Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Polska a propaganda Putina

JzL, 20.12.2022
Z  cyklu wielcy blogerzy, znakomite teksty  i ciekawe tematy, polecam kolejny świetny tekst znanego blogera @Humpty Dumpty
Czyli o tym dlaczego Szambo 24r.u jest tam gdzie jest czyli w czarnej dooopie i skąd tam tylu OZI. UB czy SB


                               ,

Głosami praktycznie wszystkich posłów (poza rzecz jasna „11” konfederacką, wstrzymującą się od głosu) Sejm Rzeczpospolitej Polskiej uchwalił ustawę o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. W połączeniu z istniejącymi już zakazami zawartymi tak w ustawie o IPN jak i w Kodeksie karnym tworzy oręż do walki z putinowską propagandą.
Podczas głosowania dnia 7 kwietnia ZA głosowali wszyscy obecni na sali posłowie klubów PiS - 228 osób (100% frekwencji), KO - 125 (1 osoba nieobecna podczas głosowania), Lewica - 43 (1 nieobecny), KP - 24 (100%), Polska 2050 – 8 (100%), Porozumienie – 5 (100%), KUKIZ15 – 2 (50%, 2 nieobecnych), PS – 4 (100%), PPS – 3 (100%) i niezrzeszeni w liczbie 3 (100%). Tradycyjnie rzec można gdy chodzi o sprawy związane z Rosją klub konfederacji wstrzymał się od głosowania.
Po wprowadzeniu części senackich korekt ustawa została ostatecznie uchwalona na posiedzeniu nr 52 dnia 13 kwietnia 2022 r.
14 kwietnia 2022 r. ustawa została podpisana przez Prezydenta. 15 kwietnia 2022 r. została ogłoszona (Dz. U. 2022 poz. 835) zatem zgodnie z art. 25 obowiązuje od 16 kwietnia 2022 r.
Dla naszych potrzeb ograniczmy się do tych przepisów ustawy, które pozwalać będą na ściganie rozlewającej się po Necie fali putinowskich użytecznych idiotów wspomaganych przez jawną agenturę.
Niewątpliwie przepis, który faktycznie stosowany pozwoliłby na wyeliminowanie przynajmniej części jawnych renegatów to art. 16:
1. Zakazuje się stosowania, używania lub propagowania symboli lub nazw wspierających agresję Federacji Rosyjskiej na Ukrainę.
2. Kto narusza zakaz, o którym mowa w ust. 1, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Ale… Polskojęzyczny renegat Jareczek „Buźka” Ruszkiewicz znalazł sposób na obejście prawa. A przynajmniej tak mu się wydaje. Opatruje co prawda swoje proputinowskie teksty literą Z, która wszak jednoznacznie jest powiązana z hordami rosyjskich orków niosących śmierć i zniszczenie na Ukrainie, ale… w razie czego będzie szedł w zaparte i zaklinał się, że jest zaprzysięgłym kibolem Zawiszy Bydgoszcz.




Trzeba trafu, że zamieszczany przez niego symbol, jak najbardziej słusznie odbierany jako poparcie dla raszystowskich orków, jest... godłem tego zasłużonego klubu!
Ruszkiewicz kapuś, Ruszkiewicz alkoholik, Ruszkiewicz zbierający na spółdzielnię, Ruszkiewicz stolarz… teraz objawił się nagle jako kibol. ;)
Sprytny Jaruś, prawda? Wystarczy popatrzeć na „buźkę”. Po prostu zabija yntylygencjom.
Swoją drogą taki tani greps świadczy o poziomie strachu, jaki „pomidorowy alfons” odczuwa.

Poza ścierwoneonówą nie ma już chyba medium, na którym byłby odbierany poważnie. To świadczy również ogólnie o poziomie propagandy raszystów.
Nie dość, że ulokowana na najniższym poziomie, to jeszcze szerzona za pośrednictwem ograniczonych umysłowo tępawych degeneratów.
Obojętnie bowiem, jak bardzo nienawidzi Polski, opatrywanie tekstów symbolem kojarzonym jednoznacznie z raszystowskimi mordercami świadczy niezbicie, że o ile denaturat jeszcze nie zeżarł Ruszkiewiczowi mózgu do końca, to na pewno definitywnie pozbawił sumienia. Jeśli je kiedykolwiek miał, rzecz jasna.

