|
|
Pani Anna @sake3
Prosił, tylko nie odpowiedziałaś. Skoro tak permanentnie oceniasz cudzą urodę, to rozumiem, że masz się czym pochwalić. A na modelkę jesteś za stara. |
|
|
sake2020 @Pani Anna........Będziemy? Jak na razie nikt mnie tu nie prosił o zdjęcie.Czyżby prowadziła pani agencję modelek? To bardzo chętnie, nawet kilka zdjęć podeślę pod adres jak sądzę ,,Agencja pod nabzdyczoną paniusią'' |
|
|
sake2020 Coraz częściej publicznie ingerujemy w fizjologię niszcząc po drodze estetykę i przyzwoitość.Niesiona na sztandarach feministek idiotka pokazała,że życie jest tylko kontynuacją żelka podobnego do tego który sam wydaliła.Ja się się nawet dziwię że mając umiejętność i bogate doświadczenie w urządzaniu ,,inscenizacji'' nie sięgnęła po publiczny pokaz swojej chałupniczej aborcji.Jakaż frajda dla zwolenniczek aborcji,pań które nie lubią dzieci albo chcą ich się pozbyć.Jakież to proste,łatwe w obsłudze i przyjemne.Nawet instrukcji nie trzeba,wystarczy połknąć tabletkę,chwilkę odczekać aż niepożądany gość opuści ,,mój brzuch-moje ciało''. W międzyczasie można wypić kawę,albo zjeść pizzę z kamerzystą który będzie to filmował. Patrząc na natchnione miny idiotek słuchających z powagą słów prymitywnej cwaniary.która zwietrzyła okazję zrobienia śweitnego interesu nie chce się wierzyć ,że te majtki,podpaska,żelek ta akcja odbywa się w polskim Sejmie.Niestety mam nieodparte wrażenie,że tu już nawet nie chodzi o aborcję na życzenie,tylko o aborcję powszechną ,obowiązkową jeśli chce się być nowoczesnym europejczykiem.Sprawa postawiona jasno-dziecko jest śmiertelnym wrogiem kobiety.Taka nędzna gnida jak ta Joanna znęcona powodzeniem swojego planu z pewnością zechce go powtórzyć.Dla tych co chcą ale nie wierzą jakie to proste zorganizuje publiczny pokaz demonstrując wynik w postaci żelka. |
|
|
Alina@Warszawa Przy okazji abort-matka Joanna złapała fuchę i zapełnia lipcowe ogórkowe łamy wszelkich szmatławców drukowanych i telewizyjnych, co świetnie podsumował St. Michalkiewicz: dakowski.pl
Mnie przeraża fakt epatowania młodych Polaków całą tą aferą, tymi szczegółami prosto z majtek, tą talmudyczną obrzydliwością typową dla środowiska GW i TVN-u. Młodzi są masowo oswajani z obrzydliwościami, zbrodnią dzieciobójstwa, informowani, że aborcja to "prawo kobiety", a nie po prostu zbrodnia na człowieku w początkowej fazie rozwoju.
Jedna z najważniejszych osób w państwie, wicemarszałek sejmu Wanda Nowicka, dziś z uporem maniaka udowadniała w TVP Info, że jest idiotką niedouczoną z biologii człowieka - przez cały program "Minęła 9". Kto to indywiduum wybrał do polskiego Sejmu? Kto to wpuszcza na antenę? Jeśli jest taka postępowa niech napisze zgodę na wyabortowanie samej siebie ze społeczeństwa, jeśli tylko np. ZUS-owi odechce się płacić jej emeryturę. |
|
|
Pani Anna @sake3
Paniusiu sake3, kiedy bedziemy mogli podziwić twoją urodę? Wstawilabys jakieś zdjęcie, "arbitrko" cudzej urody. |
|
|
sake2020 Paniusia Joanna ma życiową misję-dostać się na salony,zostać celebrytką,stanąć na ..ściance'' w błysku fleszy, Nieco już posunięta w latach o mrocznej urodzie pani Morticji z ,,Rodziny Adamsów'' daje z siebie wszystko by zaistnieć póki nie za.późno.Pomysł wypalił nad podziw,już Komisja Sejmowa pod ,,dowództwem'' generał Nowickiej zajęła się cwaniarą.Pani Alina się dziwi,ale to dopiero jak przypuszczam początek kariery,a sama sprawa rozwojowa.Spryciula teraz trafi do Brukseli,gdzie będzie relacjonować zbrodnię reżimu kaczystowskiego i opowiadać o szczegółach domowej aborcji i korzyściach z niej wynikających. Z pewnością będzie odszkodowanie jak onegdaj w przypadku pani Tysiąc.Może nawet ,,sprawca'' traumy Holender który wczesnie zwiał powróci i proceder z traumą,ciążą,i żelkami oraz uwieńczony kolejnym odszkodowaniem będzie powtórzony. |
|
|
NASZ_HENRY Bezczelne
są te lewackie kurwy i zuchwałe😎 |
|
|
Alina@Warszawa Pierwszy raz w życiu podaję link i jednocześnie nie polecam ...
