Otrzymane komantarze

Do wpisu: Nowa afera M. Banaś - M. Chmaj
Data Autor
Es
" żaden Banaś, który zapisał się(..)miesiąc temu( ....)nie ma( ...)prawa glosu". To je dobre panie Havranek.  Z ktorego miejsca ten nowy nabytek startuje? Ja tez tak mogę? Zapisać sie i nazajurz ... fruu na pierwsze, czy drugie miejsce na liście?.   Pisalem to juz do roznych ludzi na tym i inyych forach... dlaczego jesteście aż takimi durnymi manipulantami? Sądzicie, że wszystko można wcisnąć? Nikt nic nie wie?  I nikt nie sprawdzi? 
u2
Braun jest dla mnie narzędziem Skoro tak, to współuczestniczysz w jego antyukraińskich wystąpieniach oraz prorosyjskich jak np.  z politykami AfD w Berlinie. A w obliczu wojny na Ukrainie z kacapią, odwiecznym wrogiem Polski, to postawa antypolska.  Nie ma usprawiedliwienia na bratanie się z wrogami Polski.
Niezalogowany
Banaś za murem!
Alina@Warszawa
TVP Info donosi właśnie, że prezes M. Banaś nie pojawił się dziś na konferencji prasowej, którą wczoraj zapowiadała NIK.  Syn Banasia - Jakub - jest "2" na listach warszawskiej Konfederacji.  TVP snuje narrację o współpracy Konfederacji z Tuskiem.  Marcin Mariański rzecznik prasowy NIK poinformował, że o 15.00 będzie oświadczenie M. Banasia - bez możliwości pytań od dziennikarzy.  Jesteśmy więc świadkami gorącej akcji eliminacji panów Banasiów z życia publicznego. Ciekawe co wie i co odpali sam Marian Banaś o 15?
angela
Swider.... hochsztaplerow to sobie znaleź w swoich ziomkach.
Admin Naszeblogi.pl
GRUBO
Tezeusz
@Świrek ! Konfa to putinowskie pachołki ..
tricolour
Murem za Banasiem!!! 😛
Alina@Warszawa
Nie sądź mnie po sobie u2! Ja się nie posługuję emocjami w polityce, lecz efektami i faktami, a Braun jako mężczyzna jest zupełnie nie w moim typie. Braun jest dla mnie narzędziem, które najbardziej nadaje się do prezentowania moich poglądów w Sejmie i tylko tyle.
u2
Droga Alino, zrozumiałe że kochasz Brauna, a miłość jest ślepa :-) PS. Do Brauna nic nie miałem dopóki nie zaczął uskuteczniać hasełka "stop ukrainizacji". Dlatego ja wołam : STOP braunizacji Polski !
Alina@Warszawa
Wczoraj napisałam w komentarzu, że  "Ein paar Professoren und Vaterland verloren". Nie mogę uwierzyć w swoje zdolności. Dziś jeden profesor własnie został ujawniony  -  prof. M. Chmaj.  Sprawdziłam - Marin Banaś nie ma tytułu profesora - przynajmniej w internecie :)  O takich profesorach jak Balcerowicz, Belka, czy podobni też trzeba pamiętać w kontekście ich roli w utracie znacznych prerogatyw państwa.
Es
Jak " aferę" oceniać to chyba jasne. Dziwne, że konsternację budzi coś co bylo jasne od początku- to znaczy od chwili nagłego objawienia się młodego Banasia na liście Konfederacji. Walka o poparcie elektoratu ma swoje uzasadnienie. Szycie intrygi tak grubymi nićmi ,tzn wykorzystanie do tej walki koneksji rodzinnych młodego, to gruba przesada wiążącą się z ryzykiem zarzutu politycznej korupcji co najmniej. I jak widać ryzyko chyba opłacalne nie było, bo kosztuje dużym spadkiem wiarygodnosci. A piszę to jako  zwolennik ruchów narodowych, spoglądający na konfederację z umiarkowaną co prawda, ale sympatią. Mimo wszelkich oskarżeń pod jej adresem. O ile nagranie jest prawdziwe- a raczej jest-to chyba tych wrażych sil można równie dobrze szukać w szeregach samej formacji, dziedzicznie, poprzez polityczne inklinacje niektórych wpływowych przedstawicieli, jakoś tam obciążonej.   Ktoś tam postanowił się, lub/i konfederację utytłać. Nie wiem, czy nie chodzi o sakramentalne korwinowskie 3 procent. Albo ktos uwierzył nadmiernie we własną siłę. Również sprawczą.  
NASZ_HENRY
Bazarek Wyborczy naszeblogi.pl Dla  @Aliny gratis 😉
Jabe
No właśnie.
