Otrzymane komantarze

Do wpisu: Granda w Chicago. Likwidują kościół? Jak Hitler synagogi
Data Autor
Maverick
Jasiu Fasola o IQ podobnym to tego u Szostak został przywitany na Maui w stolicy Hwajczyków Lahaina gdzie 4 lata temu spędziłem wakacje. facebook.com A little mongrels like Lithuania, Macedonia, Estonia and Latvia pretending that they are superpowers. Barking like vicious dogs with rabbis. Those low IQ retards lost ability for self preservation. They want to commit suicide. They have a death wish. God will help those idiots to realize theirs dreams. facebook.com  
Czesław2
Chcesz? Masz. dzienniklodzki.pl Oczywiście w pobożnych prawicowych mediach morda w kubeł Przynajmniej ja DYSKUSJI nie widziałem..
Roz Sądek
@Czesław2 Natomiast słyszałem hierarchę, ktory jest za tym, aby szafarzami byli nie tylko cywile  ale także kobiety. ======== Jak się nazywa ten hierarcha? Jakiś link?
sake2020
@spike......Oj proszę pana groby gojów to nie metafizyka a pospolite miejsce pochówku bez wiekszego znaczenia. Paniuśka Engelking przecież już to tłumaczyła.
sake2020
@Maverick...Wyobraża sobie pan jak paniusia Szostak słynąca z braku stanika dostawszy się do Sejmu wyda swój równie słynny minutowy krzyk? Strop wytrzyma,kolumny też?A mury runą,runą.....
Maverick
twitter.com Kolejna idiotka z Polinu.
Czesław2
To dowcip stulecia. Polityk realizujący postulaty wyborców.
spike
@sake Jak to było "entliczek, pętliczek, tego nie wie nikt" Ja tylko zwrócę uwagę, że my musimy opłacać groby, jak nie to są kasowane, żydzi nie płacą a ich cmentarze są zarośnięte i nie dbają o nie, a to spore obszary, mogłyby służyć innym. W którymś mieście w Izraelu, jest park zbudowany na cmentarzu, z którego nie przeniesiono grobów, bo one są gojów, więc się nie liczą.
sake2020
@spike.....To kim jest ten wójt że nie mogą mu się sprzeciwstawić najwięksi decydenci? Nie wiedziałam że to tak prestiżowe stanowisko.Ma czelność sprawę oddawac do sądu i straszyć? Podejrzewam tu rączkę paniusi Leyen i Tuska.
spike
jednostkowa obrona kościołów nic nie da, skoro decydenci kościoła nie mogą nic zrobić. Fakt, że żydostwo robi wszystko by niszczyć chrześcijaństwo to wiadomo od ponad 2 tys. lat, zaczęli od zamordowania Mesjasza Jezusa, a to oni mieli krzewić chrześcijaństwo, ale zasady im nie odpowiadały.
Czesław2
Na to jest tylko jedna odpowiedź. Polacy chcą być niewolnikami i zasady moralne mają w odwłoku. Jednym płacą za to, inni dobrowolnie.
sake2020
@Czesław2........Rozumiem gorycz. Ja tez nie czuję się komfortowo. Oczywiście  nikt nie broni Gietrzwałdu ani duchowni ani naród,ani nawet mieszkańcy tych ziem sądząc z łatwości z jaką wójt zajadle walczy o to składowisko największe w Europie.Duchownych nawet rozumiem ,śą pod taką presją ,że boją się własnego cienia.W każdej chwili mogą być przecież oskarżeni o pedofilię. Nie rozumiem jednak społeczeństwa.Dlaczego sprawa nie jest nagłośniona? Dlaczego nikt nic nie wie nawet o decyzji wójta. Czy tu na NB wpisy o Gietrzwałdzie wzbudzłły jakieś zainteresowanie? Kiedy pytam znajomych to nawet nie wiedzą o takiej sprawie.Przecież tu chodzi o teren całego Gietrzwałdu i sąsiedniej wsi który ma być wydany temu molochowi.Cyniczne podejście wójta i niemieckich właścicieli chcących zrujnować cały wielki obszar chroniony a wzamian zbudować ścieżkę rowerową,dać 100 miejsc pracy i zasadzić kilka drzewek. Tak Sanktuarium w Gietrzwałdzie wkrótce będzie magazynem albo dyskoteką już pan Nitras i paniuśka Seneszyn to załatwią.Pokraka w Sejmie a skrzek w Senacie. A co jesli na składowisku wybuchnie pożar albo firma zwieje a Polska będzie płacic z naszych podatków za szkody jak w Zielonej Górze? Tam zapłaciliśmy zyskała w nagrodę za niekompetencję i przymknięcie oka na niemiecką lipną firmę tylko pani marszałek Ziemi Lubuskiej Polak dostawszy sie na list wyborcze PO .Polska śmietniskiem Europy.Awansowaliśmy,Niemcy będą mówić o nas z uznaniem a to najważniejsze. 
