Otrzymane komantarze

Do wpisu: Dowód na sfałszowanie wyborów 15.10.2023 w Polsce
Data Autor
u2
@Alina Wiele razy w 3RP dochodziło do łamania ciszy wyborczej. SN po przeanalizowaniu zgłaszanych incydentów zawsze stwierdzał, że incydenty nie miały wpływu na ogólny wynik wyborów i uznaje wyniki wyborów za ważne. Nie inaczej będzie i teraz :-)
Do wpisu: Wg Brukseli w Polsce już rządzi Tusk
Data Autor
u2
Tego nie wiem, ale na pewno Niemcy chcą powrócić do biznesu as usual z Rosją. Kanclerz Szolc mówił o przywróceniu funkcjonalności Nord Stream 2. A tego Rosja za darmo przecież nie uruchomi. Kanclerz Szolc mówił co prawda również o 100 mld ojro, które miał przeznaczyć na armię, ale zostały tylko jego zapowiedzi. Ale może to i dobrze dla nas :-)
sake2020
@u2........To znaczy Niemcy będą parły do wystapienia Szwecji i Finlandii z NATO. Dadzą nowe zadanie Tuskowi?
Alina@Warszawa
Konfederacja życzyła sobie powrotu wojsk USA przed wojną na Ukrainie. Teraz chyba nikt się nie wygłupiła z takimi pomysłami.
u2
rząd Tuska zażyczy sobie powrotu amerykańskiej armii do baz w Niemczech i USA? Z tego co pamiętam to taki postulat ma kuń-fa. Więc tutaj widzę pewną zbieżność z pełomafią. A wiadomo, że PDT to fagas nie tylko Niemiec ale i Rosji, która przecież zażądała zdemilitaryzowania Polski i krajów przybałtyckich z wojsk NATO, zwłaszcza amerykańskich.
Do wpisu: KTO PODPISAŁ UMOWĘ Z PFIZEREM?
Data Autor
Alina@Warszawa
Piękny dowód na oszustwo covidowe w wykonaniu "prof." Guta - w rozmowie z dr Jerzym Milewskim  "Prof. Gut: Informacja o wadliwych szczepionkach szkodzi bardziej niż te szczepionki | SUPER RING" Oto co NIK stwierdził nt. szczepionek: "ZMARNOWANE SZCZEPIONKI" Najwyższa Izba Kontroli negatywnie oceniła zakontraktowanie części szczepionek przeciw COVID-19 o szacunkowej wartości 8,4 mld zł, spośród 13,9 mld zł wszystkich zakontraktowanych szczepionek. Decyzję o ich zakontraktowaniu podjął Minister Zdrowia, choć dysponował informacjami, z których wynikało, że dotychczas zawarte kontrakty zapewniały już kilkukrotne zaszczepienie całej populacji Polski, a tempo szczepień ulega zmniejszeniu. W konsekwencji doprowadzono do przeterminowania, a następnie utylizacji ponad 13 mln 100 tys. dawek (stan na koniec 2022 r.)  Łączna wartość zutylizowanych szczepionek wyniosła prawie 1 mld zł. W celu ograniczenia skutków nadmiernego zakupu szczepionek podejmowano próby ich zbycia lub przekazania w formie darowizny. Do 31 grudnia 2022 r. Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych RARS przekazała do innych państw ponad 27 mln 600 tys. dawek o szacunkowej wartości 1,4 mld zł. Epidemia SARS-CoV-2 spowodowała znaczne zaburzenia procesu udzielania świadczeń zdrowotnych. W szczególności doszło do znacznego „przekierowania” zasobów systemu ochrony zdrowia na walkę z epidemią, co  spowodowało ograniczenia w dostępie do leczenia dla szerokiej grupy pacjentów, u których zdiagnozowano inne schorzenia niż COVID-19, a w dalszej konsekwencji narastania tzw. długu zdrowotnego czyli świadczeń, których nieudzielenie może prowadzić do rozwoju chorób lub ich zaostrzenia (...)  O dziwnych zakupach zbyt dużej liczby szczepionek pisałam dawno temu na portalu "Niepoprawni", jak tylko pojawiła się informacja ile to szczepionek rząd zakupił. Niestety nie mogę się tym pochwalić, bo tamtejszy admin Gawrion wykasował wszystkie moje wpisy, bo były zbyt "anty....". A one podawały tylko zestaw faktów podanych w oficjalnych mediach. Pisałam o szkodliwości respiratorów, szczególnie terapii czystym tlenem, który w zbyt dużych dawkach i zbyt dużym ciśnieniem może być zabójczy. Kto wie, czy w ten sposób nie został potraktowany były poseł śp. J. Sanocki. Pisałam, że pandemia jest oszustwem, a najlepiej o tym świadczą zalecenia telewizyjnych ekspertów, co to jednego dnia zalecają nienoszeni maseczek, bo "są szkodliwe", żeby za tydzień - ci sami ludzie, jak np. prof. Gut - wprowadzić OBOWIĄZEK NOSZENIA MASECZEK nawet w lesie! Może jakiś dociekliwy zespół badawczo-dochodzeniowy poda do publicznej wiadomości wszystkie podmioty, które brały forsę za szczepionkową propagandę. 
