Otrzymane komantarze

Do wpisu: Nowa afera M. Banaś - M. Chmaj
Data Autor
Pani Anna
Widać,  że końcówka kampanii i partyjni zagończycy zajechani, aż piana leci z pyska. Prosty rachunek, uprawnionych do głosowania jest o milion mniej w tym roku, ponad milion wyborców PIS stracił na własne życzenie,  więc musiałby pobić swój rekord z 2019, żeby rządzić samodzielnie. A jeżeli Konfederacja dostanie mniej niż 8%, to rządzić będzie Tusk z ogonami. Wtedy macie 4 lata na kompromitowanie Konfederacji i degustowanie wad JKM. Niech już nastanie ta cisza przedwyborcza. 
Alina@Warszawa
Placki ziemniaczane - tyż płaskoziemskie
Niezalogowany
Teraz już wiem, dlaczego jesteście nazywani "partią płaskoziemców"...
Niezalogowany
Ty osobiście mnie nie interesujesz, korzystam tylko z twoich wypowiedzi by neutralizować agitkę na rzecz Konfederosji. A nie ma lepszego ośmieszenia Konfy niż po prostu cytaty z dziadzia Januszka.
Alina@Warszawa
Nie pij tyle!
Alina@Warszawa
No i co z tego? JKM to oryginał w sferze publicznej, coś jak Ludwik Sępoliński, z innej epoki. Czy tytułując Putina "jego ekscelencją" popełnia JKM jakieś przestępstwo? Czy nie szkoda Wam życia na zajmowanie mojej uwagi takimi nieistotnymi bzdetami?!
Alina@Warszawa
Nawet największe idiotyzmy JKM mają się nijak do "osiągnięć partyjnych" Tuska (CASA, Tu-154M i ponad setka trupów) i podobnych osiągnięć rządów PIS (200 000 nadmiarowych zgonów w skutek zamknięcia ludzi w domach i utrudnienia dostępu do lekarzy, i na skutek trujących szczepionek).  Przy osiągnięciach 2 największych partii, Konfederacja to grzeczni chłopcy bez żadnej winy.
Niezalogowany
"Idiotyzmy JKM" są przecież idiotyzmami partyjki, której jest maskotką? Czy to jakaś pomyłka i JKM tylko kawę podaje? Jest przecież ojcem-współzałożycielem, więc jakim cudem jego idiotyzmy nie mają nic wspólnego z nieomylną linią partii?
Alina@Warszawa
Sam studiuj JKM, a ode mnie się odstosunkuj dziecko! Bo słoma ci z butów wyłazi w każdym wpisie - naucz się przy okazji czegoś od JKM, tego czego ci brakuje.  Zamulasz wpis idiotyzmami swoimi i JKM.
Niezalogowany
Dlatego, że pysznią się one cytatami z twojego guru i że znalezienie kompromitującego guru cytatu na stronie gazetki tego guru zamknie ci skutecznie buzię, bo nie będziesz mogła bredzić o jakichś brakach kontekstu czy brakach źródła cytatu.
Alina@Warszawa
To dlaczego podajesz mi linki do tych kacapskich stron "zablokowanych prewencyjnie"?
sake2020
Zwłaszcza jak się awanturuje Malowniczo to wygląda,ąle nie można nazwać inaczej niż chamstwem. Pasuje do KO.
sake2020
@GPS......Szary członek ale z tatuśkiem który wszystko może.Nawet prezenty daje.Wspaniałych macie tych członków
sake2020
@GPS........NIe dalej niż wczoraj Hołownia  zarzekał się że Trzecia Droga nie wejdzie w koalicję z PiS-em chyba że po jego trupie.
Niezalogowany
Udajesz idiotę, czy nim jesteś? Polski i propolski rząd PiS blokuje wrogą dezinformację CCCP 2.0 i IV Rzeszy. Marionetkowe pseudpaństwo PRL blokowało wolność słowa. Taka różnica. Nie próbuj swojej głupiej manipulacji z "POPiS" bo to nie przejdzie. Kto ma głowę na swim miejscu widzi różnicę między "opcją niemiecką" PO i opcją rosyjską Konfederacji a polskim patriotycznym rządem ZP. Burdel-tata Banaś dał właśnie świeży przykład tego, czym jest "doktryna Neumana", święty dogmat Platformy Przestępczej (zwanej ironicznie Obywatelską).
Jabe
Za poprzedniej komuny też bloko­wano imperia­li­styczną dez­informację.
sake2020
[email protected] -Mikke tytułuje Putina jego Ekscelencja Putin.O prezydencie Polski krótko-Duda.Prawdziwy z niego Polak,prawda?.
Niezalogowany
Nie. Blokowanie kacapskiej dezinformacji skutecznie zrealizowane przez prawdziwie polskie słuzby.
Jabe
Cenzura prewencyjna w­prowadzona przez re­komunizatorów.
Niezalogowany
Nie. Blokowanie kacapskiej dezinformacji. Przywilej "wolności słowa" nie należy się kłamcom i dezinformatorom.
Jabe
Cenzura prewencyjna.
Niezalogowany
Nie, w ramach zwalczania rosyjskiej dezinformacji i rosyjskiej propagandy.
Alina@Warszawa
Dorośli ludzie mają ważniejsze rzeczy do roboty niż klikanie ... Poważny komentator nie każe innym szukać - to jest po prostu chamstwo i to większe niż JKM we wpisie o pedofilach. Nczas jest zablokowany i niedostępny z mojej przeglądarki - PiS mi to uczynił - w ramach konstytucyjnej wolności słowa zapewne?
Niezalogowany
Czyli już maski opadły - konfederaści platformą medialną dla zdrajcy Polski i człowieka łamiącego Konstytucję.
Do wpisu: Gietrzwałd i Lidl
Data Autor
Alina@Warszawa
Blokada w Olsztynie  Olsztyn stanął i został sparaliżowany! Czy Lidl może wynieść się z Gietrzwałdu! T. Owsianik wRealu24