NEon24 - moja cierpliwość się skończyła

                                                         

Za publikowanie na NEonie24 byłem oskarżany nie tyle o prorosyjskość, bo moje teksty prorosyjskie nie były, co o dziwactwo. Dziś zastanawiam się, czy nie byłem trochę masochistą. Miarka się przebrała. Przebaczanie to piękna sprawa, ale niepraktyczna.
Kilka razy rozmawiałem z Ryszardem Oparą, była nawet możliwość współpracy. Ale widać rozjeżdżaliśmy się w wielu kwestiach. Uważałem np., że ktoś taki jak Jarosław Ruszkiewicz, który wielokrotnie Oparę znieważał na jego własnym portalu, a który mienił się tym, że jest wolny od cenzury, może tam istnieć od biedy jako bloger, ale nie jako admin, de facto tworzący linię programową pisma. Ale najlepiej, żeby w ogóle tam nie pisał.
Uważam, że scena blogerska ma swoje prawa, stąd często publikowałem teksty kolorowe, czasem przejaskrawione, kwieciste... Sądziłem, że dyskurs – publiczna wymiana zdań rozciągnięta w nieskończoność – wymaga czasem zagryzienia zębów i pisania w różnych miejscach, bo liczy się głos, rozmaitość przemyśleń, spektrum poglądów, z którymi zapoznać się powinni także przeciwnicy. No i przecież piszę za darmo.
Jednak przez poczynania sporej liczby zarządzających, autorów i komentatorów, uważam, że mój czas na Neonie24 się skończył. Z NEon24 odeszło wielu wartościowych blogerów. Teraz przyszedł czas na mnie. Nie dam rady publikować na jednym portalu z ludźmi, którzy ignorują zbrodnie, gloryfikują napaść na inne państwo. To państwo ma swoje „za uszami”, ale w obecnej sytuacji, zbrodni ludobójstwa...
Mój wczorajszy tekst: „Aleksander Dugin zdradza rosyjskie plany dla świata” z 6 kwietnia został wypromowany na głównej na Neonie, ale następnie został de facto usunięty – zbanowany.

Podobnie jak moje ostatnie teksty:
„Rosyjska medialna V kolumna w Polsce?” z 26 lutego
„Czy Putin to nowy Hitler, czy raczej śmierdzący Gollum?” z 24 lutego


Tak wygląda wolność słowa? Pamiętam jak po wygranych przez Putina wyborach w marcu 2018 roku opublikowałem na Neonie24 tekst: „Rosją znowu będzie rządził nienawidzący Polaków gangster”. Pomyj na mnie w komentarzach nie było końca, w końcu sam zacząłem używać wobec atakujących niecenzuralnych słów, ale to ja dostałem bana na 3 miesiące. Tekst oczywiście jest niewidoczny (usunięty, w tzw. lochu). Pod innym tekstem nawet chciano mnie bić.
Dzisiaj mogę stwierdzić, że portal NEon24 ma charakter prorosyjski. Aż niedobrze się robi. Ale co mi tam. Wielu z tych ludzi wie, że robi źle, zachowują się naprawdę plugawo. Pod jakimś moim tekstem ktoś kiedyś napisał z uśmiechem, że na Polskę powinny spać rosyjskie bomby atomowe. Wolność tak, ale nie dla oszczerców, zbydlęcenia, gloryfikowania morderców. Za stary już jestem, aby tolerować taką linię polityczną tego portalu, który w swoim czasie był wielką nadzieją. Dziś to ja nakładam bana na NEon24.
Romuald Kałwa

https://www.salon24.pl/u/gotowynawszystko/1219232,neon24-moja-cierpliwosc-sie-skonczyla

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

07-04-2022 [19:27] - Pers | Link:

Aż się wzruszyłem Romusia szlochem...
Naprawdę!

Obrazek użytkownika J z L

07-04-2022 [20:22] - J z L | Link:

pam..pers

A ją się nigdy nie wzruszę jak tobie Polacy (wcześniej czy później) łeb u samej dupy upierdolą
Bo tak kończy sowieckie bydlo 

A teraz skopiuj moje komentarze i zamieść pod wpisem Zawiszy
​Masz frajerze, ruska onuco taką odwagę?

Obrazek użytkownika Kaczysta

07-04-2022 [21:01] - Kaczysta | Link:

JzL

Że co?
Zamieścił ?
On?

On jest cwany tylko na Toy-Toyu i to na własnym blogu
​Taki z niego cwaniaczek-denaturaczek zza winkla

Obrazek użytkownika Pers

07-04-2022 [21:06] - Pers | Link:

@kaczuś
//Że co?
Zamieścił ?
On?
On jest cwany tylko na Toy-Toyu i to na własnym blogu
​Taki z niego cwaniaczek-denaturaczek zza winkla

Odszczekasz (a raczej odkwaczesz)?  https://zawisza.neon24.info/po...

Obrazek użytkownika Kaczysta

07-04-2022 [21:43] - Kaczysta | Link:

i kolejny lewy sierpowy od Zawiszy
Nokaut

I czym się Jarku chwalisz, kiedyś się spotkamy, to ci całą kolekcję wpisów do zgłoszeń nadużyć na Neon pokażę, wtedy zobaczysz jaki malutki jesteś. :) Husky to wielki literat. No ale cóż perwersyjnie lubisz być tak traktowany, wisisz u nich jak nie przymierzając H-D u nas podniecasz się, to i jemu sprawiasz radość. Byle tak dalej, ciekawsze teksty zobaczysz

 

Obrazek użytkownika Ryan

08-04-2022 [11:35] - Ryan | Link:

ruszkiewicz
delegacie turańskiej dziczy na Polskę
Apeluje 
Przestańcie bestialsko mordować niewinne ukraińskie dzieci
​Czy to też naziści?

Obrazek użytkownika Kaczysta

07-04-2022 [21:01] - Kaczysta | Link:

JzL

Że co?
Zamieścił ?
On?

On jest cwany tylko na Toy-Toyu i to na własnym blogu
​Taki z niego cwaniaczek-denaturaczek zza winkla

Obrazek użytkownika Kaczysta

07-04-2022 [22:25] - Kaczysta | Link:

dachowiec

GPS7 kwietnia 2022, 19:43

Szydło wyszło z worka już w dniu wybuchu wojny. Zdecydowana większość blogerów Neonu24 okazało się jawnymi agentami wpływu Putina - wprost i bez ogródek poparli jego agresję na Ukrainę i rozpoczęli intensywnie kopiować putinowski propagandę. i robią to do dziś.

Ale najgorsze jest to, że sam właściciel i mianowani przez niego admini - co dziwne wszyscy, bez wyjątku - w pełni poprali Putina i jego ludobójstwo promując stosowne notki. Jak przeciw temu zaprotestowałem tą notką: https://www.salon24.pl/u/gps65... to zostałem z portalu usunięty. 