20.12 2022

Ps. Pomimo tego „obejścia” nie należy się przedwcześnie poddawać. To, że Ruszkiewicz będzie się zasłaniał Zawiszą Bydgoszcz jest zrozumiałe. Jednak w Organach siedzą ludzie niekoniecznie gotowi uznać takie tłumaczenie za prawdziwe. Osobiście jestem zdania, że powtórzy się numer sprzed roku i Ruszkiewicz będzie broniony z powołaniem się na… tajemnicę dziennikarską! Po prostu „redakcja” ścierwoneona uda głupa i stwierdzi, że nie mają pojęcia, kto się ukrywa pod tą ksywą.
Niemniej trzeba próbować. A poza tym wieść gminna niesie, że „Buźka” coraz częściej ma oklepywaną michę. Co prawda wątpię, by ze względu na teksty, gdyż tego badziewia nikt normalny nie czyta (chyba, że służbowo). Wydaje się raczej, że znowu usiłował założyć jakąś „spółdzielnię” z wiadomym skutkiem.
Ceny denaturatu idą bowiem w górę… ;)
Pps. Zostało ujawnione kolejne źródło „znaczących” tekstów kolportowanych przez to zapijaczone [...]: https://journal-neo.org/…
Jak można się przekonać jest to anglojęzyczna ruska propagandowa strona. Coś jeszcze na temat ścierworuskevytcha?

https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/polska-vs-propaganda-putina


                  
СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
      Chwała Ukrainie
      Chwała gierojom z Azow
      Wieczną im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom z Szamba 24r.u
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 4403
Tezeusz

Tezeusz

20.12.2022 11:19

Poszły pisma, z tego co wiem (czytałem) ,do tego Klubu Sportowego w Bydgoszczy,https://zawiszabydgoszcz…, z zapytaniem czy wyrażały zgodę dla pana R..o wykorzystywaniu przez niego  znaku klubu pod materiałami które  w swoich treściach nie mają nic wspólnego z tym klubem a wręcz przeciwnie posiadają treści ......"bardzo kontrowersyjne .'".. Takie pytania, jak czytałem, poszły także do osób i instytucji..... w tym oczywiście Służb Ochrony Państwa..
Pers

Pers

20.12.2022 12:42

@joszko
Zobaczymy czy ten "wielki bloger" będzie taki elokwentny na Kościuszki 15 w Gliwicach? :)))
Ryan

Ryan

20.12.2022 15:03

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @joszko

ruszkiewicz 
stary plagiatorze i ​intelektualny kloszardzie
​to tam mieszka ten słynny prokurator twój kolega?
Pers

Pers

20.12.2022 15:23

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na ruszkiewicz 

@r-jasiu
//ruszkiewicz 
stary plagiatorze i ​intelektualny kloszardzie//
Zieeeeeeeeew...
​
//to tam mieszka ten słynny prokurator twój kolega?//
Gdybyś nie był takim matołkiem jak jesteś to byś sobie wyguglował co tam jest.
W każdym razie twój koleś "wielki bloger" z Centaura daleko nie ma, jakieś 40 minut autobusem linii 178.
A jak ci się @r-jasiu podoba moja ostatnia notka?
Niezła, nie? https://spiritolibero.no…
Ryan

Ryan

20.12.2022 17:47

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @r-jasiu

A jak ci się ruszkiewicz podoba moja ostatnia notka?
Niezła, nie?
https://naszeblogi.pl/64892-aaaaaaawatrobe-sprzedam
Pers

