Prekognicja?

Image

Mną to wstrząsnęło...
Jeszcze Polska nie zginęła...ten hymn już będzie w archiwum rzeczy byłych...i nieważnych?

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Czesław2

04-11-2023 [20:00] - Czesław2 | Link:

Najlepsze jest to, że na ten temat we WSZYSTKICH mediach cisza. Politycy mordy w kuble.

Obrazek użytkownika Czesław2

04-11-2023 [20:02] - Czesław2 | Link:

Po raz pierwszy od okrągłego stołu politycy i media zgodnie z wolą suwerena.

Obrazek użytkownika sake3

04-11-2023 [20:05] - sake3 | Link:

Po co mają mówić jak i tak wszyscy wiedzą? I do kogo mówić ? Do suwerena? Przecież on głosując pokazał,że bardzo tego chce.

Obrazek użytkownika Czesław2

05-11-2023 [07:28] - Czesław2 | Link:

Makiawelizm. Cisza była też przed wyborami.

Obrazek użytkownika marsie

04-11-2023 [20:25] - marsie | Link:

Nie szczypać się nadmiernie – było dobrze, a będzie jeszcze lepiej:
https://biuletynnowy.blogspot.com
Pozdrówka, pisowcy i nie tylko!

 

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

04-11-2023 [20:38] - Teresa Bochwic | Link:

A można by prosić konkretnie?

Obrazek użytkownika marsie

04-11-2023 [21:18] - marsie | Link:

- Teresa Bochwic – to do mnie?
Nie ma problemu – tusowska zaraza sczeźnie po roku najwyżej i wtedy powróci PiS – nie czytasz Biuletynu?
 

Obrazek użytkownika Ptr

04-11-2023 [22:13] - Ptr | Link:

Gdyby okazało się, że Unia nie jest tą Unią, a jest niemiecką wersją komunizmu, wielu centrolewicowych humanistów miałoby poczucie, że im odbierają ich jedyne osiągnięcie życiowe - wejście do Unii. Na początku trzeba było sprzedać co się ma by móc w tę grę zagrać. Gra szła dobrze jak to z szulerami. Przegrana czeka na końcu. 

Obrazek użytkownika Jan1797

04-11-2023 [23:11] - Jan1797 | Link:

Ptr,
Jak prosić, by zeszli na ziemię, dla Europy ludzi?

Obrazek użytkownika smieciu

04-11-2023 [22:30] - smieciu | Link:

Sorki ale o co chodzi? O to że kiedyś tam weszliśmy do UE. I do tego czasu nikt z tym nic nie zrobił?
Naprawdę to takie nadzwyczajne, dziwne czy coś?
Skoro przez te wszystkie lata było jak jest to dlaczego ma być inaczej?

Może dla odmiany taka historyjka:
Kiedyś Polska znalazła się pod zaborami. Ale Polacy okazali się być... no jacyś tacy obrotni. Szybko zdobyli bardzo istotne pozycje w Rosji. Niemal ją przejęli, po prostu zajmując ważne urzędy. Wtedy jednak znaleźli się „patrioci”, którzy zorganizowali powstania, które powstrzymały coś co było już tak blisko.
W zaborze austriackim Franciszek Józef również w pewnym monecie sobie uświadomił że jedyną opcją nie kontrolowaną przez różnorakich finansistów są Polacy, którzy niemal przejęli kontrolę nad rządem.
Ale znów wkroczyły do akcji pewne ludki.

Dzisiaj jesteśmy w UE i nie musisz znać języków obcych. Bo Polacy są wszędzie. I nie są nikim. I można by coś z tego wykreować. Ale przecież trzeba inaczej. Rozwalić to porywając się z szabelkami na carat. Z tym samym efektem. Bo baranów łapiących się na patriotyczne hasełka rozsiewane przez agentów wciąż nie brakuje.

Obrazek użytkownika u2

04-11-2023 [22:40] - u2 | Link:

Polacy okazali się być... no jacyś tacy obrotni. Szybko zdobyli bardzo istotne pozycje w Rosji. Niemal ją przejęli, po prostu zajmując ważne urzędy.

Jacyż to Polacy ? Jakież to urzędy ? :-)

Obrazek użytkownika Pers

05-11-2023 [08:38] - Pers | Link:

@u-beczek
//Jacyż to Polacy ? Jakież to urzędy ? :-)//
Z pewnością nie litwaki tylko pragmatyczni i mądrzy Patrioci.

