Zbrodniczy matoł!

Po nielegalnych zniczach, zakazanych tulipanach, faszystowskich pochodniach mamy kolejne zwycięstwo na polu walki z faszyzmem. Otóż rozgrzani milicjanci, to jest, tfu, policjanci, tak mi się skojarzyło, bo realia przeniesione żywcem z czasów głębokiego stanu wojennego i walki z bandami wyrostków znieważającymi legalne władze PRL, no wiec policjanci (dawniej siły ładu i porządku), zaczęli pałować i aresztować młodych ludzi (dawniej rozwydrzone grupki wyrostków, pamięta ktoś jeszcze?) za skandowanie hasła „Donald, matole, Twój rząd obala kibole”. Próba zwalczenia tego jątrzącego i dzielącego Polaków procederu, niewątpliwie podpowiedzianego kibicom przez agentów kaczyzmu- macierewizmu, (dawniej znanego, jako siły antysocjalistyczne, ekstrema solidarnościowa, agenci imperializmu i reakcji) jest skazana na niepowodzenie, ale i na nieuniknione uczynienie z tego wśród młodzieży kultowego zawołania i kultowego zachowania. No, toś się , MAK Donaldzie doczekał. I dobrze Ci tak!

Teraz zjednoczone siły policji, Straży Miejskich i rozmaitych agencji ochrony, które przejęły role dawnego ZOMO będą się uganiać za młodymi ludźmi skandującymi antyrządowe hasła i malujący je na murach i przystankach, No i dobrze, niech i dzisiejsza młodzież doświadczy tego dreszczyku emocji i poczucia grania na nosie kretyńskiej i opresyjnej władzy, które było kiedyś naszym udziałem w latach PRL.

Niewątpliwie wojenka z kibolami została wywołana, jak wszystkie inne do tej pory, gdy z sondaży wyszło, że akcje zwalczania kiboli poprze 5,17% więcej ankietowanych, niż ja potępi, stąd ta nagła kampania i odgrywanie twardziela. Tak wygląda codzienna rutyna tej ekipy. Tyle, że ludzie Ostachowicza nie docenili zawziętości kiboli i długofalowych, niemierzalnych skutków faktu, że Donald Tusk stanie się symbolem obciachu, pałowania za żarty i obśmiewania, lamerstwa, zdziadzienia i wapniactwa, stanie się czarną ikona popkultury. Zważywszy, ile czasu zajęło Jarosławowi Kaczyńskiemu pozbycie się takiego przyprawionego pracowicie i z dużym wysiłkiem garba i uzyskanie przewagi nad PO w grupie najmłodszych i przyszłych wyborców, przyszłość Donalda Tuska i tego przedziwnego projektu, który nazwano swego czasu PO i na czele którego go postawiono, jako tzw. słup, nie wygląda różowo. Nie dość, ze przegra, zostanie zmuszony do koalicji strachu z PSL i SLD, realizowania swoich własnych obietnic i konsumowania rezultatów swojej polityki rolowania długów „ na zaś” i na koszt przyszłych pokoleń, skoro ważne jest tu i teraz, to jeszcze pół Polski będzie z niego robić wała.

Tu dodam, że antycypuję wynik wyborczy, przy założeniu, ze zdołamy powstrzymać machloje wyborcze PO znane z Wałbrzycha, na przykład i zredukować tym kosmicznie nieprawdopodobna liczbe nieważnych głosów (Partia Głosów Nieważnych - 12% , czwarta siła w Polsce ;-))))

Myślę, że PiS wygra, zdobywając jakieś 40%, PO około 30, SLD kilkanaście. Uważam, że absolutnie nie powinno się wchodzić w jakieś szemrane koalicje: albo wygrywamy i mamy większość, albo niech sobie chłopaki z partii POSLDPSLTVNWyborcza kombinują, jak koń pod górę, na kogo zwalić katastrofę roku 2012, której łuna jest już widoczna za horyzontem.