Sabat czarownic w Sejmie, czyli abort-matka dotarła na warszawskie salony, konkretnie lewactwo przeszmuglowało ją na posiedzenie komisji sejmowej - oto czym zajmuje się Parlamentarny Zespół Praw Kobiet - 2,5 godziny pitolenia o "prawie' do bezkarnej zbrodni dzieciobójstwa:
sejm.gov.pl;
Wydawałby się, że abort-matka schowa się ze wstydu w jakiejś krakowskiej szczurzej dziurze, ale nie! Odgrywa życiową rolę pokrzywdzonej! Zaczynam podziwiać tę idiotkę, że swoją miarą ocenia wszystkich wokół. No cóż - sama ściągnęła na siebie nieszczęście za 330 zł (piguła poronna) i ponosi konsekwencje.
Opowiada ze szczegółami jak przebiegła aborcja....
Faktycznie ma prawo mieć pretensje do swojej pani dr psychiatry. Nie udało się jej uleczyć. Ale czy z lewackiej głupoty można kogoś wyleczyć?
Jak się słucha wypowiedzi "pani Joanny" - lewackiej aktorki (i dyrektorki jakiegoś muzeum) z Krakowa, która chwali się, że zabiła swoje dziecko - to odpowiedź jest oczywista - NIE MOŻNA!
Stado lewackich posłanek jest na tym samym poziomie - podpaskowym.
Największy problem dla nich, to sposób potraktowania abort-matki przez policję. Szkoda, że nikt w sejmie za Tuska nie martwił się o poranionych górników, ani o weekendowych samobójców, że o zaabortowanych dzieciach nie wspomnę ... |
|
|
Alina@Warszawa [17:35] - r102 - 26 latek to nie "młody chłopak" raczej
Tam nie było żadnego 26-latka!
malopolska.policja.gov.pl; |
|
|
Darek @maveric
Trafna diagnoza. To szerszy plan , a nie pojedyńcza akcja. Do tego dochodzi jeszcze coś takiego - pch24.pl |
|
|
sake2020 Problem wcale nie zdechł po trzech dniach jak to utrzymuje pewien pan..Tusk zamierza go odświeżyć wielkim milionowym marszem serc w październiku.Panowie z PSL proponują go urządzić już teraz.No cóż Tygrysek i Sawicki chcą się chyba podbudować większym zainteresowaniem tłumu niż na ostatnim spędzie. Problem istnieje chociażby dlatego że takich paniuś jak ta niedoszła samobójczyni jest więcej.Podobnie jak ona chcą zwracać na siebie uwagę kamery i podobnie jak ona głoszą lewackie hasła i urządzają idiotyczne inscenizacje.Te paniuie uczepione różnych fundacyjek nie mają za sobą żadnej pracy, ich życie polega na eksponowaniu siebie przy pomocy szokowania .Może to i lepiej że ta idiotka nie chce mieć dzieci i uważa je za wroga.Czy dziecko mogłoby być dumne z takiej mamusi jak to pokazują zdjęcia które sobie robiła ?Tyle że Polska tym jej problemem i ,,wielką traumą'' jakoś już specjalnie nie żyje,są inne ważniejsze sprawy,ale idiotka ich nie chce widzieć.Więc niech dalej się bawi,bo cóz innego może robić w swojej głupocie. |
|
|
tricolour @alina
Żadne chamstwo tylko logika choć muszę przyznać, że logika bywa chamska w swej prostocie.
