Dlaczego warto czytać profesjonalne informacje?

Przykłady

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

05-12-2023 [12:23] - Zbyszek_S | Link:

Jesteś żałosne źródło z tą pseudo promocją własnych wypocin.

Obrazek użytkownika admin

05-12-2023 [14:33] - admin | Link:

Profesjonalne informacje warto na pewno. Żeby wiedzieć na przykłąd, że obecnie grasujący w populacji wariant wirusa SC2 ma się nijak do wariantu z początku pandemii 

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

05-12-2023 [14:40] - Zbyszek_S | Link:

Wow... pierwsze słyszę. Gdzie tak piszą?

Obrazek użytkownika Pani Anna

05-12-2023 [14:45] - Pani Anna | Link:

To kiedy zamkną lasy? Za PIS tak długo nie zwlekano.

Obrazek użytkownika Czesław2

05-12-2023 [14:50] - Czesław2 | Link:

Za pisu srałaś w pampersa, żeby wirus cię nie zabił. Kogo innego mógł, oczywiście.

Obrazek użytkownika Pani Anna

05-12-2023 [15:15] - Pani Anna | Link:

Spadaj chamie na drzewo. Póki lasy jeszcze nie zamknięte.  Albo jeszcze lepiej, jedź do Bergamo.

Obrazek użytkownika Czesław2

05-12-2023 [15:25] - Czesław2 | Link:

wzajemnie, niemiecka gnido powinnaś leżeć z tymi tysiącami trupów tam na stadionie w Bergamo. Razem z tobą wszyscy, którzy negują istnienie tej zarazy.
 

Obrazek użytkownika Pani Anna

05-12-2023 [18:26] - Pani Anna | Link:

@Czesław 
Ale że ty przeżyłeś,  to się dziwię. Pewnie było szczepienie co 2 tygodnie, maseczki nawet w domu, żadnych zbliżeń,  nawet z żoną.  Ta kobiecina to przynajmniej sobie odetchnela przez tą pandemie od takiego...

Obrazek użytkownika Tezeusz

05-12-2023 [15:09] - Tezeusz | Link:

#anna rus
za PO zamykają rozumy ważny jest sowiecko niemiecki smród....
A gary dakej masz brudne..

Obrazek użytkownika Jabe

05-12-2023 [17:50] - Jabe | Link:

Skoro to warianty, nie mogą się mieć do siebie nijak.

Obrazek użytkownika Czesław2

05-12-2023 [14:59] - Czesław2 | Link:

SN leży przed banksterami. kto zablokował reformę sądów i na czyje polecenie?
https://wgospodarce.pl/informa...
 POLSKI nie ma.

Obrazek użytkownika Es

05-12-2023 [15:21] - Es | Link:

Jako domorosły badacz meteorytów poszukuję profesjonalnej informacji gdzie podziała się ta fabryka maseczek co to przeleciała przez kraj nasz z takim rozpędem, że aż nie wiadomo gdzie się w końcu zdołała zatrzymać. 

Obrazek użytkownika Chatar Leon

05-12-2023 [15:40] - Chatar Leon | Link:

Jeżeli winni tej zbrodni nie zostaną ukarani, następne przekręty będą jeszcze gorsze 
Hitlerek z Fajzera i Stalinek z WHO razem ze szmatą van der coś tam  powinni wisieć. Płotkom typu pajac Morawiecki i socjopata Niedzielski wystarczyloby więzienie. 

Obrazek użytkownika sake3

05-12-2023 [16:11] - sake3 | Link:

No tak.afera wiatrakowa wyszła na jaw,więc czym prędzej trzeba ją czymś przykryć.Idąc za przykładem marszałkiszcza Hołowni który w swej niezmierzonej mądrości orzekł,że nie ma żadnej takiej afery NB wróciło na stare dyżurne tory.Tym sposobem przyjmiemy niemiecki złom,jeszcze całując Niemców po rękach i czekając co nas jeszcze czeka.A czeka nas sporo i nie jest to wcale miłe.Niemiecka dziennikaka i propagandystka Tageszeitung rzuciłaM.. słuchawką kiedy wicepremier Gliński wytknął jej,że pisze nieprawdę i obcesowo atakuje prezydenta i Polskę..Marszałkiszcze Hołownia (bo trudno kabotyna nazwać marszałkiem) odmówił spotkania z szefem MSZ S.Szynkowskim vel Sęk w sprawie rozmów z szefami 6-ciu państw na temat zmian traktatów UE. Pani Henning -Kloska wreszcie przyznała że zapis 300m jest jej autorstwa i bez jakichkolwiek konsultacji.To drobny wycinek ważnych spraw a na NB po może miesiecznej przerwie rozpoczyna się powrót do starego tematu.Czyli portal pandemiczny?

Obrazek użytkownika u2

05-12-2023 [16:36] - u2 | Link:

Henning -Kloska wreszcie przyznała że zapis 300m jest jej autorstwa i bez jakichkolwiek konsultacji

Wątpliwe aby p. Hennig-Kloska cokolwiek zmieniała w ustawce, którą otrzymała od Borysława Budki. Ona nie jest żadnym fachowcem od energetyki. Warto ustalić kto tak naprawdę napisał tę ustawkę wiatrakową i pod czyje dyktando.

PS. W Niemczech minimalna odległość wiatraków od domostw to ponoć 1 km, a ludzie tam i tak się buntują. W Polsce na wsiach potrzebne są biogazownie, nie wiatraki. A w skali całej Polski potrzebne są elektrownie atomowe.