Jarosława Ruszkiewicza znam i wiem, że to jest menel, taki obszczymur, który za flaszkę jest gotów dokonać najgorszego szubrawstwa. W czasie większej popularności Neonu24 zajmował się wyłudzaniem pieniędzy od blogerów. On teraz zajmuje się wyszukiwaniem putinowskiej propagandy na zagranicznych portalach, tłumaczeniem tego przez Google Translate i publikowaniem w Internecie. Myślę, że wystarczy mu kilka rubli zapłacić by to robił, nie trzeba więcej. 

Uważam, że Ryszard Opara świadomie i w sposób zaplanowany przyciągnął na swój portal takie szumowiny, bo wydaje mu się, że będzie mógł w przyszłości, gdy Rosja napadnie na Polskę, powołać kolaboracyjny rząd. Oni tam wszyscy jawnie szykują się do kolaboracji z reżimem kremlowskim. W ogóle się z tym nie kryją.

Stwierdzenie, że Neon24 to prorosyjski portal to za mało. Tam po prostu piszą putinowscy kolaboranci, oni tworzą V kolumnę - z właścicielem na czele. W czasie wojny tacy ludzie powinni być skazywani na karę śmierci, bo jak tylko poczują siłę, to strzelą w tył głowy każdemu z kim weszli w konflikt. To ludzi o takiej mentalności werbują ruscy do dokonywania swoich zbrodni ludobójstwa na Ukrainie. Oni są w większości anonimowi, więc się może ukryją, ale Ryszard Opara jest ogólnie znany i dla niego już w Polsce nie ma miejsca. Może się kryć w Australii. Ale nawet jeśli Putin napadnie na Polskę i ściągnie Oparę do tworzenia rządu kolaboracyjnego, to to się nie uda, bo nikt z nimi nie będzie współpracować - każdy uczciwy człowiek splunie im w twarz.

https://www.salon24.pl/u/gotowynawszystko/1219232,neon24-moja-cierpliwosc-sie-skonczyla

Obrazek użytkownika Pers

07-04-2022 [22:28] - Pers | Link:

@kaczuś
Następny wykopany troll beczy.
Zieeeeeeeeeeeeeew...

Obrazek użytkownika Kaczysta

08-04-2022 [08:30] - Kaczysta | Link:

dachowiec

 bimber-opera dla beki z szurów

Jarosław R. znów kłamał, że administrował za darmo.
Był czas, gdy ubłagał pięknisia Ryśka o lokum i kieszonkowe- a potem, zamiast podziękowania, schłał się całkiem i dłuższy czas obrażał swego dobroczyńcę. Była i afera z kradzieżą pieniędzy na "spółdzielnię blogerską". Takie to towarzystwo, no ale to przez takie malownicze zwroty akcji ludziska podglądają ta kacapską bimber-operę dla beki z szurów.

https://niepoprawni.pl/comment/1598435#comment-1598435

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-04-2022 [19:36] - Tezeusz | Link:

Z pro rosyjskiego NEonka ucieka kto może czyli porządni ludzie.Od dawna to tajemnica poliszynela,że linki z antypolskimi materiałami tam publikowane a będące wrogą tubą Moskwy z NEon24 trafiły do Służb Ochrony Państwa i to wielokrotnie jako zgłoszenie.

O tym pisali blogerzy na portalach Niepoprawni.pl, Salon24 i wielu innych. I to się musi skończyć   interwencją organów państwa szczególnie w warunkach wojny. 
I bardzo dobrze !
 

Obrazek użytkownika u2

07-04-2022 [19:33] - u2 | Link:

Dzisiaj mogę stwierdzić, że portal NEon24 ma charakter prorosyjski.

Ale ale, dopiero teraz to p. Kałwa zauważył ? :-)

PS. Raczej wątpię, aby z niełona szły kalki do ruskich merdiów, ale idą w drugą stronę :-)

Obrazek użytkownika Kaczysta

08-04-2022 [08:49] - Kaczysta | Link:

Raport Specjalny

Neonowe ścierwomedium(link is external)
Kto zamordował Nowy Ekran?(link is external)
Ruski Hyde Park, czyli Neon24(link is external)
Wyłażą z nory!(link is external)
Wypraszam sobie(link is external)
Umarła klasa, czyli Opara o sobie i blogerach(link is external)
Oparowe zaklinanie rzeczywistości(link is external)
Anty-Polak Opara(link is external)
Jaki wyrok dostanie Ryszard Opara?(link is external)
Rosja – Polska – Ukraina. W bełkocie Ryszarda Opary(link is external)
Kto jest większym manipulatorem? Sendecki czy Opara?(link is external)
Ryszard Opara wydał ukaz(link is external)
Ile jest wart Neon24?(link is external)
Styl Neonu24(link is external)
Dla kogo nawalanki na Neonie24?(link is external)
Zadaniowy bełkot Opary(link is external)
Trolling zadaniowy czyli neonowa mowa miłości(link is external)
Ciszej nad tą trumną, czyli Ścierwomedium 2.0(link is external)
Wycie parchów
https://niepoprawni.pl/comment/1477614#comment-1477614

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

07-04-2022 [19:52] - krzysztofjaw | Link:

No cóż. Ja przez wiele lat tam piałem. Wynikało to z mojej filozofii blogowania: pisać wszędzie, nawet tam, gdzie mi nie po drodze, bo zawsze mogę choć zasiać ziarno prawdy albo powątpiewania. Niestety zaraz po wybuchu wojny na Ukrainie postanowiłem tam już nie publikować tekstów. Zachowałem swoje konto, by może publikować komentarze, ale za każdym razem jak tam wchodzę to widzę naprawdę teksty, które są czystą proputinowską propagandą. To typowy portal wykorzystujący język polski do promocji moskiewskiego punku widzenia. Czysta rosyjska tuba propagandowa. Wielu blogerów już stamtąd odeszło. Mi też zarzucano, że tam publikowałem. Widzę, że jesteś już kolejnym i teraz już tam będzie można usłyszeć tylko putinowskie widzenie świata. A najgorsze jest to, że to widzenie świata jest antypolskie!!!
Pzdr

Obrazek użytkownika u2

07-04-2022 [21:04] - u2 | Link:

A najgorsze jest to, że to widzenie świata jest antypolskie!!!

Nie tylko antypolskie. Tam gardzą wszystkimi innymi nacjami innymi niż ruska :-)

Obrazek użytkownika Pers

07-04-2022 [21:13] - Pers | Link:

@u-bocik
//Nie tylko antypolskie. Tam gardzą wszystkimi innymi nacjami innymi niż ruska //
A ty skąd to wiesz?
Jesteś wiernym czytelnikiem? :))))))))))

Obrazek użytkownika u2

07-04-2022 [21:48] - u2 | Link:

A ty skąd to wiesz?

