złoto w NBP..Teraz to się dopiero obłowicie.

Obrazek użytkownika smieciu

12-12-2023 [12:29] - smieciu | Link:

@sake połowa twojego komentarza to tylko żal że władzę przejęło PO. Które nie rządziło ostatnio więc zakładów pracy nie zamykało. Za to przykładowo mieliśmy masakrę polskich sklepików. No ale kogo one obchodzą. Niemieckie śmieci, wcale nie po cichu, przypominam, trafiają do Polski za rządów PiS. Czy w związku z tym Tusk ma pod tym względem kontynuować pisowską politykę ignorowania tego tematu?
Pisałem. PiS nie zmienił zasady działania Polski objąwszy władzę po PO. Ty, kolejny raz wracasz do dawnych czasów. Robisz to za propagandą PiS, która, ciągle wałkując stare, ukrywa nowe. Czyli brak właściwie czegokolwiek by określić PiS partią zmiany. 
A ja tylko wyżej zadałem pytanie. Czy Tusk też ma dalej kontynuować na analogicznej zasadzie?

Obrazek użytkownika u2

12-12-2023 [12:36] - u2 | Link:

mieliśmy masakrę polskich sklepików

Baju, baju,

Kolejna bajka szmacia nie poparta żadnymi danymi. U mnie w gminie na rynku żaden sklepik rodzinny nie zbankrutował Choć otwarto niedawo sieciowy market PRIM za remizą, a wcześniej Lewiatana na wylocie do Augustowa. Na wylocie do Olecka jest budowana Biedra. Mają w tym roku oddać do użytku.

Obrazek użytkownika smieciu

12-12-2023 [12:42] - smieciu | Link:

Ty i twoje komentarze...
Choć otwarto niedawo sieciowy market PRIM za remizą, a wcześniej Lewiatana na wylocie do Augustowa. Na wylocie do Olecka jest budowana Biedra.
Przekonałeś mnie. Sklepików przybyło.
 

Obrazek użytkownika u2

12-12-2023 [12:45] - u2 | Link:

Sklepików przybyło.

Nie ubyło szmaciaku. Przybył sklepik AGD na rogu naprzeciwko GS. No żadna sieciówka. GS trochę biedny, kiedyś był najlepszy, bo jedyny. Jednak konkurencja odstawia GS daleko w tyle. Choć w gmachu GS mieści się kebab Dora, fryzjer i poczta, więc pewnie wychodzą na swoje. Powstał w parku koło remizy nowy kebab, bodajże Royal. Wygląda na sieciówkę, ale jeszcze w nim nie byłem.
 

Obrazek użytkownika sake3

12-12-2023 [13:13] - sake3 | Link:

@smieciu....Po co pan zadaje takie pytanie? Dzisiejsze bzdety zwane szumnie exposee pokazują jedynie wypaczenie wypowiedzi tego indywiduum.PRzed wyborami-po co nam wojsko,to wymysł Kaczyńskego.w dzisiejszym przemówieniu stworzę silne wojsko zniszczone przez Kaczyńskiego.No,jeszcze nie koniec wystąpienia w którym okaże się że to on jest pomysłodawcą i wykonawcą tego wszystkiego co jak dotąd zrobił własnie Kaczyński.A pan Kaczyńskiego nazywa idiotą.No ,paradoks..

Obrazek użytkownika Chatar Leon

12-12-2023 [12:43] - Chatar Leon | Link:

Widzę, że zapasy w błocie w najlepsze...

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-12-2023 [12:45] - Tezeusz | Link:

@śmieć czy raczej gówno komusze

Obrazek użytkownika Ryan

12-12-2023 [13:00] - Ryan | Link:

smieciu
Tak ostro o tusku? Sebiszcze, stopuj się.

My natomist smiejemy sie z takich jak ty POyebow
Wiedzac ze nawet najlepsi psychiatrzy tobie juz nie sa w stanie cokolwiek pomoc
Pozostaje modlitwa

Obrazek użytkownika Ryan

12-12-2023 [13:05] - Ryan | Link:

Ja to wole 10 arabow z pistoletami na ulicach niz tej jednej niemieckiej spedalonej rudej kurwy
rozumiesz przyglupie

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

12-12-2023 [13:08] - Alina@Warszawa | Link:

Kto zaczął likwidować kopalnie węgla kamiennego tak, że nie można ich uruchomić w razie wyższej konieczności? 
Dziś Tusk mówił co zrobi, a przecież mógł już 16 lat temu wprowadzić vat kasowy, a nie fakturowy, kiedy podatnik musi płacić podatek, chociaż jeszcze nikt mu nie zapłacił i nie ma tych pieniędzy, które są opodatkowane? 

Teraz WKK mówi, że chce każdemu starcowi zapewnić transport do lekarza z każdej pipidówy, a przecież jak rządził, to zlikwidowali połączenia kolejowe i tory!
Trzeba być półgłówkiem, żeby poważnie traktować obiecanki tych ludzi.
Jedyny prawdziwy program KPP pod przywództwem Donalda T.  to "pornografia 8* i  kasa misiu kasa", wyciągnięta z budżetu na prywatne konta do ciepłych krajów.