Pers

20.12.2022 17:52

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na A jak ci się ruszkiewicz

@r-jasiu
Cienkie. Na poziomie przedszkolaka.
Tezeusz

Tezeusz

20.12.2022 14:57

@JzL za dużo na ten sam temat - jak myślę..
Może tak :
 1. Uważam, jest to moje zdanie,że od ocen merytorycznych materiałów powiedzmy delikatnie " bardzo kontrowersyjnych zamieszczanych w sieci np. przez blogerów o bardzo stronniczych pro sowieckich poglądach"  które " wzbudzają nasze podejrzenia co do ich intencji  i zasad "- służą wyspecjalizowane Służby w tym ABW. Uważam,ze nie posiadamy kompetencji ani wiedzy do ich merytorycznej oceny pod kątem np. złamania prawa itp.. Pisałem o tym w :https://naszeblogi.pl/64…
2. Admin pisał wielokrotnie, by zbyt dużo uwagi nie poświęcać trollom, i ma w tym rację,
3.Jeżeli bloger jest chamski i  obraża wulgarnie inne osoby np. blogerów NB na innych portalch, to wystarczy przytoczyć jego postawy i konkretnie wypowiedziane słowa jakie on prezentuje w formie pisemnej i tyle....z poszanowaniem RODO oczywiście.
Bez emocji czyste fakty....
Pozdrawiam..
smieciu

smieciu

20.12.2022 15:34

Głosowanie świetnie pokazało że w przypadku kneblowania mordy politycy lubią wykazywać się stachanowską gorliwością. I o to tak naprawdę tylko chodzi.
Bo niby gdzie mamy do czynienia z tą putinowską propagandą? Może w paru niszowych miejscach których i tak nikt nie czyta.
Rzecz w tym że politycy i wielu ludzi po prostu boi się prawdy. Bo jeśli by się jej nie bało to wiedzieliby że ta powinna się obronić i wyjść na jaw a kłamcy skompromitowani. Bez żadnej cenzury. Przeciwnie, im większy dostęp do informacji tym większe szanse dla prawdy.
Zamiast tego lepiej przecież wprowadzać cenzurę. Ta jest wygodna dla ludzi leniwych umysłowo, ograniczonych swoimi pudełkami schematów myślowych. Wygodna dla ludzi, którzy tylko marzą by narzucić innym co mają myśleć i wiedzieć.
Słowem podsumowując mamy do czynienia z typowym żałosnym politycznym gównem. Gdzie jak zawsze pod pretekstem czynu dla twojego dobra odbierają ci kolejny kawałek wolności.

Pers

Pers

20.12.2022 16:00

Dodane przez smieciu w odpowiedzi na Głosowanie świetnie pokazało

@smieciu
//Rzecz w tym że politycy i wielu ludzi po prostu boi się prawdy. Bo jeśli by się jej nie bało to wiedzieliby że ta powinna się obronić i wyjść na jaw a kłamcy skompromitowani. Bez żadnej cenzury.//
Oczywiście, że tak!
Tylko wyjątkowe cieniasy mentalne potrzebują cenzury, żeby nic nie zagroziło ich "prawdzie".
Cenzura to bolszewicki wynalazek, który wrócił do łask w związku z tym, że bolszewizm, który wyszedł z Zachodu na Zachód wrócił. Metody walki zostały takie same.
Stąd zamykanie "nieprawomyślnych" portali, blogów, donoszenie do służb.
Chrystus powiedział: "Jeżeli będziesz trwać w nauce mojej, będziecie prawdziwie moimi uczniami i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli."
Cenzorzy to bezbożnicy i zaprzańcy urągający nauce Chrystusa. Nie wiedzą, że w Ewangelii wg. św Łukasza napisano - "Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie wyszło na jaw, ani nic tajemnego, co by się nie stało wiadome. Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach."
Tezeusz

Tezeusz

20.12.2022 18:08

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @smieciu

Ruszkiewicz twoją ostatnią Scierwoneonową agitkę ( link podałeś) jak zwykle skomentowałem zgodnie z procedurą..https://naszeblogi.pl/64…... cieszysz się bo ja bardzo ! acha a te pały zasłużone ode mnie.-to już wiadomo.
"Stąd zamykanie "nieprawomyślnych" portali, blogów, donoszenie do służb." - Kłamiesz Ruszkiewicz a co ty tutaj robisz - komentujesz a innych tego pozbawiasz to komentujemy za pośrednictwem linka - uczciwie- uczciwie i tam już nikogo nie zablokujesz niestety....A i obowiązek patriotyczny wykonany...same plusy.
"Cenzura to bolszewicki wynalazek" ---  ahhahahahah stań przed lustrem i to powtórz to będzie prawdą na bank.... dowód : ilu zablokwowałeś blogerów w NEon głownie w swoich agitakch bojąc się prawdy i oceny tego co wypisujesz ? przypomnieć ???
sake3