Przecież pisałem anty-kotku, że pamiętam wojenki na niełonie za czasów jak pisaliście odezwy i anty-odezwy. Tematyka szowinistyczno-ruska nie zmieniła się do tej pory, a nawet ją umocniłeś :-)

Obrazek użytkownika Kaczysta

08-04-2022 [08:40] - Kaczysta | Link:

NeOn24.ru - bo o nim mowa powrócił do formy cuchnącego ścieku, jaki zaprowadził tam już prawie dwa lata temu niejaki Jarek Ruszkiewicz, występujący głównie pod nickiem Spirito Libero. Znany też powszechnie jako „sekretarz filozofa Wojtasa”.
 
Próba wydobycia portalu z szamba w jakie wpędził je Ruszkiewicz poprzez swoje zamordystyczne rządy i ruską linię programową, a następnie niemrawe reformy jego następcy - Reinerta zakończyły się fiaskiem. Z powodu oporu materii. Opara sobie wykombinował, że jak pozbędzie się Spiritusa i najmie normalnego dziennikarza z doświadczeniem i sukcesami na RedNacza to dojdzie do wydobycia neonu z zapaści. I prawie to się udało, ale potrzeba było na to czasu i konsekwencji. Niestety tych Reinert nie dostał. 
 

Stara gwardia podniosła takie larum, że ktoś im chce zabrać k..wi dołek, że Opara zablokował reformy. Reinert miał właściwie związane ręce, bo Opara chciał z jednej strony zmian na lepsze a z drugiej chciał zachować agenturalną i pro-ruską linię programową; co było sprzecznością samą w sobie. Ostatecznie powrócił Ruszkiewicz - ten, który doprowadził portal do ruiny i zaczął robić znowu swoje "porządki", czyli banowanie, cenzurowanie tych, którzy nie podzielają sympatii dla Putlera i są głosem rozsądku i przyzwoitości. 
 
Parę osób, które narzuciły swoją wykoślawioną wizję nędznej egzystencji i kolaboracji z naszym największym wrogiem - Rosją - przeforsowało wizję portalu jako kółka wzajemnej adoracji. Dla myślących w kategoriach Polskiej Racji Stanu i Cywilizacji Łacińskiej nie ma więc miejsca. W takim kształcie Neon24.ru czeka dalszy regres i powolny upadek. Przywrócono nawet stary układ strony: poplątanie z pomieszaniem.

https://niepoprawni.pl/blog/mind-service/ciszej-nad-ta-trumna-czyli-scierwomedium-20

Obrazek użytkownika Kaczysta

07-04-2022 [22:03] - Kaczysta | Link:

u2 
Tam gardzą sami sobą 

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-04-2022 [20:14] - Tezeusz | Link:

I ja pisałem na tym portaliku w jednym celu :
Ujawnienia prawdy o tym antypolskim portalu. Fakty, wypowiedzi, postawy ująłem w kilku materiałach napisanych które były szeroko publikowane na portalach prawicowych, politykach i FB.

Swoje zrobiłem i papa  won od rusofilów. Gdy zacząłem w komentarzach pod  jego antypolskimi gównianymi  materiałami  Ruszkiewicza ujawnić kim jest to on szybko z bekiem mnie zablokował.
Taki to sowiecki bohater tchórz śmierdzący. A na mój blog cham włazi nieproszony, ale uwielbiam go kompromitować jego słowami...Nawet był bohaterem moich materiałów..pokazanie jego chamstwa w praktyce. 
https://naszeblogi.pl/61013-ch...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

07-04-2022 [20:20] - Ula Ujejska | Link:

Tezeusz

Mnie tam zapraszano dwa razy lata temu, nie powiem kto by nie zaszkodzić człowiekowi. Bloger/ka proponował/a mi koalicję anty ruską 😁😁😁 Jak popatrzyłam na "zestaw" to mi się momentalnie odechciało, efektem było wyciągnięcie z tego portaliku mojego kolegi który był działaczem znanej społecznej organizacji. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-04-2022 [20:36] - Tezeusz | Link:

@Ula
Ja swoje zrobiłem świat poznał prawdziwe intencje i oblicze NEon24. Materiały wówczas napisane są dostępne  na moim blogu, na  NP, mpolska24, 3obieg, Niepoprawni.pl....Ablicli

Obrazek użytkownika J z L

07-04-2022 [20:29] - J z L | Link:

Byly bloger Szamba 24.ru:

..jeśli chodzi o tam piszących, którzy piszą też na NP to widzisz, mają do tego prawo i za ostro ich traktujesz...natomiast jak się wypowiedział jakiś bloger (nie pamiętam jaki)...że ten, kto tam pisze, sam jest sobie winien...:))
... jeśli chodzi o tubę ruską, to jak najbardziej...sam list Wrzodaka, potem manifest Opary skłania sie ku temu, że są mocne wpływy rosyjskie...po prostu widzą "ratunek" dla Polski przed pejsatą nawałą he he...
..oczywiście dziwi mnie tolerowanie takich chamskich wzywających do nienawiści wypowiedzi ...pamiętam Kule Lisa jako w miarę normalnego komentatora (kopalnia motywacji do pisania tekstów, kopalnia linków), ale widzę,  że to już idzie w chorym kierunku, dlaczego takie komenty mają rację bytu...hmm może walka o każdy łyk powietrza  :))  ...jesli ktoś teraz powie, że NE to portal "bez cenzury" jest co najmniej nienormalny (eufemizm)...a to za sprawą Ruszkiewicza @Spirito Libero, którego wiele razy przyłapałem na kombinowaniu na wielonickach i kłamstwie przy niesprawiedliwym zbanowaniu "w plecy" dwóch  blogerów...więc jest to jak najbardziej portal z gęstym sitem cenzury...
...ciekawy jest też ten jawny antysemityzm, "parasol ochronny"???...poza tym linkowanie ruskich portali, aby tłumaczyć sytuację na Ukrainie jest dla mnie odrzucające...niemniej ukraińskich mediów też nie biore pod uwagę, gdyż są tak samo "wiarygodne"...tzw "zachód" też nie wyjaśni tego co się tam dzieje...wiemy tylko, że najbardziej cierpią niewinni ludzie...reszta jest domysłami i wszechobecną manipulacją, ja wstrzymuję się od obstawaniem za jakąkolwiek ze stron...pamiętajmy o operacjach "false flag"...
 
ps fajny obrazek...ten pierwszy, zgaduję, że to Spirytek, a ten drugi to pan Cep ???...zgadłem ..?:))

 
aaa...ciekawy koment @NUS..skoro taki NUS przejrzał na oczy, to znaczy, że coś jest na rzeczy ...
 
Czerwona zaraza prędzej czy późnej musała swom łapami przechwycić NE
Coraz więcej będzie szczekania o żydzie albo masonie JKM.
Coraz więcej będzie o
solidarności społecznej,
pomaganiu,
wspieraniu,
ratowaniu,
regulowaniu,
zapobieganiu,
aż pewnego dnia zwykły człowiek się obudzi i popatrzy i się zastanowi, że jak to się stało, że państwo zbankrutowało, stracił oszczędności, perspektywy na emeryturę, pracy brak, na ulicy zamordyzm lub anarchia i do tego Arabowie nadchodzą.
Ja jeszcze chwilę zostanę, ale stwierdzam, że lepszy jest Onet.

