Dlaczego w dniu pogrzebu L.Kaczyńskiego pył zasnuł świat

Dlaczego w dniu pogrzebu L.Kaczyńskiego wulkan wybuchł i zapylił świat białego człowieka? Przez to wielu przywódców, królów, prezydentów, którzy zgodnie z protokołem dyplomatycznym powinni przylecieć na pogrzeb do Krakowa - nie przyleciało? 

Znalazłam tekst sprzed 6 lat, który wówczas nie był komentowany, bo trudno ustosunkować się do tego, co pisze jakiś anonimowy Rosjanin, bo to co napisał było zupełnie sprzeczne z narracją obowiązującą od czasów rządu Donalda T. a i długo potem, nawet jeszcze teraz dla wielu to bzdury. Niestety owe bzdury po 22.02.2022 okazują się być coraz bardziej prawdopodobną prawdą. Rządy Donalda T. szczęśliwie skończyły się w 2015 i mam nadzieję się nie powtórzą.

Jak dewianci przejęli władzę w 2010 roku 

(...) DLACZEGO NA POGRZEB KACZYŃSKIEGO MIELI ZAMIAR PRZYBYĆ WSZYSCY PRZYWÓDCY ZACHODNICH MOCARSTW ALE NIE PRZYJECHAŁ NIKT.
Śmierć Kaczyńskiego nie była celem Kremla, ona była tylko środkiem, jednym z etapów osiągania głównego celu. Morderstwo było zapalnikiem planu, który przygotowywano od wielu lat, zużyte dużo środków i zrealizowane dużo innych morderstw. Trup polskiego prezydenta musi był stać się przynętą! Przynętą, która zmusi liderów potężnych mocarstw świata , niespodziewanie, bez doskonałego zabezpieczenia bezpieczeństwa, wszystkim spotka się w jednym miejscu, w jednym budynku, w kraju, który oni uważają za oddanego sojusznika. (...) 
Wawel. Zamek, co stoi na pagórku, widoczny z daleka, lepiej widoczny z wysokości ptasiego lotu. Żeby utrafić do takiego celu, nie trzeba cudów technologii, nie trzeba skomplikowanych systemów nawigacji. Nieogolony fanatyk islamista, nawet na chybcika wyszkolony trzymać sterownicę, może dokładnie zwalić stutonowy liniowiec, z setką ton paliwa na pokładzie na średniowieczny kościół, w którym zebrały się przywódcy zachodniego świata, żeby oddać daninę szacunku zmarłemu. I kto potrafi zatrzymać ten atak z powietrza? Może polskie siły powietrzne, pod dowództwem ludzi co dostało etaty z rąk sprzedawczyków, po tym jak śmierć ich poprzedników była schowana za katastrofę transportowca CASA w 2008 roku, a dowódca sił powietrznych był zaliczony pasażerem kupy złomu , nasypanej w lasku koło Smoleńska. Nie, ci ludzie ten atak nie zatrzymają, nie dla tego ich przeznaczały i zabijały ich poprzedników. (...)

Resztę tekstu trzeba koniecznie przeczytać, bo jest to na pewno jeden ze scenariuszów, które były brane pod uwagę. Najważniejsza teza tego tekstu jest taka, że zbrodniarze z Kremla planowali likwidację wszystkich przywódców państw europejskich  zebranych w Katedrze Wawelskiej za pomocą jednego pocisku. Bo jest to bardzo łatwe do wykonania.  A L.K. miał być upolowany jako mniejsza rybka, żeby stanowił przynętę na wielkie ryby. Niestety grube światowe ryby dowiedziały się, zorientowały, o co chodzi i skorzystały z pyłu wulkanicznego, żeby nie przylecieć i nie dać się odstrzelić jak L.K. W dalszej części tekstu są ekonomiczne aspekty takich pomysłów. 

