Otrzymane komantarze

Do wpisu: Granda w Chicago. Likwidują kościół? Jak Hitler synagogi
Data Autor
sake2020
Pytania stawiam nie tylko pani.Stawiam je dlatego że w dzisiejszej rzeczywistości niemożliwością jest obrona religii i wierzących a cóż dopiero wpisanie jej w Konstytucję.To ,,wpisanie'' jest nierealne.Pani odpowiedź jest dla mnie zrozumiała,nie jestem aż taką idiotką za jaką mnie tu wszyscy uważają.Tylko jak pani widzi pozbycie się wrogich Polsce elementów? I pytanie do pani,czy Polacy chcą aby na pewno Polski? Ilu jest takich co nawet się nie przyznają że są katolikami,bo to obciach zwłaszcza wśród młodych? Chcąc zaczć jakąś akcję to trzeba ją odnieść do panujących warunków i nastrojów. 
Alina@Warszawa
[09:57] - sake3  Zupełnie nie rozumiem pytań, które mi Pani stawia. Ani dlaczego mi je Pani stawia? Gdybym była królem, albo prezydentem wydałabym 1 edykt, czy dekret (na nie więcej niż 1 stronie), który by te wszystkie problemy rozwiązał tak jak w Izraelu i krajach muzułmańskich,. Nie podoba się komuś w Polsce? To niech się przeniesie tam, gdzie mu się podoba. Nikt nie ma obowiązku mieszkania w Polsce! Mało tego! W podstawowym interesie Polski jest pozbycie się wrogich, nielojalnych mniejszości etnicznych i ich wpływu na bieżącą politykę i kierunki rozwoju w przyszłości. Mamy przecież (podobnie jak Czesi i Słowacy) doświadczenie z V kolumną niemiecką, która doprowadziła do zbrodni na Polakach. Co wyczynia mniejszość rosyjska i żydowska w Warszawie można obserwować na przestrzeni historii chociażby od czasów saskich. Co wyczyniali Niemcy - każdy wie z historii, albo z własnego doświadczenia rządów Tuska. Teraz mamy niebezpieczny % mniejszości ukraińskiej.   Mam nadzieję, że moja odpowiedź jest jednoznaczna i prosta do zrozumienia?
Czesław2
Może słyszała Pani  który duchowny wyższego szczebla broni Gietrzwałdu? Ja jakoś nie słyszałem. Natomiast słyszałem hierarchę, ktory jest za tym, aby szafarzami byli nie tylko cywile  ale także kobiety. Co dalej?  Magazyny zboża w kościołach na wynajem,?
sake2020
Jeżeli w USA gdzie religią dominującą jest chrześcijaństwo mozna zabierać kościoły wiernym,,gdzie można ich sadzać do więzienia za wiarę i obronę religii i kościołów to jak pani wyobraża to sobie w Polsce? Wpisanie do Konstytucji? A skąd pani wie,że po wyborach w ogóle będziemy mieli Konstytucję nie będąc suwerennym państwem? Gdzie taka kanalia jak Nitras będzie pilnował,by nie nosiła pani krzyżyka na szyi,bo to przywilej z którego tak pokraka będzie opiłowywać? Kiedy pani Seneszyn skrzeczy,że własność kościelna będzie zabierana? Kiedy nie da się obronić polskiej Fatimy Gietrzwałdu przed niemieckim śmieciami bo jakiś prowincjonalny wójt już sobie to uzgodnił z Niemcami pod stołem? Kiedy niszczy się pomniki polskiego papieża i obrzuca błotem jako pedofila? Kiedy posłanka furiatka jedzie do papieża z pospolitym oszustem i przestępcą,żąda ukarania polskich duchownych a papież całuje śmiecia w rękę?Kiedy zaszczuwa się i zmusza do samobójstwa księdza i chodzi w glorii bez wyrzutów sumienia? Jak pani nawet widzi to wpisanie?Zakładając nawet ,że po wyborach będziemy jeszcze Polską.