No i do tego postępująca w szybkim tempie widoczna i coraz trudniejsza do ukrycia dysfunkcjonalność intelektualna Pana Prezydenta, oby żył wiecznie, która , być może w sposób nieunikniony, langsam, langsam, aber sicher, postawi nas przed impeachmentem i przedwczesnymi wyborami.

No, ale wracamy do Donalda. Zasłużył na swój los, nie można mu tego odmówić, sam zaczął, to i sam skończy.

Właśnie przeczytałem genialne w swej prostocie alternatywne hasło Ewarysta Fedorowicza: „Donald, aniele, Twój rząd uczynił tak wiele!”. To hasło przywodzi na myśl Pomarańczowa Alternatywę, zomole stali zupełnie bezradni wobec pozornie abstrakcyjnych haseł i czapeczek Mikołajów. A wszyscy i tak wiedzieli, o co chodzi.

Przypomina mi się dowcip z PRL, rozgrzany sąd skazuje kogoś za obrazę towarzysza generała, konkretnie namalowanie napisu „Wojtek kretyn”, podsądny się tłumaczy, że przecież nie o tego Wojtka chodzi, sąd surowo poucza, ze „Wysoki Sąd bardzo dobrze wie, kto jest kretynem” .

Nawiasem mówiąc, zastanawia, jak sądy, które oficjalnie uznały, ze Prezydenta RP można zupełnie legalnie i bezkarnie nazwać chamem, kretynem, sukinsynem, teraz doszły do wniosku, że matoł jest zbrodnią przeciwko ludzkości? Jak partia, która skandowała na swoim wiecu „Spieprzaj, dziadu razem z bratem” nagle czuje się obrażona, niczym ta mimoza, niczym niewinna lelija, co omdlewa wśród smazmów, gdy w jej obecności ktoś rzuci grubym słowem? Jak ludzie tacy jak Niesiołowski, Kutz/Kuc, Palikot, Wajda, Sadurski, Krzemiński, Bartoszewski miotający na inaczej myślących najbardziej nikczemne, chamskie obelgi nagle drętwieja z przerażenia na dźwięk słowa „matoł”?

Skazują za matoła? OK, to niech spróbują skazać za anioła! A może ad hoc zorganizujemy konkurs na najlepsze hasło do skandowania na stadionach i malowania na murach?

Skoro już przy tym jesteśmy to wkleję kilka przykładów, jak patriotyczne mogą być polskie stadiony i o czym nie przeczytamy w "Wyborczej":

                                                           

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Gość, nie wt.

19-05-2011 [20:20] - Gość, nie wt. (niezweryfikowany) | Link:

Seawolf, jesteś wielki, że tak mądrze i szybko reagujesz. czytam Cię regularnie i podziwiam. Boże, co zrobić, aby nasz wynik jesienny był na tyle duży, by być skutecznym? Jak przekonać jołopów od pop kultury, ze to sprawa być albo nie być naszego kraju? Ja robię, co mogę, ale głupich nie sieją ...
Ucałowania dla Wilka.

Obrazek użytkownika Gość

19-05-2011 [21:21] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

zawsze z napięciem kolejnego felietonu. Gdzie szlifowałeś pióro Wilku?
Pisz częściej.

Obrazek użytkownika eRka

20-05-2011 [12:38] - eRka (niezweryfikowany) | Link:

Niestety dla Matoła oczywiście, to nie tylko Matoł, to również macher z zaplecza, to również wyszkolony przez UB/wolę to określenie/ obiecujący młody "polityk", historyk nie znający historii swego dziadka, leser, który niczym w życiu się nie skalał, a przy tym wszystkim pozer, kłamca, oszust, ktorego nawet nie można nazwać targowiczaninem, po tym co zrobił po zamachu w Smoleńsku kropa!

Obrazek użytkownika Dana

20-05-2011 [17:55] - Dana (niezweryfikowany) | Link:

słowa matoł.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Siwy

19-05-2011 [20:36] - Siwy (niezweryfikowany) | Link:

Konkretnie,treściwie,z humorem.Po prostu dzięki panie kapitanie.

