UNIEWAŻNIAM umowę koalicyjną D.Tuska, 3 Drogi i Lewizny

Jako Suweren, który może wg konstytucji sprawować władzę BEZPOŚREDNIO, w tym uroczystym Dniu Niepodległości unieważniam umowę koalicyjną zawartą:

W piątek w południe w Sejmie doszło do parafowania umowy koalicyjnej przez przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska, przewodniczącego Polski 2050 Szymona Hołowni, prezesa Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysława Kosiniaka-Kamysza oraz współprzewodniczących Nowej Lewicy: Włodzimierza Czarzastego i Roberta Biedronia. 

Wszyscy o tym piszą, ale tylko Gość Niedzielny podaje treść tej umowy. 

Wiadomo, papier wszystko przyjmie, wszyscy parafowicze umowy (no prócz Hołowni) już rządzili, a ja to doskonale pamiętam, bo nie zdawałam matury w tym roku, i z powodu  unikania szczepionek mam bardzo dobrą pamięć pomimo swoich lat. 

Wszystkie słowa zawarte w "umowie koalicyjnej" nie mają żadnego znaczenia!
Nie mają żadnego znaczenia, bo ludzie, którzy je napisali nie mają żadnej zdolności honorowej! Umowa nie ma żadnej mocy prawnej, nie ma takiego zjawiska w polskim systemie prawnym. Wiedzą to wszyscy, którzy to podpisali.

To jest tylko taki artykuł prasowo-internetowy, żeby prezydent A. Duda przeczytał, i żeby mu się wydawało, że oto jacyś poważni politycy są gotowi przejąć ster państwa na kolejne długie 4 lata. Tak ma się też wydawać ogłupionej gawiedzi, która tych hochsztaplerów wybrała do sejmu. Tak naprawdę owa koalicja to koalicja naszych wrogów i spisek unijnych komuchów, którzy są zadaniowani tylko po to, żeby osłabić i zlikwidować Polskę. 

Pośpiech jaki towarzyszy działaniom D. Tuska nikogo nie powinien dziwić. On ma na sumieniu zamach na prezydenta RP w 2010 roku, afery polityczne i finansowe, okradanie Polski w sposób nieprawdopodobny, w co do tej pory nie mogą uwierzyć jego zwolennicy ogłupiani przez TVN-24. Ale Donald T. NIE MA IMMUNITETU! Do czasu złożenia przysięgi poselskiej nic go nie chroni. Jeśli w tym czasie zostaną mu postawione zarzuty i zostanie zatrzymany np. na 3 miesiące w areszcie, to nic nie jest w stanie go uchronić przed odpowiedzialnością karną.

Cały czas się zastanawiam, dlaczego przez 8 lat rządów PiS nikt nie postawił Donalda T. w stan oskarżenia?
Paradoksalnie od tego tego "zaniedbania" może zależeć los całej Polski i Europy! - Tusk w Polsce, to Niemcy w Polsce, Tusk w więzieniu, to Polska w centrum Europy wraz ze wszystkimi państwami, które zachowały swoją suwerenność polityczną i etniczną pomimo niemieckiej (unijnej) polityki "herzlich Willkommen"
(tysiące nachodźców z Afryki i Azji). 
O znaczeniu niepodległości dla Polaków, a przede wszystkim, że to nie był "pstryk" tylko wieloletnia praca pokoleń Polaków, doskonała organizacja pomimo obostrzeń zaborców, o gotowości przejęcia władzy przez ówczesnych polityków i natychmiastowym zorganizowaniu armii wraz z zapleczem, o pretensjach  byłych kolonialistów do Polaków, że nie chcą przepraszać za niepopełnione zbrodnie tak jak muszą Anglicy, Belgowie, Holendrzy, Francuzi, Niemcy - o tym dziś mówił w TVP Info w programie "W kontrze" na żywo Rafał Ziemkiewicz, który w tej stacji pojawił się nagle po wyborach - cud jakiś. Powiedział wprost coś co powinno być powtarzane w każdym programie dla młodych - że bez własnego państwa będą jedynie niewolnikami u obcych, a to w kontekście wyboru PO i Donalda T. do polskiego Sejmu. Starsi młodzi dokładnie to wiedzą, bo wracają z emigracji ekonomicznej do Polski poznawszy angielską  demokrację i niemieckie prawa na własnej skórze i skórze własnych dzieci.