Obrazek użytkownika sake3

05-12-2023 [17:58] - sake3 | Link:

@u2.......Jednak przyznała się do samowolki twierdząc ,że chodziło jej tylko o małe turbiny.

Obrazek użytkownika u2

05-12-2023 [19:38] - u2 | Link:

"Jednak przyznała się"

Samo przyznanie nie wystarczy. Wątpliwe, aby potrafiła racjonalnie wytłumaczyć tę tabelkę z odległościami, którą rzekomo sama zmieniła. Widziałem tę jej wypowiedź. Wzięła na klatę te odległości, ale założę się, że to inni ją opracowali. Ona nie jest fachowcem od energetyki. To typowy słup służący do przepchnięcia ustawki. Najpierw twórcy tego antypolskiego aktu dali go dla Borysława B. a potem Borysław B. dał ją dla Pauliny Hennig-K. Wszystko, aby nie można było dojść kto rzeczywiście napisał ustawkę i na czyje zlecenie :-)

Obrazek użytkownika sake3

05-12-2023 [16:53] - sake3 | Link:

Skoro blog w temacie profesjonalnych wiadomości i informacji to jak potraktować zapowiedź przekształcenia Sejmu w placówkę opiekuńczo-edukacyjną dla posłów? Zamierzenia są wielkie,na poziomie żłobków i przedszkoli i jak przypuszczam szkół.Posłowie nieroby którzy nawet nie czytająprojektów ustaw i głosują w ciemno muszą mieć takie udogodnienia? Czy posłów i posłanek nie stac na znalezienie opiekunki?Jak rozumiem to my podatnicy będziemy płacić za takie fanaberie.Paniusia Bosakowa ma kilkoro dzieci i wszystkie będą gościć w Sejmie?Kto będzie płacił za opiekę przedszkolanek,pielęgniarek,może nauczycielek?Trzy dni temu pan@smieciu mnie wyśmiał jak przewidziałam ,że w korytarzach sejmowych będą stały huśtawki i piaskownice? No i wykrakałam.

Obrazek użytkownika Adam66

05-12-2023 [17:56] - Adam66 | Link:

@sake3
Wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem byłoby umieszczenie w tych placówkach większości p-osłów bo taki poziom umysłowy reprezentują.  Może nawet ze specjalnymi udogodnieniami, np. większymi piaskownicami i wiaderkami, oczywiście najlepiej z gumy żeby sobie kuku nie zrobili. A dzieciom dać do zabawy karty do głosowanie, pewnie mniej szkody by wyrządziły niż obecna koalicja zwiąca siebie "demokratyczną"!
A propos krakania, może warto byłoby pokrakać na temat numerów totolotka (prawdziwego, nie bolkowego), a nuż się sprawdzą...

Obrazek użytkownika Es

05-12-2023 [18:19] - Es | Link:

 Jest problem. " Paniusia Bosakowa" ma za dużo dzieci. Co prawda jak wiadomo wszyscy jesteśmy jak najbardziej za dziećmi, ale jeszcze bardziej jesteśmy za nimi jeśli one są nasze. A nie ichnie, albo jakiejś tam  Bosakowej. Dlatego zgody nie może być. Piszczeć I tupać trzeba. Głośno. I zawzięcie. A kto wie. Problem z dziećmi może przestanie istnieć . Co tam " może". Napewno przestanie istnieć. Przecież wiadomo, że to polski, sprawdzony i niezawodny patent. Wystarczy dużo piszczeć I tupać A wszelkie problemy znikają same. 
Wiec " paniusia" @sake oznajmia:  nowy sezon tupania i piszczenia uwazam za otwarty. 
Niewazne w tej chwili: w sposob planowy,  ustalony przy okraglaku, czy na skutek kretynizmu ostatnich sześciu lat i obsuwu przy urnach Pis zamienią się z po rolami najbardziej durnego rządu I najbardziej debilnej opozycji, a sake niniejszym daje sygnał nowego otwarcia ich zafiksowanym zwolennikom  na nb. 

Obrazek użytkownika Jabe

05-12-2023 [18:39] - Jabe | Link:

To taka tutejsza myszka agresorka.

Obrazek użytkownika sake3

05-12-2023 [19:02] - sake3 | Link:

@Es.......Paniusia Sake nie zamierza tupać ani piszczeć.ani otwierać nowego sezonu.Paniusia Sake uważa że Sejm to jest Sejm i ma jako taki swoje obowiązki.Paniusia Sake oczekuje,że za niemałe uposażenie poseł wykona obowiązek przynajmnej przeczytania ustaw i zaznajomienia się z ich treścią a nie głosuje w ciemno Paniusia sake oczekuje,że osobnik zwany marszałkiem zapozna się z Regulaminem Sejmu zamiast opowiadać głupie dowcipy,czy bawić się odbieraniem głosu czy wyłaczaniem mikrofonu posłom nielubiaej przez siebie formacji Paniusia sake nie uważa że to świetny i podnoszący wizerunek.zmienianie Sejmu w żłobek czy przedszkole.Posłowie zarabiają na tyle dużo by swoim dzieciom zapewnć opiekunkę.My też mamy dzieci.Dlaczego dzieci posłów są wyjątkowe czy lepsze od naszych?.Kasta poselska?

Obrazek użytkownika u2

05-12-2023 [19:51] - u2 | Link:

poseł wykona obowiązek przynajmnej przeczytania ustaw i zaznajomienia się z ich treścią a nie głosuje w ciemno

Wiesz ile torebek z Biedry otrzymają p-osłowie za takie ustawki ? "Car piński" otrzymał 5 melonów za umowę rzędu 600 mln złociszy. Tutaj wchodzą sumy rzędu 5 mld ojro :-)