Mamy 2023 rok. Od prawie 2 lat toczy się na Ukrainie krwawa rzeź, bo Putin napadł na Ukrainę. Jeszcze kilka godzin przed agresją Putina na Ukrainę (24.02.2022) telewizyjni profesorowie, eksperci od spraw międzynarodowych zapewniali, że taka agresja jest niemożliwa.
Kilka tygodni temu palestyński Hamas ze Strefy Gazy zarzucił Izrael gradem pocisków, a izraelska tarcza rakietowa nie zareagowała. Zginęło tysiące Izraelczyków. Można by to skwitować stwierdzeniem, że kto sieje wiatr, zbiera burzę, gdyby nie czas i interesy wielkich mocarstw. Na skutek tego ataku i rzezi jaka tam się toczy, dziś dowiadujemy się, że w Kongres Amerykański NIE ZAPLANOWAŁ WYDATKÓW NA POMOC WOJSKOWĄ UKRAINIE, ani IZRAELOWI.... Takie są oficjalne doniesienia. Bo o nieoficjalnych przecież nikt nas nie będzie powiadamiał.
Oficjalnie więc Rosja osiągnęła swój cel, bo Ukraina nie dostanie uzbrojenia, żeby bronić się nadal przed rosyjską agresją. Oczywiście niezbadane są wyroki Boskie, idzie ostra ruska zima i wszystko jest możliwe. 

Dosłownie wszystko jest możliwe niestety, skoro mocarstwowych nie-katolików nie obowiązują żadne zasady, nie boją się żadnego Boga, ani anatemy rzuconej przez papieża (który jakoś nie wykorzystuje tego swojego oręża wobec oczywistych zbrodniarzy).
Już widać po toczących się konfliktach, że nie obowiązują w nich ŻADNE CYWILIZOWANE ZASADY! Teraz woje zasady narzucają moralni troglodyci, uzbrojeni przez najdoskonalszych inżynierów w najnowocześniejszą broń jądrową, hipersoniczną, chemiczną, neutronową.
My zaś musimy być na to przygotowani i nie dać się zabić.
Niestety chrześcijańska litość i miłosierdzie dla wrogów może nie mieć zastosowania, jeśli troglodyci zechcą walczyć na naszym terenie. I musimy to sobie z góry wybaczyć ....

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

19-11-2023 [00:14] - u2 | Link:

Tylko Saakaszwili pokazał odpowiednie cojones i przybył na pogrzeb okrężną drogą. Teraz gnije w kacapskiej ciurmie. Cywilizowany świat milczy nad kolejnym kacapskim morderstwem.

Obrazek użytkownika Pers

19-11-2023 [12:46] - Pers | Link:

@u-beczek
//Tylko Saakaszwili pokazał odpowiednie cojones i przybył na pogrzeb okrężną drogą.//
Pan prezydent FR D. Miedwiediew też doleciał.

Obrazek użytkownika u2

19-11-2023 [16:02] - u2 | Link:

Miedwiediew też doleciał.

Ten, co po pijaku pisze w internetach ? :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Pers

20-11-2023 [15:19] - Pers | Link:

@u-beczek
//Ten, co po pijaku pisze w internetach ? :-) :-) :-)//
Pan Prezydent Miedwiediew to jeden z najmocniejszych polityków w Rosji i twoje wycie litwak tego nie zmieni.
Bardzo możliwe, że znowu zastąpi Pana Prezydenta Putina na stanowisku Prezydenta FR.

Twój prezio podczas pogrzebu L. Kaczyńskiego grał w golfa....
A może się mylę?... :))))

I pamiętaj litwak - nie łżyj!

Obrazek użytkownika Grzegorz GPS Świderski

19-11-2023 [02:28] - Grzegorz GPS Św... | Link:

Ja podobną teorie opisałem tuż po katastrofie: 
https://www.salon24.pl/u/gps65...

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

19-11-2023 [12:39] - Alina@Warszawa | Link:

Oczywista oczywistość. Może Rosjanin przeczytał tekst na Salonie24 i napisał swój? Kto jak kto, ale Rosjanin dobrze wie na co stać jego "własc".