Unieważniam wobec tego również wybór Donalda T. na posła polskiego Sejmu jako wybór dokonany na skutek oszustwa, wprowadzenia w błąd wyborców.
Ktoś może zapytać "na jakiej zasadzie unieważniasz?" Jak to na jakiej!? Dokładnie na takiej samej na jakiej Donald T. unieważnił referendum 15.10.2023 i na takiej samej na jakiej ten sam Donald T. chce unieważnić orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego. Proste!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

11-11-2023 [12:39] - Jabe | Link:

Elektorat musi porażkę prze­trawić. Stąd takie wpisy.

Obrazek użytkownika Tezeusz

11-11-2023 [12:49] - Tezeusz | Link:

@jebe..rus..
Piłeś nie pisz bo idiota komuch śmierdzi na kilometr..

Obrazek użytkownika Pers

11-11-2023 [15:18] - Pers | Link:

//UNIEWAŻNIAM umowę koalicyjną D.Tuska, 3 Drogi i Lewizny
... ludzie, którzy je napisali nie mają żadnej zdolności honorowej! Umowa nie ma żadnej mocy prawnej, nie ma takiego zjawiska w polskim systemie prawnym.//

Dom wariatów :))))))))

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

11-11-2023 [16:38] - Alina@Warszawa | Link:

Dom wariatów pod wodzą psychopaty Donalda T. oczywiście - masz rację Pers!

Obrazek użytkownika Tezeusz

11-11-2023 [17:45] - Tezeusz | Link:

W punkt

Obrazek użytkownika Ptr

11-11-2023 [16:19] - Ptr | Link:

Suweren zarzut postawił i wszyscy to wiedzą. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

11-11-2023 [17:47] - Tezeusz | Link:

Dobry materiał. Prawdziwy 

Obrazek użytkownika juur

11-11-2023 [18:10] - juur | Link:

"Cały czas się zastanawiam, dlaczego przez 8 lat rządów PiS nikt nie postawił Donalda T. w stan oskarżenia?"
Dlaczego?
Choćby za Ciech by był jakiś początek.
Dlaczego?

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

11-11-2023 [18:20] - Alina@Warszawa | Link:

Wojciech Sumliński o Donaldzie T. https://www.facebook.com/10000...

Obrazek użytkownika angela

11-11-2023 [19:04] - angela | Link:

Obecny Rząd, Prezydent, powinni uruchomić wszystkie mozliwe paragrafy, zeby nie przekazać władzy w łapy ludzi,  z których połowa ma poważne zarzuty prokuratorskie. 
Tym bardziej, ze ci domniemani przestepcy, schowani za immunitetami, mają byc obsadzani na najważniejszych stanowiskach w państwie. 
Tam będzie rządził albo przestepca, albo debil.
Będą niszczyć wszystko, gospodarkę, suwerennosc, i ludzi.
To jest jawne szyderstwo z naszego bogatego /teraz/ kraju.
To będzie ruina Polski pod dyktando naszych wrogów Niemiec i Rosji.
Wygrali wybory " za pizzę ",  I  beszczelnelnie domagają się wczesniejszego przekazania władzy. 
Nie ma mowy, zeby ta patologiczna formacja/ jeszcze nawet nie formacja/ doszla do władzy. 
Ta  tzw  umowa koalicyjna wysmażona w bólach przez niemal trzy tygodnie, to kolejne  OSZUSTWO, które nie zawiera nic z postulatów wyborczych, ktore poszczególne partie mialy na sztandarach, podczas wyborów, I na które ich wyborcy oddali głosy. 
Ta umowa powinna być dokładnie wypunktowana przez prezydenta, I zawierać wszystkie sztandarowe postulaty wyborcze poszczególnych partii. !!!!!!
Postulaty które tak ochoczo rzucali w przestrzen medialną, a które mogły przyczynić się do wygrania wyborów, powinny znaleźć się w umowie koalicyjnej, I niech się kazdy pod tymi postulatami obietnicami  się podpisze.!!!!Inaczej, umowa powinna być unieważniona.
Tak jak Tusk unieważnił referendum, tak Prezydent uniewazni ich wypociny, zwane umową koalicyjną. 
 

Obrazek użytkownika Pers

11-11-2023 [20:29] - Pers | Link:

@andżela
//Obecny Rząd, Prezydent, powinni uruchomić wszystkie mozliwe paragrafy, zeby nie przekazać władzy w łapy ludzi,  z których połowa ma poważne zarzuty prokuratorskie. //

Wymień tę "połowę" co ma "poważne zarzuty prokuratorskie". Po nazwisku.
Albo spadaj do magla @andżela.

Obrazek użytkownika spike

11-11-2023 [21:06] - spike | Link:

"Ktoś może zapytać "na jakiej zasadzie unieważniasz?" Jak to na jakiej!? Dokładnie na takiej samej na jakiej Donald T. unieważnił referendum 15.10.2023 i na takiej samej na jakiej ten sam Donald T. chce unieważnić orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego. Proste!"

Tak to proste, Tusek już wie, że tym unieważnieniem zrobił z siebie kolejny raz kretyna, dlatego ty @alino nie unieważnisz tej groteskowej umowy koalicyjnej,

Nie wiem jak to wygląda prawnie, czy Prezydent może nie przyjąć kandydatury Tuska na premiera, jak i ich całej umowy, stwierdzeniem, że jest zagrożeniem dla suwerenności Polski jak i gospodarki.
Można być prawie pewnym, że w takim przypadku, Tuskoidzi zorganizują burdy, a Polacy milcząco przyjmą Tuskową destrukcję Polski, tu jest problem.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

11-11-2023 [22:15] - Alina@Warszawa | Link:

Właśnie po to piszę to groteskowe unieważnienie, żeby ślepcy zapatrzeni w Donalda T. zobaczyli jego nie tyle groteskowe - bo w jego wykonaniu to nie jest groteska - co bezprawne i bezczelne pociągnięcia.
Sam tego nie wymyślił, bo i po co? To całe jego szwabskie zaplecze, sztab jego prowadzących, wymyśla scenariusze i daje mu do wykonania kolejne etapy przejmowania władzy w Polsce! To jest tak wielka niemiecka bezczelność, że wielu ludzi nie potrafi sobie tego wyobrazić, bo sami nigdy czegoś takiego by nie zrobili ("każdy sądzi po sobie" - nie zdają sobie sprawy, że niemieccy zbrodniarze są zdolni do oszustw i zbrodni, jakie Polakowi nigdy nie przyjdą do głowy - na tym polega ta nasza niby "naiwność"). Ale mamy przecież przykazanie: "Po czynach ich poznacie", a czyny Tuska i PO nie pozostawiają żadnych złudzeń! Ani czyny, ani powiązania, ani skutki tych czynów.
Nie może być też przypadkiem wynik wyborów w Polsce (z bezprawiem we Wrocławiu) i skoordynowany w czasie plan zmiany zasad funkcjonowania Unii Europejskiej jako imperium niemiecko-francuskiego, praktycznie bez prawa głosu mniejszych państw! Dlatego nikt przytomny w Polsce nie powinien dopuścić Tuska do stanowiska premiera! Bo on się zgodzi na wszystko co zechcą Niemcy i jeszcze dopłaci z polskiego budżetu, a sam dostanie od Niemców tyle srebrników, że Judasz nie potrafił do tylu liczyć. 
https://pl.aleteia.org/2017/04... 
Zupełnie innym zagadnieniem jest ilość Judaszy, którzy podpisali umowę koalicyjną! W tym jeden, chłopski! Dzięki obcej głowie nałożonej na PSL, polscy chłopi są właśnie podpisani pod judaszowym cyrografem! Ciekawe jak się z tym czują? Czy wiedzą kogo tak naprawdę "żywią i bronią"? 

Obrazek użytkownika Pers

11-11-2023 [21:37] - Pers | Link:

//On ma na sumieniu zamach na prezydenta RP w 2010 roku, afery polityczne i finansowe, okradanie Polski w sposób nieprawdopodobny, w co do tej pory nie mogą uwierzyć jego zwolennicy ogłupiani przez TVN-24.//

@alinka
Skoro masz jakąś wiedze na ten temat to czemu się nie podzieliłaś z "komisją sejmową do spraw zamachu Smoleńskego"?
Nie powstała taka?
No to przykre...
 

Obrazek użytkownika angela

11-11-2023 [21:42] - angela | Link:

Nie będzie spokoju, to właśnie weto prezydenta moze zapobiec walkom z powodu różnic programowych.
Marta Lempart wyprowadza aborcjonistki na ulice, bo widzi ze postulaty lewicowe schowano głęboko, podajże  na zawsze.
Byc może Marta Lempart  zaapeluje do Prezydenta o zrewidowanie tej umowy.
 