@Jarek Ruszkiewicz SL 10:29:09
Nie muszę.
I mam nadzieję, że ktokolwiek będzie twoim pracodawcą dostrzeże zniszczenie które wdrażasz.
Jakbym był właścicielem tego portalu to byś wyleciał na zbity pysk.

http://trybeus.blogspot.com

 

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

07-04-2022 [21:52] - krzysztofjaw | Link:

Ja też mam wiele zastrzeżeń do propagandy ukraińskiej i obecnej polskiej. Bo to nie jest tak, że tylko ruscy są straszni. Wojna wyzwala najgorsze emocje i postępowania u wszystkich, którzy uczestniczą w walkach. Też ciągle pamiętam, że my też mamy niezaleczone rany związane z Rzezią Wołyńska i dzisiejszym gloryfikowaniem przez Ukraińców S. Bandery. Węgrzy też mają swoje z Ukraińcami: Zakarpacie, które przez 1000 lat było węgierskie. Także musimy być ostrożni w kontaktach z nimi. Owszem - dziś wykazujemy się przepiękną empatycznością i chrześcijańską dobrocią. To dobrze, ale prędzej czy później mamy prawo uzyskać od nich jakąś wdzięczność. Tego bym oczekiwał i ja. 

A nachalna antysemickość portalu NEON24? Zawsze dla mnie jest podejrzana, choć osobiście jestem antysyjonistą w znaczeniu rabiniczno-talmudycznego postrzegania świta. Ale ten toporny antysemityzm na tym portalu mnie złości. 

Pzdr
Pzdr

Obrazek użytkownika u2

07-04-2022 [22:08] - u2 | Link:

Ja też mam wiele zastrzeżeń do propagandy ukraińskiej i obecnej polskiej. Bo to nie jest tak, że tylko ruscy są straszni.

Bez przesady. To Rosja po raz kolejny zaatakowała cywilizowany świat. Jeśli im się uda zniszczyć Ukrainę to pójdą dalej.

A ciągłe epatowanie banderowcami to woda na młyn Rosji, która przez dekady tępiła wszelkie przejawy ukraińskości za pomocą określenia "banderowca". Właśnie czytam wywiad z p. Oksaną Zabużko pt. Ukraiński palimpsest,  w której jest opisane jak tępiono Ukraińców w Związku Zdradzieckim.

Obrazek użytkownika Jabe

07-04-2022 [22:16] - Jabe | Link:

Rzecz w tym, że tę kwestę zamiatano pod dywan, zamiast się z nią zmierzyć. No i teraz to się czkawką odbija. A uciszanie wodą na młyn jest zwyczajnie antypolskie. Ofiary czekają na godny pochówek, a rzekomi patrioci udają, że tematu nie ma.

Obrazek użytkownika Kaczysta

07-04-2022 [22:30] - Kaczysta | Link:

GPS7 kwietnia 2022, 20:42

@Romuald Kałwa 
Symptomy tego, że Neon24 to tuba propagandowa jakiejś trollowskiej organizacji były już dawno. Tam przed wojną pojawiało się wiele publikacji denialistów. Ja z nimi próbowałem dyskutować, wyjaśniać im dlaczego wiele publikowanych tam treści to spam czy fakenewsy. Miałem nadzieję, że niektórych przekonam. Niestety to się nie mogło udać, bo oni nie puszczali kłamstw i innych bzdurnych teorii spiskowych dlatego, że szczerze wierzą w te zabobony, ale po prostu są opłacani, by siać zamęt, by skłócać ludzi, by ośmieszać naukowe argumenty, by ukrywać prawdę w potoku bzdur. Ta ich denialistyczna działalność, w pełni popierana i promowana przez właściciela, który sam pisał różne głupoty (np. że nie ma wirusów), doskonale wpisuje się w stałą działalność ruskich trolli wszędzie na świecie. Dla ruskich nie jest kluczowe to by kłamać, oszukiwać czy manipulować - najważniejsze jest, by zasiać u ludzi wątpliwości, by z jednej strony nie wierzyli w to, co wynika z rzetelnych badań naukowych, a z drugiej strony by byli zdolni uwierzyć w dowolne zabobony. Kto uwierzy w UFO, uwierzy też ruskim relacjom z frontu. Kto nie uwierzy w rzetelne badania naukowe, nie uwierzy też w porządnie udokumentowane ruskie zbrodnie. Neon24, czyli głównie Ryszard Opara, promując denializm, od dawna przygotowywał sobie czytelników do tego, by im wprost wciskać ruską narrację. Dla Opary ważne jest, by mieć choć kilkunastu przydupasów, bo to ułatwi mu przekonanie ruskich, że ma poparcie, by tworzyć jakiś kolaboracyjny obóz polityczny. Dla ruskich to bardzo ważne - oni zaczynają od tego, że po opanowaniu jakiejś wsi czy miasta, szukają kolaborantów, którzy choć trochę ich poprą.

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

07-04-2022 [23:11] - krzysztofjaw | Link:

To, że Rosja jest agresorem to każdy widzi i to od lat. Teraz jest to aż nadto widoczne. I każdy, w tym ja, pomagamy Ukraińcom jak tylko możemy. Ale nie możemy zapominać o złych rzeczach, bo tylko na prawdzie można budować przyjazne relacje. I nie może być tak, że np. na Ukrainie czci się rok jako rok S. Bandery. Nie powinni tego robić chociażby włąsnie dlatego, żeby nie dawać propagandowej amunicji Rosjanom. 
Pzdr

Obrazek użytkownika u2

07-04-2022 [23:28] - u2 | Link:

I nie może być tak, że np. na Ukrainie czci się rok jako rok S. Bandery.

Panie Jaw, znowu pan idzie w zaparte powielając ruską pałkę wobec Ukrainy. Nie pan będziesz dyktować Ukraińcom jakich mają mieć bohaterów. Ja jako Polak darzę wielkim respektem Ziuka, który według ruskich propagandystów był terrorystą. No był "freedom fighterem", walczył o niepodłegłość Polski i ją wywalczył. Bandera miał dużo tragiczniejszą historię. Ale i tak dokopał wielu ruskim okupantom i chwała mu za to :-)

Obrazek użytkownika Jabe

08-04-2022 [08:09] - Jabe | Link:

Czyli oceny moralne są względne?

Obrazek użytkownika Art

07-04-2022 [20:04] - Art | Link:

Czekam na prawdziwych patriotow od gajowego maruchy. Przemalowania nadszedl czas.

Obrazek użytkownika sake3

07-04-2022 [20:33] - sake3 | Link:

Autor pisze,że wielu dobrych blogerów odeszło z tego portaliku.Myślę,że nie odeszli tylko ich do tego przymuszono.Putin nie ma pieniędzy na dozbrojenie swoich żołnierzy ani na ich wyżywienie,ale zapłaci każde pieniądze za szerzenie prorosyjskiej propagandy.Do tego potrzebny jest fanatyk jednoczesnie łasy na pieniądze i po problemie.Na jakimś blogu pan Ruszkewicz przechwalał się jakie ma wysokie zarobki.No cóż się teraz dziwić-Putin płaci,Putin wymaga.Choć do spraw propagandy jest wyznaczony Władymir Sołowiow Putin czuwa.

