|
|
Alina@Warszawa OŚWIADCZENIE PREZESA NIK
youtube.com; |
|
|
Niezalogowany Skoroś taka cienka w klikaniu linków, to masz pierwszy z brzegu przykład tego, jak twój guru widzi problem (nie widzi...) pedofilii: twitter.com
A tutaj guru potępia walkę z kacapami: nczas.com
Ale tak na przyszłość to naucz się klikania - a podobno Konfederosja to partia ludzi nowoczesnych i obytych z Internetem... |
|
|
Alina@Warszawa Porównanie partii wg CITIZEN GO
facebook.com |
|
|
Alina@Warszawa No to sobie sprawdź - uczciwie i podaj chociaż jeden link z oryginalną wypowiedzią JKM |
|
|
Niezalogowany Są odnośniki do cytatów, fragmentów wywiadów i innych źródeł pierwotnych także w tcyh źródłach jakie są podlinkowane. Wystarczy uczciwie popracować z tymi materiałami.
To już klasyka, że każdy wyznawca rosyjskiego agenta wpływu Korwina musi albo zaprzeczać faktom albo dokonywać karkołomnych ezgegez wypowiedzi swojego guru.
Albo plebs jest zbyt głupi by zrozumieć głębię myśli Mistrza, albo znowu jacyś spiskowcy poprzekręcali jego słowa i nie to miał na myśli, co powiedział, albo, albo, albo. |
|
|
Alina@Warszawa Niestety nie znalazłam oryginalnych wypowiedzi JKM, żadnego filmu z całością wypowiedzi, tylko relacje ludzi o wypowiedziach JKM. Co oczywiście nie świadczy, że takich wypowiedzi nie było - jednak nie mogę sama ocenić czy były i w jakim kontekście. |
|
|
Niezalogowany "Czepiam się" JKM bo to kremlowski agent wpływu. Dowody na tej liście z linkami do źródeł: justpaste.it
Kilka co lepszych cytatów:
"kto jest za sankcjami na Rosję jest sabotażystą, zdrajcą...albo po prostu (najprawdopodobniej) patentowanym kretynem!"
Korwin-Mikke powiedział, że gdyby był konflikt Rosja-Polska to poparłby Rosję.
"Polska powinna zawrzeć sojusz z Rosją."
"Osobiście kocham Rosję"
"Rosja występuje w obronie Starych, Sprawdzonych Wartości"
"Nawet gdyby w Rosji było okropnie i panowało tam ludożerstwo, byłbym za dobrymi stosunkami z Rosją"
"W Rosji jest większa wolność niż w Polsce"
JKM bagatelizował ruchy wojsk rosyjskich na granicy ukraińskiej. Mówił, że Rosjanie nie wejdą na Ukrainę. Tydzień później wybuchła wojna.
JKM bronił Putina, twierdząc, że „nie ma dowodu, że Putin jest współodpowiedzialny” za kryzys migracyjny na granicy polsko-białoruskiej.
JKM nie wierzy, że Aleksieja Nawalnego otruły rosyjskie służby. Za pośrednictwem Twittera kieruje oskarżenia w stronę CIA.
JKM nie poparł uchwały Sejmu potępiającej Rosję.
JKM twierdzi, że za próbą otrucia Skirpala nie stoi Rosja, tylko CIA. "Całkowicie solidaryzuję się z Włodzimierzem Putinem"
"Tylko Rosja jest w stanie powstrzymać napływ uchodźców"
"Wrogowie są nie w Moskwie."
Korwin-Mikke dla rosyjskiej agencji: "Aneksja Krymu naturalna."
Po ujawnieniu rosyjskich zbrodni w Buczy Korwin-Mikke twierdził, że na filmach i zdjęciach „widać nie trupy, tylko upozowanych ludzi, a nawet jeśli to trupy, to 99 proc. z nich to nie są mieszkańcy miasta, tylko podstawione ciała.
Korwin-Mikke był w rosyjskiej ambasadzie na obchodach Dnia Rosji.
Korwin-Mikke twierdził, że gdy w 1916 r. wojska rosyjskie opuszczały Warszawę, to „ludność płakała”.
|
|
|
Darek Przeczytałem właśnie fajny artykuł. Polecam wszystkim biorącym udział w tej dyskusji. Nie czytaj, co pisze na etykietce, odkręć słoik i sprawdź sam - pch24.pl |
|
|
Alina@Warszawa Takie zdanie o JKM mają wszyscy, którzy nigdy go nie słuchali na żywo. O Putinie mówił w superlatywach dając go za przykład przywódcy, który bezwzględnie dba o interes swojego państwa, a nie jak nasi chłopcy daje się podkupić byle niemieckiej ciotce, albo innemu amerykańskiemu, czy francuskiemu wujowi. Nie słyszałm jego wypowiedzi o Rosji po 24.02.2022.
O jego stosunku do kobiet nie chce mi się pisać, bo to to taka sama prawda, jak ta o Putinie.
Nie wiem, czy przewidywał napaść na Ukrainę, ale o ile wiem, to żaden poważny polityk nie przewidział napaści na Ukrainę? Jakoś nikt im nie zarzuca kłamstwa? A mówiący o takiej możliwości śp. prezydent L. Kaczyński był wyśmiewany przez Komorowskiego i wszystkie inne równie uczciwe i "potempowe" jak on media, które teraz robią kampanię wyborczą Tuskowi i jego przydupasom. Czy Tusk przewidział zajęcie Krymu i wojnę na Ukrainie? Albo Hołownia i K-Kamysz? A ci wszyscy czerwoni wybrani przez Tuska na europarlamentarzystów?
