|
|
Jabe Gdy tamta strona rządziła, ignorowała próby generalne pandemii i nie kosztowała Polski na szczepionki. Nie było też zamordyzmu. No ale skoro poprzedni PiS był o niebo lepszy od obecnego, Platforma mogłaby postarać się pójść w jego ślady. |
|
|
Pani Anna A pewnie, że mizeria. Emocje przed tymi wyborami jak na weselu siódmej córki sołtysa. |
|
|
Alina@Warszawa [18:52] - Pani Anna
Mizeria |
|
|
Pani Anna Nie po to człowiek konkretnie głosuje na jakąś opcję, żeby bez końca słyszał, że "tamci " byliby "jeszcze gorsi". Ileż można. |
|
|
Pani Anna @sake3
Jednym słowem paniusiu sake3, nie potrafisz przekonać nawet jeszcze starszych od siebie kumpeli z osiedla.
|
|
|
Alina@Warszawa Tamta strona, która pitoli o podniesieniu wieku emerytalnego, wprowadziłaby szczepionki jeszcze szybciej i jeszcze bardziej obowiązkowo.
NIKT Z OPOZYCJI nie sprzeciwił się szczepionkom, a ich media naganiały do szczepienia jeszcze gorliwiej niż TVP. Dlatego wśród popieraczy Tuska, czerpiących całą wiedzę o świecie z TVN 24 procent wyszczepionych kilka razy jest bliski 100. |
|
|
Jabe Pitoli stale. A gdy wszystko już szlag trafi, śmierć może przyjść i tak wcześniej. Zrobili nam zwiastun w postaci nadmiarowych zgonów przy okazji pandemii. Tak więc pewne różnice jednak są. |
|
|
Alina@Warszawa Różnica między "tą" a "tamtą" stroną polega na tym, że ta strona nie pitoli o podniesieniu wieku emerytalnego, i nie każe biednym spracowanym ludziom pracować do śmierci. |
|
|
Darek @sake
Cóż mam Ci odpisać ? Mamy demokrację, każdy ma prawo mieć i głosić swoje poglądy. Jedyne, co mi przychodzi do głowy to, że PIS w jakiś sposób zawalił politykę informacyjną i tzw. PR. |
|
|
sake2020 @Darek65........No i co z tego? Polacy ich kochają,nawet najbardziej ich antypolskie wypowiedzi i działania. wszyscy ponownie będą okupywać Sejm i Senat.To nader pozyteczne instytucje.Mogą dowoli urządzac happeningi,blokować mównicę cieszyć i podbudowywać Polaków swoimi bluzgami.Polacy spragnieni takich igrzysk wszystko wybaczą.Senat ma służyć panu Borusewiczowi do wyjazdów samolotem w celu wyprowadzenia psa.Tuska też kochamy.Wczoraj siadłam chwilę na ławce,na której gorąco politykowały jakieś mocno starsze panie. Mają już dość złodziejstwa Kaczyńskiego i będą głosować na Tuska.Zapytałam ,czy czternastka i niższy wiek emerytalny ich nie interesuje? Mamy w d...pie czternastkę.i emeryturę.No cóż to ich decyzja......Kiedy spytałam o 600000 euro łapówki którą w reklamówce z Biedronki przenosił syn Tuska odpowiedziały że to nie ich sprawa.No własnie. |
|
|
Darek "żeby takich panów - jak Pawlak, Tusk, Kosiniak Kamysz, Nitras, Schetyna, Hołownia, Czarzasty z SLD, Zandberg, Belka, oraz panie Kopacz, Lewicka, Senyszyn, Ochojska itp - sprawdzić w działaniu." - myślę, że dużej krzywdy by nie mieli. Zdążyli się już poustawiać, a nawet swoje dzieci. Podobnie jest po drugiej strony barykady.
Pawlak, to bardzo podejrzana persona, mam przekonanie, że bardziej podejrzana i uwikłana niż nam się wydaje. |
|
|
NASZ_HENRY Tusk doradzał stoczniowcom, z likwidowanych stoczni, aby psy strzygli to i Pawlak nie może być gorszy. Za Pawlakiem wiele afer idzie to musi się za immunitetem chować i czekać na przedawnienie ;-)
|