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-04-2022 [22:36] - Tezeusz | Link:

@Sake3
ABW to jak myślę wszystko wyjaśni.

Obrazek użytkownika Es

08-04-2022 [01:22] - Es | Link:

Kurski powiedział kiedyś, że ludzie są głupi a Lis dokończył,że są nawet jeszcze głupsi. Jak się chciało chodzić w podejrzane miejsca i "Wallenrodować" to raczej wstyd powinno być się wypłakiwać publicznie, że dupę skopali.  Przypominam sobie- parę lat temu podobne żale wylewali tak samo "zaskoczeni", przygodą z Nowym Ekranem. Niby dorośli i uważający się za rozgarniętych, a ... jak dzieci. Kto to Opara to było wiadomo już od lat 90-tych, więc co pan- wnuczek ponoć żołnierza NSZ w tamtych rejonach robił? Legenduje się pan teraz, czy  trzeźwieje , bo celebryta, którego wspóltworzył pokazał środkowy palec?

Obrazek użytkownika jazgdyni

08-04-2022 [02:57] - jazgdyni | Link:

Po prostu po tych bzdetach tutaj i "rozmowach z Oparą" mam ubaw za darmo. Dzieciaki w końcu pojęły, co wiedzieliśmy od początku, jak Tomek Parol z ferajną odszedł. Trzeba było walczyć jak rządziła tam młoda Wilecka, admirał Toczek, a Korwinowi płacono za tekst (zazwyczaj prowokacyjno głupi).
Teraz, gdy już została sama szumowina, gdy prawdziwy życiorys "Rysia" Opary jest w Internecie i gdy władze pilnie obserwują ten przytułek kacapów, to nagle "bohatyry" uciekają, jak kadyrowiec przed szeregowcem od Azowa.

Pobawcie się tu dalej z Ruszczykiem. On ma za to płacone. Tak ja Putin ustalił - tylko w rublach.

Obrazek użytkownika Pers

08-04-2022 [05:05] - Pers | Link:

A ty Kamynsky kiedy znowu będziesz kupował NEon?
Opara miał taki ubaw... :)
Dla ciebie może zrobi dobry kurs rubla :)))))))))

Obrazek użytkownika sake3

08-04-2022 [07:48] - sake3 | Link:

@Pers......A po co miałby kupować NEon z taką zawartością jak ty nawet gdyby cena była okazyjna.

Obrazek użytkownika Pers

08-04-2022 [07:58] - Pers | Link:

@sake
Jego spytaj dlaczego się łasił do Opary, żeby mu sprzedał :)))
Ja miałem tylko świetną zabawę, Opara też.

//z taką zawartością jak ty//
Ja tam jestem jednym z największych "aktywów". Popatrz na statystyki :)

Obrazek użytkownika Kaczysta

08-04-2022 [08:36] - Kaczysta | Link:

Oparze jak zwykle chodzi o pieniądze. A tych nie potrafi mu zapewnić oszust Ruszkiewicz i jego przedruki propagandowe z rosyjskich mediów. Inny na miejscu Ruszkiewicza też nie byłby w stanie dokonać cudu z takimi założeniami. Bo ilość pożytecznych idiotów o kacapskiej mentalności jest ograniczona. Nie są w stanie nikogo zmanipulować takie głupki jak Wojtas czy Sendecki. Jeżeli tego Opara nie zrozumie jego przedsięwzięcie będzie zawsze skazane na niepowodzenie.

Tylko pro-polska linia programowa i brak cenzury są w stanie podnieść portal z upadku. Niestety na odbudowę zaufania potrzeba sporo czasu. W przypadku NeOnu24.ru musiała by to być zmiana o sto osiemdziesiąt stopni i następnie mrówcza, zapewne wieloletnia praca. Chodzi też o to, aby blogerzy poczuli, że mogą bez przeszkód publikować swoje poglądy, dyskutować kulturalnie bez cenzury i bez opędzania się od trolli, zwłaszcza tych płatnych z Rosji. Do tego też potrzebny jest sprawny manager, znający realia mediów społecznościowych, dziennikarstwa, biznesu i marketingu. Portal, jak każde biznesowe przedsięwzięcie musi przynajmniej samo się finansować albo jeszcze lepiej - przynosić zyski. Ryszard Opara pokazał, że tego nie potrafi. No ale zarządzania biznesem trzeba się nauczyć i najlepiej ukończyć porządną wyższą uczelnię i najlepiej niepolską. Na to jednak pan Rysiu chyba się już nie zdecyduje...

Ale od czego są blogerzy jak nie od tego aby mu pomóc? To jak? - Zrobimy na początek rzetelną analizę SWOT?

https://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/orgazm-na-neonie

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-04-2022 [09:08] - Tezeusz | Link:

@Pers
"Ja tam jestem jednym z największych "aktywów". Popatrz na statystyki :)"

to wiedzą już wszyscy. !!!nawet  na portaliku wszystkich kacapów i nie tylko cały net wie...

Obrazek użytkownika sake3

08-04-2022 [09:17] - sake3 | Link:

@Pers......A jakież to statystyki? Komentarze osób ,,po linii i na bazie'' przy jednoczesnym banowaniu logicznie myślących i mających inne zdanie niż ,,aktywa''? Stara sprawdzona metoda podliczania wielbicieli i zwolenników. Ja też mam świetny ubaw kiedy widzę jak się zwijasz na tym dziwacznym portaliku.A tak nawiasem mówiąc kiedy wracasz na Ukrainę ,,ciąć '' nazioli?Jużeś wyciął pół miliona ,ale zostało ich jeszcze coś ze 40 milionów minus 3 miliony nazioli co uciekli do Polski i  innych krajów. 

Obrazek użytkownika jazgdyni

08-04-2022 [10:37] - jazgdyni | Link:

Widzę, że pijaczek ma wątrobę w strzępach, ale jeszcze może rezonować.

Na początku pertraktacji z "Rysiem Oparą", przez WhatsAppa, bo on w Australii, a ja w Gdyni, więc i za pośrednictwem córeczki i przyszłego zięcia, poprosiłem, żeby jako gest dobrej woli natychmiast usunąć Ruszczyka - Pomidora i Słupianek z jakichkolwiek funkcji. Więc zostali zmuszeni do złożenia oficjalnej rezygnacji. Może lipnej, ale w to już nie wnikałem.
Ryszard O. osobiście mnie prześwietlał. Przyjechał, zatrzymał się w pewnej willi w Sopocie. Ja oczywiście miałem nic nie wiedzieć, jak on po kolei zapraszał moich przyjaciół, znajomych, a także wrogów na drinka, szpanując na nie tylko wielkiego pana, lecz na takiego... wiesz... ciiiiii - dobrze podłączonego. Klasyczna prymitywna zagrywka towarzysza ze wsi. Tylko czasy są inne. I oczy i uszy też.
A potem to już tylko chodziło o forsę i dodatkowe inwestycje, jak ten "Doktor Uber".
Wreszcie to mnie to znudziło, gdy Rysiu zaczął kręcić, jak jego główny miliarder, inwestor odpoczywa na jachcie gdzieś po Pacyfiku, więc trzeba poczekać. I takie właśnie róźne pierdoły ludzi niepoważnych. Po czułym pożegnaniu, Słupianek i Ruszczyk-Pomidor oczywiście natychmiast wrócili do kacapskiej roboty.