Maverick
Niestety USA jest subverted tzn jej wartości obalone poprzez chazarskie onuce; FBI na listy terrorystów zaczyna wciągać tradycjonalistów katolickich, kościoły też będą niszczone jak Stalin zamieniał cerkwie na magazyny. Tutaj napiszę po anielsku aby mówiące onuce chazarskie nie zrozumiały. As it goes in Fatima prediction by mother Marry. Rich Men North of Richmond and cabal NWO is losing in Ukraine and will lose no matter what. Psalm 37 talks about. 12 The wicked plotteth against the just, and gnasheth upon him with his teeth. 13 The Lord shall laugh at him: for he seeth that his day is coming. 14 The wicked have drawn out the sword, and have bent their bow, to cast down the poor and needy, and to slay such as be of upright conversation. 15 Their sword shall enter into their own heart, and their bows shall be broken. 16 A little that a righteous man hath is better than the riches of many wicked. 17 For the arms of the wicked shall be broken: but the Lord upholdeth the righteous. 18 The Lord knoweth the days of the upright: and their inheritance shall be for ever. 19 They shall not be ashamed in the evil time: and in the days of famine they shall be satisfied. 20 But the wicked shall perish, and the enemies of the Lord shall be as the fat of lambs: they shall consume; into smoke shall they consume away. youtube.com A teraz zamieszczę link do numer jeden piosenki w USA.. Hollywodzka kabała od razu zaoferowała mu 8 milionów ale odrzucił i woli śpiewać na jarmarkach  czyli na farmers markets. Dla tych co znają engielski zaskoczą o czym są słowa, oczywiście " Rich men North of Richmond" to bogaci kabalarze co zniewalają Amerykanów i chcą totalnej kontrolii nad światem i po to prowadzą wojny. youtube.com  
Do wpisu: Czy niektórym Ukraińcom "something poj...łos"?
Data Autor
paparazzi
Ranga wypowiedzi panie Zbyszku, szeptac to mogą sobie ludzie na podwórku. Wpis jest w dziesiątkę.
Tomaszek
Ubocie  Za jaki świat ? Znów whisky z Biedronki ?
Jabe
Po ukraińskiej stronie nikt nie będzie musiał być wiary­godny, gdy im pomoc wstrzy­mamy. Teraz, rozumiem, nie są, a wpychamy im miliardy. Gdzie tu sens?
spike
@sake ??? jak to co, to samo co Polacy w wyborach, Ukraińcy przegonili już jednego takiego, zwiał do Moskwy. My się martwimy co o nas myślą niewdzięczni Ukraińcy, a sami pozwalamy bezkarnie  hasać po ulicach POlszewickiej v kolumnie i lewactwu, jak mówią, "na pochyłe drzewo koza wskoczy", no i wskakuje, jak nie brukselska, to berlińska, albo moskiewska, albo teraz ukraińska.
sake2020
Ale ten ktoś wiarygodny powinien to przekazać również komuś wiarygodnemu po drugiej stronie.A więc mamy już równanie z dwoma niewiadomymi.
Jabe
Naturalnie powinien to zrobić ktoś wiary­godny, ktoś, kogo trzeba trak­tować po­ważnie, z którym należy się liczyć. Nie jakiś kierownik zaplecza, uniżony sługa narodu... Od dawna po­wtarzam, że dla rządzą­cych nie mamy atutów, bo Rosja jest śmier­telnym wrogiem Polski, a Ukraina tylko toczy z nią wojnę. Kom­promitacja! A jeśli Ukraina nie zacznie się z nami liczyć, będziemy mieć tanią ropę!
sake2020
To już zostało zasugerowane jednak nie pod kątem miłości a przypomnienia że Polska ma interesy polskie. I zostało nader źle odebrane pomimo że logiczne. 
Jabe
Można bardzo ostrożnie zasugerować, że nasza miłość nie jest taka znowu nie­zachwiana.
sake2020
@spike.....A co naród będzie miał tam do powiedzenia?
Tezeusz
@ Rus.. gówno A jak ciebie potraktowano w Salonie 24, Niepoprawnych...wypad na zbity pysk za chamstwo i kłamstwa.To rozumiesz ? ej ? A twój blog z literką " Z" gdzie jest ? no gdzie ? hahahahahha
u2
cynicznym graczem który najpierw wykorzysta a potem mówi spieprzaj Baju, baju, nie widzę trupów na ulicy w Bolanda, nie widzę zrujnowanych miast i wsi. Bolanda się rozwija. A inflacja jest wywołana wojną i załamaniem się rynku surowców energetycznych. W sumie inflacja jest już opanowana rzędu 10,6% z tendencją spadkową. A rząd Dobrej Zmiany nie zdusił inflacji za pomocą podwyższania stóp procentowych i cięciem programów socjalnych tylko za pomocą rozsądnej polityki chroniącej polskich przedsiębiorców. Miał co prawda już wprawę dzięki pandemii :-) PS. Co prawda wczoraj obejrzałem na TVP3 Głos Regionów po 20-stej i tam było o starych niewyremontowanych kamienicach w Łodzi. No po prostu Armaggedon urządzony dla 8 tysięcy łodzian przez klikę urzędniczą pod wodzą prezydent Zdanowskiej. Zagrzybione mieszkania powodujące choroby u lokatorów typu nowotwory. W dodatku wielu zostało tam wysiedlonych a ich stare mieszkania przejął deweloper i nie mogą wrócić do tych wyremontowanych. A czynsz w tych ruderach zagrażających życiu wyższy niż w Warszawie. lodz.tvp.pl
sake2020
W jaki sposób to wymuszenie miałoby wyglądać.?
sake2020
Podobno dżentelmeni między sobą nie rozmawiają o pieniądzach.Ale tu widać,że chyba nie mamy do czynienia z dżentelmenem,a z dość cynicznym graczem który najpierw wykorzysta a potem mówi spieprzaj. W każdej formie pomocy musi być rozliczenie kosztów tej pomocy i nie jest to żaden wstyd.To że pan nie dał osobiście z portfela nie oznacza ,że pan faktycznie nie dał.W pomocy którą udzielało państwo jest i pańska cegiełka.