Obrazek użytkownika maruder

19-05-2011 [20:52] - maruder (niezweryfikowany) | Link:

Drogi Wilku Morski, wspomniałeś o Pomarańczowej Alternatywie. Z rozrzewnieniem wspominam tamte czasy, natomiast obecnie z odrazą odnotowuję, jak się co niektórzy animatorzy PA skur..., pardon, zmienili. Najlepszym przykładem niech będzie "felieton" Skiby o "kibolach" we (tfu) Wprost. Pozdrawiam i życzę nieustającego natchnienia do pisania.

Obrazek użytkownika katamaraz

20-05-2011 [11:47] - katamaraz (niezweryfikowany) | Link:

Ten nie zna życia, kto nie służył w marynarce.... Dowcip, żeby był smaczny trzeba mocno przysolić!!!

Obrazek użytkownika Gość

19-05-2011 [20:58] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Obrazek użytkownika Gość

19-05-2011 [22:36] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Wilku z utęsknieniem czekam na Twoje komentarze.jesteś dla mnie takim "oknem na świat" przez codzienne, jakże mądre komentowanie tej podłej rzeczywistości.przyłączam się, aby Cię ucałować za całokształt.

Obrazek użytkownika senior euhenio

20-05-2011 [00:45] - senior euhenio (niezweryfikowany) | Link:

Twoje teksty to taki kop z półobrotu, z morałem, prosto w jaja, w dodatku na wesoło, bo w tym gównie tow. Miecugowa i barda PZPR Daukszewicza nic śmiesznego nie ma, wręcz przeciwnie. Serdecznie pozdrawiam i stopy wody pod kilem.
PS bardzo dobre posunięcie to odejście z NE vel SOWA

Obrazek użytkownika Ala

20-05-2011 [01:49] - Ala (niezweryfikowany) | Link:

Z calym szacunkiem. Porownanie chyba nie bardzo na miejscu.

ja kiedys uslyszalem o tej audycji. Nazwy nie wymienie bo nie chce robic reklamy.
Znalazlem na internecie i odtworzylam kawalek.
Przezylem szok.
To co zobaczylem moglo byc rzeczywiscie tylko poronionym plodem komunistycznych polmozgow.

taki program z dwoma fajfusami mowiacymi z jakas maniera, wolno, bez inteligencji nigdy by sie gdzie indziej nie sprzedal. Tylko w postkomunie.

Nie mozna tego porownac do niczego

Obrazek użytkownika katamaraz

20-05-2011 [11:55] - katamaraz (niezweryfikowany) | Link:

Trzeba by dowiedzieć się ile tym gnojom płacom. W tym przypadku nawet najdroższe kurtyzany pewnie kwotowo wysiadają. Zastanawia mnie jedno:przecież to nie są idioci,chyba, że pożyteczni idioci.

Obrazek użytkownika Gość:Polak z Kanady

20-05-2011 [04:56] - Gość:Polak z Kanady (niezweryfikowany) | Link:

W 1918 roku,tzw.batiary,obronili Lwow przed nawala ukrainska nasz po wsze czasy polski Lwow.Te lwowskie batiary,zapelnily Cmentarz Orlat Lwowskich.Moj sw.pamieci Ojciec i Stryj,byli wlasnie tymi Orletami.Mysle ze w razie czego,nasi kochani kibice,nie beda tylko kibicowac.Z duma ogladam zdjecia,na ktorych widnieja mlodzi,pelni energii mlodziency.I takich boi sie Tusk,Komorowski i inni.Dzisiejsza Polska rzadza polityczni zboczency.
Pozdrawiam wszystkich prawdziwych Polakow z dalekiej Kanady.
Jeszcze Polska nie zginela,poki my zyjemy.
Z Panem Bogiem.
Polak z Kanady.

