|
|
Pani Anna Widać, że końcówka kampanii i partyjni zagończycy zajechani, aż piana leci z pyska. Prosty rachunek, uprawnionych do głosowania jest o milion mniej w tym roku, ponad milion wyborców PIS stracił na własne życzenie, więc musiałby pobić swój rekord z 2019, żeby rządzić samodzielnie. A jeżeli Konfederacja dostanie mniej niż 8%, to rządzić będzie Tusk z ogonami. Wtedy macie 4 lata na kompromitowanie Konfederacji i degustowanie wad JKM. Niech już nastanie ta cisza przedwyborcza. |
|
|
Alina@Warszawa Placki ziemniaczane - tyż płaskoziemskie |
|
|
Niezalogowany Teraz już wiem, dlaczego jesteście nazywani "partią płaskoziemców"... |
|
|
Niezalogowany Ty osobiście mnie nie interesujesz, korzystam tylko z twoich wypowiedzi by neutralizować agitkę na rzecz Konfederosji. A nie ma lepszego ośmieszenia Konfy niż po prostu cytaty z dziadzia Januszka. |
|
|
Alina@Warszawa Nie pij tyle! |
|
|
Alina@Warszawa No i co z tego? JKM to oryginał w sferze publicznej, coś jak Ludwik Sępoliński, z innej epoki.
Czy tytułując Putina "jego ekscelencją" popełnia JKM jakieś przestępstwo? Czy nie szkoda Wam życia na zajmowanie mojej uwagi takimi nieistotnymi bzdetami?! |
|
|
Alina@Warszawa Nawet największe idiotyzmy JKM mają się nijak do "osiągnięć partyjnych" Tuska (CASA, Tu-154M i ponad setka trupów) i podobnych osiągnięć rządów PIS (200 000 nadmiarowych zgonów w skutek zamknięcia ludzi w domach i utrudnienia dostępu do lekarzy, i na skutek trujących szczepionek).
Przy osiągnięciach 2 największych partii, Konfederacja to grzeczni chłopcy bez żadnej winy. |
|
|
Niezalogowany "Idiotyzmy JKM" są przecież idiotyzmami partyjki, której jest maskotką? Czy to jakaś pomyłka i JKM tylko kawę podaje? Jest przecież ojcem-współzałożycielem, więc jakim cudem jego idiotyzmy nie mają nic wspólnego z nieomylną linią partii? |
|
|
Alina@Warszawa Sam studiuj JKM, a ode mnie się odstosunkuj dziecko! Bo słoma ci z butów wyłazi w każdym wpisie - naucz się przy okazji czegoś od JKM, tego czego ci brakuje.
Zamulasz wpis idiotyzmami swoimi i JKM. |
|
|
Niezalogowany Dlatego, że pysznią się one cytatami z twojego guru i że znalezienie kompromitującego guru cytatu na stronie gazetki tego guru zamknie ci skutecznie buzię, bo nie będziesz mogła bredzić o jakichś brakach kontekstu czy brakach źródła cytatu. |
|
|
Alina@Warszawa To dlaczego podajesz mi linki do tych kacapskich stron "zablokowanych prewencyjnie"? |
|
|
sake2020 Zwłaszcza jak się awanturuje Malowniczo to wygląda,ąle nie można nazwać inaczej niż chamstwem. Pasuje do KO. |
|
|
sake2020 @GPS......Szary członek ale z tatuśkiem który wszystko może.Nawet prezenty daje.Wspaniałych macie tych członków |
|
|
sake2020 @GPS........NIe dalej niż wczoraj Hołownia zarzekał się że Trzecia Droga nie wejdzie w koalicję z PiS-em chyba że po jego trupie. |
|
|
Niezalogowany Udajesz idiotę, czy nim jesteś? Polski i propolski rząd PiS blokuje wrogą dezinformację CCCP 2.0 i IV Rzeszy. Marionetkowe pseudpaństwo PRL blokowało wolność słowa. Taka różnica. Nie próbuj swojej głupiej manipulacji z "POPiS" bo to nie przejdzie. Kto ma głowę na swim miejscu widzi różnicę między "opcją niemiecką" PO i opcją rosyjską Konfederacji a polskim patriotycznym rządem ZP. Burdel-tata Banaś dał właśnie świeży przykład tego, czym jest "doktryna Neumana", święty dogmat Platformy Przestępczej (zwanej ironicznie Obywatelską). |
|
|
Jabe Za poprzedniej komuny też blokowano imperialistyczną dezinformację. |
|
|
sake2020 [email protected] -Mikke tytułuje Putina jego Ekscelencja Putin.O prezydencie Polski krótko-Duda.Prawdziwy z niego Polak,prawda?. |
|
|
Niezalogowany Nie. Blokowanie kacapskiej dezinformacji skutecznie zrealizowane przez prawdziwie polskie słuzby. |
|
|
Jabe Cenzura prewencyjna wprowadzona przez rekomunizatorów. |
|
|
Niezalogowany Nie. Blokowanie kacapskiej dezinformacji. Przywilej "wolności słowa" nie należy się kłamcom i dezinformatorom. |
|
|
Jabe Cenzura prewencyjna. |
|
|
Niezalogowany Nie, w ramach zwalczania rosyjskiej dezinformacji i rosyjskiej propagandy. |
|
|
Alina@Warszawa Dorośli ludzie mają ważniejsze rzeczy do roboty niż klikanie ... Poważny komentator nie każe innym szukać - to jest po prostu chamstwo i to większe niż JKM we wpisie o pedofilach. Nczas jest zablokowany i niedostępny z mojej przeglądarki - PiS mi to uczynił - w ramach konstytucyjnej wolności słowa zapewne? |
|
|
Niezalogowany Czyli już maski opadły - konfederaści platformą medialną dla zdrajcy Polski i człowieka łamiącego Konstytucję. |