Rzygam Śpiewakiem.

Tak, rzygam  – bo wrażliwy żołądek mam.   A poza wszystkim rzyganie jest teraz w modzie – Śpiewak, jak jeszcze był cacy, czyli bardzo niedawno, to  zadeklarował na parówkowym portalu, że rzyga Smoleńskiem i wszystko było, że tak to nowocześnie określę – git.   Czepili się go (i to nie moherstwo, a najbardziej wartościowe i obiektywne media, z TVN, Polsatem, Publiczną , Wyborczą i Wprostem na czele), że ukradł kasę z fundacji, którą dla dobra dzieciaczków założył.   No ukradł – raptem parędziesiąt tysięcy.   Bo te wypłaty z bankomatu na sumę 170 tysi, to na taksówki poszły, a nie na ciuchy, bransolety, knajpy i  balety.Taką  przynamniej Śpiewak narrację sprzedaje, bo kwitów na te taksówki – nie ma.   Ukradł kilkadziesiąt tysięcy w kraju gdzie normą jest kradzież miliardów z funduszy przeznaczonych na autostrady – co, nagranych rozmów prezesów od autostrad Państwo w ostatnich dniach nie słuchali?   A jeden, drobny przekręciaż  z Gdańska, nazwiskiem Plichta ukradł 750 milionów i nikt, ale to nikt tego nie zauważył, bo jak kradł – to wszystkie stosowne służby patrzyły w zupełnie inną stronę.   No tak się złożyło i rachunek prawdopodobieństwa potrafi udowodnić, że to czysty przypadek był. Inna rzecz że zdrowy rozum tego akurat nie potrafi, ale to wina rozumu (zdrowego).   Czepili się Śpiewaka, choć wiedzą doskonale, że połowa z kilku tysięcy działających w Polsce fundacji nie przesyła obowiązkowych sprawozdań ze swojej działalności do ministerstw*, a kasę piorą, przepraszam, literka mi się,  za przeproszeniem – przekręciła, biorą.   Nie wiem, czy to do Państwa dociera, ale z tej informacji wynika, że  POŁOWA fundacji działających w Polsce kręci lody.   A to oznacza, że Śpiewak, że posłużę się cytatem z klasyka, „płynie w głównym nurcie”.   Śpiewak, a taki pływak!   ————————————————–   *  http://www.rp.pl/artykul/960411-Fundacje-bez-kontroli.html
 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jęzory Pasiukowski

18-02-2013 [22:27] - Jęzory Pasiukowski | Link:

Przecież Talmud mówi, że orżnąć goja to duża zasługa. Orżnąć wielu gojów to prawie mistrzostwo świata. Ten śpiewa jednak cienko to i dał się nakryć. Może się czepiam, ale szansonista Jakub nie ma zbyt inteligentnego wyrazu twarzy...

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

19-02-2013 [07:13] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

inteligencja ? Świetnie się maskuje. To też sztuka :-)

Obrazek użytkownika 1235813...

18-02-2013 [22:32] - 1235813... | Link:

należy powołać NzNIK - najwyższą z najwyższych izb kontroli
Fakt, "fundacja" fundująca śpiewakowi różne fajne rzeczy, to tylko wierzchołek góry lodowej
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

19-02-2013 [07:10] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

wierzchołek - fakt, PIS nic nie powoła - tez fakt. Niestety.

Obrazek użytkownika xena2012

18-02-2013 [22:34] - xena2012 | Link:

zastosował dobrą,podpatrzoną u poseł Sawickiej z domu Cielebąk.Wzruszył swoim ,,szlachetnym'' przyznaniem się całe medialne audytorium,GW ,socjologów,psychologów,Rzecznika Praw Dziecka,nawet sam siebie wzruszył.W najbliższy poniedziałek rzygając Smoleńskiem wzruszy samego Lisa czym z kolei zdobędzie sympatię władzy itd...Potem już będzie z górki,nikomu po takim wzruszeniu nie będzie wypadało dowściągac się tych głupich 170000 zł,a w wyborach będzie kandydowal do sejmu.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

19-02-2013 [07:11] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

Xeno - przecie jemu tę metodę "Na Cielebąka"dobrzy pijarowcy doradzili :-) 

Obrazek użytkownika Captain Nemo

18-02-2013 [22:41] - Captain Nemo | Link:

Przepraszam, że się wtrącam, ale wydaje mi się, że Śpiewak płynie z gównem w nurcie.
Proszę mi wybaczyć tę bezpośredniość.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

19-02-2013 [07:09] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

bezpośredniość w cenie, choć wolę określenie o. Dyrektora "mętny nurt" :-)

Obrazek użytkownika wandaherbert

18-02-2013 [22:47] - wandaherbert | Link:

nic dodac-nic ująć,tylko delektowac się Pańskim tekstem,bo rzygac spiewakiem -pływakiem nie mam już siły.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

19-02-2013 [07:08] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

:-)

Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika dogard

18-02-2013 [23:18] - dogard | Link:

j tam na niego i w dodatku cieplym plynem....Niech ma..

Obrazek użytkownika Marcus Polonus

19-02-2013 [01:19] - Marcus Polonus | Link:

wskazuje, przepuścił przez zupełnie inny/odwrotny trakt fizjologiczny ludzkiego organizmu .Ale to i tak by tej mendoweszce nic nie dało do myślenia -takie organizmy są odporne na poddanie się jakiemukolwiek procesowi w którym trzeba użyć mózgu - na ich usprawiedliwienie,trzeba powiedzieć, iż to dlatego, żę jako prymitywne jednokomórkowce - wogóle go nie posiadają. A tak nawiasem mówiąc - KIEDY ROZPRAWA W SĄDZIE ????!!!!
Pozdrawiam,Marcus. 

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

19-02-2013 [07:07] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

"KIEDY ROZPRAWA W SĄDZIE ????!!!!"

żarty? Przecież przeprosił -)

Obrazek użytkownika Loli

19-02-2013 [10:26] - Loli | Link:

Czy to moze synalek tego medrca TVN-owskiego prof. Spiewaka?
Czyli bylyby w jednej rodzinie dwa absolutne autorytety moralne.