Obrazek użytkownika leda

20-05-2011 [17:19] - leda (niezweryfikowany) | Link:

Moj ukochany Ojciec oficer AK bardzo sobie chwalil lwowskich kibicow i batiarow jako swoich zolnierzy.leda

Obrazek użytkownika Gość:Polak z Kanady

20-05-2011 [19:49] - Gość:Polak z Kanady (niezweryfikowany) | Link:

To juz nasz "Dziadek"Marszalek J.Pilsudski,mawial."Polska jest jak obwarzanek.Co wartosciowe,dookola.Srodek jakby pusty.Nie obrazajac centrum Kraju.A jednak to w Kielcach,nie chciano przepuscic Pierwsza Kadrowa.A moj sp.Ojciec tez byl oficerem i w Armii przed II Wojna Swiatowa i w AK.Pozdrawiam leda.Czyzby leda,to plcia przepiekna????
Pozdrawiam z calego serca.
Polak z Kanady.

Obrazek użytkownika yet

20-05-2011 [06:15] - yet (niezweryfikowany) | Link:

Miłość Stefana - powszechnie znana.
Julka Pitera - sandacza obiera.
Pawełku Graś - kochamy RAŚ.
Bronek Komorowski - prezydent beztroski.

Obrazek użytkownika Gość

20-05-2011 [09:59] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

wszyscy jedziemy po tym samym tusku, bo co to za premier co ma defekt mózgu

:-)

Obrazek użytkownika tango1234

20-05-2011 [07:20] - tango1234 (niezweryfikowany) | Link:

a po "tusk matole...będzie "wszyscy jesteśmy....

Obrazek użytkownika kwiatuszek

20-05-2011 [08:51] - kwiatuszek (niezweryfikowany) | Link:

Gratuluję!
Jak zwykle bardzo trafnie i inteligentnie.
Martwi mnie tylko co będzie z naszą ukochaną Polską /resztki majątku narodowego,służba zdrowia,,szkolnictwo ..../
jeśli Pana scenariusz wyborczy zisci się.
I dlatego powinniśmy za wszelką cenę wygrać osiągając wynik 70%.
Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika robo

20-05-2011 [09:22] - robo (niezweryfikowany) | Link:

Jak powiedział wywiadowca Breitschneider ze "Szwejka": "Już tam wam Najjaśniejszego Pana (premiera, prezydęta - niepotrzebne skreślić) wybiją z głowy".Co do impeachmentu Drogiego Bronisława II ( pierwszy był Drogi Bronisław I Geremek), to ogarnął Cię zbytni optymizm - przy dzisiejszych osiągnięciach technologicznych można funkcjonować na podtrzymaniu intelektualnym niczym Breżniew na pięciu mikrofonach, z których trzy podawały tlen. Osobiste ponowne moje z żoną gratulacje z powodu występów w "Rzepie" - tylko się tam, Drogi Wilku, nie zmarnuj, nie zmanieruj i nie zamarynuj...

Obrazek użytkownika Gość z Gdyni

20-05-2011 [09:32] - Gość z Gdyni (niezweryfikowany) | Link:

Czytanie pańskich tekstów to dla mnie czysta przyjemność :)

Obrazek użytkownika hera

20-05-2011 [10:35] - hera (niezweryfikowany) | Link:

To audycja brudnych zebow i wymietej geby Miecugowa, skretynialego Daukszewicza i jeszcze paru prostakow, ktorych Mamusia nie nauczyla, ze kupke sie robi w odosobieniu raczej!
A najslodsze sa te telefony od idiotek:
"czekam na Wasza audycje jak na deszcz w Kalahari", "jestescie przygoda intelektualna", "maz jest zazdrosny, gdy o 22 wlaczam telewizor".
I wtedy przychodza mi na mysl dwie rzeczy niesmiertelne:

-Tuwim: "Spotkali się w święto, o piątej przed kinem
Miejscowa idiotka z tutejszym kretynem."

-Heinrich Mann(brat Tomasza zreszta): "Glupota ludzka jest jak milosierdzie Boze - nie zna granic!"(Der Untertan, piekna choc niedoceniona powiesc, po naszemu "Podwladny"). Alles stimmt!

Obrazek użytkownika katamaraz

20-05-2011 [11:44] - katamaraz (niezweryfikowany) | Link:

Miałem trochę szacunku dla Daszkiewicza, oj głupi byłem. Oj Krzysiuńku-sie zeszmaciłem lepiej płacom!