sake2020

20.12.2022 16:18

Dodane przez smieciu w odpowiedzi na Głosowanie świetnie pokazało

Jakiej prawdy boją się politycy?Jacy politycy?Jakiej prawdy boi się wielu ludzi? Jacy ludzie? Taki patos jaki pan prezentuje raczej nie nadaje się do schematów myślowych.To takie gadanie w próżnię byle coś napisać.Niepudełkowo.
smieciu

smieciu

20.12.2022 17:34

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Jakiej prawdy boją się

@sake3
Naprawdę jestem uczulony na wszelkie przejawy cenzury. Na świecie jest wystarczająco dużo zamordyzmu i ograniczeń. Niech chociaż pogadać sobie będzie wolno. Nawet RT wyłączyli a bywały tam wartościowe informacje, których inni nie chcieli podawać.
Zwłaszcza że wszędzie gadają to samo. W szczególności co do Ukrainy. Tak jednostronny i przytłaczający jest ten przekaz że chętnie poczytałbym sobie jakichś ruskich trolli. Tylko jakoś nie mogę się na nich natknąć.
Nie wiem czy Pers jest Ruskim Trollem jeśli tak to fajnie, przynajmniej chociaż jeden istnieje...
Pers

Pers

20.12.2022 17:45

Dodane przez smieciu w odpowiedzi na @sake3

@smieciu
//Nie wiem czy Pers jest Ruskim Trollem jeśli tak to fajnie, przynajmniej chociaż jeden istnieje...//
Nie tylko, nawet "kacapską onucą" i "pieskiem Pieskowa" jest!
Dlatego zaprasza wszystkich myślących na swój blog https://spiritolibero.ne…
Tezeusz

Tezeusz

20.12.2022 20:28

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @smieciu

Ruszkiewicz skorzystałem z zaproszenia pały nastawiałem i komentarz stosowny na stronce z linkiem poszedł. Zadowolony ? A gdzie masz bloga i te 60 tys. poszło się...
sake3

sake2020

20.12.2022 17:55

Dodane przez smieciu w odpowiedzi na @sake3

@smieciu.......Ja raczej nie dostrzegam przejawów cenzury,przynajmniej na tych portalach z których korzystam.Wydaje mi się,że po prostu internauci nie potrafią korzystać z tej wolności słowa co przejawia się chaosem i żadne ograniczenia czy cenzura nie poskutkują. Z szumu informacyjnego nalezy wziąc wypadkową.Pyta Pan o Persa.Wątpię aby był trollem.Jest raczej fanatykiem wierzącym że wypełnia swoją dziejową misję bez względu na koszty.Zapomina że życie ma sie tylko raz.
zbychbor

Zbychbor

20.12.2022 18:57

Dodane przez smieciu w odpowiedzi na Głosowanie świetnie pokazało

@smieciu
brawo panie @smieciu.
Propagandy ruskiej brak, a w kółko się o niej trąbi.
Prawda sama się obroni
Ryan

Ryan

20.12.2022 17:43

Uzgodniony przez negocjatorów z obydwu partii projekt nowego całorocznego budżetu USA zawiera 44,9 mld dolarów wydatków na wsparcie Ukrainy  Ustawa musi zostać przyjęta do piątku.
Opublikowany w nocy z poniedziałku na wtorek dokument zakłada wydatki budżetowe na poziomie 1,7 biliona dolarów, z czego około połowy, 858 mld USD, stanowią wydatki obronne.
Dołączona do budżetu ustawa o pomocy dla Ukrainy opiewa na 44,9 mld USD, ponad 7 mld więcej, niż wnioskował prezydent Joe Biden
Tezeusz