Obrazek użytkownika Pers

11-11-2023 [21:49] - Pers | Link:

@andżela
//Nie będzie spokoju, to właśnie weto prezydenta moze zapobiec walkom z powodu różnic programowych.//
Postrzeganie problemów na poziomie nr bucika. Z magla.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

12-11-2023 [00:04] - Alina@Warszawa | Link:

Trzeba jeszcze koniecznie uświadomić nieświadomym, co się kryje za atakami Tuska na jakichś urzędników, czy prezesów.
Kto pamięta jego rządy - wie!
Zanim doszło do zamachu na prezydenta Lecha Kaczyńskiego, we wszystkich mediach, czyli we wszystkich mediach kontrolowanych przez Tuska, albo Niemców, była zmasowana nagonka na parę prezydencką, albo każdego kto mu się nie podobał. Media (służby) wyciągały najbardziej absurdalne zarzuty, które miały na celu skompromitować delikwentów. Potem okazało się, że delikwenci byli wytypowani do odstrzelenia, a nagonka była potrzebna, żeby łatwiej i bez problemów można było przejąć urząd po 'kurduplach" i "czarownicach". 
Gdyby odnieść ten sposób do chwili obecnej, to najbardziej zagrożeni utratą stanowiska/życia są prezes NBP Glapiński, Orlenu - Obajtek, PiS - Kaczyński, prezydent A. Duda. Bo kiedy Donald T. - czytaj Niemcy+Rosja - nie mają jak usunąć figuranta z urzędu, to go po prostu likwidują fizycznie. Psychopatyczne ataki medialne Donalda T. na tych ludzi, to jakby wskazywanie ofiar nieznanym sprawcom z FSB, którzy pewnie znów zaczną jeździć na spotkania towarzyskie z SKW, po których nie zostaną żadne ślady w postaci notatek, albo nagrań (patrz serial "Reset")

Czytam tekst, który się napisał wyżej i nasuwa mi się refleksja, że kilka lat temu uznany byłby za oszołomski i nieprawdopodobny. Teraz zaś stanowi ponure ostrzeżenie przed zbrodniarzem, który wciąż bryluje po Sejmie.

Obrazek użytkownika Pers

12-11-2023 [00:38] - Pers | Link:

@alinka
//Zanim doszło do zamachu na prezydenta Lecha Kaczyńskiego//
To pan L. Kaczyński zginął w "zamachu"?
Ja myślałem, że w katastrofie  lotniczej...

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

12-11-2023 [11:34] - Alina@Warszawa | Link:

Pers "myślałeś"? Po kocich wpisach widać, że to czynność zupełnie Ci obca.

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

12-11-2023 [00:19] - Siberian Husky Dog | Link:

Fragment umowy koalicyjnej: "Zwiększymy dostępność mieszkań."

Czyli co?

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

12-11-2023 [00:26] - Alina@Warszawa | Link:

Pewnie to co praktykują Niemcy - konfiskują mieszkania właścicielom, żeby zakwaterować tam imigrantów. Niemcy konfiskują łaskawie, czyli odbierają prawo własności.
Ci nasi cwaniacy nie będą odbierać mieszkań, tylko zapytają prezesów spółdzielni, które są niezamieszkane i tam wpakują kogo zechcą na koszt właściciela, bo co się będą szczypać z przepisywaniem własności. Będzie to spełnienie obietnicy w 100%! Skoro mogli wyrzucać lokatów z kamienic, to kto ich powstrzyma od praktyk jakie wypróbowali tuż po wojnie w W-wie?

Obrazek użytkownika czarna bandera

12-11-2023 [04:40] - czarna bandera | Link:

"Pośpiech jaki towarzyszy działaniom D. Tuska nikogo nie powinien dziwić."

Prezydent A.Duda najpierw zauważa/ wytyka, że dotychczasowa opozycja nie ma podpisanej umowy koalicyjnej, ale gdy jest już blisko jej podpisania, to ubiega siły dotychczas opozycyjne wskazując Morawieckiego skazanego na porażkę. Skazanego na porażkę, bo jak powiedział poseł Hetman (z PSL) - PiS mocno pracowało nad tym, by tego koalicjanta teraz nie mieć. 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

12-11-2023 [07:11] - NASZ_HENRY | Link:

Smutasy i mazgaje niczego nie unieważnią 🌼

 

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

12-11-2023 [07:54] - Siberian Husky Dog | Link:

Zamiast "trzynastki" i "czternastki" emerytki będą mogły dwa razy w roku "wyskrobać się" za darmo.