Otrzymane komantarze

Do wpisu: Wobec idiotyzmów wymyślanych w UE - przemówienie N. Farage
Data Autor
mada
wielkopolskizdzichu  Przynajmniej nie przeklinasz.
mada
Co może zrobić polityk jeżeli 80% społeczeństwa kocha UE. I co można zrobić jeżeli za tymi wszystkimi dewiacjami stoją sędziowie i nie pozwalają nic zmienić na lepsze.
sake2020
@Adam66.......Czekać zapewne z Cybą na polskiego Farage? Po co to niestety? Polska opozycja i europejskie elity raczej użyją słowa ,,nigdy'' takim objawieniom.. 
sake2020
Nie pod rządami jednego chochoła.Ten akurat jest najmniej chochołowaty.Tych chochołów Polska ma zaszczyt mieć znacznie więcej i znacznie wcześniej bo,zaraz po 1945 roku.Te chochoły trzymają się mocno zasilane pieniędzmi z pożyczek moskiewskich, darowizn niemieckich na utworzenie proniemieckich partii.Dla tych chochołów Polska to nawet nie miejsce na mapie tylko obszar do zagospodarowania przez Niemcy i Rosję.
Jabe
Takeśmy wstali z kolan pod rządami cho­choła.
sake2020
@paparazzi........Tyle,że to leżakowanie nader długo trwa i nie zanosi się na dojrzewanie.Brak społeczeństwa obywatelskiego w Polsce nie jest tylko wynikiem braku ciągłości polskich przedwojennych elit tylko wynikiem nieustannego ataku na Polskę nawet wewnątrz kraju.Czy można nazwać obywatelskim społeczeństwo w którym Polskę się szkaluje,donosi na nią wyśmiewa i,każe nieustannie za coś przepraszać.Czy to normalne,że żona polskiego byłego prezydenta doradza,by za granicą nie rozmawiać po polsku,bo to....nie uchodzi? Czy jest możliwe ,że urzędniczyna z Muzeum Auschwitz  zakazuje wprowadzania polskich flag na obchody rocznicowe i wskazuje im miejsce pod skocznią narciarską? Jak pan chce wybrać ten odpowiedni moment na utworzenie społeczeństwa obywatelskiego kiedy zapijaczone towarzystwo nazywające siebie ,,ludźmi kultury'' publicznie lży i znieważa prezydenta? Czy oni chcą w ogóle dobra narodu? Raczej promuje się uległość wobec obcych .Przecież to temat rzeka.
Darek
Przede wszystkim trzeba skończyć z tym, co Kaczyński zrobił, a Tusk powiedział. I nawalać się miedzy sobą o to.
sake2020
@Darek65.......Cóż więcej potrzeba w takim razie by tematy były konkretne? Po prostu niech staną się treścią blogów zmuszając w ten sposób do dyskusji,do wymiany zdań a cudze poglądy czy też opinie nie kwitować ordynarnie wyzwiskami.Nie ma potrzeby szukania demonów w obliczu podawania faktów czy konkretów,one ujawniają się same.Chyba nietrudno zauważyć.
wielkopolskizdzichu
Tylko idioci i kremlowskie coorwy marzą o wyprowadzeniu Polski z UE.
sake2020
Należy spojrzeć na UE okiem medyka.Wrzód zaczyna się powoli ,rośnie,pęcznieje ,zaczyna nawet boleć aż wreszcie pęknie ku uldze ręki,nogi czy innej części ciała.Ten wrzód dojrzew karmiony głupotą,korupcją i arogancją unijnych eurognid.Trzeba znaleźć i zastosować odpowiednią maść jak w medycynie.Tyle że w przypadku UE to będzie nierealne bo nie ma solidarności państw wobec zła.
Darek
@TRI Myślę, że racją jest wypowiedź Farage, że zostały popełnione błędy. Pozytywem jest to, że one mogą być, bez oglądania się na UE, poprawione. Śmiem twierdzić, że w dalszej perspektywie, UE będzie tracić, a GB wychodzić na prostą. Pamiętajcie też, że to kraj anglosaski, USA nie dadzą im zginąć, chyba, że same polegną :)
Darek
"Moja mama i tata zgodzili się na wspólny rynek – nie na unię polityczną, flagę, hymn, prezydenta, a teraz nawet – jak chcecie – na wspólną armię" - i to jest chyba kluczowe w tym, co się stało. "Dla przypomnienia Anglia w referendum wyjścia z Unii wygrała nielicznymi głosami" - kto o tym pamięta, efekt jest, jaki jest. Zauważyłem pewną prawidłowość na NB. Kiedy inicjowany jest temat polityczny, to zaczyna się nawalanka. Uaktywniają się liczne "demony" z każdej ze stron. Jak na agendzie pojawia się konkretny temat, w którym trzeba się posłużyć argumentami, nawet, jak one są tylko swoje, to dyskusja jest spokojniejsza. Milkną też "demony" z każdej ze stron. Może idźmy w tę stronę, a temat UE jest ciekawym tematem.