Co się człowieku czepiasz samego JKM? Dawaj równo po wsiech! |
|
|
Niezalogowany Ja tam jestem za tym, by Korwina wpuścić do TVP. Niech opowiada o tym, że gwałt na kobiecie to nie gwałt, bo "zawsze się trochę gwałci", niech poopowiada o zaletach obniżenia wieku przyzwolenia do 12 lat. Niech raz jeszcze opowie o tym, że Rosja wcale nie zamierza napadać na Ukrainę, "bo to nie ma sensu" i zapoda telewidzom inne złote myśli dziadzia Janusza. |
|
|
Jabe W tej chwili jest ofiarą zawłaszczonej przez PiS telewizji państwowej. Czemu prezes zdecydował się Konfederację zatopić? Może już wie, że tak czy siak nie uda mu się dalej rządzić? |
|
|
Alina@Warszawa Nie wiadomo, czy M. Banaś o 15.00 sam się wyeliminuje...
Może odpalić jeszcze większą torpedę w stronę partii rządzącej niż taśmy, które odpalili w niego. To by oznaczało wielkie kłopoty dla PiS.
Może też odpalić torpedę w kierunku PO, bo jako szef NIK ma zapewne cały arsenał torped różnorakich. Może w tej chwili właśnie chłopcy ustalają jaka torpeda będzie odstrzelona i ile to będzie kosztować. |
|
|
Silentium Universi Wolałbym, żebyś miał rację |
|
|
Alina@Warszawa Kaczka z rożna |
|
|
Alina@Warszawa Jak na razie Konfederacja jest tu ofiarą wrogich działań ze strony opcji sprzyjającej Tuskowi i wrogiej PiS-owi. Syn Banasia miał za zadanie niedopuszczenie do współpracy Konfederacji z PiS po wyborach!
Czy to tak trudno zrozumieć? |
|
|
smieciu Jak to nie. Cytuję:
Wygląda na to, że jakimś obcym wrażym siłom mocno zależy na skompromitowaniu Konfederacji, która osiągnęła w sondażach zbyt duże poparcie. Tak duże, że w razie podobnego wyniku wyborów, może się okazać, że koalicja PiS i Konfederacji będzie mieć większość konstytucyjną.
Mamy czarno na białym że obce wraże siły chcą skompromitować Konfederację z którą PiS miałby większość. A zatem według pani Konfederacja jest swoja - w przeciwieństwie do obcych wrażych sił. Swoja mimo całej oszukańczej gadki Konfederatów o tym że nie zawrą koalicji z PiS. |
|
|
Tezeusz Banaś jako sutener, a później jako polityczny kombinator i macher stracił wszelką wiarygodność. Nie nadaje się na apolityczne stanowisko szefa NIK. Razem z nim tę wiarygodność traci Konfederacja Wolność i Niepodległość z Mentzenem i Krzysztofem Bosakiem na czele.
|
|
|
Czesław2 @admin Jeszcze grubiej to zlikwidowanie wpisu posła Czarneckiego o zmianach w traktatach mogących decydować o istnieniu Polski. Jednoznaczne, zresztą nigdy nie miałem wàtpliwości. |
|
|
Czesław2 Wykasowałem |
|
|
Alina@Warszawa To nie wg mnie - nie kłam! |
|
|
Niezalogowany Zdrajcy Polski eliminują się sami. Podstolikowe zakulisowe umawianki wysokiej rangi urzędnika państwowego z prorosyjską i antyamerykańską formacją to oczywisty obraz antypolskiej zdrady. |
|
|
AŁTORYDET GPŚ:
Głupi czy naiwny? W Trzeciej Nodze, rozgrywającym jest Kosiniak, Hołownia to biała plamka na kurzym g....e. Konfa marzy o cichej koalicji z PO, po to by powstały przy poparciu konfy rząd (ale bez jej personalnego udziału), zaatakował PiS i koalicjantów. Liczą, że odbiorą w ten sposób część elektoratu Zjednoczonej Prawicy, by w przyspieszonych wyborach zdobyć tyle głosów, by utworzyć rząd, na lepszych dla siebie warunkach. To nawet całkiem szczerze, wyłożył Bosak. Oczywiście, ten plan padnie, PiS pewnie straci część wyborców, ale konfa więcej. Bo to, ile straci Polska, to rusofilskich pacanów, nie obchodzi. |
|
|
Alina@Warszawa Jego wystąpienia nie są anty ukraińskie! Nie kłam u2!
Braun sprzeciwia się nadawaniu Ukraińcom przywilejów, które znacznie przekraczają przywileje, które mają Polacy! |
|
|
smieciu Podsumujmy. Według pani Aliny jakieś krety budują Konfederację by PiS dostało większość konstytucyjną i to jest ok. A to że Banaś wysyła syna by stało się inaczej już jest złe.
Kalemu ukraść źle. Kali ukraść. Dobrze!
Dziecinada. |
|
|
NASZ_HENRY
@tricolour
Trollowy blogerek,
niemiecki ratlerek.
Fraszka gratis😉 |