O jeden mord za daleko

Tak się starałem napisać wczoraj z daleka, bo siedzę na wyspach Bahama, jakiś aktualny felieton, nawet antycypowałem najnowszą wersję w sprawie Ramonki, czyli suczki Kory, genialnego zwiarzaka , który jest lepszy od tego psa z czytanek, co jeżdził koleją, bo zamawiał marychę online na swój adres. W skrócie, już nie tylko poseł PIS Terlecki był winien, ale sam Jarosław Kaczyński osobiście, no, ale to było łatwo, jak nie wiadomo, kto winien, to Jarosław Kaczyński, sprawdza się w 90%. Jak to się stało, że był winien, ano, proszę zajrzeć i przeczytać, bo dzisiaj już mamy ważniejsze sprawy i to nie jest sarkazm. Mamy sprawy śmiertelnie ważne.

Przeglądam newsy i komentarze i widzę jedno. Nikt, ale to literalnie nikt nie wierzy w samobójstwo generała Petelickiego. Wygląda na to, że Seryjny Samobójca tym razem po prostu przegiął. Utracił wyczucie obciachu i granicę bezbolesnego łykania przez elektorat PO najdzikszych kłamstw i bredni, co do tej pory im nie groziłop. A może sytuacja naprawdę wymyka im się spod kontroli i nie ma czasu na zastanawianie się , czy uwierzą, czy nie uwierzą, nie wiem. Coś się dzieje, buldogi walczą pod dywanem, środowisko razwiedkowe najwyraźniej rozgrywa jakieś swoje sprawy.

Oczywiście, podobnie, jak w przypadku śmierci Andrzeja Leppera, od razu , w pierwszych doniesieniach pojawia sie słowo „samobójstwo”, na jakiej podstawie, trudno zgadnąć, choć raczej na pewno na podstawie instrukcji zawartej w SMSie, jak zawsze. W Wyborczej, oczywiście od razu usłużnie pojawiło sie wspomnienie, że na spotkaniu z żołnierzami „Gromu” dwa tygodnie temu generał jakby sie żegnał, znaczy nie dosłownie, ale, tak, jakby, wiecie, można było odnieść takie wrazenie. No, a ja czytam tu i ówdzie, że właśnie przeciwnie, widziano go wesołego, pełnego energii i zycia i planów na przyszłość. Generał ani mój brat, ani swat, więc nie wiem, ale charakterystyczne jest wyraźne ukierunkowanie podprogowej propagandy- w pierwszych doniesieniach ma być o samobójstwie, żeby to słowo było w obiegu, oraz mają być delikatne sugestie, że generał jakiś taki smutny chodził, nie wiadomo, problemy miał, czy cóś.

Te próby jednak sa dosc rachityczne i od razu przygaszone opinią publiczną wyrażaną zgodnie przez wsystkich. Nawet rządowe ośrodki propagandy , poprzez swoje płatne mendy internetowe na forach  nie usiłują przekonywać, ze oficjalna wersja ma cokolwiek wspólnego z prawdą. Jeśli już, to usiłują zaasugerować, że, oczywiście, jakże by inaczej, to PiS za pomocą swoich tajnych służb , zakonspirowanych od czasu utraty władzy 5 lat temu morduje tych, którzy mu się narazili. Poważnie, nic nie zmyślam, na własne oczy widziałem takie psychopatyczne wrzuty, że , niby co wy , ludzie piszecie, hieny, że to za rządów Tuska tyle ludzi ginie, nieprawda, owszem, giną , ale za opozycji PIS i rządach Prezydenta Kaczyńskiego! Tak! To opozycja ich morduje! No, tak tylko przytaczam, dla pokazania, jaka desperacja panuje w ośrodkach propagandy rzadowej, że musza używać psychopatów i adresować swoje wrzuty do psychopatów również.

Nie wiem, czy zdajemy sobie sprawę, że w Tuskolandii zginęło więcej polskich generałów, niż udało sie wykończyć wspólnie Hitlerowi i Stalinowi, bo, dodatkowo można wliczyć Tuchaczewskiego, Kajzera Wilhelma i „wieszatiela” Murawiewa z  czasów powstania styczniowego. Znaczy , kolejny sukces.