Osiągnąłem, co chciałem, a materiału mam na cały rozdział w książce. Do tego świetny bloger A. dokładnie prześwietlił drogę szanownego właściciela NE od WAM, poprzez Wiedeń, potem Australię, kontakty na Hawajach z USA (nie dali ochrony jak Przywieczerskiemu), no i żałosny powrót do kraju (ciekawa sprawa z pewnym żydowskim deweloperem-milionerem) ( z którego jednak na wszelki wypadek znowu się emigrowało).

A Ruszczyk, klasyczny Słoń Trombalski, niespełniony agent, zawodowy "pożyteczny idiota" na usługach, baron  Münchhausen i Stefek Burczymucha Internetu pałęta się i tu i tam za rubelka od starych kontaktów.

Obrazek użytkownika Pers

08-04-2022 [10:57] - Pers | Link:

@tenzgdyni
//Więc zostali zmuszeni do złożenia oficjalnej rezygnacji. Może lipnej, ale w to już nie wnikałem.//
Kamynsky, ty bajki powinieneś pisać :)))))

Obrazek użytkownika Kaczysta

08-04-2022 [08:17] - Kaczysta | Link:

30 Lipca, 2019 - 18:55
 czesc I
„KAŻDY BLOGER PISZĄC SWOJE ARTYKUŁY JEST AUTOMATYCZNIE WŁAŚCICIELEM TYCHŻE ARTYKUŁÓW…NIESTETY SĄ PRZYPADKI, ŻE MOŻNA TRAFIĆ DO WIRTUALNEGO OBOZU KONCENTRACYJNEGO, W KTÓRYM BLOGER MOŻE BYĆ POZBAWIONY SWOJEJ TWÓRCZOŚCI…
 
KAŻDY BLOGER PISZĄC SWOJE ARTYKUŁY JEST AUTOMATYCZNIE WŁAŚCICIELEM TYCHŻE ARTYKUŁÓW…NIESTETY SĄ PRZYPADKI, ŻE MOŻNA TRAFIĆ DO WIRTUALNEGO OBOZU KONCENTRACYJNEGO, W KTÓRYM BLOGER MOŻE BYĆ POZBAWIONY SWOJEJ TWÓRCZOŚCI…
PISAŁEM NA NEON24.PL, WCZEŚNIEJ NOWY EKRAN.PL…PONAD DWA LATA, PRZESZEDŁEM TAM ZA ŁAŻĄCYM ŁAZARZEM, JAK WIELU BLOGERÓW Z NIEPOPRAWNYCH.PL. NIEKTÓRZY ODESZLI Z NE OD RAZU, NIEKTÓRZY PO JAKIMŚ CZASIE, A NIEKTÓRZY PO DWÓCH LATACH, TAK JAK JA…BEZTROSKO BŁĄDZĄC W OPARACH HASEŁEK „PORTALU BEZ CENZURY”.
MIARKA SIĘ JEDNAK PRZEBRAŁA I POSTANOWIŁEM ODEJŚĆ Z NEONU „PO ANGIELSKU”…DECYZJĘ PODJĄŁEM 24 MARCA 2014 ROKU, A 25 MARCA TEGOŻ ROKU SKASOWAŁEM SWOJE POSTY… JESTEM ICH WŁAŚCICIELEM I MOGŁEM ZROBIĆ Z NIMI TO, CO UWAŻAŁEM ZA STOSOWNE…
NIESTETY WOLNOŚĆ NIE TRAWAŁA DŁUGO…NEONOWY BLOGER SPIRITO LIBERO, CZYLI WOLNY DUCH UNOSIŁ SIĘ NAD PORTALAMI NICZYM RUSKI DRON I OKIEM SAURONA TROPIŁ TYCH, KTÓRZY CHOĆ RAZ ZAŁOŻYLI NEONOWY PIERŚCIEŃ NA PALEC…
OKAZUJE SIĘ BOWIEM, ŻE OKO SAURONA BARDZO TO UBODŁO, ŻE KTOŚ MOŻE BEZTROSKO SKASOWAĆ DWULETNI DOROBEK BLOGERSKI…Z PONAD 250 POSTÓW, MOŻE KILKANAŚCIE BYŁO PRZEKLEJKĄ, ALE Z MOIM KOMENTARZEM…RESZTA BYŁA MOIM AUTORSKIM POMYSŁEM…

DATA 25 MARCA 2014 ROKU JEST TUTAJ KLUCZOWĄ DATĄ, BO WŁAŚNIE ZAUWAŻYŁEM, ŻE NEONOWE OKO SAURONA BEZ MOJEJ ZGODY PRZYWRACA MOJE POSTY

https://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/orgazm-na-neonie 

Obrazek użytkownika Kaczysta

08-04-2022 [08:19] - Kaczysta | Link:

INFORMUJĘ, ŻE MÓJ NICK „TRYBEUS”, JEST UNIKALNYM NICKIEM W WIRTUALU I JEST TYLKO MÓJ…NIE MA W CAŁEJ BLOGOSFERZE DRUGIEGO TAKIEGO, WIĘC JEŚLI KTOŚ BY POSŁUGIWAŁ SIĘ TAKIM NICKIEM, TO TYLKO W CELU DYSKREDYTOWANIA I ROZPRACOWYWANIA MOJEJ OSOBY.
NIGDY NIE POSŁUGIWAŁEM SIĘ INNYMI NICKAMI…NIE MAM PODWÓJNYCH, POTRÓJNYCH, CZY POCZWÓRNYCH NICKÓW, JAKIMI ŻONGLOWALI NIEKTÓRZY BLOGERZY NA NEON24.PL…
OŚWIADCZAM, ŻE Z DNIEM 25 MARCA 2014 ROKU NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA KONTO „TRYBEUS” NA NEON24.PL, GDYŻ JESTEM ZABLOKOWANY…POSTY, KTÓRE BY SIĘ UKAZAŁY Z KONTA”TRYBEUS” NA NEON24.PL PO 25 MARCA 2014 ROKU NIE BEDĄ MOIMI POSTAMI, TYLKO EWENTUALNIE POSTAMI JAKIEGOŚ PRZEBIERAŃCA, KTÓRYCH NA NEONIE NIE BRAKUJE…
Z DNIEM 25 MARCA 2014 ROKU NIE BIORĘ TEŻ ODPOWIEDZIALNOSCI ZA TREŚCI, KTÓRE PISAŁEM PRZED TĄ DATĄ, A KTÓRE ZOSTAŁY PRZYWRÓCONE WBREW MOJEJ WOLI
…ŚMIEM TWIERDZIĆ, ŻE W PRZYSZŁOŚCI JEST MOŻLIWOŚĆ MODYFIKOWANIA I ZMIANY ICH TREŚCI PRZEZ OSOBY TRZECIE…
W OBOZIE KONCENTRACYJNYM DLA BLOGERÓW NEON JEST TYLKO JEDNO WYJŚCIE…PRZEZ KOMIN…TYLKO, ŻE WSZYSTKO…ZŁOTE ZĘBY, WŁOSY, BUTY, UBRANIA, OKULARY I WSZELKIE BAGAŻE BLOGER MUSI ZOSTAWIĆ