Więc pogięta baba zaszła w ciążę, co się zdarza. Chciała aborcji, co się zdarza. Media wzajemnie zaszczute i znienawidzone zrobiły sobie jazdę dla klikalności, co też się zdarza wśród tych, którzy lubią żyć cudzym życiem bardziej niż swoim.
Temat zdechł po trzech dniach... czyli nie był warty, by go w ogóle zaczynać. |
|
|
Maverick Ogłupianie ludzi trawa, nie po to cabala stworzyła woke culture aby teraz popuszczac.
Tacy zombies głosowali na Bidena co chce skolonizować Rosję używając do tego ukraińców. Ciekawe co z tego wyjdzie?
rumble.com |
|
|
u2 ona jest opętana, omamia innych
Dokładnie tak to wygląda. To mitomanka, idealna dla WSI24 i ich po-ciotków :-) |
|
|
r102 26 latek to nie "młody chłopak" raczej ??? |
|
|
spike "Chyba jeszcze nie ma świadomości, że dała się omamić lewackim diabłom, które obiecywały jej beztroskie i wygodne życie, że zabiła własne dziecko i dała z siebie zrobić żałosną ofiarę cudzych interesów."
Z tego co się dowiedziałem z internetu, dokładniej z jej prezentacji kim jest i co robi, ta "kobieta" nikomu nie dała się omamić, ona jest opętana, omamia innych.
Nie wierzę w jej ciążę, ani w próbę samobójczą, to prowokacja, może nawet obłąkańczy czyn, spowodowany nieakceptowalnością, może wyśmianiem itd. czuje się samotna, więc postanowiła zwrócić na siebie uwagę, co się udało, dziw że p.psycholog na tym się nie poznała.
Przypomniała mi się pewna brytyjska piosenkarka skandalistka, która szydziła z Boga, Matki Boskiej, sławę zdobyła, ale więcej straciła, nie tak dawno biadolił, że wszyscy ją opuścili, jest samotna, chora, ma myśli samobójcze. |
|
|
sake2020 No cóż nie dziwię się Holendrowi,że dał drapaka.Ja na jego miejscu też bym wiała gdzie pieprz rośnie widząc jej obsceniczne zdjęcia które skwapiiwie wrzuciła w internet. To chyba materiał do obróbki na blogu pana @Świderskiego o dzisiejszych artystach.Każde beztalencie woli szokować niż dać z siebie coś podlegające refleksji czy podziwu.Zdjęcie z trumną umieszczoną na pewnej części ciała nie wzbudza refleksji tylko pokazuje miernotę tej kobiety,która urodzenie dziecka traktuje jako akt desperacji i nienawistny czyn.Paniusia powinna w ramach terapii podjąć się ciężkiej fizycznej pracy bo ma za dużo wolnego czasu stąd idiotyzmy..Dziwne ,że lekarka psychiatra tego nie zaordynowała.ale w przyszłym roku będziemy mieli pewnie zaszczyt ją widzieć w Sejmie.Może nawet w tych przebraniach i malunkach co teraz. |
|
|
Alina@Warszawa Ale chamstwo! Sam trzymaj swój krzywy dziób zamknięty ruski trollu. |
|
|
tricolour @alina
Jeżeli piszesz "nie wiem jaka jest prawda" to dalej milczysz czyli trzymasz dziób zamknięty ponieważ nie wiesz jaka jest prawda. To chyba oczywiste, nieprawdaż?
Co do śmierci czterech osób, w tym potrójnego zabójstwa, to jaka matka, taki syn. Prosili więc zostało im dane.
Murek należy wyremontować, może jeszcze się przydać. |
|
|
u2 o Joannie, że to aktorka "kontrowersyjna", raczej satanistka niż siostra zakonna
Powstał nawet na ten temat świetny film pt. "Matka Joanna od Aniołów" w czasach PRL. W filmie wszyscy zostają opętani, łącznie z egzorcystą :-)
pl.wikipedia.org |