tricolour
@alina Nie ma jakiegoś starszego przemówienia? Może Churchila? ksiegowosc.infor.pl tvn24.pl
Czesław2
O ile mogę obserwować  zamordyzm polityczny i kulturowy w Anglii jest porównywalny do uni.
paparazzi
Alina poleciałaś  za daleko, polskie społeczeństwo dopiero "leżakuje" dojrzewa jak kalifornijskie 1992 Screaming Eagle. Cena za intuicje i mądrość przyjdzie w odpowiednim momencie. Albo wygramy Polska,  albo no właśnie, teraz jest szansa. Społeczeństwo obywatelskie nie powstaje " over night" biorąc pod uwagę ludobójstwo elit polskich przez Niemców i Rosję.  Krótka historia w USA w dostępie obrony siebie , rodziny i domu zagwarantowana w konstytucji utemperowała zapędów lewactwa.Ta zaraza ma nawały cykliczne. Dla przypomnienia Anglia w referendum wyjścia z Unii wygrała nielicznymi glosami. Konkludując trzeba wybrać moment odpowiedni dla dobra narodu. Te wszystkie inwestycje i zagraniczne podmioty muszą dalej korzystać z polskiej infrastruktury bo nie maja wyjścia z korzyścią dla Polski bo inaczej będzie kondominium.
Adam66
@Alina@Warszawa Ach, rozmarzyła się Pani... do takiego wystąpienia to trzeba być Politykiem a nie podstawiaczem pleców do poklepania jak Duda czy wazeliniarz Morawiecki.   Powodów do wyjścia z UE jest mnóstwo albo jeszcze więcej ale w Polsce nie ma obecnie polityka, który odważy się to głośno powiedzieć, może gdzieś po cichu któryś coś bąknie ale to nie są decydenci tylko jakieś płotki.   Cóż, trzeba niestety czekać aż się jakiś polski Farage objawi...
Do wpisu: Abort-matka Joanna od Krakowa i 4 trupy młodzieńców tamże
Data Autor
sake2020
@[email protected] nie jest zwykła pyskówka,tylko odpowiedź z mojej strony na nieustanne i niewybredne ataki tej pani pod moim adresem.Niemniej Pani reprymendę wzięłam do serca i nie będę reagować.
Alina@Warszawa
Uprzejmie proszę o nie zaśmiecanie mojej uwagi nieistotnymi pyskówkami!
Pani Anna
@sake3 Paniusia sake3 nie ma nic do zaprezentowania w kwestii urody, jak rozumiem? Bo co do jej  inteligencji, to na NB osiągnięto niespotykany  konsensus.
u2
uważa się za przedstawicielkę kasty której wolno więcej. Awansowała na miano Niemki, więc się wywyższa, a pamiętam z moich młodych lat, że ten kto się wywyższa zostanie poniżony, no i ostatni będą pierwszymi, dlatego notorycznie się spóźniam, nie chcę być pierwszym, ni chu chu :-)
sake2020
@u2.......Nie wiem jak jest w Niemczech ale zachowanie paniusi nabzdyczonej wskazuje,że uważa się za przedstawicielkę kasty której wolno więcej.
u2
W Niemczech panuje tytułomania, ludzie studiują do 40-stki byle uzyskać ten upragniony tytuł Ph.D., który nie jest jednak przewrotem kopernikańskim na świecie, tylko leczeniem kompleksów wobec firerków bez takich tytułów :-) paniusi intelekt jest wielki a wykształcenie gruntowne
sake2020
@Pani Anna.....Paniusia oceniając cudzą inteligencję ,wykształcenie w połaczeniu z ubliżaniem( oślica,ciężka idiotka,tuman i wieloma innymi też prowokuje do domysłów czy aby paniusi intelekt jest wielki a wykształcenie gruntowne.Nawet w maglu panują bardziej wyszukane maniery niż u paniusi..
Pani Anna
@sake3 Możesz sobie oceniać do woli cudzą urodę,  ale powinnaś  wiedzieć,  że tym samym prowokujesz pytania/domysły o twoją.  Takie zachowanie slusznie ktoś tu porównał do baby z magla. Jakoś tak się zawsze składa,  że kobieta krytykująca inne kobiety sama wygląda jak strach na wróble. Może w tym tkwi sekret twojego uwielbienia do namordnikow.
sake2020
@Pani Anna........przecież paniusia też permanentnie ocenia na NB cudzą inteligencję,wykształcenie,wiek zwłaszcza  stosunku do mnie zawsze zresztą negatywnie,więc dlaczego ja nie miałabym mieć też takiego przywileju?