29 listopada kilka minut po 8 rano...popełniłem notkę.

A dziś,to jest 3.grudnia jest odpowiedź!! 

https://www.salon24.pl/newsroom/1343418,ekspert-od-covid-u-ostrzega-maseczki-powinny-wrocic

A i jeszcze tylko 60 milionów dawek tego płynu...po Niedzielskim.

TEN KRAJ JEST JEDNAK PRZEWIDYWALNY...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

03-12-2023 [19:36] - NASZ_HENRY | Link:

@Ijontichy .... z Ciebie nie tylko najbystrzejszy bloger ale i najszybszy komentator😉

 

Obrazek użytkownika paparazzi

03-12-2023 [20:21] - paparazzi | Link:

I za czyn popełniony poniesie nagrodę.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

03-12-2023 [20:49] - Zbyszek_S | Link:

Promocja notki na innym, nie prywatnym portalu, jest działaniem "wątpliwym" eytcznie i pragmatycznie. Proszę się pocałować.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

03-12-2023 [20:53] - Chatar Leon | Link:

W kwestii pajacowania niejakiego Grzesiowskiego napisałem notkę latem ubiegłego roku (tutaj). Warto przypomnieć dwa cytaty z tegoż właśnie "lekarza" i "naukowca".
Pierwszy cytat dotyczy tzw. pandemii koronawirusa:
"Ja jestem zaszczepiony trzema dawkami, moja żona także. Chodzimy w maseczkach po domu, cały czas działa takie urządzenie oczyszczające powietrze, dezynfekujemy ręce i codziennie robimy sobie testy." - źródło.
Drugi cytat dotyczy kolejnej dętej afery z rzeką Odrą, do której życie miało nie wrócić przez dziesiątki lat:
"To nie powinno ograniczać się do komunikatu, zalecenia czy apelu, tylko powinno mieć charakter twardego zakazu zbliżania się do rzeki na odległość co najmniej kilku metrów od jej brzegów. (...)  Uważam, że powinien natychmiast zostać ogłoszony stan klęski żywiołowej i zamknięcie terenów w pobliżu rzeki. Nie ma co czekać na wyniki badań." - źródło.
Ten sam Grzesiowski szczuł przeciwko lekarzom, którzy wbrew kowidowej szajbie po prostu leczyli ludzi.
 

Obrazek użytkownika Roz Sądek

03-12-2023 [21:35] - Roz Sądek | Link:

To dobrze, to dobrze, że na NB wraca jeden z najbardziej pasjonujących w dziejach tematów. Jakoś nie wypadło, ale teraz już powiem: cieszę się, bo jesteście Panowie dużo, dużo większymi specjalistami od covida niż od polityki. Zawsze wolę usłyszeć opinię wszechstronnego profesjonała niż szamana profesora. 

Obrazek użytkownika Chatar Leon

03-12-2023 [22:39] - Chatar Leon | Link:

Ależ oczywiście,
Dęta pandemia że szczepionką na nieśmiertelność, podobnież jak ocipienie klimatu oraz wszystkie przekręty z Planami Odbudowy czyli sponsorowania Niemiec to oczywiście pierdoły.
Pierdoły nie mające nic wspólnego z polityką. Pierdoły nie mające nic wspólnego z postępującym zidioceniem społeczeństwa. Pierdoły nie mające nic wspólnego z religią spadających z nieba "pieniędzy unijnych", bez których świeckie zbawienie jest niemożliwe. Pierdoły nie mające nic wspólnego z gremialnym głosowaniem na tuskowo hołowniany chłam.

Obrazek użytkownika Jan1797

04-12-2023 [10:08] - Jan1797 | Link:

Tak to dobrze, że na NB czyści się tło Planów Odbudowy, że pomówienia o sponsorowaniu Niemiec to oczywiście pierdoły. Dalszymi wyliczeniami odsłoniętych ust wraz z trotelem będzie można ustanowić realną przeciwwagę dla tej publicznej szambo nagonki z jednostką pochodną układu SI w tle. Kto to widział, rząd jeszcze niezaprzysiężony, a już posądzany o ssane bezeceństwa. ;) To o tyle ważne, co nie bez znaczenia. Sztuczny animusz, entuzjazm w obronie mediów Polskich jak nic znalazł w tu gronie -anty płomień prawdziwej wolności myśli.:)) Pościgu za czymś, co trzeba znaleźć na łaknienie, opętanie w krytyce programów odnawialnych źródeł energii z takim poświęceniem przygotowanych przez przyszłą demokrację.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

04-12-2023 [02:00] - Kazimierz Kozio... | Link:

dobrze jest wiedziec kogo ten temat boli. przynajmniej ma przeblysk swiadomosci ze moze jednak dolozyl sie do status quo wiec nie jest przypadkiem beznadziejnym