Witaj: Niezalogowany | LOGOWANIE | REJESTRACJA
Nie lękajcie się!
Wysłane przez Ula Ujejska w 15-02-2025 [08:33]
Co za niemiluchy z tych Amerykanów - no kto ich zaprosił do Europy na Konferencję? Nie dość że J.D Vance olał kanclerza domagającego się spotkania, to w Polsce sekretarz obrony olał także Tuska. W swoim przemówieniu J.D Vance wystrzelał po pyskach euro lewiznę za represje polityczne, za cenzurę i prawa człowieka etc. Ciekawy jest końcowy wniosek Amerykanina: Jak mamy was przytulić, to musicie być przyzwoici i bulić! Euro "ślachcie" kopary opadły do ziemi. Już po przemówieniu słychać było skowyt w kuluarach który później przeniósł się do mediów. Słychać wycie -znakomicie! Nie lękajcie się swoich obywateli - powiedział na koniec J.D Vance przypominając św. Jana Pawła II.
Podobno Trump sprzedał Ukrainę Putinowi - jak twierdzi lewizna, ale kiedy Putin mordował dzieci w Mariupolu i zajmował Krym, to "ślachta" nawet palcem nie kiwnęła w obronie Ukrainy. Trump chce zakończyć wojnę i oczywiście nie za darmo, pomóc w jej odbudowie. Putin mu nie podskoczy - Trump ma wszystkie asy - i na stole jest każda opcja łącznie z militarną. Gołym okiem widać, że Niemców będzie marginalizował i nie dopuści do kluczowych decyzji w tym temacie.
Czy dojdzie do podziału Ukrainy? Kilkanaście lat temu już o tym napisałam TUTAJ, że tak właśnie będzie, że Putin zajmie także Donbas i Krym, za co mnie śp. Jerzy Targalski omal nie wywalił z NB. Będzie jeszcze gorzej, Ukrainy nie przyjmą ani do UE ani do NATO.
Co może ugrać Putin? Pewnie część Donbasu i obietnice Trumpa że ceny paliw nie spadną poniżej kosztów produkcji w Rosji. Myślę że Krym wróci do Ukrainy, a Putin zyska czas aby ponownie się uzbroić.
Dziękuję za uwagę.
YouTube:
Komentarze
15-02-2025 [01:06] - Tomaszek | Link: He He He , "Kilkanaście lat
He He He , "Kilkanaście lat temu już o tym napisałam, że tak właśnie będzie, że Putin zajmie także Donbas i Krym ". Wziął co chciał , a to prosta konsekwencja pijackiego wybryku Ukraińca Chruszczowa i pijackiego zapomnienia Jelcyna . Na Krymie nigdy Upadliny nie było a i rosja sąłbo tam bywała , ale go miała . Donbasy i ta reszta tylko administracyjnie była Upadliną . Putin się nie cofnie i gówno mu zrobią . Takie nawet niebananowe państewko .Będzie tanim burdelem , śmietnikiem i dziurą na wszystko gebelsów i USA . No moze teraz troche więcej USA ale na tanie dymanie to więcej Niemcy i Polacy będą przyjeżdżać . Ale z surowcó to ich raczej USA będzie dymać .
15-02-2025 [02:41] - Pers | Link: @tomuś
@tomuś
//Na Krymie nigdy Upadliny nie było a i rosja sąłbo tam bywała , ale go miała . Donbasy i ta reszta tylko administracyjnie była Upadliną . Putin się nie cofnie i gówno mu zrobią .//
No no... Piszesz jak rasowa "ruska onuca" hahahaha:))))
Ciekawe co na to @tezeuszek?...