W ten scenariusz terrorystyczny zapewne wpisuje się także wojna w strefie Gazy. Tylko, czy zginą "ci światowi terroryści", czy tysiące niewinnych ludzi? Nadzieja w tym, że Bóg zrobi jakiś reset i przeniesie do innego świata tego, kto reżyseruje zbrodnie na świecie.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

19-11-2023 [14:59] - Alina@Warszawa | Link:

Z nowszych wpisów na S24
"Awantura pod pomnikiem smoleńskim. Kaczyński zniszczył wieniec aktywisty"
Globtrotuar6111 października 2023, 11:18
Nie zniszczył wieniec, jak popierdółki z redakcji powtarzają po medialnym scieku, ale zerwał oszczerczą kartkę z niego. Gdyby w Polsce były sądy zamiast kasty buców w togach, to facet za takie bezpodstawne oszczerstwo, musiałby zastawić dom w celu zapłacenia odszkodowania.
Chyba że ma na potwierdzenie swoich zarzutów niezbite dowody.
Niestety, PIS nie dość twardo walczył z upolitycznioną kastą w sądach, a Duda jeszcze pogorszył sprawę. I mamy takie właśnie efekty. 

PO i Tusk są zdolni do każdej podłości więc wykorzystują także miesięcznice smoleńskie. Przed wyborami to była pyszna okazja do skompromitowania prezesa! U tuskoidów mózgi nie pracują normalnie, więc przyjmują każdą bzdurę podaną przez TVN24. Ktoś musiał pilnować, żeby ten wieniec i napis zobaczył J.Kaczyński i zareagował tak jak każdy zareagowałby na jego miejscu. Każdy poza tuskoidami oczywiście. Szkoda, że dziennikarze nie szukają prawdziwych sponsorów tych wieńców i napisów.

Obrazek użytkownika Ptr

19-11-2023 [10:29] - Ptr | Link:

Takie coś byłoby niekorzystne dla Rosji, bardzo niekorzystne. To bajka. Prędzej uwierzę ,że w wulkan zrzucono bombę, która eksplodowała na dużej głębokości. Albo jakąś saletrę w metalowym pancerzu. 

Obrazek użytkownika Jabe

19-11-2023 [12:12] - Jabe | Link:

Oczywiście.

Obrazek użytkownika sake3

19-11-2023 [11:34] - sake3 | Link:

Nieco wątpię w te teorię Brak wielkich osobistości na pogrzebie  to raczej ukłon w stronę Rosji której nie chciano drażnić Skwapliwie potwierdzono że nie zdarzyło się nic takiego,żeby uzasadnić ich obecność na pogrzebie znienawidzonego przez Putina polityka.Wulkan poszedł im szczęsliwie na rękę.Mówiono z lekceważeniem,że Putin nie był zainteresowny śmiercią prezydenta Kaczyńskiego.Wystarczy jednak prześledzić,jak wielu nawet małego znaczenia polityków ginęło niespodziewaną śmiercią otrutych,zastrzelonych,wypadkach samolotów czy katastrof w pojazdach tylko z powodu mściwości Putina. Znaczący jest fakt,że opinia publiczna i ci nieobecni na pogrzebie nie zwrócili uwagi na niechlujnie prowadzone śledztwo całkiem inne niż jest to przeprowadzane w wypadkach lotniczych.Wybijane łomem części samolotu,brak zbierania i zabezpieczania części,skandaliczne traktowanie zwłok świadczy,że dobre stosunki z Rosją są dla świata priorytetem.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

19-11-2023 [14:13] - Alina@Warszawa | Link:

Wykazujesz sake daleko idącą naiwność. U Ruskich taki myk, to pryszcz, o czym świadczy współpraca FSB z Tuskowymi służbami wojskowymi, z których nie ma notatek, tylko dziwne trupy weekendowych samobójców. Mogli wystrzelać 20 tysięcy polskich oficerów w Katyniu i okolicach, tak jak Niemcy zagazować 1-2 miliony Żydów w Auschwitz? Naiwniacy na Zachodzie też nie chcieli wierzyć w raporty Pileckiego, czy Karskiego.

Obrazek użytkownika sake3

19-11-2023 [15:01] - sake3 | Link:

Nie upieram się nigdy(w przeciwieństwie do innych tutaj) ,że to ja mam rację,to tylko moje pojedyncze zdanie wśród wielu innych..Nie świadczy o mojej naiwności czy chorobie psychicznej co mi pani tak niedawno zarzuciła.Mowa była o stosunku( jak ja uważam ) tchórzliwym możnych tego świata do katastrofy pod Smoleńskiem i do tego się odniosłam.