Obrazek użytkownika Ryan

12-12-2023 [13:28] - Ryan | Link:

Ciekawe spostrzeżenie na Onecie:
Expose Tuska
Spięty, roztrzęsiony, chaotyczny. Cedzi słowa, robi przystanki. Potok banałów. Jemu coś dolega.Tusk założyciel "przedsiębiorstwa nienawiść", który od 2005 roku haniebnie dzielił społeczeństwo, zrzuca właśnie winę na poszkodowanych przez siebie. Szczerze mówiąc mam odruch emetyczny. Nadchodzi noc.

Obrazek użytkownika sake3

12-12-2023 [15:09] - sake3 | Link:

@Ryan.......Noc demokracji nadchodzi z pewnością.

Obrazek użytkownika tricolour

12-12-2023 [14:07] - tricolour | Link:

Słychać wycie? Znakomicie!!!

Ale mam ubaw - większość konstytucyjna miała być, a tu kaczelnik poszedł na koniec kolejki. Kciukiem.

 😊

Obrazek użytkownika u2

12-12-2023 [14:30] - u2 | Link:

Tak! zemsta, zemsta, zemsta na wroga,
Z Bogiem i choćby mimo Boga!

Obrazek użytkownika tricolour

12-12-2023 [15:08] - tricolour | Link:

Nie zemsta tylko rechot. Ubliżaliście wszystkim, którzy nie lizali partyjnej dupy, jak wy sami liżecie nawet dziś. 

Więc pozostał rechot z tego, czym się żywią przegrywy.

😁

Obrazek użytkownika Ryan

12-12-2023 [15:23] - Ryan | Link:

Moja 4 miesięczną córka słucha tego z uwagą.. Nigdy tego wcześniej nie robiła.. tekewizor był jej dość obojętny.. Niech będzie ta dobra zmiana ! Dla tego młodego pokolenia.

https://pbs.twimg.com/media/GBI3Lq6XoAAKKAk?format=jpg&name=large

Obrazek użytkownika u2

12-12-2023 [15:36] - u2 | Link:

rechotać od XVI w. 'wydawać głos (o żabach)

Więc żabciu w swojej ubeckiej swawoli rechocz sobie do woli :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika tricolour

12-12-2023 [15:47] - tricolour | Link:

Bardzo dobrze, staruchu, że pominąłeś o rubasznym śmiechu - im więcej takich pominięć tym mniejsze szanse na powrót do koryta.

Zdychacie na własne życzenie.

😛😛😛

Obrazek użytkownika u2

12-12-2023 [15:48] - u2 | Link:

Widać "ubecką" miłość do innych u ciebie. Więc życzę tobie tego samego co życzysz innym ubecka żabo :-)

Obrazek użytkownika tricolour

12-12-2023 [16:16] - tricolour | Link:

Dziękuję, będę żył długo i szczęśliwie.

😄

Obrazek użytkownika sake3

12-12-2023 [17:43] - sake3 | Link:

@Tricolour....Przecież pan też zdechnie,to nieodłaczny wyrok Natury.Może niekoniecznie w atmosferze rubasznego śmiechu a w bólu i słabości..

Obrazek użytkownika Darek65

12-12-2023 [19:30] - Darek65 | Link:

Cały czas czytam, co obecnie rządzący (nowi) zrobią lub nie zrobią. Jakoś nie mogę przeczytać diagnozy tutejszych komentatorów na temat tego, jakie ruchy, działania powinien poczynić PIS. No tak, sam PIS tego nie wie. Ocknijcie się. KO, to zbieranina, którą spaja miłość do kasy i nienawiść do PIS-u. Idealna sytuacja, tylko trzeba umieć ją wykorzystać.

Obrazek użytkownika marsie

12-12-2023 [15:53] - marsie | Link:

A ja się śmieję ze śmieciowych idiotyzmów – po co karmicie to indywiduum?

Obrazek użytkownika u2

12-12-2023 [16:17] - u2 | Link:

po co karmicie to indywiduum?

No ostro jedzie po Peace, a przecież wiadomo od czasów flower-power make Peace, not War. Ten szmaciu jest najwyraźniej Bogiem wojny z nami szaraczkami :-)

Obrazek użytkownika Kocur1

12-12-2023 [18:58] - Kocur1 | Link:

ty durniu:))

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

12-12-2023 [19:11] - AŁTORYDET | Link:

Tyle twego śmiania, ile masz sera....

Obrazek użytkownika marsie

12-12-2023 [20:14] - marsie | Link:

Te dwa ostatnie to do mnie? Walcie się, peowskie pojebki!

Obrazek użytkownika u2

12-12-2023 [20:37] - u2 | Link:

@marsie

Nie, to nie do ciebie. To do szmacia. Jak jest więcej komentarzy to trudno dostrzec kto komu odpowiada.

Obrazek użytkownika sake3

12-12-2023 [20:47] - sake3 | Link:

Tusk nas chyba udusi tą swoją miłością płynącą z exposee.A tak niedawno mówił że Polacy zwłaszcza katolicy chleją,biją żony i dzieci.Co się zmieniło?Czyżbyśmy już nie pili i nie bijemy dzieci? No to pewnie pod jego światłym kierownictwem.