AUTOR,LINK;ZRÓDŁO,INFO:
CZYTAJ WIĘCEJ NA: HTTP://TRYBEUS.PRAWYNURT.PL/SPOLECZENSTWO/NEON24OBOZ-KONCENTRACYJNY-DLA-BLOGEROW,1540.HTM
P.S:NOWYEKRAN.INFO DODAJE.
PODOBNA SYTUACJA JEST Z INNYMI    BLOGERAMI NA NEON24.PL.KONTA ZABLOKOWANE.POZOSTAJE LIST DO WŁAŚCICIELA NEON24.PL.Z OKREŚLONYMI PRZEPISAMI PRAWNYMI.PISAŁEM NA NOWYEKRAN.PL,NET,NEON24.PL I NAWET WSPOMAGAŁEM   FINANSOWO TOP LEVEL DOMENAMI ALE PO REAKCJACH I MOWIE NIENAWIŚCI ZE STRONY ADMINISTRATORÓW  WYŻEJ WYMIONYCH,PO TYM JAK PAN TONDERSKI Z AKCEPTACJĄ ADMINISTRATORÓW,RÓWNIEŻ PANA WOJTASA CZY RUSZKIEWICZA NAZWAŁ POLSKIE KOBIETY „SZMATAMI” I „WYWŁOKAMI” ZAPROTESTOWAŁEM I ZOSTAŁEM ZABLOKOWANY.

https://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/orgazm-na-neonie

Obrazek użytkownika jazgdyni

08-04-2022 [10:45] - jazgdyni | Link:

Cholera, udowodnij, że jesteś prawdziwym Trybeusem, podając GDZIE SIĘ SPOTKALIŚMY?, A potem już po tym 2014, twój profil został przejęty.

Bardzo bym się cieszył, jeśli tak jest.

janusz

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-04-2022 [10:54] - Tezeusz | Link:

"Cyberszpiegostwo i nawoływanie do protestów przeciwko rządowi RP". Usunięto profile związane z białoruskim KGB
Koncern Meta poinformował w czwartek o usunięciu fałszywych grup i profili m.in. na Facebooku związanych z białoruskim KGB i zamieszczających posty oskarżające Polskę o złe traktowanie migrantów z Bliskiego Wschodu i nawołujące do protestów przeciwko polskiemu rządowi."

Teraz czas na NEon24 pro rosyjski anty polskim Juź czas !

Obrazek użytkownika Ryan

08-04-2022 [10:33] - Ryan | Link:

Jak skrzyżujemy rosyska dziwkę z kałmukiem   to co z tego może się okocić?
Ludzik z Donbasu?
Ktoś - coś

Obrazek użytkownika angela

08-04-2022 [11:03] - angela | Link:

Pan Michalkiewicz i cała ruska Konfederecja chronią się pod parasolem antysemitów i próbują zwodzić niektorych.
Tylko ze prorosyjskosc  Konfederacji, juz nie samego Korwina, w ostatnim czasie jest aż nadto widoczna, w ferworze wojny na Ukrainie  juz całkiem się odkryli i skompromitowali.
Jasno to widać podczas waznych dla Polski glosowan, idą łeb w łeb z ugrupowaniem  Tuska, a czesto jeszcze gorsi.

Obrazek użytkownika u2

08-04-2022 [11:12] - u2 | Link:

Michalkiewicz i cała ruska Konfederecja chronią się pod parasolem antysemitów i próbują zwodzić niektorych.

Tyle że Mikke czy Braun to typowe mośki, takie self-hating jews z nich :-)

Obrazek użytkownika Chatar Leon

08-04-2022 [11:40] - Chatar Leon | Link:

To już naprawdę jest psychiatryk...
O istnieniu jakiegoś Neona24 dowiedziałem się z Naszych Blogów. Pewnie w ogóle bym nie wiedział, że coś takiego istnieje. Tymczasem można odnieść wrażenie że jest to geopolityczny, strategiczny, kulturowy i etyczny problem numer jeden.
Naprawdę, proszę mi nie wmawiać, że powtarzanie dzisiaj w Polsce bredni o "Rosji wyzwalającej świat od faszystów i wprowadzającej pokój na Ukrainie" jest w stanie wywołać jakiś skuteczny efekt propagandowy i kogokolwiek do czegokolwiek przekonać.
Jak rozumiem, Imć Pan Admin wpuszcza tu różnego rodzaju maniaków typu pers, prowokujących pyskówki, ażeby podbić klikalność.
Zresztą "strefa wolnego słowa" pewnie dalej tropi "ruskich agentów" wśród "antyszczepionkowców" i pewnie połowa z forumowiczów jest nakręcona nadal w taki sposób.

Nie mówiąc o tym, że te wszystkie walki w kisielu chyba całkowicie odwracają uwagę od autentycznej dezinformacji antypolskiej, czy to ruskiej czy niemiecko-lewacko-platformianej. Czy ktoś z żywo gardłujących o pierdołach może powiedzieć, jakie treści tego rodzaju propaganda w tej chwili faktycznie wrzuca do sieci?

Obrazek użytkownika Czesław2

08-04-2022 [11:58] - Czesław2 | Link:

Parę razy zwracałem uwagę na to, że większość komentujących tutaj ma za zadanie robić tylko cyrk, tak naprawdę odciągając od spraw naprawdę istotnych dla Polski. Jak na przykład zachowanie się rządu wobec uni.

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-04-2022 [12:18] - Tezeusz | Link:

@ cze...sław
"Jak na przykład zachowanie się rządu wobec uni." Chyba raczej odwrotnie !!!

Obrazek użytkownika jazgdyni

08-04-2022 [12:29] - jazgdyni | Link:

@Tezeusz

Wyznawca kościoła UE???
Na kolana chamy heteryki i suwerenniki!!!

Durne polaczki.

Obrazek użytkownika Jabe

08-04-2022 [12:00] - Jabe | Link:

Ja także o tym czymś nie wiedziałem, nim nie zareklamował go ś.p. pan Darski. Nihil novi.

Obrazek użytkownika jazgdyni

08-04-2022 [12:25] - jazgdyni | Link:

@chatar Leon & @Czesław 2

Widzę, że Panowie albo mają niewielki staż w mediach społecznościowych, albo przywiązali się do jednego portalu.