Obrazek użytkownika u2

05-11-2023 [17:39] - u2 | Link:

@ruszki

"nie litwaki tylko pragmatyczni i mądrzy Patrioci"

Podaj przykłady ruszki :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

04-11-2023 [23:18] - Imć Waszeć | Link:

Oglądał Pan film Bareji pt. "Nie ma róży bez ognia"? No to właśnie ten romans tak się skończy dla Polski. Dokwaterują nam Dąbczaka, potem Lusię, potem "teścia", Zenka, a na koniec przylezie ten Niemiec z dołu na Gruppensex (Gruppensex mit der Kaschuben Hund).

Obrazek użytkownika smieciu

04-11-2023 [23:54] - smieciu | Link:

Wszystko to jest naprawdę bez sensu. Owszem UE ma swoje wady. Bardzo poważne. Rzecz w tym że skupia się tutaj na głupotach w stylu: Niemiec będzie nami rządzić. Tylko że jak pisałem sto razy zakładając że ten Niemiec rządzi UE okazuje się Polska zyskała a Niemcy tracą. Co takiego dobrego UE przyniosła Niemcom? To Europa Wschodnia zyskała.
Do ludzi nie dociera że dla wielkiego biznesu i pieniędzy i tak nie ma granic. Nie ma granic dla rzeczywistej polityki. Że Polska PiS przykładowo podpisała takie rzeczy jak (zapomniana pewnie) CETA, która narzuca Polsce warunki działania biznesu. Po prostu całe to straszenie Niemcami jest dla mnie coraz bardziej dziecinne. Nie mające kompletnie związku ze współczesnym działaniem świata. Tym bardziej właśnie że to społeczeństwa Zachodu najbardziej oberwały na różnych unijnych pomysłach.

Unijne zło dotyka wszystkich jednako. Jednak zamiast się zjednoczyć, pokonać podziały, Polak zamierza się żreć z Niemcami i wszystkimi dookoła. Walczyć ze zwykłymi kolesiami w imię wymyślonych podrzucanych celowo tematów mających odwrócić uwagę od rzeczywistych problemów.
Żenujące jest dla mnie też to całe darcie szat teraz. Co niby się stało? Przez 8 lat PiS nie robił nic i to ma być ten problem? Że Tusk będzie coś robić czy nie będzie?

Co u diabła zrobił PiS że ludzie wpadają w panikę? Przecież nic. Nic co by nie miało miejsca w Czechach itp. Cały świat robił ostatnio to samo. Kasa wszędzie była łatwa i przyjemna. Ale nagle ludzie uważają że PiS robiący to samo co inni jest ... inny. Poza systemem itp. Naprawdę chciałbym żeby ludzie powyłazili ze tych pudełek pisowskiej propagandy. Świat to coś więcej niż kreowany na niemieckiego demona Tusk. Naprawdę niewiarygodne są te ograniczenia postrzegania jakie sobie ludzie narzucili.
Na świecie dzieją się wielkie rzeczy. Prowadzona jest globalna gra. Ale dla PiSowca istnieje tylko zły Niemiec, który zrobi jakieś brzydkie kuku Polsce, mimo że dotychczas nawet palcem nie kiwnął by jej coś złego zrobić.

Sorki ale po prostu ten cały pisowski zaścianek, to małe ciasne pudełko naprawdę staje się coraz bardziej żałosne. Mamy przykładowo za granicą naprawdę bardzo poważną globalną sprawę. W którą zaangażowane są wszystkie realne światowe układy. Mamy tam teren prawdziwej walki. Ale... nie. Chodzi tylko o to że Niemiec chce zająć Polskę.
Hamas uderza na Izrael? Niemiec chce zająć Polskę.
Imigranci zalewają Niemcy, którzy stają się obcymi w swoim kraju? Niemiec chce zająć Polskę.
Biden otwiera granicę dla całego ludu Ameryk? Niemiec chce zająć Polskę.

Masakra. Albo Bareja.
Nie. PiSowskie gwoździe wbite skutecznie w ludzkie mózgi.
Jesteśmy na progu, w trakcie III WŚ w której chodzi o to że Niemiec chce zająć Polskę!!!

Obrazek użytkownika smieciu

05-11-2023 [00:01] - smieciu | Link:

Napiszę jeszcze raz.
Wojna faktycznie trwa. Ale nie wygra się jej używając narządzi, do których dostęp mają tylko tacy w stylu tych kontrolujących UE. Którzy mają pieniądze czy media lasujące mózgi.
Żeby wygrać trzeba użyć innych narzędzi innego sposobu. Tak jak napisałem wyżej. Polacy są bardzo silni kulturowo. Inteligentni. Przedsiębiorczy. Zamiast skupiać uwagę na etykietkach typu Polska, trzeba się skupić na polskości. Żeby wygrać trzeba porzucić Polskę jako przedmiot walki gdyż nie da się jej utrzymać w świecie jaki jest.
Żeby wygrać trzeba przejąć ten świat albo go zmienić. Tylko wtedy jest szansa na Polskę.

