PrzeTRWAMy czy POlegniemy?

Sprawa przyznania miejsca na cyfrowym multipleksie TV Trwam to chyba największa od lat próba sił między zakłamaną do szpiku kości władzą, a polskim narodem.
W teorii, rządzący powinni służyć obywatelom, lecz w praktyce pan Dworak i cała ta totalniacka ekipa nie może pomieści w swoich mentalnie, bardziej azjatyckich niż zachodnich mózgownicach, że można przyznać koncesję podmiotowi, który nie należy do któregoś z kolesi i wiadomo z góry, że nie dołączy do wymienianych przez Wajdę „naszych zaprzyjaźnionych mediów”.

Zastanawiam się też zupełnie na serio, czy nie są wywierane na KRRiT jakieś naciski z zewnątrz, choćby ze strony lewackiej międzynarodówki, czy, co wydaje się bardziej prawdopodobne, mającej siedzibę w Warszawie, żydowskiej loży B’nai B’rith-„Polin”.
Jeżeli moje podejrzenia są słuszne to może się okazać, że tak naprawdę nie walczymy z polskimi władzami, lecz w rzeczywistości ich zagranicznymi mocodawcami i pryncypałami, którym oni wiernie służą.
Warto przypomnieć cele tej organizacji, które są opisane w konstytucji B’nai B’rith:

„B’nai B’rith jest międzynarodową organizacją żydowską, która poświęca się bezpieczeństwu i trwałości narodu żydowskiego i państwa Izrael, obronie praw człowieka, zwalczaniu antysemityzmu, bigoterii i ignorancji, tudzież okazywaniu usług społeczności na zasadzie najszerzej pojętych zasad humanitarnych. Jej zadaniem jest zjednoczyć osoby pochodzenia żydowskiego i uwydatnić tożsamość żydowską za pośrednictwem wzmacniania żydowskiego życia rodzinnego i wychowania i kształcenia młodzieży, szeroko pojętych usług dla osób starszych, oraz obrony Żydów i działalności na ich korzyść na całym świecie.”

Ważniejszy jednak dla nas będzie komunikat, jaki ukazał się na stronie Ambasady Stanów Zjednoczonych w Warszawie w dniu 9 września 2007 roku z okazji reaktywowania loży w Polsce:

„9 września przy okazji otwarcia nowej loży B’nai B’rith w Warszawie ambasador Victor Ashe spotkał się z działaczami tej organizacji – prezesem Moishem Smithem i wiceprezesem Danem Mariaschinem. Omówiono m.in. sprawę ustawodawstwa dotyczącego zwrotu mienia oraz kwestie związane z Radiem Maryja i Telewizją Trwam. Otwarcie warszawskiej loży B’nai B’rith oznacza odrodzenie się tej organizacji żydowskiej w Polsce po niemal 70 latach nieobecności.”

Czy to nie jest szczyt bezczelności, że przedstawiciele żydowskiej loży działającej w Polsce dyskutują sobie w ambasadzie USA poruszając „kwestie związane z Radiem Maryja i Telewizją Trwam”, katolickimi mediami działającymi legalnie w ponoć demokratycznym państwie i jak ostatnio mogliśmy się przekonać, popieranymi przez Watykan, samego papieża oraz polski episkopat?
Czy to zbieg okoliczności, że to akurat Radio Maryja i TV Trwam od lat konsekwentnie przestrzegają Polaków przed skokiem na polską kasę jaki planuje „przedsiębiorstwo holokaust”?
Czy pod płaszczykiem „zwalczania bigoterii”, czyli przesadnej religijności i nadgorliwości w praktykach religijnych chodzi o walkę z toruńskimi mediami, które oprócz wiary wpajają Polakom patriotyzm i bronią interesu narodowego?

Jakim prawem żydowska organizacja rości sobie prawo do oceny tego, kto w manifestowaniu wiary, na przykład w Polsce, jest zbyt gorliwy? Jak zareagowaliby członkowie loży B’nai B’rith gdyby jakieś polskie stowarzyszenie zaczęło zwalczać „bigotów”, czyli kiwających się podczas modlitwy Żydów uznając, że jest to manifestacyjna nadgorliwość w wypełnianiu zewnętrznych praktyk religijnych?
Rozejrzyjmy się wokół, a dostrzeżemy całe hordy sojuszników loży B’nai B’rith, od partii rządzącej po dosłownie wszystkie „wiodące media” i „najwyżej cenionych dziennikarzy”, a w awangardzie tej bezprecedensowej nagonki kroczy oczywiście Gazeta Wyborcza i TVN24 do których dołączyli „przemienieni” Roman Giertych z „Miśkiem” Kamińskim.