15-02-2025 [13:38] - Tezeusz | Link: @ Ruszkiewicz vel @ kapeć
@ Ruszkiewicz vel @ kapeć
"ruska onuca" - piszesz o sobie rusofilku.... a to co innego ! w punkt..dodaj "chamska ruska onuca"
15-02-2025 [23:43] - Tomaszek | Link: Widzisz Ruszkiewicz , tak to
Widzisz Ruszkiewicz , tak to bywa jak Chruszczow z Jelcynem po pijaku "politiku dziełali" . Teraz Putin jeszcze sie zesrywa bo mu bojcy regularnie saliarku przepijają . A ja w Grodnie na Niemeńskiej jeszcze za osranego łba Gorbaczowa śpiewałem " Na chuj nam swaboda Sowieckiego naroda , jak niet szto zakurić i niet szto papić , bardaki zakryli i bladzi wybili ..." Ale tam mieszkali sami Polacy , rozumiesz ? To nie kurwa Poznań czy Wrocław kurwa .
16-02-2025 [00:01] - Pers | Link: @tomuś
@tomuś
//To nie kurwa Poznań czy Wrocław kurwa .//
Co to za język?
Ale tobie wolno.
Prawda @cenzorku?
16-02-2025 [10:46] - Tomaszek | Link: Tam jest Grodno jełopie
Tam jest Grodno jełopie betonowy . nie podoba sie to wypierdalaj , taka demokracja nawet w GazoWni tez jest .
Aha
Cytaty to w cudzysłów , nie w jakieś pałki .
16-02-2025 [11:36] - Pers | Link: @tomuś
@tomuś
//nie podoba sie to wypierdalaj//
Ty przodem:))
15-02-2025 [08:34] - Ula Ujejska | Link: Tomaszku
Tomaszku
A jak weterani wrócą z wojny, to Zełenski cieniutko zapiszczy.
15-02-2025 [11:26] - Es | Link: Jak weterani wrócą z wojny to
Jak weterani wrócą z wojny to Polacy cieniutko zapiszczą.Żeleński jest zabezpeczony na lata i sobie poradzi
15-02-2025 [01:17] - Es | Link: Ujejska żyjesz w
Ujejska żyjesz w rzeczywistości alternatywnej naprawdę i w nadymaniu tej swojej bańki inwencją przerastasz chyba różne tefałeny
15-02-2025 [02:44] - Pers | Link: @Es
@Es
//w nadymaniu tej swojej bańki inwencją przerastasz chyba różne tefałeny//
TVN się chowa. PO przeczytaniu tej notki popełnią seppuku.
15-02-2025 [08:31] - Ula Ujejska | Link: Es
Es
Coś ci się w główce pomerdało. Jak już wklejasz gotowce, to najpierw przeczytaj notkę i zwłaszcza obejrzyj film.
15-02-2025 [11:23] - Es | Link: @UU
@UU
Że to mnie akurat się pomerdało, to udowodnisz jak razem ze "strażnikiem naszego najważniejszego żyrandola" na postronku przyprowadzicie tego Putina na Wiejską- czy gdzie tam, osobiśie go przesłuchasz- bo ponoć specjalistką jesteś- zmusicie go żeby na kolanach was błagał o wybaczenie, a później razem z tym od noszenia laski i innymi podobnymi do was durniami kancelaryjnymi i medialnymi wdepczecie gada w błoto. Jak to każdy z osobna i pospołu żeście w swojej durnocie obiecywali.
A wystarczyło parę zdań komunikatu po pierwszej rozmowie żeby waszą durnotę wciskaną od lat odsłonić. A to jeszcze nie koniec.
15-02-2025 [11:48] - Pers | Link: @Es
@Es
//A wystarczyło parę zdań komunikatu po pierwszej rozmowie żeby waszą durnotę wciskaną od lat odsłonić. A to jeszcze nie koniec.//
Ja tę durnote obnażam od lat ale mam związane ręce bo cenzor NB nie chce oddać mi bloga.
Może teraz jak wiceprezydent Vance ostro skrytykował cenzurę w Europie coś się zmieni?
To jak @admin?
Oddasz mi tego bloga?
15-02-2025 [15:24] - Ula Ujejska | Link: Es
Es
Widzę że zmienili wam obowiązujący przekaz .Ale chyba znów ci się pomerdało i wklejasz coś bez ładu i składu. No cóż, żeby czytać ze zrozumieniem to sztuka nie dla takich jak ty.
Pa pa misiu. Nie przeszkadzam 🤣🤣🤣
15-02-2025 [02:52] - Pers | Link: @admin
@admin
Zobacz jakie tu banialuki można bezkarnie wypisywać i kłamać w żywe oczy.
Ja od wielu lat pisałem dokładnie to co właśnie się dzieje. Lekko nie było bo jak sam napisałeś puszczaleś góra 30% moich komentarzy. Udowodniłem niezbicie że mam o geopolityce pojęcie. Ty jednak wolisz na NB wodolejcow, miernoty, chamów i plagiatorów.
Kiedy oddasz mi bloga, żebym mógł podnieść choć trochę poziom portalu?
15-02-2025 [13:32] - Tezeusz | Link: @ Ruszkiewicz kpisz w żywe
@ Ruszkiewicz kpisz w żywe oczy, mataczysz i oszukujesz..
Za to co pisałeś o blogerach NB - fakty są tutaj :
https://naszeblogi.pl/64030-ch...
Powinienieś już dawno cwaniaku wylecieć z NB na kopach jak wyleciałęś z portali NEon24, Niepoprawni, Salon 24, Wykop...
Przypomnieć jak wulgarnie nas obrażałeś ? Twój poziom , jak określono w wymienionych portalach, sięgnął dna nie tylko intelektualnego za co kop w rusofilowe dupsko nawet z Admina.
15-02-2025 [15:30] - Ula Ujejska | Link: Tezeusz
Tezeusz
Ten ruski wieszcz już zapomniał ile razy tu na NB zdobywał Kijów, ile razy zaprzeczał zbrodniom Putina w Mariupoli i w Buczy. Ta kanalia groziła mi osobiście napadem i gwałtem pod notkami o Ukrainie. Nie było takiego kłamstwa z Moskwy którego on by nie bronił.
Olej dziada - szkoda czasu.
15-02-2025 [15:38] - Tezeusz | Link: @Ula
@Ula
Ja wypociny tego rusofila nie oceniam wysyłam je do oceny fachowcom sukcesywnie. To się nazywa PATRIOTYZM.
https://form.abw.gov.pl/fm/for...(link is external)
15-02-2025 [08:09] - Marek Michalski | Link: A kto by się tam lękał, gdy
A kto by się tam lękał, gdy przywódcy osi dobra Putin - Netanyahu - Trump skazują nas na pokój.
15-02-2025 [08:37] - Ula Ujejska | Link: Marek Michalski
Marek Michalski
To "nie lękajcie się" pada tu w innym kontekście 🤣
15-02-2025 [10:02] - Marek Michalski | Link: To oczywiście interesujące,
To oczywiście interesujące, że IM przysolił. W dodatku Janem Pawłem II, czyli nas "kocha, lubi, szanuje", ale sedno jest takie, że w ramach polityki amerykańskiej miłości jesteśmy podnajęci Berlinowi i Brukseli i realizujemy od lat politykę odwrotną niż ta uznana za dobrą dla USA.
Za to podtuczone Abramsami polskie interesy na froncie wschodnim są sprzedawane Rosji.
Nic się nie zmieniło od czasów Becka i rządu londyńskiego, a i ostatnie lata nie zostawiały wątpliwości jakie są intencje:
https://naszeblogi.pl/69577-kt...
15-02-2025 [10:14] - Ula Ujejska | Link: Marek Michalski
Marek Michalski
Pożyjemy - zobaczymy 🤣
Dzisiaj euro "ślachta" dostała w pysk, a jutro, kto wie czy nie padnie :Na kolana i całować rączkę Trumpa ?
15-02-2025 [12:18] - Marek Michalski | Link: Rywalizacja kto lepiej całuje
Rywalizacja kto lepiej całuje ręce i liże stopy trwa, więc nie ma komu zadawać tak prostackich pytań jak kiedy USA zdejmą z Rosji parasol ochronny? Przypadkiem zdjęli taki parasol ze swoich lewackich agentur, które nas ubogacały kulturowo przez 35 lat (USAID), więc należy pytać o zdjęcie z nas embarga na broń i technologie jej produkcji, oraz ograniczenia jej użycia. Podobnie brak zainteresowania wycofaniem się Rosji z Królewca i Białorusi. Mamy nierozliczoną nie tylko Jałtę, ale i pokój Ryski więc mamy więcej argumentów niż USA za Grenlandią.
Ma Pani jednak rację, że ani od tego, ani od poprzedniego rządu niczego poza lizaniem i całowaniem nie należy oczekiwać.
15-02-2025 [13:01] - mjk1 | Link: W sprawie obwodu
W sprawie obwodu królewieckiego można się dogadać tylko z Rosją.
Z Jałtą bym nie ryzykował.
Proszę pamiętać , że Niemcy w swojej konstytucji mają wpisane granice z 1937 roku.
Rozmawiać oczywiście zawsze można.
15-02-2025 [13:34] - Marek Michalski | Link: Niby o czym mamy rozmawiać
Niby o czym mamy rozmawiać tylko z Rosją, skoro padają propozycje zmiany granic w Europie Środkowo-Wschodniej? Krym, Donbas, może Niderlandy Poza tym kto trąbi o bezpieczeństwie "flanki" wymyślonej na szczycie w Warszawie przy braku zdolności wojskowych i przemysłowych, a równocześnie utrzymywaniu paktu NATO-Rosja? Takie dwójmyślenie szkodziło rzeczywistemu bezpieczeństwu, a skutki już widać.
Również w sprawie Niemiec, jak sam Pan wskazuje, sprawa granicy nie jest uregulowana. Jak będziemy cicho siedzieć, to Niemcy wykreślą sobie przedwojenne granice z konstytucji?
Tu nie chodzi o rozmawianie, bo nie ma kto, jak widzimy od 35 lat, poza Koskami, Oskarami i Jakubami. Trzeba najpierw samemu być świadomym swoich interesów.
15-02-2025 [08:46] - Siberian Husky Dog | Link: Gdy Chiny, USA i Rosja
Gdy Chiny, USA i Rosja tworzyły zespoły specjalistów oraz pracowały nad najnowszymi strategiami i technologiami, "fachowcy" z Brukseli miesiącami ślęczeli nad rozmiarami klatek dla kur, krzywizną bananów, przynależnością skorupiaków do ryb i nakrętkami butelek.
No i mamy efekty!
15-02-2025 [10:08] - Ula Ujejska | Link: Siberian Husky Dog
Siberian Husky Dog
Takiego przemówienia ważnego Amerykanina do Europy jeszcze nie było. A to dopiero początek pewnych działań USA.
15-02-2025 [09:24] - mjk1 | Link: "Kilkanaście lat temu już o
"Kilkanaście lat temu już o tym napisałam, że tak właśnie będzie, że Putin zajmie także Donbas i Krym".
Nie wiem co Ty Usia pisałeś kilkanaście lat temu, ale Ty nawet w tym samym wpisie sama sobie przeczysz.
"Trump ma wszystkie asy - i na stole jest każda opcja łącznie z militarną".
I przy tych wszystkich asach w rękawie z siłą militarną włącznie odda Putinowi Donbas i Krym.
15-02-2025 [09:58] - Ula Ujejska | Link: mjk1
mjk1
A jednak pisałam -a to że czegoś nie wiesz i próbujesz tu zgadywać jak lewizna co kto zrobił lub zrobi, to już Twój problem Nie przeszkadzam.🤣
15-02-2025 [10:27] - mjk1 | Link: To odda Donbas i Krym, czy
To odda Donbas i Krym, czy nie odda, bo ma wszystkie atuty z siła militarną włącznie?
To Ty sama umieściłaś tę sprzeczność we własnym wpisie.
Ja tylko chcę się dowiedzieć, która z tych opcji jest wg Ciebie prawdziwa.
15-02-2025 [15:33] - Ula Ujejska | Link: mjk1
mjk1
Sztukaczytania ze zrozumieniem jest poza Twoim zasięgiem.
Pa pa misiu.
🤣
15-02-2025 [16:27] - mjk1 | Link: Jeżeli nie widzisz
Jeżeli nie widzisz sprzeczności we własnym wpisie, to cóż ja mogę na to poradzić?
15-02-2025 [09:28] - r102 | Link: Ja w sprawie formalnej - bo
Ja w sprawie formalnej - bo zdaje się że prawie wszyscy już zapomnieli o takich faktach jak:
1. Dwie wojny europejskie XX wieku - zwane "światowymi" - zostały przegrane przez Niemcy tylko dlatego że w obu do strony przeciwnej dołączyły USA z swoim potencjałem przemysłowym i ludzkim. A obie były bez tego do wygrania przez Niemcy jak najbardziej.
2.Niedoszłą trzecią wojnę - tym razem z przeciwnikiem ZSRR - zwaną "zimną" - też wygrały USA.
3. Jak na razie - to USArmy okupuje Niemcy a nie Wehrmacht USA...
No że forumowicze o tym nie pamiętają to trudno - taki poziom szkolnictwa - ale dziwne że nie pamiętają czy udają że nie pamiętają "przywódcy" UE :-)
15-02-2025 [09:50] - mjk1 | Link: "Jak na razie - to USArmy
"Jak na razie - to USArmy okupuje Niemcy a nie Wehrmacht USA".
Bezapelacyjnie. Jak jednak postanowi odpuścić sobie Niemcy, aby zająć się Chinami, to przegra wszystko.
Niestety w jednym i drugim przypadku my jesteśmy w czarnej dziurze.
15-02-2025 [13:04] - Es | Link: @mjk1
@mjk1
"Odpuszczenie" Europy Środkowej właśnie ustami Trumpa i Vancea potwierdzili.Wschodnią sobie zostawili tylko częściowo. Do kiedy będą mogli kopać minerały do woli. Na ocalałych jeszcze terenach nowej Ukrainy.
Wic jest taki. Ameryka wywołała tu burdel, bo Biden chciał po Afganistanie uleczyć własne ego skopaną dupę i rodzinne biznesy. A Trump przychodzi i mówi: sorry nas tu nie było, europejczycy a szczególnie głupie Polaczki martwcie się teraz o ten bajzel sami. A Polaczki nawet nie zająkną się pytaniem czy mogą mieć jakieś swoje zdanie. Które mogą wygłosić jak się wybiorą tam gdzie król piechotą chodzi, bo przecież od lat wszyscy kretyni mieszkający i rządzący tą biedną krainą między Odrą a Bugiem zaklinają się i demonstrują, że z satrapami z Moskwy i Mińska się nie rozmawia.
15-02-2025 [10:01] - Ula Ujejska | Link: r102
r102
Oj, tą wyliczanką mocno się naraziłeś opcji niemiecko ruskiej. Nie pochwalą Cię za to 🤣
15-02-2025 [10:52] - Marek Kudła | Link: Ludobójcy z Ukrainy i brak
Ludobójcy z Ukrainy i brak odwagi Ukraińców by się do tego przyznać spowodowali to, że znienawidziłem ich wszystkich. Przepraszam, ale nic nie mogę za to !
Jeśli stracą pewne terytoria na rzecz Putina, to będzie to w ramach kary Boskiej za ludobójstwo ! Trump powiedział stanowczo, że natychmiast po podpisaniu porozumienia, na Ukrainie muszą zostać przeprowadzone wybory, bo z tym nic nie robiącym komikiem scenicznym jedynie żebrzącym o darowizny nie można dojść do ładu. To facet, który nie ma zielonego pojęcia o polityce. USA chce wziąć udział w odbudowie Ukrainy, ale z konkretnymi ludźmi polityki i biznesu !
Żełeński powtaża niemal każdego tygodnia, że Putin może zaatakować Polskę. To jest specjalne działanie głupka, by jak najdłużej ociągać się z decyzją o ekshumacje pomordowanych !!!
