Dziś prawdziwej policji już nie ma, część 1

W bloku, w którym mieszkali Hiobowscy, gruchnęła sensacja. Okradli mieszkanie! Pół bloku wyległo na klatkę schodową i korytarze. Hiobowscy również. Przyjechała policja i rozpoczęła czynności urzędowe.
- Zaraz, zaraz... - powiedział któryś z mieszkańców bloku na widok jednego z funkcjonariuszy. - Mietek? Czy ty czasem nie robiłeś w zabójstwach?
- Robiłem - przyznał ponuro policjant.
- Ale juz nie robisz?
- Ano nie robię.
- Jak to? Przenieśli cię?
- Tak, bo rozwiązali wydział zabójstw.
Na schodach bloku zapanowało poruszenie.
- A czemuż to? - spytała dozorczyni, pani Sitko.
- Bo już nie ma morderstw - wyjaśnił policjant Mietek.
- W życiu nie słyszałam większej bzdury - oznajmiła babcia Łukaszka. - Przecież w każdej chwili ktoś może zabić taą emerytkę jak ja...
- Może - zgodził się policjant. - Ale wtedy nie byłoby to zabójstwo.
- A co?
- Eutanazja.
- No wiecie ludzie - oburzyła się babcia a tłum podzielił jej odczucia.
- No dobrze, ale mogą też zabić kogoś młodego! - zauważył ktoś stojący koło hydrantu.
- Wtedy mamy do czynienia z samobójstwem - pouczył ich policjant.
- No a jak zabiją takiego, co nie jest ani młody, ani stary?
- Wtedy jest wypadek.
Zapanowało przygnębienie.
- Niech się państwo nie smucą! - zawołał radośnie drugi policjant. - I tak kiepsko nam szło z tymi zabójstwami. Ale dzięki temu, że rozwiązano wszystkie wydziały zabójstw w całym kraju zaoszczędziliśmy masę pieniędzy! Zakupiliśmy za nie specjalne oprogramowanie do rozwiązywania zbrodni! Zobaczycie państwo sami, że na pewno wykryjemy tego, kto to zrobił!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

24-09-2012 [11:21] - NASZ_HENRY | Link:

Jak emeryt III RP nie POspieszył się z samobójstwem oraz nie zdążył zaliczyć wypadku to została mu wyłącznie eutanazja ;-)

Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen

24-09-2012 [21:57] - Marcin B. Brixen | Link:

Chyba, ze wybierze przyszłość :)