Czemu nie powiecie wprost, że chodzi o to, że toruńskie media brużdżą wam i nie pozwalają tuż przed gigantycznym skokiem na kasę uśpić Polaków?
Po co ta „bigoteria”, raz „ potężne imperium”, a innym razem „bida, że aż piszczy” do tego stopnia , że nie stać o. Rydzyka nie tylko multipleks, ale i na posiłek z dwóch dań?
Po co wam ciągle jakaś „gliwicka radiostacja” zamiast powiedzieć wprost o co chodzi? Boicie się, że prawda tak wkurzy Polaków, że pokrzyżują wasze plany?      
Aby jeszcze bardziej uprawdopodobnić swoje podejrzenia posłużę się przykładem.

Jak pamiętamy w sprawie ACTA młodzi ludzie w całej Europie, w tym i w Polsce, wyszli na ulice miast, a przeciwko podpisaniu tej umowy zebrano na całym starym kontynencie, jak mówiono, niespotykaną dotąd ilość podpisów w liczbie 2 milionów. Po takim „potężnym proteście” władze, nie tylko polskie, musiały się ugiąć.
W przypadku Telewizji Trwam, tylko w samej Polsce zebrano dwa i pół miliona podpisów, a przez miasta i miasteczka przetoczyło się już sto kilkadziesiąt marszów, przy czym ten zorganizowany w stolicy zgromadził kilkaset tysięcy protestujących Polek i Polaków, co stanowi rekord od dziesięcioleci.
Na tle protestów i marszów w obronie TV Trwam całą zadymę z ACTA można, co najwyżej nazwać proteścikiem.

Dlaczego więc władza wtedy musiała się ugiąć, a teraz nie chce tego uczynić? Czy odpowiednie jest tu słowo „nie chce”? A może właściwiej byłoby powiedzieć, że nie może, bo ktoś jej nie pozwala?
 W sprawie ACTA niejednokrotnie zabierał głos prezydent Komorowski „poruszony skalą sprzeciwu obywateli”, że tylko przypomnę:

„Prezydent Bronisław Komorowski zwrócił się do Rzecznika Praw Obywatelskich o zajęcie stanowiska w sprawie ratyfikacji umowy ACTA. Prezydent chce wiedzieć, czy ratyfikacja umowy wpłynie, czy nie wpłynie na ograniczenie praw obywatelskich - poinformowała Kancelaria Prezydenta.”

„Ministrowie: sprawiedliwości, administracji i cyfryzacji, kultury oraz RPO uczestniczyli w spotkaniu u prezydenta Bronisława Komorowskiego w sprawie umowy ACTA”

Dlaczego dzisiaj, kiedy skala protestu jest nieporównanie większa pan prezydent nie wzywa do Belwederu swojego kumpla Dworaka, Rzecznika Praw Obywatelskich, premiera i ministrów?
Czy wszystko uzgodnili z Dworakiem już wcześniej podczas wspólnych rejsów jachtem bądź rodzinnych wypadów do Budy Ruskiej?

Twierdzę, że sytuacja wygląda znacznie gorzej, a odmowa dla TV Trwam to rozkaz, który przyszedł z „góry” zaś nasi politycy odgrywający na deskach teatrzyku III RP role „mężyków stanu” wykonują tylko polecenia „starszych i mądrzejszych”.

Myślę, że właśnie w takim celu w ogłoszeniu KRRiT umieszczono pewne zdanie klucz, a może lepiej napisać, wytrych:
 
„OGŁOSZENIE PRZEWODNICZĄCEGO KRAJOWEJ RADY RADIOFONII I TELEWIZJI z dnia 20 grudnia 2012 r. o możliwości uzyskania koncesji na rozpowszechnianie programu telewizyjnego (…) o charakterze wyspecjalizowanym społeczno-religijnym (…) Audycje poświęcone tematyce religijnej będą propagowały tolerancję i treści ekumeniczne oraz działania w duchu dialogu międzyreligijnego” (Monitor Polski z 27 grudnia 2012 roku).

Jeżeli polskie władze nie są nawet na tyle suwerenne by katolikom stanowiącym przeszło 90 procent polskiego społeczeństwa umożliwić oglądanie naziemnego cyfrowego katolickiego kanału telewizyjnego to, kto w rzeczywistości rządzi Polską za pośrednictwem tych pociąganych za sznurki marionetek?
To nie jest tylko bitwa o miejsce na cyfrowym multipleksie dla jednej telewizyjnej stacji katolickiej. To jest bój o to czy Polacy będą gospodarzami we własnym kraju czy też tylko pariasami zepchniętymi na margines i zagonionymi do najprostszych prac w zagranicznych montowniach i fabrykach części zamiennych.