Generał Petelicki nie był bohaterem mojej bajki, powiedzmy sobie , był komuchem i SBkiem, ale komuchem i Sbkiem, który był profesjonalnym, świetnym oficerem, który miała swoje zdanie, nie obawiał sie i nie wahał sie tego zdania wypowiadać publicznie i tego zdania bronić. Oto, co sam mówił niedawno:

„Byłem zwolennikiem PO i rządu Donalda Tuska. Dzisiaj należę do powiększającego się grona zawiedzionych przez ten rząd, ale to nie musi oznaczać, że sympatyzuję z największą partią opozycyjną. Nie sympatyzuję ani z Tuskiem, ani z Kaczyńskim.”.

Piszę to, żeby nie było, że swojego bronimy za wszelką cenę. Pamiętamy jego spór z ministrem Pałubickim. Nie, z pewnością generał Petelicki ma sprawy na koncie, o których wolałby nie mówić i wiedzę, która była dynamitem czekającym na swój zapalnik. Tym bardziej ważna jest jego wiedza i wypowiedzi, które część,maleńką część tej wiedzy pokazały, jak choćby wiadomość o słynnym smsie wysłanym ze scisłego grona- Tusk- Arabski-Graś o tym, ze katastrofa została spowodowana przewz pilotów, którzy zeszli we mgle za nisko, pozostaje sprawdzić kto ich do tego skłonił. Linia propagandy, która od pierwszych minut po tragedii, a być może i przed nią, na całe dwa lata zdominowała rządowe przekazy, raporty i FSB-owskich śpiochów aktywowanych z tej okazji, tych wszystkich „debeściaków” i te wszystkie „Flanelki”.

Cokolwiek by nie mówić, podobnie, jak było z Andrzejem Lepperem, tacy ludzie NIE POPEŁNIAJĄ samobójstwa. Nie każdy ma predyspozycje do tego. Samobójstwa popełania bardzo określona grupa ludzi w bardzo określonych warunkach. Fakt, że człowiek, który całe życie ma długi i nic sobie z tego nie robi, popełnia samobójstwo z powodu długów, mając chorego syna, był przegięciem. Fakt, że pułkownik Tobiasz zatańcowuje sie na śmierć na chwilę przed składaniem zeznań mogących obciązyć Prezydenta Komorowskiego, był przegięciem nie mniejszym.

Ale to, że generał, niezwykle czuły na punkcie honoru, godności , munduru zabija się gdzieś , nawet nie w garażu, tylko w podziemnym , publicznym miejscu parkingowym, w brudzie i śmieciach jest po prostu kompletnie niewiarygodne. Mówcie sobie , co chcecie, nie wierzę w to. Koniec, kropka, zupełnie tego nie widzę. Gabinet, galowy mundur, flaga, owszem, to by było bardziej prawdopodobne. Publiczny parking, nie, Nawet mniejsza z tym, ile ran postrzałowych ma na głowie, bo słyszę , że mowa o ranach, a nie ranie. Chybić , to mógł ten żałosny błazen z prokuratury, co sobie przestrzelił policzek. Szef Gromu raczej by nie chybił.

Będziemy do tej sprawy wracać wielokrotnie, na razie wiemy bardzo niewiele,  ale wiemy jedno, przegięli. Tym razem poszli o jeden mord za daleko.

A na razie oświadczam i radzę wszystkim, żeby zrobili to samo, jakby co- nie mam myśli , ani zamiarów samobójczych, OKAY?! Jakby ktoś mówił , że Siłólf wpadł w depresję i rozwalił sobie łeb klawiaturą, albo powiesił na kablu od monitora, nie wierzcie.

P.S. Zachęcam do czytania felietonów w Freepl.info, oraz w GPC ( jak wydrukują, bo coś kiepsko ostatnio)

http://freepl.info/seawolf
http://niepoprawni.pl/blogs/se...
http://niezalezna.pl/bloger/69...

Oraz w wersji audio tutaj:
http://niepoprawneradio.pl/

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ndb2010

17-06-2012 [20:02] - ndb2010 | Link:

Już wkrótce trzeba będzie aby każdy szanujący się Polak zostawił o notariusza list, że nie zamierza popełnić samobójstwa.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drodzy Polacy,
Jeśli nie chcecie by sowiecka dzicz gwałciła wasze dzieci, żony i matki (sowiecka dzicz gwałci wszystkie kobiety od 4 do 84 roku życia) odsuncie od władzy Tuska i Obamę. Czas ucieka. Zostaliśmy prawie sami ale są jeszcze sprawy, które są w naszych rękach.
------------------------------------------------------------------------------
Proszę o przyłączenia się do akcji i wpisywanie w notkach i komentarzach tekstu.
******
Nie ufam Tuskowi i Putinowi
Mam plany na przyszłość.
Nie mam żadnych myśli samobójczych.
******
Zatrzymajmy seryjnego samobójce grasującego pod rządami Tuska i Putina.

Zapraszam do grupy na Facebook
http://www.facebook.com/AkcjaN...

Obrazek użytkownika ndb2010

17-06-2012 [20:03] - ndb2010 | Link:

P.S

Mam złe przeczucia

http://www.ndb2010.salon24.pl/...

Obrazek użytkownika Maksymilian

17-06-2012 [20:33] - Maksymilian (niezweryfikowany) | Link:

Po tym samobójstwie sam założyciel PO sie wystraszył.

Obrazek użytkownika Bogdan2

17-06-2012 [20:40] - Bogdan2 (niezweryfikowany) | Link:

seryjnych samobójców wciąz się wydłuża. Pytanie kto nastepny, Arabski czy może Macierewicz,profesor Binnienda, Nowaczyk albo Kaczyński ? Dobrze, że Kaczyński ma ochronę. Zgodnie ze stalinowską tezą, że w miarę rozwoju nastepuje zostrzenie walk ! Pozdrowienia.

Obrazek użytkownika Meva

17-06-2012 [20:41] - Meva (niezweryfikowany) | Link:

Też wczoraj zauważyłam w komentarzach od onetu, przez interię, wp itd. tę powszechną niewiarę w wersję samobójtwa. Dopiero później wkroczyły trole zadaniowe, a i to cieniutko piszczały. A dzisiaj klasyka, czyli zła wiadomość ma się kojarzyć z Kaczyńskim, którego w laedach puszczają. Nawet jakiś palant od Palikota do Hitlera go przyrównuje. A o Tusku sza, no bo do przegranej drużyny już nie podepnie się, a i Narodu do piersi nie przytuli i nie pocieszy. Coraz marniej u nich z tą propagandą.

Seryjny przesadził. Dużo bym dała, by wiedzieć, o czym Sikorski z Generałem niedługo przed śmiercią rozmawiał.

Pozdrawiam Pana

Obrazek użytkownika kanadyjczyk

17-06-2012 [21:44] - kanadyjczyk (niezweryfikowany) | Link:

Wiadomość o śmierci gen.Petelickiego była na tyle bulwersująca, że siedziałem prawie do białego ranka przy kompie i starałem się wyłuskać jakieś ziarnko prawdy, w tym korcu MAKu zmieszanego z piaskiem w mendiach. Po przeczytaniu wielu komentarzy na Niezależnej o tym, że na Onet.pl nikt z forumowiczów nie wierzy w "samobójstwo" generała, próbowałem ok.8 rano(czas polski)przeczytać kilka opinii pod newsem onetowskim o śmierci generała. Komentarze były WSZYSTKIE zablokowane!Na wirtualnej tylko kondolencje! Na innych portalach wysyp(pandemia?)trolli i "gościów"!
Pozdrawiam Meva

Obrazek użytkownika Meva

17-06-2012 [22:48] - Meva (niezweryfikowany) | Link:

O! Nie wiedziałam, że zablokowali. Na wp miały być wpisy kondolencyjne, jednak z kondolencjami nie miały dużo wspólnego niestety. Ja komentarze śledziłam tylko wczoraj. I te pierwsze reakcje ludzi były dla mnie najważniejsze, kiedy nie było jeszcze troli. A dzisiaj już codzienna sieka.
Również Pana pozdrawiam

Obrazek użytkownika Zbigniew

17-06-2012 [20:42] - Zbigniew (niezweryfikowany) | Link:

Nie mogę się zgodzic z efektem pracy.Rozumiem Bahama,kraj daleko i chyba nie wszystko docierało.
Więc pierwsze doniesienia policji mówiły,że gen.Petelickiego znaleziono w garażu Z RANAMI POSTRZAŁOWYMI.Nie mówiono nic o samobójstwie.wielokrotnie [powtarzano to na różnych TVPe,Polskich Radiach, wszelkich innych mendiach.Dzisiaj w południe podano,że znaleziono z rana postrzałową.Później dodano,że raną postrzałową głowy.Następnie to uzupełniono informacją,iż było to samobójstwo.
Jakoś dziwnie się składa,że samobójcy wybierają do tego czynu piątek(patrz casus Leppera) lub sobotę(gen.Petelicki).Ci samobójcy są tak złośliwi, utrudniając pracę dochodzeniówce i prokuratorom.Znowu nie będzie można przeprowadzic natychmiastowej sekcji zwłok,bo najbliższy termin - to od poniedziałku.Od tego dnia rozpocznie się też śledztwo.Czy nie wiedzą ci samobójcy,że patolodzy nie pracują od piątku do poniedziałku?
Cie choroba!!!

Obrazek użytkownika darski13

17-06-2012 [20:51] - darski13 (niezweryfikowany) | Link:

Ruscy likwidują swoich agentów przewerbowanych przez Amerykanów, żeby ci nie mieli się na kim oprzeć przy powrocie do naszego regionu, a Polska jest kluczowa. Amerykanie zawsze aktywują agenturę przewerbowaną, nigdy siły autentyczne, stąd szanse pIS tylko jako dodatku do ewentualnej przyszłej koalicji.

Kiedyś myślałem, że Petelicki został przewerbowany po 1989, ale w 1971 był w Wietnamie. To było miejsce szczególne. Tu CIA werbowała komunistycznych ubeków na potęgę.

Jeśli USA wróci, to będzie chciało powtórzyć model rumuński: w naszym wydaniu SLD (Miller po powrocie z USA i Kiejkuty) i będzie potrzebowało dodatków. Jakiś kandydatów na patriotów z ubecką przeszłością by byli wierni. PiS jako wypełniacz. Przewrbowanie zużytych typu Kondonek nie wchodzi, moim zdaniem, w grę, za bardzo zużyci i trzymani przez drugą stronę Smoleńskiem.

W sumie będzie to kontynuacja rządów oligarchii czyli dotychczasowego systemu, pod parasolem amerykańskim. Jedyny ale zasadniczy plus - wymkniemy się Rosji. Zatem idzie czas absolutnych karierowiczów, arywistów i ludzi bez żadnych skrupułów.

To nie oligarchia tylko Polska się - pewnie czasowo, bo znów nikt nie zaryzykuje kiwnięcia nawet palcem - wymknie, bo rząd będzie musiał realizować politykę proamerykańską, a oligarchia ją akceptować by zachować stan posiadania. Jak sytuacja się zmieni, bo jakaś małpa wygra w USA, to wszystko wróci do normy.

To tylko hipoteza. Zobaczymy czy się mylę i czy Amerykanie nie zatrzymają się na Dunaju.

Obrazek użytkownika Wiki

17-06-2012 [20:53] - Wiki (niezweryfikowany) | Link:

a Petelicki w publicznym wywiadzie stwierdził ze krajem rządzi nieusuwalna triada: Tusk-Graś-Janicki http://www.pomniksmolensk.pl/n...

Obrazek użytkownika kanadyjczyk

17-06-2012 [21:01] - kanadyjczyk (niezweryfikowany) | Link:

Kto spartolił mord generała,ten mógł takie okrzyki wznieść widząc po kilku strzałach w potylicę(ten stalinowiec jeszcze żyje, czy to jego wnuk?), że wyszła tylko jedna, wielka dziura. TVP.INFO wyjaśnia,że były rany ale znaleziono tylko jedną łuskę i pistolet. Pisze również(wczoraj), że zwłoki generała odkryła żona PO KILKU DNIACH! Musiał być niezły smród w garażu w takich upałach. Wszystko te INFA,onety shitalne i fakty pl. wypróżnialne, powołują się na podobne źródła informacji: "osoba zbliżona do służb"! Jakich służb? Do ciężkiego bronka! Służby porządkowe,zdrowia i pomyślnosci,kuchenne,służby-drużby etc.?
"O jeden mord za daleko", a mówiąc językiem grodzkim:przegięli pałę! Smutny to był Smu(d)a i w kilka godzin PO "samo-zabójstwie" generała miał, prawo się obwieśić, zastrzelić,pokrajać stylem harakiri na plasterki, albo nawet utopić w wannie, bo miał za co! Popsuć rusko-tusskom taką szansę na sukces! Smuda chapnął wprawdzie 4,8miliona złociszy, bo jako jedyny chyba treser na świecie zastosował nowy system selekcji piłkarzy, tzn."wyczuwanie dobrego piłkarza według własnego nosa"(sam to powiedział), lecz tussk nie daruje mu tej nocy i kasy oczywiście. Miał być sukces i afer EURO przykrywki, a wyszedł smród i kiepskiego "samo-zabójcze" odkrywki.
Pozdrawiam Seawolfie

Obrazek użytkownika Gość

17-06-2012 [21:28] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

a ja nie mam mysli samobojczych!!!!

Obrazek użytkownika Gość

17-06-2012 [21:29] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Proszę się nie dziwić Wilkowi, że po przeczytanu polskiej prasy ma niejasny obraz sytuacji.Oto prosty przykład manipulowania przekazem.GW (wydanie internetowe) pisze, że wg źródeł policyjnych do samobójstwa doszło w garażu domu, w którym mieszkał. Chcę zwrócić uwagę na zwrot " w garażu domu, w którym mieszkał".Niby wszystko się zgadza, ale jednak nie. Czytelnik, po przeczytaniu tego fragmentu, ma bowiem przed oczami obraz domu jednorodzinnego, w którym jest garaż i tam dochodzi do samobójstwa.
A przecież to zdarzenie miało miejsce w przeznaczonej do parkowania, wspólnej powierzchni, dużego budynku wielorodzinnego.
O ile można sobie z łatwościa wyobrazić samobójstwo we własnym garażu, to bardzo trudno zrozumieć, co może skłonić człowieka do popełnienia samobójstwa w takiej wspólnej przestrzeni parkingowej.Tym bardziej jeśli tym człowiekiem jest żołnierz zawodowy w randze generała, były dowódca jednostki specjalnej.Honor nakazywałby popełnić samobójstwo w warunkach, które nie uwłaczają godności szarży.
Już zatem z racji miejsca zdarzenia trudno przyjąć wersję samobójstwa.

Obrazek użytkownika macieja

17-06-2012 [21:43] - macieja (niezweryfikowany) | Link:

Cala seria zagadkowych naglych smierci, zdrowych i aktywnych zawodowo ludzi,to wg.prokuratorow samobojstwa w wyniku zalamania nerwowego i chwilowych trudnosci finansowych.
Jest jedna rana postrzalowa i to musi byc samobojstwo,tak tlumaczy policja dzis.Wczoraj byly rany.Widac,ze ktos nauczyl sie "liczyc".Co innego u Sekuly,tamten jednak byl cywilem i nie umial strzelac,dlatego repetowal bron trzy razy.
A ile bylo strzalow,slychac bylo kilka,ale moze to tylko echo.

Obrazek użytkownika Loli

17-06-2012 [21:45] - Loli (niezweryfikowany) | Link:

Ciesze sie Paine Kapitanie, ze nie mysli Pan o takich krokach ostatecznych.
Ja tez nie, co obwieszczam wszem i wobec i kademu z osobna.

A czy ktos z Was wie, po co pojechal nasz minister wojny do Izraela?
Dzis slyszalam taka jednozdaniowa informacje w przekaziorach.
Podobno zwiedzil juz Instytut Holokaustu.
Ale przeciez nie po to tam pojechal.

Obrazek użytkownika Obibok na własny koszt

17-06-2012 [22:00] - Obibok na własn... (niezweryfikowany) | Link:

http://wywiadowcy.pl/gen-slawo...

i do przemyślen na zaś.

Obrazek użytkownika BazyliMD

17-06-2012 [22:42] - BazyliMD (niezweryfikowany) | Link:

Sowiet morderców stawia na pomniki,
bo sowiet w duszę i w Boga nie wierzy.
Gdy się sowiecka władza w swiecie szerzy
nie milkną rżniętych żywcem bohaterów krzyki
Dziecko odebrać matce tylko po to
aby mu wydrzeć duszę, przerobić na kata,
przypiąć do piersi order, gdy się z "ludem" zbrata,
pamięć o matce zatrzeć, zamienić na złoto.
Lecz gdy wybrańcom losu ciasno przy korycie,
gdy niewolników szereg zbytnio przerzedzony,
wowczas i katów czas jest przesądzony,
"z rąk towarzyszy" kończy się ich życie.

BazyliMD 11/06/2012 - 22:50.

Obrazek użytkownika many

17-06-2012 [22:53] - many (niezweryfikowany) | Link:

a pamietacie jak bylo w dallas? kula JEDNA trafiala trzy razy, krecac przy tym piruety i inne esy-floresy i co...? do dzis podwazanie oficjalnej wersji komisji burdenki3 uwaza sie za teorie spiskowe.

Obrazek użytkownika kanadyjczyk

18-06-2012 [01:04] - kanadyjczyk (niezweryfikowany) | Link:

Ponieważ TU jest m/in odpowiedź na pytanie: dlaczego gen. S.Petelicki zginął!
http://www.radiownet.pl/publik...
Wywiad z Generałem w radiownet.

Obrazek użytkownika Pozdrawiam serdecznie

18-06-2012 [19:23] - Pozdrawiam serd... (niezweryfikowany) | Link:

dziś rano, w tvpo1, Ryfka Wielowiejska oznajmiła baranom, że śmierci Pana Generała nie powinno się łączyć z żaden sposób z polityką!!

Obrazek użytkownika HENRY

18-06-2012 [08:36] - HENRY (niezweryfikowany) | Link:

To marsz ruskich PO moście Poniatowskiego i związane z tym ekscesy, miał służyć jako maskirowka kilku kiboli ze specnazu, którzy odłączyli się od marszu i POszli na spotkanie z generałem Petelickim. To tłumaczy dlaczego Gronkiewicz uparła się Walcować z ruskimi ;-)

Obrazek użytkownika Gość

18-06-2012 [10:11] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

bo mamy państwo zdemontowane i rzeczywiście teraz tylko ludzie giną - najpierw, cztery dni po wypowiedzeniu tych słów, on z 95 towarzyszami a potem inni... Prof. Staniszkis mówi, że Petelicki miał ogromną i szczegółową wiedzę o mechanizmach, osobach, pieniądzach - przekrętach. Morderstwach i zamachach pewnie też. Jaka branża, taka wiedza. Ilu jeszcze ją ma? Szkoda gości.
Tylko kto był nieostrożyny: on czy kilerzy (ten co strzelał i ten co zapłacił za kulkę)? Bo nie wierzę, że taki facet nie zostawił nic po swojej wiedzy. Nie wierzę. I głupi są ci, którzy sądzą, że to nie wypłynie. Myślę, że źle wybrali i trafili. Ktoś teraz ma ich w garści i jeśli zechce, może ich załatwić na amen. Mam za sobą lekturę wywiadu z Generałem i na moją (podobno bardzo dobrą intuicję) ten gość: kategoryczny w najbardziej błachych wypowiedziach, stanowczy w poglądach, twardy i przebiegły, szalenie sprytny i pomysłowy; wiedział, co mu grozi, wiedział jak się zabezpieczyć, wiedział jak wykorzystać wiedzę i skorzystać. Może chciał skorzystać a może zwyczajnie tylko komuś zagrozić. Tak czy inaczej, zapędził kogoś do zaułka bez drzwi i okien. Co robi szczur w sytuacji zagrożenia, kiedy nie ma drogi uniku czy ucieczki? Skacze zębami i pazurami do oczu napastnikowi. Ktoś tu zaryzykował. Głupio, bo (na moją ww. intuicję) facet ma i kwity i taśmy i itp. dowody na poparcie swojej wiedzy. Ludzie z jego świata mają takie czynności we krwi. Miał kłopoty, był chory, miał długi, był skonfliktowany? Potrzebna jest kasa lub dojścia. takie problemy dla takich ludzi to fraszka. Rozwiązuje się je jednym telefonem, jedną insynuacją. A konflikty w zestawiniu: daj bo wiem i wymagam - daję bo wiesz i boję się (nienawidzę), są nieuniknione. Nie są jednak nigdy przyczyna samobójstwa, mogą być zaś pewnym motywem do morderstwa.

Niby anonimowy i nic nie zanczący gość, ale jak co: kocham życie, chcę żyć i nie zmieni się to przynajmniej dopóki wierzę w Boga i dopóki dzieci mnie potrzebują czyli przez najbiższe kilkadzięsiąt lat. Gdyby zdarzył się jakiś nieszczęśliwy wypadek (jakaś brzóska wyszła mi na droge czy co), trzeba sprawdzić, kto tu co sprawdzał...

