Gdzie mają mieszkać Ukraińcy?

Zapraszamy na transmisję z prezentacji raportu "Przyszłość uchodźców z Ukrainy na polskim rynku pracy", przygotowanego przez Warsaw Enterprise Institute 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pani Anna

18-05-2022 [17:09] - Pani Anna | Link:

Jak to gdzie mają mieszkać Ukraińcy.  Polacy niech się przesuną,  ściesnia, to starczy miejsca. Albo won do komórki.

Obrazek użytkownika admin

18-05-2022 [17:17] - admin | Link:

Naprawdę? Tak mówili? 

Obrazek użytkownika Pani Anna

18-05-2022 [17:33] - Pani Anna | Link:

Ich "mowa" niezbyt mnie interesuje. Liczą się fakty. Fakty w kraju cierpiącym na notoryczny brak mieszkań,  zwłaszcza dla młodych.  No i proszę spróbować juz teraz wynająć w mieście uczelnianym pokój lub mieszkanie dla studenta. Co będzie w przyszłym roku strach myśleć. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

18-05-2022 [18:32] - Ula Ujejska | Link:

Anulu
A może krematoria wzorem Putina chcesz otwierać?

Obrazek użytkownika Pani Anna

18-05-2022 [19:02] - Pani Anna | Link:

Dla ciebie Ujejska też już  tylko ksiądz egzorcsta. Szkoda,  że tak ich mało,  dla was wszystkich tu na NB nie wystarczy. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

18-05-2022 [17:28] - Tezeusz | Link:

@ Anna
"Jak to gdzie mają mieszkać Ukraińcy.  Polacy niech się przesuną,  ściesnia, to starczy miejsca. Albo won do komórki."

Ty tam w faszystowskiej roSSji z rodziną mieszkasz w komórce ? jak mi przykro. Twój przyjaciel @ Pers z waszego Scierwoneonka zlikwidowanego za antypolskość, chciał kiedyś Ukraińskie dzieci psami poszczuć. Takie macie sowieckie zwyczaje. Niebywałe !

Obrazek użytkownika Blogpress

18-05-2022 [17:27] - Blogpress | Link:

To są w większości dzieci, ok. 800 tys. Natomiast ok. miliona jest wniosków o PESEL. Zdecydowanych pozostać w PL jest niecałe 10% z tych, co jest obecnie w PL a jest ich ok. 1,5 mln. To o wiele mniej niż się spodziewano. 

Obrazek użytkownika Pani Anna

18-05-2022 [18:04] - Pani Anna | Link:

Wzruszające. A co z naszymi dziećmi? Już teraz muszą ustąpić miejsca w przedszkolu, bo ukraińskie mają pierwszeństwo.  To samo w szpitalach, przy planowanych specjalistycznych zabiegach. Lekarze rozkładają ręce.  Ale co tam. Nasze dzieci można zastąpić ukraińskimi i nikt nam nie powie, że nie umiemy pomagać. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

18-05-2022 [18:13] - Tezeusz | Link:

@anna
skad to info od bandyty osranego putlerka czy twojej wyobraźni.

Obrazek użytkownika marsie

18-05-2022 [17:50] - marsie | Link:

Uwaga, uwaga - KE postanowiła przyznać 248 mln euro dla 5 państw (Polski, Rumunii, Węgier, Słowacji, Czech), które przyjęły uchodźców z Ukrainy – daje to jakieś "45 euro na uchodźcę" – znowu robią sobie z nas jaja?
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

18-05-2022 [18:23] - Tezeusz | Link:

Potężny wybuch w okupowanym Melitopolu. Ukraińskie wojsko: Wysadzono pociąg pancerny
Jak podają ukraińskie media, w okupowanym przez Rosjan Melitopolu doszło dziś rano do potężnej eksplozji. Ukraińskie dowództwo obrony obwodu zaporoskiego poinformowało, że w mieście wysadzono rosyjski pociąg pancerny wraz z załogą.

Jak.miło ? 
@ anna wali  ze złosci patelnią przypaloną ruskimi pierogami, a @Pers leci do kibla ma sraczkę !
@ rolnik zjadł ze złosci nawóz gnojówekę. I jest wesoło tak po sowiecku.

Obrazek użytkownika Swisspola

19-05-2022 [14:37] - Swisspola | Link:

Tezeuszku a tak to wszystko o.k. Stolec regularny, leki bierzesz i główka już nie boli? Faktycznie bardzo miło!