Alina@Warszawa
Kłamiesz u2 co do Brauna ...
Grzegorz GPS Świderski
Tu odpowiedź Mentzena: twitter.com
Grzegorz GPS Świderski
Tak jest! Konfederacja jest groźna dla rządzących hochsztaplerów, ale i dla PO, więc wszyscy ją atakują. Ale to, że posługują się kłamstwami i fałszywą narracją świadczy o tym, że nie mają żadnych prawdziwych i sensownych zarzutów przeciw Konfederacji.
u2
zależy na skompromitowaniu Konfederacji Droga Alino, Mentzen i Tusk mieli dziadków w Wehrmacht podczas II wojny światowej. Już samo to podaje ich w wątpliwość jako polskich polityków. To są antypolscy politycy, co potwierdzają swoimi wypowiedziami. Chcą likwidować Polskę. Koalicja między nimi jest naturalna. Taśmy Banasia i Chmaja tylko to potwierdzają. Braun pojechał do Berlina, aby razem z niemieckimi politykami apelować o zdjęcie sankcji z ludobójczej Rosji. Mikke wsadził całą swoją rodzinkę na listy kuń-fy. Dla niego polityka to prywatny biznes. Nie dajmy się nabrać na tych antypolskich polityków.
Grzegorz GPS Świderski
Koalicja Konfederacji z PO byłaby dla Konfederacji jeszcze bardziej szkodliwa niż sojusz z PiS-em. Liderzy Konfederacji od dawna wyraźnie i wprost deklarują, że nie wejdą do rządu Tuska. Jeśli sondaże się potwierdzą, to jedyny sensowny sojusz mający większość to PiS plus Trzecia Droga. Już za parę dni najważniejszym rozgrywającym w Polskiej polityce będzie Hołownia. 
Grzegorz GPS Świderski
Liderzy Konfederacji od dawna, wprost, jawnie, deklarują, że nie wejdą w koalicję z PiS. Mentzen na ostatniej konwencji w swoim wystąpieniu precyzyjnie, ze slajdami, uzasadnił to, dlaczego Konfederacji nie opłaca się sojusz z PiS-em, więc to nie tylko deklaracje, ale i polityczna logika przeczy takiemu sojuszowi. Więc żaden Banaś do pilnowania nie jest potrzebny. Ale jeśli nawet okazałoby się, że liderzy Konfederacji to oszuści i za koszt ogromnych strat w elektoracie zdecydują się jednak na koalicję z PiS, to i tak żaden Banaś, który zapisał się do Nowej Nadziei miesiąc temu i jest szarym członkiem, nie jest w stanie w tym przeszkodzić, bo nie ma w żadnym ciele decyzyjnym Konfederacji prawa głosu. Więc to nie jest żadna afera. 
Alina@Warszawa
Albo "projekt Konfederacja" stał się zbyt niebezpieczny dla zabetonowanego układu PO-PiS ...  Konfederacja przez całą kadencję miała własny program i jednakowo sprzeciwiała się głupim pomysłom i PiS i PO. W tym najbardziej aktywny był G. Braun i jednocześnie najbardziej poszkodowany finansowo, za obnażanie oszustwa covidowego i szczepionkowego.  Tylko Konfederacja była przeciwna obowiązkowi szczepień i zamykaniu przychodni i szpitali. Żadna inna partia nie pisnęła słowa sprzeciwu ...
Niezalogowany
A może po prostu pisana w Moskwie bajka o Konfederacji jako "alternatywie", "innej drodze" się skończyła, bo zostało jednoznacznie zdemaskowane "kto z kim przeciw komu".? Cieszę się, że prawda wyszła na jaw i wielu ludziom przejdą mrzonki o głosowaniu na gawnojedów z Konfederosji.
Silentium Universi
Prawdopodobnie pisowcy uzyskali pewność, że po wyborach Konfederacja wejdzie do koalicji z PO. Tu tłumaczy też dziwną szczerość Donalda Tuska w kwestii emigrantów. Przestało mu zależeć na stwarzaniu pozorów 
Darek
Widać, że TVP czekała do ostatniej chwili, musieli mieć ten materiał wcześniej. Dzisiaj ma też ma być "premiera", zapowiadanego, jako mocny, filmu Sekielskiego. forsal.pl
Do wpisu: KTO PODPISAŁ UMOWĘ Z PFIZEREM?
Data Autor
Alina@Warszawa
Zmarł 8-latek propagujący szczepienia dzieci na COVID. “Zawał serca”  - namawiający razem z ojcem do szczepień i ZASZCZEPIONY!