15-02-2025 [15:39] - Ula Ujejska | Link: Marku
Marku
Wcale Ci się nie dziwię. Ja jednak ukraińskiej biedy nie porzucę. Będę jej pomagała = widziałam zbyt wiele nieszczęścia i okropności tej wojny. Niczego nie oczekuję od nich. Tak po lidzku, obok każdego nieszczęścia nigdy nie przejdę obojętnie.
15-02-2025 [11:09] - sake3 | Link: Zimny prysznic Vance'a
Zimny prysznic Vance'a otrzeźwi Europkę i Unię? Niestety spowodowało to jedynie dziką furię Niemiec, elit europejskich i .....polskiego rządu.Pozostająca w samozachwycie nad swoją wielkością Europa nie życzy sobie dialogu, a więc jej rola w rozmowach pokojowych będzie ograniczona. Europa z wyjątkiem Polski długo broniła się przed wsparciem wysiłku wojennego Ukrainy, więc Amerykanie teraz nie są zainteresowani by prowadzić swoje wojska na Ukrainę, ale zdaniem eksperta Lewickiego stworzą jednak ,,pas bezpieczeństwa dla Polski'' gdyby Rosja posunęła się do awanturniczych działań. Mimo wszystko obecny polski rząd robi wszystko by stosunki polsko-amerykańskie skonfliktować. Wypowiedzi takiej hieny jak Czuchnowski i jego żony i wsparcie ze strony Kosiniaka-Kamysza o tym świadczą.
15-02-2025 [15:55] - Ula Ujejska | Link: Sake3
Sake3
Lawina ruszyła. A szczekanie rusko niemieckich przydupasów mało mnie obchodzi.
Wieje wiosna z Zachodu.
15-02-2025 [17:06] - Alina@Warszawa | Link: To samo wystąpienie J.D.Vance
To samo wystąpienie J.D.Vance'a, ale przerywane komentarzami Amerykanina, który od 5 lat mieszka w Europie:
Holy SH*T! JD Vance just said the UNTHINKABLE to Europe(link is external)
Warto przesłuchać ....
15-02-2025 [17:46] - sake3 | Link: Odnieśmy się do tytułu bloga.
Odnieśmy się do tytułu bloga. Słowa Jana Pawła Pawła II-go ,,nie lękajcie się'' odnosiły się do ideologii komunistycznej i były wygłoszone w czasie Mszy inauguracyjnej jego pontyfikat w Watykanie i adresowane do chrześcijan Potem było ,,Europo otwórz drzwi Chrystusowi ''wygłoszone 11-go czerwca w Sejmie. Dla Tuska manipulanta i ignoranta te wypowiedzi posłużyły teraz jako polityczna amunicja przeciw amerykańskim politykom. Ignorant i kłamca Tusk bezwstydnie j przekręcił i zmienił ich znaczenie sugerując,że były odniesione jako wzmocnienie narodu polskiego przeciw rosyjskiej dominacji .Czy Bruksela otworzyła te drzwi?
15-02-2025 [18:45] - Siberian Husky Dog | Link: Jedynie do czego sie nadaja
Jedynie do czego sie nadaja ten debil to
https://pbs.twimg.com/media/Gj1m96kXEAAO19C?format=jpg&name=large(link is external)
15-02-2025 [19:29] - sake3 | Link: @Siberian.....Proszę tak nie
@Siberian.....Proszę tak nie mówić. Być może ,że dzielny wojak Tusk z dzielnym wojakiem Kosiniakiem-Kamyszem wsparci Bundeswehrą wyruszą na wojnę z USA. Po takich wypowiedziach jak słyszymy konflikt polski-amerykański nieunikniony. Jak rozlegnie się głośne urra,urrra to będziemy wiedzieć że zdobyli Biały Dom a wzruszona pańcia Leyen będzie im machała chusteczką.
15-02-2025 [20:04] - Pers | Link: @sake
@sake
Biały Dom chcecie zdobywać?
A dopiero co szliście na Kreml...
16-02-2025 [14:17] - sake3 | Link: @Pers......To pójście na
@Pers......To pójście na Kreml to był mój chytry plan,że właśnie tam pana u boku Putina spotkam.