Źródła:
http://web.archive.org/web/20100412065313/http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/wydarzenia_20010/bnai-brith-otwiera-now-lo-w-warszawie--9-wrzenia-2007.html
http://www.rp.pl/artykul/805612.html
http://www.jewish.org.pl/index.php/pl/sposecznopydowska-w-polsce-mainmenu-59/625-bnai-brith-w-polsce.html

Artykuł opublikowany w ogólnopolskim tygodniku Warszawska Gazeta

Polecam moją nową książkę, "Polacy, już czas" ozdobioną rysunkami Arkadiusza "Gaspara" Gacparskiego, jak i poprzednią.
Sprzedaż: www.polskaksiegarnianarodowa.pl, United Express, Warszawa, ul. Marii Konopnickiej 6 lok 227, Tel. 502 202 900
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika kat

19-01-2013 [14:46] - kat | Link:

trafienie w 10 .... Telewizja Trwam nie dostanie miejsca na Multipleksie " TO ROZKAZ" żydowskiej loży B’nai B’rith-„Polin”.Równie niepokojace są potwiedzone sygnały że rządzi Polską tajna loża nazwijmy ich umownie " czerwonymi żydowskimi masonami" która wyrosła na służbach począwczy od Komitetu  Bezpieczeństwa ( KBW) a na SB skończywszy .Pozostaje nam tylko obalenie i wypieprzenie na zbity pysk calą administracje , agencje rządowe i ministerstwa od kierownika wzywż . To oczyści Polskę i polską administracje .a nam pozwoli na rozpoczęcie budowy nowoczesnego polskiego państwa .Pozdrówka

Obrazek użytkownika kokos26

19-01-2013 [21:08] - kokos26 | Link:

Ale trzeba też zauważyc, że w porównaniu do lat 90-tych zaczynamy ich poważnie dociskac do muru

Ściskam prawicę

Obrazek użytkownika kat

19-01-2013 [21:10] - kat | Link:

masz racje ....ONI wiedzą że to nie przelewki , dlatego taka mobilizacja agentów i funkcjonariuszy....DAJ NAM BOŻE aby się nam udało ...dla nas i dla naszych dzieci i wnuków..pozdrówka

Obrazek użytkownika Lipi

19-01-2013 [19:58] - Lipi | Link:

Na ten temat warto przeczytac artykul dr Stanislawa Krajskiego w Naszym Dzienniku(NDz, 22-23 wrzesnia 2007,Nr 222).
Temat artykulu:"Nowy odlam masonerii w Polsce". Ostatnio ujawniono bliskie kontakty J. Dworaka z prezesem B´nai B´rith w Warszawie-Szczepanskim. Jest to fakt wielce wymowny, wskazujacy jednak na to, ze rozkaz likwidacji TV Trwam przyszedl z ul. Twardej6 gdzie miesci sie siedziba lozy.

Obrazek użytkownika kokos26

19-01-2013 [21:06] - kokos26 | Link:

Wystarczy spojrzec jak lansowany jest wiceprzewodniczący loży Jan Hartman

Obrazek użytkownika miecz damoklesa

20-01-2013 [06:27] - miecz damoklesa | Link:

Jesli tak naprawde jest,  a wszystkie znaki na ziemi i niebie mowia, ze tak, to zostalismy zupelnie sami, jako narod, jako kraj. Jedynie malutkie Wegry nam zostaly jako
prawdziwi przyjaciele. Trzeba zapomniec o sojuszu atlantyckim, o USA, gdzie wladza nalezy do masonow zydowskich (wystarczy rzucic okiem kto wylansowal Obame na prezydenta i kim on sie otoczyl). Pozostaje nam Polska i plan odbudowy kraju i naszego przemyslu poprzez zbrojenia! Kto wie, moze trzeba bedzie wyjsc z UE, wprowadzic obowiazkowa sluzbe wojskowa i rozdac ludnosci bron. Ciezkie czasy nas czekaja. pozdrawiam

Obrazek użytkownika Barszcz

20-01-2013 [10:49] - Barszcz | Link:

Dość obszernie opisany problem, z różnych stron - podaję link.

http://www.przeglad-tygodnik.p...

http://www.hotmoney.pl/Zydzi-c...

http://prawo.rp.pl/artykul/655...

Jako, że dzieci nasze od jakiegoś czasu kończą naukę historii na II WŚ jest szansa, że co 30-40 lat konkretne środowiska będą mogły występować do Polski o odszkodowanie, z tej prostej przyczyny, że nikt nie będzie pamiętał, że takowe dawno temu zostały zapłacone. Od Niemiec dostali wielkie odszkodowanie, to teraz chcą od Polski, bo przecież... no, tu mieszkali. Z kim nie rozmawiam na ten temat, to nikt nie wie, że w latach 60 zobowiązania zostały rozliczone; a mówię o tym, gdy słyszę, że oczywiście, należy oddać wszystko, co im zabraliśmy. My? Czy sowiecki aparat władzy mocowany w Polsce od 44 roku?

Ech.

A TV Trwam mówi otwarcie, przypomina, uświadamia - uważam, że Twoja diagnoza również w tej kwesti jest słuszna, i że należy zastosować program Kata.

Pozdrawiam.