Toteż historia założonego przez WSI, za niemałe pieniądze portalu, początkowo Nowy Ekran, a jak nazwa się zużyła i schamiała to NEon24. Nie wiedzą też Panowie zapewne kto to był Łażący Łazarz - naprawdę to prawnik Tomek Parol, który po Smoleńsku zabłysł KATem i kim był gen. Wilecki, co to było "Obiad drawski", a potem OKO i stowarzyszenie SOWA.
Także rola przyjaciela NE Wachowskiego i połączenie z Wałęsą.

proszę się więc nie dziwić, że pół polskiej prawicy w Internecie, która dała się nabrać, podobnie jak na Salon24, na Nowy Ekran, obserwuje ruchy popleczników Kremla, którzy niemalże jak Sputnik, penetrują prawicowe portale społecznościowe. Tam była normalna inwigilacja internautów, a post PRLowskie służby udostępniały dokumenty i akta wrogów komuny, zadaniowym trollom i hejterom. Naszym - polskim.

Więc nie jest to żadna "walka w kisielu" Panowie zniesmaczeni.

Ps. Opony miałem przebite 2 razy. tak sprytnie, żeby koło wystrzeliło, jak będę jechał blisko 100 km/h. A przedtem 1000 pogróżek. Od Ruszczyka również.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

08-04-2022 [13:15] - Chatar Leon | Link:

No i w sumie to sam widzisz i potwierdzasz, że jednak dezinformacja i działania agenturalne to rzecz bardziej skomplikowana i poważniejsza aniżeli ta walka w kisielu i ten cyrk, który paru mianiaków rozkręciło wokół siebie na tym portalu.
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-04-2022 [14:59] - Tezeusz | Link:

@Jaz
Ale póki co WSIowi chłopcy w niebycie na cenzurowanym i zero możliwości, a Ruszkiewicz  jak pokazuje życie pójdzie na pożarcie ot życie źycie  NEonek poleci w kosmos takie czasy i zmiany są zmiany...Kacapia poszła w piz...

Obrazek użytkownika Pani Anna

08-04-2022 [14:23] - Pani Anna | Link:

@chatar
No ba! Ja nie tylko dowiedziałam się tutaj o istnieniu tego portalu, ale w dodatku, że jestem jego adminem!!!

Obrazek użytkownika jazgdyni

08-04-2022 [23:15] - jazgdyni | Link:

Nie jest i nie była Pani. Aczkolwiek znana jest Pani pod inną postacią.

Obrazek użytkownika Pani Anna

08-04-2022 [23:34] - Pani Anna | Link:

@jazgdyni
Następny gamoń. Pod tą postacią głównie jesteś znany. No i z męskiej wstydliwej przypadłości. 

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-04-2022 [10:06] - jazgdyni | Link:

Z pani, Babciu, zawsze była miła i normalna osoba.
Tak trzymać. A Pani przypadłości nie znam. Lecz mnie to nie martwi.

Obrazek użytkownika Pani Anna

09-04-2022 [15:13] - Pani Anna | Link:

@jazgdyni
Trzymaj się ode mnie z daleka, Jasiek. Jeżeli wszystkie twoje "rewelacje", które "ujawniasz " tu,  na NB szpanując i karmiąc swoje przerośnięte, wiecznie nienasycone ego są tak samo prawdziwe jak to, co wypisujesz o mnie, to... No cóż psychiatra mógłby się wypowiedzieć.  Do tego jeszcze jesteś pantoflarz. 

Obrazek użytkownika tricolour

09-04-2022 [16:50] - tricolour | Link:

@Anna

Pantoflarze muszą gdzieś reperować zdeptane ego. W domu nie mogą, bo to jest most dangerous, zarobią z liścia, więc zostaje bezpieczny net.

Tak, tu można odgrywać Hamleta i PolPota w jednym.

Obrazek użytkownika sake3

09-04-2022 [17:57] - sake3 | Link:

@Trcolour....Pięknie ,po prostu piękne......Pantoflarz,z tajemniczą męską przypadłością,gamoń,przerośnięte ego.....Może jeszcze się dowiemy od ,,kwiatu inteligencji'' że ma wszy? Jakże szybko ci z olbrzymim ilorazem inteligencji której odmawiają innym potrafią zamienić NB w Pudelka.

Obrazek użytkownika Pani Anna

09-04-2022 [18:12] - Pani Anna | Link:

@sake3
Jeszcze załóż nam dzienniczek i wpisuj uwagi jak w podstawówce. Nie podoba się,  to nie czytaj, tak jak ja staram się omijać twoje wypociny.

Obrazek użytkownika tricolour

09-04-2022 [18:44] - tricolour | Link:

@Sake

O wszach nic nie było. Jesli masz potwierdzone informacje na ich temat, to wstyd, bo to się prosto eliminuje.

Co do rozdętego ego, to każdy widzi więc sprawa oczywista. Podobnie z resztą - skoro znają się z Anką jak łyse konie, to pewnie i prawdziwe. Mógł się nie wychylać, to by nie zarobił w papę.

Obrazek użytkownika sake3

08-04-2022 [13:18] - sake3 | Link:

@jazgdyni.....Jak widac nie jestem jedyna która ma pytania.Ja wiem,że w zyciu i w tym dziwnym światku blogowania liczy się forsa i tylko forsa.Nie interesuje mnie twórczość tego czy innego blogera ani to ile on z tego wyciągnie,ale dziwi mnie cała ta otoczka wokół tego mechanizmu niczym z filmu szpiegowskiego. Prześwietlania potencjalnych kandydatów,tajemnicze spotkania  z wysłannikiem w willi w Sopocie połączone z drinkami czy odpoczynki na jachtach na Hawajach.To brzmi trochę niewiarygodnie.Po co zadawać sobie tyle trudu? I czy taki zwyczajny komentator jak choćby ja czytając teksty wypełnione tak siermiężnie podaną propagandą jakby obliczone na przedszkolaka ma w to uwierzyć albo dać się zmanipulować?To śmieszne.Moje uwagi nie kieruję pod Pana adresem ,są to bowiem tylko zapytania.

Obrazek użytkownika Pers

08-04-2022 [13:25] - Pers | Link:

@sake
To znany mitoman.

Obrazek użytkownika sake3

08-04-2022 [18:48] - sake3 | Link:

@Pers.....A ty kim jesteś? Kogo do tej pory nawróciłeś na swoją ,,wiarę'' i czym? Tymi smiesznymi agitkami tak topornymi,że wywołują śmiech? Po co tyle zachodu z łapanką propagandystów ,częstowana ich drinkami i wycieczkami jachtami ,żeby osiągnąć tak żałosne efekty? Nie lepiej normalnie pracować, iść na Giewont, pogapić się w telewizor,poderwać jakąś laskę,iśc z psem na spacer niż przedrukowywać tekściki z Kremla tak głupie ,że od tej lejącej się propagandy co najwyżej rozbolą zęby?

Strony