Do wpisu: „Bielmo-Franciszkańska 3” – czyli na co pozwalają sobie obcy
Data Autor
Alina@Warszawa
BAGNO II - film o pedofilach, tak wpływowych, tak ważnych, że nikt nie chce o nich mówić, nawet prowadzić dochodzenia. ELYTA ZBOCZEŃCÓW, Bagno Sekielskich ... i.pl;
Do wpisu: Rzecznik MSZ odwołany. "W trybie natychmiastowym"
Data Autor
marsie
Nie płacz, będzie dobrze: biuletynnowy.blogspot.com Pozdrówka1  
Niezalogowany
Nie denerwuj się, będzie dobrze. Wygra PiS i będziesz wciąż miał pracę na tym forum.
Jabe
Nerwowość.
u2
Okazuje się, że p. Jasina był zawieszony od maja tego roku : pl.wikipedia.org 1 września 2021 powołany na stanowisko rzecznika prasowego Ministerstwa Spraw Zagranicznych[15]. W maju 2023 został zawieszony w pełnieniu obowiązków[16], w październiku tego samego roku przestał je wykonywać[17][18].
Niezalogowany
Nie bój się. Jeśli wygra polska, propolska i patriotyczna formacja PiS to przed nami kolejne lata pokoju, bezpieczeństwa, rozwoju gospodarki i wzmacniania się naszej Ojczyzny. Jeśli zaś wygra opcja niemiecko-rosyjska, to wtedy dojdzie do rozbioru Polski pod egidą UE. Nie bądź taka miękka rura, która z powodu odwołania jednego pajaca wysnuwa jakieś wielkie mroczne wnioski. Osiem lat rządów ZP pokazało, że konsekwentnie działano na rzecz dobra naszej Ojczyzny i ani potknięcia ani nawet wściekłe ataki wrogów Polski nie zatrzymały tych działań. A teraz wystarczy nie zmarnować głosu, pamiętając o tym, że każdy głos nie oddany na PiS jest głosem na Tuska. Każdy głos nie oddany na PiS to głos na wpuszczenie uchodźców (terrorystów z Hamasu), głos na rozbiór Polski, głos na odebranie nam suwerenności, głos na uczynienie z nas folwarku Niemiec, głos na dalsze okradanie nas przez mocodawców Tuska i jego bandy. Dlatego logiczny wybór jest jeden: głos oddany na Prawo i Sprawiedliwość.
Do wpisu: Nowa afera M. Banaś - M. Chmaj
Data Autor
sake2020
Liderzy KOnfederacji dla partykularnych interesów odrzucają wszystkie swoje dotąd głoszone poglądy.To ugrupowanie realizuje wyłacznie tuskowe interesy.Taśmy Banasia wyraźnie pokazują ohydną intrygę zawiązaną  KO dla przejęcia władzy w Polsce we współpracy z prezesem NIK,który nawet swojego syna umieszcza jako stróża w KOnfederacji.Były działacz KOnfederacji Bąkiewicz mówi o kompromitacji.
Alina@Warszawa
Ależ oczywiście! Dlatego nie warto się nim po prostu zajmować!
Niezalogowany
Gadzinówki typu TVN i Wyborcza już dawno przesadziły. Ludzie nie są głupi i widzą lepszą rzeczywistość wokół siebie zestawioną z apokaliptycznymi bajędami w antypolskich mediach. A teraz doszło kilka nowych otrzeźwień, jak właśnie zdemaskowanie Banasia jako pachołka opcji niemieckiej i ruskiej.
Jabe
Gadzinówki gotowe prze­holować. W tym nadzieja – dla Polski.
Alina@Warszawa
Ruchniewicz: Konfederacja będzie strzec interesów Polski i Polaków  dorzeczy.pl
sake2020
[email protected] prostu jestem zdumiona takim wasalstwem i czołobitnością polityka jak by nie było polskiego.Który nie potrafi dodać słowa premier czy prezydent wobec naszych władz ze zwykłej chamskiej złośliwości i maniery robienia z siebie oryginała dla zwrócenia uwagi.na siebie.To mierny ale wyjątkowo nadęty osobnik który tylko pozuje na polityka epatując ,,innością'' zachowania.  
Alina@Warszawa
JKM nie sepleni, tylko się jąka. Jak Pani ocenia "ubytek żywej masy" w Polsce w kontekście kadzenia Putinowi przez JKM - polityka, który nie ma żadnego znaczenia we władzach w Polsce?
Niezalogowany
"Polacy zaczęli szukać o Marianie Ba­nasiu, zobaczyli jego kon­ferencje prasowe o prze­krętach." A teraz zobaczyli, kto sponsorował te konferencje burdel-taty i kto był ich zleceniodawcą. To rzeczywiście otwiera oczy.
Jabe
Polacy zaczęli szukać o Marianie Ba­nasiu, zobaczyli jego kon­ferencje prasowe o prze­krętach. Mogą skojarzyć, kto im Kon­federację zniesmacza. To możliwy sce­na­riusz. Ciekawym.
Niezalogowany
To hasełko nie przejdzie. Polacy zobaczyli z bliska czym jest "alternatywna" Konfederacja.
sake2020
[email protected] przepraszam,że ośmieliłam się swoimi bzdetami zająć pani cenną uwagę.Czy w przypadku innego polityka kadzącego Putinowi jak to sepleniące guru w muszce byłaby pani równie oburzona?
NASZ_HENRY
Zaczynasz bredzić Ani drugie, ani trzecie zdanie nie jest prawdziwe Idź spać dobranoc;-)  
Jabe
Ano PiS, PO – to samo zło.