Jabe
Wszyscy dajemy – w cenach.
Jabe
Nawet gdyby to wszystko była prawda, nie zmienia to faktu, że naj­lepszą sposob­ność do wy­muszenia na Ukrainie minimum przy­zwoitości nasz rząd za­przepaszcza. To polityka anty­polska, niezależnie czy z wy­rachowania, czy ze z­dziecinnienia.
u2
uderza się w sojuszników przed jej zakończeniem? Kto uderza ? Uderzają totalniacy i kacapy. Ukry walczą za cały wolny świat, a ty walisz w ukry z całych sił. Masz do tego pełne prawo, jak już pisałem, ale ja wolę nie ulegać kacapskiej histerii :-)
u2
ile jak dotąd kosztuje nas ta wojna Bez przesadyzmu, ja do tej pory nic nie dałem na ukry, więc mnie nic nie kosztuje. Wpieram ukry w ich wojnie z kacapami tylko słowem na NB, bo dobre słowo więcej znaczy niż armaty i czołgi :-)
Es
@sake Ukraińcy już jawnie okazują, że postawili na niemcy i Francję jako swoich promotorów w UE. Zdaja sobie doskonale sprawę, że od Polski już wiele więcej za bezdurno spodziewać się nie mogą i Polska do niczego więcej im nie jest potrzebna. Nawet tranzyt pomocy wojskowej nie jest zależny od Polski, a powstrzymać go może jedynie decyzja Amerykanów .  Przewidujac dalsze problemy ze swobodnym handlem, rowniez-  zapewne za podszeptem holenderskich i innych nowych wlasciieli ziemi na ukrainie- postawili wyraźnie na zmianę ekipy rządzącej w Polsce. Wiedzą, że z Tuskiem u władzy problemów ze swobodnym eksportem nie będzie.  Stąd te mało dyplomatyczne wypowiedzi i podgrzewanie atmosfery przez różnych ich przedstawicieli. Takie rzeczy nie dzieją się przypadkowo. Bruksela juz pokazala chyba wyraźnie jaka będzie decyzja, a jej troską o interesy państw unii kończy się tam gdzie kończą się interesy tych którzy mają w unii głos decydujący.  Nie ja uwazam, że to polskie harcerzyki pozwolili tradycyjnie zrobić z siebie i przy okazji z nas wszystkich zwykłych frajerow.  O tym wiedza i mówią wszędzie. Również I o tym że inni zachowali się racjonalnie unikając polskiej naiwności, nawet tej tłumaczonej koniecznością utrzymania rosji jak najdalej od granic Polski. Bo tu, zgodnie z przewidywaniami skutek jest skrajnie przeciwny.   
sake2020
@spike.....Okazywana przez nas ,,potrzeba serca'' nie ma tylko wymiaru humanitarnego. Wiec może przyszedł czas nie rozliczania,nie wytykania ale trzeźwego spojrzenia ile jak dotąd kosztuje nas ta wojna.I chyba nadszedł czas zdziwienia,że wojna jeszcze nie skończona a już atakuje się sojusznika.To chyba nienajlepszy prognostyk na przyszłość.Ukraińskie matki dostają tak jak polskie rodziny 500+ czy gwarancję do późniejszego zwiększonego zasiłku.Tu znajdują pracę,dzieci uczą się w szkołach,normalnie i bezpiecznie funkcjonują.Na Zachodzie nie mają natomiast tak łatwo i nie są z takim sercem przyjmowani.Skąd więc wzięła się wypowiedź prf.Czaputowicza byłego szefa MSZ jakoby jesteśmy hienami i szakalami wobec nich? Co jeszcze możemy zrobić aby byli ,,zadowoleni'',bo jak widać nie są.
spike
a czemu "polska" opozycja jest antypolska, to tylko naście % "polskiego" społeczeństwa. Podobnie Ukraina to nie tylko politycy, jednak potrafili prosowieckich sprzedawczyków pogonić, co w Polsce się jakoś nie udało, zobaczymy kogo wybiorą na swoich przedstawicieli, wrogów Polski, czy przyjaciół, gestów dobrej woli Polski dostali sporo, czas pokaże. Podobnie sprawa ma się z Niemcami, mimo zapewnień o przyjaźni i współpracy, widać, że to była gra, wrogości już nie ukrywają, żydom Polacy pomagali poświęcając życie swoje, rodziny sąsiadów i co nas spotkało? za mało się poświęcaliśmy, a jeszcze chcą nas okraść domagając się nienależne pieniądze.