Obrazek użytkownika spike

19-11-2023 [11:42] - spike | Link:

"zbrodniarze z Kremla planowali likwidację wszystkich przywódców państw europejskich  zebranych w Katedrze Wawelskiej za pomocą jednego pocisku."

czy pamięć mnie myli?
chyba prezydent Miedwiediew był na pogrzebie L.Kaczyńskiego, więc też miał być poświęcony  dla zatarcia podejrzenia, kto dokonał zamachu ?

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

19-11-2023 [12:21] - Alina@Warszawa | Link:

Rosja to państwo europejskie? No to proponuję spojrzeć na globus, mapę ile Rosji jest w Europie, a ile jednak nie jest!. 
Miedwiediew przyleciał w ostatniej chwili, podobnie jak Julia Tymoszenko, kiedy już był wiadomo, że ci najważniejsi z Zachodu nie przylecą! A nie przylecieli bo DOKŁADNIE WIEDZIELI CO ICH MOŻE CZEKAĆ, I DLACZEGO L. KACZYŃSKI NIE ŻYJE. Proste! Z perspektywy czasu można domniemywać, że ten jeden wulkan przedłużył życie wielu ludziom o 4 i o 22 lata, na pewno na Ukraine. 
Na zachodzie nie działa TVN-24 i nie robi ludziom wody z mózgu, Radek Sikorski nie wysłał im sms co mają myśleć o zamachu, a poza tym oni tam mają własne satelity i obserwatorów prezydenckich samolotów. 

O Miedwiediewie też ten człowiek napisał, dlaczego nie stanowił problemu dla zbrodniarzy. Wystarczyło poczytać. 

Obrazek użytkownika Ptr

19-11-2023 [15:58] - Ptr | Link:

Raczej nie chcieli poświadczać nieprawdy milczącą zgodą na wersję oficjalną wiedząc co się stało. Poza tym chcieli zmniejszyć rangę wydarzenia. To tak jak możni szkoccy rankiem wyjechali z zamku , siedziby Makbeta. 

Obrazek użytkownika spike

19-11-2023 [20:27] - spike | Link:

@Alinko nie idź drogą @Anny,
nie insynuuj słów, których nie napisałem, kontekst mojego komentarza był całkiem inny.
"a USA to państwo europejskie? No to proponuję spojrzeć na globus"

Kiedy Miedwiediew przyleciał, trudno potwierdzić, to nie przejście na drugą stronę ulicy, to jest wyprawa, logistycznie złożona, spekulować zawsze można.
Co do samego Smoleńska, agencje wiedziały że coś się szykuje, nawet w naszych mediach pojawił się jakiś komunikat, a że to zrobił Putin, nikt z prezydentów państw nie ma wątpliwości, np. pisał o tym dziennikarz niemiecki.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

19-11-2023 [22:04] - Alina@Warszawa | Link:

No dobrze, sprecyzuję: Miedwiediew pojawił się w Kościele Mariackim jako ostatni, albo przedostatni tuż przed Julią Tymoszenko. Trzeba było oglądać transmisję.

Obrazek użytkownika spike

19-11-2023 [22:39] - spike | Link:

@alina
a poprzednicy mieli przylecieć kilka dni wcześniej, jak nie przylecieli, więc Miedwiediew był spokojny o swoją skórę.
Powiem tak, nie ma na to twardych dowodów, więc jest to teoria spiskowa, nawet oglądając wszystkie kanały tv.

Jedna sprawa, nawet zakładając, że Putin wykorzystuje okazję, likwiduje kilku przywódców państw, to co, te państwa wejdą do Federacji Rosyjskiej ??
:))))))))))))))

Czy może tym zamachem by wywołał III WŚ, Rosja zostaje zrównana z ziemią, nawet przez Niemców.

Ta sensacyjna wiadomość o planowanym zamachu, to najzwyklejsze brednie.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

19-11-2023 [22:41] - Alina@Warszawa | Link:

[22:39] - spike
Sałatka ziemniaczana z majonezem.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

19-11-2023 [15:59] - Zbyszek_S | Link:

Wulkany na Islandii wybuchają znacznie częściej niż "ten jeden raz", co "uziemił samoloty", te na zachód od granicy Rosja - Nato. Zresztą potem "naukowcy" oraz "eksperci" doszli do wniosku, że zagrożenie dla samolotów nie było "aż takie duże" jak się poprzednio "wydawało". Mamy z tego wyciągać wniosek jaki?