Obrazek użytkownika hera

20-05-2011 [11:59] - hera (niezweryfikowany) | Link:

dla tego Pana! Ale to nie nasz blad, Mily katamarazie, to blad tego pana! Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika Gość:Polak z Kanady

20-05-2011 [20:01] - Gość:Polak z Kanady (niezweryfikowany) | Link:

Tez tego pana kiedys lubilem.Z szacunkiem,juz jakby nieco gorzej.Szmata-zawsze sie zeszmaci.Taki juz los kanalii.
Polak z Kanady.

Obrazek użytkownika hera

20-05-2011 [11:51] - hera (niezweryfikowany) | Link:

Krytyka organu zejdzie do podziemi. W naszych warunkach wielkomiejskich znaczy do szaletow wolnostojacych! No, i pieknie, zawsze mozna napisac "donald matole" i ganiac sie z milicjantem dookola polglowka!
Ale co ja mam robic?! Przeciez nie wlaze, jak mowia gimnazjalisci, do szaletu?! Co, mam stac pod szaletem i podpowiadac teksty?!
Jak zwykle dyskryminacja plci!!!

Nota bene, gdy zebralo sie nam kiedys "women liberation", to Donald zostal na trzy dni kobieta!
Ale prosze tez mnie zrozumiec. Jestem kobieta, a nie chce byc Donaldem! Za Ch..ja!!!

Obrazek użytkownika hera

20-05-2011 [12:30] - hera (niezweryfikowany) | Link:

Mili Uczestnicy tego Forum!
Nie uczcie sie jezyka polskiego z telewizora!
Wczoraj uslyszalam od profesora, ze sa trzy alternatywy, i mialoby to sens, gdyby wymienil szesc roznych mozliwosci! Alez skad! Pan profesor mial na mysli tylko trzy rodzje glupoty, sadze, ze wlasnej!
Szlag trafil lacine, szlag trafil Sokratesa, Platona i Arystotelesa!
Czy to nie przykre, gdy smiech dosiega profesorow?! Smiech co sobie pedzi od Peloponezu po szare fale Baltyku?!
Tak mi wstyd!

Obrazek użytkownika hera

20-05-2011 [12:35] - hera (niezweryfikowany) | Link:

Mili Uczestnicy tego Forum!
Nie uczcie sie jezyka polskiego z telewizora!
Wczoraj uslyszalam od profesora, ze sa trzy alternatywy, i mialoby to sens, gdyby wymienil szesc roznych mozliwosci! Alez skad! Pan profesor mial na mysli tylko trzy rodzje glupoty, sadze, ze wlasnej!
Szlag trafil lacine, szlag trafil Sokratesa, Platona i Arystotelesa!
Czy to nie przykre, gdy smiech dosiega profesorow?! Smiech co sobie pedzi od Peloponezu po szare fale Baltyku?!
Tak mi wstyd!

Obrazek użytkownika Secesh

20-05-2011 [21:00] - Secesh (niezweryfikowany) | Link:

Swego czasu pracowałem w biurze projektów. Słowo alternatywa robiło zawrotną karierę. Były projekty, które miały po 6 alternatyw.

Obrazek użytkownika hera

20-05-2011 [13:03] - hera (niezweryfikowany) | Link:

Gdy pierwszy raz przeczytalam "Lorda Jima", pieprznelam mala ksiazeczka i powiedzialam, gowniane opowiesci! Tatus podniosl, otrzepal z kurzu i spokojnie powiedzial: Coreczko, to jest metafora. Ta rdza, co odpada platami z grodzi, to sumienie Jima, ktory jest tylko czlowiekiem i w sytuacji smiertelnego zagrozenia odpada z niego troche tego, co mu wmowili!
I pokochalam jeszcze bardziej Tatusia, Jima i rdze!

