Marsz w obronie "Trwam"-film

Kilkadziesiąt tysięcy osób z całej Polski , zebrało się w południe 21.04.2012 r. na Placu Trzech Krzyży w Warszawie, skąd po mszy wyruszła demonstracja w proteście przeciw nieprzyznaniu Telewizji Trwam koncesji na cyfrową emisję naziemną. Homilię wygłosił ks. biskup Antoni Dydycz, któremu zebrani podziękowali wielkimi brawami.
Demonstranci podczas marszu dali wyraz poparcia dla działań TV Trwam i dezeprobaty dla KRRiT. Zbigniew Ziobro i Jaroslaw Kaczyński zadeklarowali nawet ze sobą współpracę. Ostre słowa pod adresem premiera i prezydenta wygłosiła Ewa Stankiewicz - Solidarni 2010.
Poniżej film z marszu:

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika HENRY

22-04-2012 [11:38] - HENRY (niezweryfikowany) | Link:

Tuskowi zostaje spakować walizki i wrócić do Gdańska. Elegancko, z klasą i po męsku ;-)

Obrazek użytkownika Gość

22-04-2012 [14:40] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Manifestanci z Lublina nawet przygotowali premierowi na paliku ok. 2 m długości wielkie pudło tekturowe z napisem: Naród się budzi, czas się pakować!

Obrazek użytkownika Gość

22-04-2012 [15:22] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Dziękuję Solidarnym 2010 za film. Odnalazłam się ! Wielkie, wiekie dzięki za przemówienie Heroicznej Pani Ewy Stankiewicz!!!