Tezeusz

20.12.2022 18:53

Brzmi tak pięknie :
"Ogromny wybuch gazociągu w Rosji. "Najważniejsza rura od wybuchu Nord Stream"
Do sieci trafiły nagrania wybuchu gazociągu Urengoj-Pomary-Użhorod, do którego doszło w położonej w europejskiej części Federacji Rosyjskiej Republice Czuwaszji. Światowe media informują, że przesył tą drogą został wstrzymany. Wiadomo już również, że nie obyło się bez ofiar śmiertelnych, a uszkodzone połącznie miało ogromną wagę dla Federacji Rosyjskiej."

https://niezalezna.pl/46…
Walić w tę kacską dzicz ile sie da.
Pers

Pers

20.12.2022 19:06

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Brzmi tak pięknie :"Ogromny

Czyli Pan Kindżał odwiedzi Kijów szybciej :)
Tezeusz

Tezeusz

20.12.2022 20:25

Dodane przez Pers w odpowiedzi na Czyli Pan Kindżał odwiedzi

Czyli pan osrany ze strachu putler wyje jak mu infrastrukturę gospodarczo - militarna w gruz obraca Ukraina przy pomocy rakiet z USA. A gówno putlera rozlało się na rusofilach.
J z L

JzL

20.12.2022 19:41

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Brzmi tak pięknie :"Ogromny

Ktoś się nie bał i podpalił. Płonie baza rosyjskich wojsk w Mariupolu
Przedstawiciele ukraińskiego ruchu oporu w okupowanym Mariupolu, na południowym wschodzie kraju, powiadomili, że podpalono tam bazę rosyjskich wojsk, rozmieszczoną w kombinacie metalurgicznym im. Iljicza.
Jak tłumaczy proukraiński doradca mera Mariupola Petro Andriuszczenko, spłonęło mienie zrabowane przez żołnierzy podczas wojny. 
"Skuteczny akt dywersji" 
"Nie będziemy głośno mówić o przyczynie pożaru, ale, panowie okupanci, prosimy o większą uwagę. Ruskim wszędzie grozi niebezpieczeństwo, ono zawsze przychodzi wyjątkowo niespodziewanie"
Tezeusz

Tezeusz

21.12.2022 07:35

Specjalnie dla @Persa :
https://www.rp.pl/histor…
zbychbor

Zbychbor

21.12.2022 15:11

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Specjalnie dla @Persa :https:

@tez
zapięty w noworoTTka? Git
JzL
Nazwa bloga:
Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people
Zawód:
Przedsiębiorca
Miasto:
Londyn

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 597
Liczba wyświetleń: 1,658,231
Liczba komentarzy: 7,239

Ostatnie wpisy blogera

  • Zapowiada się wyjątkowo perfidna i obrzydliwa ustawka
  • Pani Basiu, do zobaczenia w Niebie.
  • Jak Donald Tusk „zawstydził” Niemców?!

Moje ostatnie komentarze

  • Prokuratura poinformowała o umorzeniu śledztwa w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci Barbary Skrzypek. I gra, mogą już tylko zajmować się opozycją
  • Wyobraźcie sobie że prezydentem jest syn esbeckiej donosicielki Rafau Czaskoski. To byłaby tragedia
  • Brzmi to jakbyś właśnie tusk wysłał gołębia pocztowego z pieczęcią „ściśle tajne”do towarzysza z czasów PRL-u.Czarzasty jako strażnik tajemnic państwa to jest dopiero numer:komuch,który wygląda jakby…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • NEon24 - moja cierpliwość się skończyła
  • Zaszczepieni kontra niezaszczepieni!
  • Bloger Marek Sawicki nie żyje

Ostatnio komentowane

  • JzL, Prokuratura poinformowała o umorzeniu śledztwa w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci Barbary Skrzypek. I gra, mogą już tylko zajmować się opozycją
  • JzL, Brzmi to jakbyś właśnie tusk wysłał gołębia pocztowego z pieczęcią „ściśle tajne”do towarzysza z czasów PRL-u.Czarzasty jako strażnik tajemnic państwa to jest dopiero numer:komuch,który wygląda jakby…
  • JzL, Tusk stosował ten manewr już w czasie swojego pierwszego rządu. Wówczas w budkach z kebabami „łapano” rzekomych Afgańczyków, którzy mieli mieć kontakt z materiałami wybuchowymi. Operację prowadziło…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2025, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności