Spotkanie w Podkowie Leśnej - film

W dniu 18.03.2012 r. w parafii św. Krzysztofa w Podkowie Leśnej odbyło się spotkanie na temat Żołnierzy Wyklętych połączone z projekcją filmu oraz prezentacją multimedialną. Spotkanie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie "Solidarność Walcząca - Oddział Warszawa" pod patronatem Społecznego Komitetu Obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Po spotkaniu rozdaliśmy materiały informacyjne o Święcie Żołnierzy Wyklętych przygotowane przez nasze Stowarzyszenie , przeznaczone dla mieszkańców stolicy i miejscowości podwarszawskich. 
Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej ze spotkania.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika skorpion

20-03-2012 [20:16] - skorpion (niezweryfikowany) | Link:

Uwaga Stowarzyszenie solid.Walczącej nie ma nic w swym statucie o walce z komuną- prawdziwi patrioci tam nie mają nic do szukania.
S.S.W. współpracuje z PO oni się juz ześwinili.
Nie dajciesię nabrać na tą nazwę i nie informujcie ich o swej działalnosci bo oni potrafią się tyko PO-dlizywać.

Obrazek użytkownika ja

20-03-2012 [22:51] - ja (niezweryfikowany) | Link:

Skorpion - widzę, że jad już dawno ci zlasował komórki mózgowe albo za dużo czytasz gaz-wybiórczą (skutki takie same) . Jeśli się wypowiadasz w jakiejś sprawie - nabądź przynajmniej elementarną wiedzę na tematy na które zabierasz głosik. Nie myl Stowarzyszenia Solidarność Walcząca ( z Wrocławia) ze Stowarzyszeniem Solidarność Walcząca Oddział Warszawa ( z Warszawy - www.solidarni.waw.pl, www.1marca51.pl) . To są dwa oddzielne organizmy.

Obrazek użytkownika solidarni.waw.pl

20-03-2012 [22:57] - solidarni.waw.pl | Link:

Skorpion, jesteś trollem czy niedoukiem i lemingiem.

Obrazek użytkownika Goy polski

20-03-2012 [23:19] - Goy polski (niezweryfikowany) | Link:

czy też h...a do d...y??? Jeśli nie podasz dowodów na swój wpis...to dostaniesz TAKI BUKIET odemnie, że hej!!!

Obrazek użytkownika Reytan

21-03-2012 [00:04] - Reytan (niezweryfikowany) | Link:

chociaż szczerze się podpisujesz,jako SKORPION.