Marcin Gugulski o Warszawie

Marcin Gugulski, dawny rzecznik prasowy rządu Jana Olszewskiego, przedstawił swoją książkę "Moje ulubione książki o Warszawie". Wydarzenie miało miejsce w nowej siedzibie Fundacji Archiwum Jana Olszewskiego (Wydawcy książki). Spotkanie prowadził Piotr Naimski. Jak napisał sam autor na Facebooku: "Moje ulubione książki o Warszawie" to 66 smacznych felietonów o książkach, Warszawie i pisarzach - od Sienkiewicza do Starzyńskiego, od bł. Ładysława z Gielniowa do Wojtka Młynarskiego lub od Broniewskiego i Herberta do Grzesiuka i Tyrmanda. Lektura i dla rodziców, i dla ciekawych Warszawy uczniów. Jest co czytać i oglądać. 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marcin Gugulski

23-04-2023 [12:00] - Marcin Gugulski | Link:

Działo się to przy Rakowieckiej (zwanej "najdłuższą ulicą Warszawy"), czyli w dawnym gmachu więzienia i aresztu śledczego na Mokotowie, gdzie Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL użyczyło sali na prace Fundacji Archiwum Jana Olszewskiego. Czytelników przyszło zaś tylu, że niektórzy uczestniczyli w spotkaniu siedząc na krzesełkach na korytarzu, bo w sali zabrakło miejsca...

A wszytko sfilmował Blogpress, za co mu raz jeszcze serdecznie dziękuję. 

Obrazek użytkownika Blogpress

23-04-2023 [19:51] - Blogpress | Link:

Dziękujemy i pozdrawiamy.