Obrazek użytkownika Loli

18-06-2012 [10:48] - Loli (niezweryfikowany) | Link:

http://www.youtube.com/watch?v...

Koniecznie posluchajcie. Plk Lewinski tez obawia sie o swoje zycie.
To oswiadczenie sprzed kilku dni.

Obejrzyjcie i podajcie dalej

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

18-06-2012 [11:21] - Lech Makowiecki | Link:

... Szachy - to jedyna gra, która przychodzi mi do głowy... Planowanie iluś tam ruchów do przodu, strategia, osaczanie, wreszcie szach i mat... Gratuluję przenikliwości, Wilku. I dorzucam muzyczny komentarz, napisany po 1981r.;
niestety - wciąż aktualny...
Szachy:
http://www.youtube.com/watch?v=aOx6Lhk-m-0
A może by tak naprawdę zmienić reguły gry?

Obrazek użytkownika Jesień 77

18-06-2012 [14:05] - Jesień 77 (niezweryfikowany) | Link:

Wilku ! Jesteś super! Ludzie! Obejrzałem oświadczenie pułkownika Lewińskiego! To już jest tragedia narodowa, następna po smoleńskiej. A polski naród co? Jeszcze się zastanawia i ogląda TVN. Lemingi zasrane! Otwórzcie wreszcie oczy i zacznijcie samodzielnie myśleć, bo czeka nas zagłada jako narodu.

Obrazek użytkownika Pozdrawiam serdecznie

18-06-2012 [19:17] - Pozdrawiam serd... (niezweryfikowany) | Link:

pojawiło się było info dla baranów, mówiące o tym, że ŚP. Pan Generał "ZAPADŁ NA STRASZNĄ CHOROBĘ"!!! http://www.fakt.pl/General-Sla...

Obrazek użytkownika Alina

19-06-2012 [12:27] - Alina (niezweryfikowany) | Link:

Gajowy Marucha dodał na swoim blogu zakładkę http://marucha.wordpress.com/l...

Świetne zestawienie dziwnych, niewyjaśnionych śmierci i dat.

Dla rządów Tuska, Pawlaka i Komorowskiego z Kopacz w tle, jest to zestawienie obnażające zbrodnicze oblicze tego rządu, który jest bardziej podobny do mafii niż demokratycznego urzędu w XXI -wiecznej Polsce i Europie.

Ci którzy głosowali na PO i PSL są wspólnikami zbrodniarzy.
No chyba, że panowie TUSK i Komorowski nie mają nic wspólnego ze zbrodniami i zrobią wszystko, żeby je wyjaśnić, nawet obejmą śledztwa swoją kontrolą. Niestety doświadczenie życiowe uczy, że nie tylko nie zrobią nic, żeby wyjaśnić wszystkie zbrodnie, ale biorą udział w zacieraniu śladów i w medialnym oszustwie i dezinformacji.
To jest dowód nie-wprost na co najmniej współudział w zbrodniach.

Obrazek użytkownika zwykły Polak

20-06-2012 [23:18] - zwykły Polak (niezweryfikowany) | Link:

i nieustającej stopy wody pod kilem- chwila, kiedy czytam kolejny felieton jest jak haust swieżej morskiej bryzy rozganiającej PRzykry smrodek ryby psującej się od głowy. Jeszcze się nie zaczęło a już wszyscy marzą, żeby skończył się Lato razem ze swoim słoneczkiem PRu- żeby zaszło i nie wróciło... serdecznie pozdrawiam...

Obrazek użytkownika MAMUT

21-06-2012 [10:28] - MAMUT (niezweryfikowany) | Link:

Na taki czyn w takim miejscu nie pozwala godnosc i honor oficerski.Jestem przekonany,ze podwladni sp.gen Petelickiego nie zostawia tak tego bez reakcji.To juz jest jawna konfrontacja pomiedzy silami prorosyjskimi i pronatowskimi.Kto zwyciezy w tej walce ? przypuszczam,ze tylko wyborcy moga dac klucz do rozwiazania zagadki tego tajemniczego samobojcy.Obecnie zyjemy w kraju rzadzonym przez polityczno-mafijna klike kolesi na smyczy sluzb specjalnych - taki uklad polityczny nie wrozy wyjasnienia tych mordow.