Orzeł powyborczo, Natusiewicz o WikiRonina

Zapraszamy na transmisję NA ŻYWO z Klubu Ronina. Dziś powyborczy Przegląd Tygodnia Józefa Orła (o 19.00) oraz (o 20.00) Marek Natusiewicz o pomyśle stworzenia WikiRonina 

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

10-06-2024 [20:06] - NASZ_HENRY | Link:

 

PiS pokonało PO na Mazowszu w okręgu wyborczym nr 5
Prawo i Sprawiedliwość - 49,17 proc., Koalicja Obywatelska - 23,81 proc., Konfederacja - 12,94 proc., Trzecia Droga - 9,10 proc., Lewica - 3,25 proc. - to wyniki w wyborach do Parlamentu Europejskiego w województwie mazowieckim bez Warszawy i okolic. 
Dlaczego PiS nie morze takiego numeru wykręcić w całej Polsce ;-)