Obrazek użytkownika hera

20-05-2011 [13:54] - hera (niezweryfikowany) | Link:

kazde miasteczko, kazda wies i gorski przysiolek to Heimat! Im nie imponuje Europa, bo bez nich nie ma Europy! Tysiace Festow, zgromadzen, swiniobic, strzelania do celu, piesni, strojow, bab i piwa!
Wiecie dlaczego te glupie Szwaby sa gora?! Odpowiedz jest prosta: Maja , po prostu, jakies tysiac lat do przodu!

Wiec nie ma co sie obrazac, tylko sie uczyc i cieszyc, ze ta holota ze wschodu ma tez tysiac lat do nas!!!

Obrazek użytkownika katamaraz

20-05-2011 [17:39] - katamaraz (niezweryfikowany) | Link:

W XVIII wieku zawarli "sojuz" z Rosją podbili wspólnie Polskę, bo wcześniej "obrywali" i jedni i drudzy, chociaż Polska ich nie prowokowała-nie zaczepiała. Podzielili się Polską, tylko po klęsce Napoleona musieli sporą część zdobyczy oddać Rosji. Póżniej doprowadzili do I-szej wojny światowej, bo poczuli się mocni. Jak na tym wyszli??? Proszę sobie przypomnieć. Minęło 20 lat i znów zachciało im się nowego podziału Europy,nawet panowania nad światem. Zawarli "sojuz" z Rosją do czego wspólnie doprowadzili? Ile cierpień ludzkich, ile zniszczenia? Jak na tym wyszli? W którym roku zawarli "sojuz" po raz trzeci by budować rurociąg po dnie Bałtyku, na złość Polsce. Do trzech razy sztuka? Do czego to doprowadzi? Zarówno Niemcy, jak i Rosja, kraje wielkie i bogate, jeszcze im mało??? Obywatele tych państw mogliby żyć w dobrobycie, a oni jeszcze chcą grabić i niszczyć mniejsze narody??? Jan Kochanowski napisał: "Po tym zdarzeniu nową przypowieść Polak sobie kupił, że i przed szkodą i po szkodzie głupi". Utwór powstał po spustoszeniu Podola przez Turków. Nie ma co dochodzić, który naród głupszy, ale Polacy powinni rozumieć, w którym miejscu są. Dobrze byłoby, gdyby się sumiennie pracowało, a ci których sowicie opłaca się dbali o nasze interesy w kraju i za granicą. Podobno jest demokracja, można głosować-wybierać, to dlaczego Polacy wybierają oszustów, złodziei, albo nie idą głosować? No to mamy, wszyscy płacimy-na roboty do Niemiec.!!!

Obrazek użytkownika Gość:Polak z Kanady

20-05-2011 [20:13] - Gość:Polak z Kanady (niezweryfikowany) | Link:

Calkowicie zgadzam sie ta opinia.Dodam jeszcze ze jedni i drudzy,sa najwiekszymi rabusiami na swiecie.Niemcy w czasie wojny,korzystali niemal z darmowej pracy niewolniczej naszych Rodakow,wywozonych na roboty do Niemiec.Za zabicie swini przez siebie wychodowanej,Niemcy polskiego rolnika mordowali.Wywozili z Polski doslownie wszystko.Dziela sztuki,zloto,kosztownosci,wegiel,drewno z polskich lasow.Slowem.Darli co sie dalo.Po wojnie,zywilismy sowietow.Tez wszystko rabowali.Teraz,bez nas i bez dawnych republik,Rosjanie zyja w biedzie.Jedyne co potrafia robic,to chlac wodke.Bez opamietania.
Polak z Kanady.

Obrazek użytkownika katamaraz

20-05-2011 [22:17] - katamaraz (niezweryfikowany) | Link:

Nieprawda, że żyją w biedzie z powodu:bez dawnych republik. W Rosji są takie elity. Kraj, który mógłby być krainą mlekiem i miodem płynącą, a prości ludzie przymierają głodem. Tyle bogactw naturalnych, taki obszar, a oni to niszczą. Przecież USA to jest Karzeł wobec Rosji. Oni (KGB) w domyśle-Spadkobiercy:Lenina i Stalina dążą do panowania nad światem. Proszę analizować zachowanie, wielokrotnego putina, wcześniej był Rasputin-znaczit,tolkoraz. Namieszali na całym świecie do tego trzeba mieć wyobrażnię. Od obcych nie napiję się herbaty.