Alina@Warszawa
W tej chwili jest to dosyć proste! Iść na wybory i wybrać ludzi, którzy to realizują ...
Do wpisu: Pozwól politykom PSL (i wielu innym) zająć się fotowoltaiką!
Data Autor
Jabe
Gdy tamta strona rządziła, ignoro­wała próby gene­ralne pan­demii i nie koszto­wała Polski na szcze­pionki. Nie było też za­mordyzmu. No ale skoro po­przedni PiS był o niebo lepszy od obecnego, Platforma mogłaby po­starać się pójść w jego ślady.
Pani Anna
A pewnie, że mizeria.  Emocje przed tymi wyborami jak na weselu siódmej córki sołtysa. 
Alina@Warszawa
 [18:52] - Pani Anna  Mizeria
Pani Anna
Nie po to człowiek konkretnie głosuje na jakąś opcję, żeby bez końca słyszał, że "tamci " byliby "jeszcze gorsi". Ileż można. 
Pani Anna
@sake3 Jednym słowem paniusiu sake3, nie potrafisz przekonać nawet jeszcze starszych od siebie kumpeli z osiedla.  
Alina@Warszawa
Tamta strona, która pitoli o podniesieniu wieku emerytalnego, wprowadziłaby szczepionki jeszcze szybciej i jeszcze bardziej obowiązkowo. NIKT Z OPOZYCJI nie sprzeciwił się szczepionkom, a ich media naganiały do szczepienia jeszcze gorliwiej niż TVP. Dlatego wśród popieraczy Tuska, czerpiących całą wiedzę o świecie z TVN 24 procent wyszczepionych kilka razy jest bliski 100.
Jabe
Pitoli stale. A gdy wszystko już szlag trafi, śmierć może przyjść i tak wcześniej. Zrobili nam zwiastun w postaci nad­miarowych zgonów przy okazji pan­demii. Tak więc pewne różnice jednak są.
Alina@Warszawa
Różnica między "tą" a "tamtą" stroną polega na tym, że ta strona nie pitoli o podniesieniu wieku emerytalnego, i nie każe biednym spracowanym ludziom pracować do śmierci.
Darek
@sake Cóż mam Ci odpisać ? Mamy demokrację, każdy ma prawo mieć i głosić swoje poglądy. Jedyne, co mi przychodzi do głowy to, że PIS w jakiś sposób zawalił politykę informacyjną i tzw. PR.
sake2020
@Darek65........No i co z tego? Polacy ich kochają,nawet najbardziej ich antypolskie wypowiedzi i działania. wszyscy ponownie będą okupywać Sejm i Senat.To nader pozyteczne instytucje.Mogą dowoli urządzac happeningi,blokować mównicę cieszyć i podbudowywać Polaków swoimi bluzgami.Polacy spragnieni takich igrzysk wszystko wybaczą.Senat ma służyć panu Borusewiczowi do wyjazdów samolotem w celu wyprowadzenia psa.Tuska też kochamy.Wczoraj siadłam chwilę na ławce,na której gorąco politykowały jakieś mocno starsze panie. Mają już dość złodziejstwa Kaczyńskiego i będą głosować na Tuska.Zapytałam ,czy czternastka i niższy wiek emerytalny ich nie interesuje? Mamy w d...pie czternastkę.i emeryturę.No cóż to ich decyzja......Kiedy spytałam o 600000 euro łapówki którą w reklamówce z Biedronki przenosił syn Tuska odpowiedziały że to nie ich sprawa.No własnie.
Darek
"żeby takich panów - jak Pawlak, Tusk, Kosiniak Kamysz, Nitras, Schetyna, Hołownia, Czarzasty z SLD, Zandberg, Belka, oraz panie Kopacz, Lewicka, Senyszyn, Ochojska itp -  sprawdzić w działaniu." - myślę, że dużej krzywdy by nie mieli. Zdążyli się już poustawiać, a nawet swoje dzieci. Podobnie jest po drugiej strony barykady. Pawlak, to bardzo podejrzana persona, mam przekonanie, że bardziej podejrzana i uwikłana niż nam się wydaje.
NASZ_HENRY
Tusk doradzał stoczniowcom, z likwidowanych stoczni, aby psy strzygli to i Pawlak nie może być gorszy. Za Pawlakiem wiele afer idzie to musi się za immunitetem chować i czekać na przedawnienie ;-)