Obrazek użytkownika Gość:Polak z Kanady

21-05-2011 [09:32] - Gość:Polak z Kanady (niezweryfikowany) | Link:

To prawda ze niszcza wszystko co maja.Ale kiedy mieli republiki,zylo im sie jakos lepiej.Teraz maja bryndze.Nie potrafia sie gospodarzyc.Trudno im bedzie panowac nad swiatem,skoro na Dalekim Wschodzie,maja na karku Chinczykow.Nie bardzo pjmuje zdania."Od obcych nie napije sie herbaty"?USA ,przejechalem od Zachodu do Wschodu.Od Polnocy do Poludnia.Nie taki to karzel,jak pisze katamaraz.USA i Kanada,to jakby naczynia polaczone.Bogactw naturalnych zatrzesienie.I co najwazniejsze,potrafia gospodarowac.I to bardzo dobrze.

Obrazek użytkownika katamaraz

22-05-2011 [12:51] - katamaraz (niezweryfikowany) | Link:

Względem "herbaty"-wyjaśniam-wspomniałem o KGB i w tej instytucji zdarzają się ludzie używający rozumu (to znaczy wiedzą, co "to jest ZSRR), no i właśnie Litwinience "zaszkodziła herbata wypita w Londynie". Użyłem drastycznego-warunkowego porównania: Rosja-USA. Warunek:gdyby w Rosji "Ktoś rządził". Mogę szczegółowo uzasadnić, zarówno epokę caratu, jak i komunizmu. Chociaż o komuniżmie wspomnę-wojna domowa doprowadziła do śmierci 15-tu milionów obywateli, głód w 1921roku-16milonów, na Ukrainie w 1931-2-3roku ok 10milionów (chodzi o Ukrainę sowiecką). W tym czasie USA i chyba Kanada pomagały Europie w wojnach-I i II z rodzimymi barbarzyńcami i z Japonią i nie chciały zauważyć, że jest inny grożniejszy barbarzyńca. Pewnie trochę boi się Rosja Chińczyków, ale co tam ma znowu Niemców za sojuszników, Europę owija sobie wokół palca, POlactwo klaszcze, że mamy dobre "stosunki z Rosją i z Niemcami". Raz wredny niedżwiedż kucając na łące wprost w perfidny sposób podtarł się zającem. Chwalił się póżniej zając żonie po obiedzie-nawiązałem przyjazne stosunki z niedżwiedziem!

Obrazek użytkownika uff

20-05-2011 [17:39] - uff (niezweryfikowany) | Link:

Nie było mnie 3 dni w domu,wracałam autobusem,jechaliśmy po polskich dziurawych drogach i rozmawialiśmy.Jestem przekonana,że fałszują wybory,my mieliśmy wszyscy opinie takie,jakie teraz czytam na tym forum.No,trochę więcej klęliśmy,wszyscy byli dorośli.

Obrazek użytkownika Kibic z Warszawy z wami

20-05-2011 [21:58] - Kibic z Warszaw... (niezweryfikowany) | Link:

Ojczyzna jest okradana,giną ludzie,mafia PO zamyka kibiców za prawdę,Polakom żyje się coraz gorzej.Mafia wprowadza dyktaturę Łukaszenki,kneblują nam usta,musimy bronic naszych praw,do wolności.Polaków chcą ogłupić,wtedy łatwiej rządzić i okradać,przykład ,miro,grzecho rycho.

Obrazek użytkownika Irena Jurand

20-05-2011 [23:26] - Irena Jurand (niezweryfikowany) | Link:

Tuskaszenka,stary osle!
Narod cie do diabla posle.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

22-05-2011 [01:39] - Zygmunt Korus | Link:

bezpiecznych, to proszę: Trwanie PO=liczenie (na) baranów.