Nie można, tak jak to robił PiS niszczyć edukacji. Niszczyć przedsiębiorczość. Promować miernoty ciągnące socjal. Tworzyć państwo urzędasów wydzielających przydziały. Robić przytułek dla dzieci. Działający dopóki jest kasa. Propaganda PiSowska postawiła wszystko na głowie. Ludzie stali się dumni i zadowoleni z lewackich rozwiązań wdrażanych na Zachodzie. Z promocji aparatu silnego państwa mającego kontrolę nad człowiekiem.
Tą drogą możemy .... stać się jak człowiek Europy Zachodniej. Tego chcemy? Najwyraźniej. Nasz powód do dumy.
Czy sposób na porażkę?

Naprawdę ludzie tutaj kompletnie się pogubili co do wartości ustalenia tego co naprawdę jest istotne. Najwyższy czas powyłazić z pudełek i wrócić do podstaw. Wyjść poza podrzucane fałszywe strachy i zastanowić się się o co naprawdę chodzi.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

05-11-2023 [00:02] - Imć Waszeć | Link:

Typowy gambit, dają handicapy żeby usidlić ofiarę. Niemcy nie mają roszczeń terytorialnych wobec Hiszpanii, Danii, czy Słowenii. Mają za to pretensje do nas. Tak więc umyśliły sobie, że nawet jak "Unia" się rozpadnie, ale zabiorą nam "ich" ziemie, to już będą na plusie. A potem zaczną sobie budować jakąś inną Unię na innych zasadach, bo coś w życiu robić trzeba, żeby nie umrzeć z nudów. Tak więc jestem zdania, że to my jesteśmy głównym daniem tego przekrętu, a reszta to tylko statyści. Statyści, którzy się nie boją, bo dobrze widzą co się święci i kto jest na obiad. Proste.

Obrazek użytkownika smieciu

05-11-2023 [00:23] - smieciu | Link:

UE jest tworem globalistów. Niemcy są dla nich jak każde inne poletko. Istotniejsze bo tak wyszło historycznie: duży zasobny kraj.
Ale przykładowo ostatnio Biden pokazał że można inaczej. Używają nie Niemiec a Polski. Przykładowo można próbować stworzyć Międzymorze itp. A my mamy być dumni że zostaniemy Niemcami Europy Wschodniej. Bo tak zadecydowały komuchy z Waszyngtonu, którym nie po drodze z Niemcami.
Co takiego dobrego przyniesie nam nadzór komuchów z Waszyngtonu?
To że Polak będzie zadowolony że lewactwo wdrażamy sobie sami i przy okazji innym. Robią to mówiąc do nas po angielsku a nie niemiecku.

Nie wiem jak to ująć. Po prostu trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie o co nam chodzi? Może ta cała Polska jest iluzją? Jak pisałem, którą się używa dla ściemy, kierowania masami. Które nie rozumieją że to one są Polską.
Jak nie szukając daleko - Czy kościół jest Kościołem? Gdzie budynki dla większości ludzi reprezentują wdrożenie idei? Zburzone, można się domyślać, sprawią że idea też padnie, stanie się jakaś katastrofa?

Obrazek użytkownika Czesław2

05-11-2023 [07:47] - Czesław2 | Link:

Unia jest tworem globalistów  to oczywiste. Pisałem wielokrotnie. Zapomniałeś dodać, że niemcy są organem wykonawczym, więc zostań u nich. Globalistą jest też Morawiecki, to co zrobiła na jego polecenie Moskwa dzień po wyborach 16 października jest dowodem bezpośrednim. Pis oddał władzę, bo mu kazano. Marsz przez instytucje w Polsce się skończył  można gasić światło.

Obrazek użytkownika Pers

05-11-2023 [08:44] - Pers | Link:

@smieciu
//sorki ale po prostu ten cały pisowski zaścianek, to małe ciasne pudełko naprawdę staje się coraz bardziej żałosne//
W punkt :))))

A kanapowi "patrioci" wyją już trzeci tydzień że zabiorą im to czego już dawno nie ma.
Suwerenności.
Jak ich czytam to nie wiem czy się śmiać czy płakać.
A może poprosić Tworki o interwencję

Obrazek użytkownika Zofia

05-11-2023 [09:47] - Zofia | Link:

@śmieciu
Polska ma tragiczne doświadczenia dziejowe. Urodziliśmy się w tym kraju i obowiązkiem naszym jest dbanie o przetrwanie Polski. Pan pisze Unia ,ale w niej rządzą różni nawiedzeni politycy o różnych kulturach, tradycjach i pomysłach na Europę. Czy mamy się na to godzić, żebyśmy byli uzależnieni od sztucznego tworu jakim jest Unia mając z trudem wywalczony swój kraj? Dlaczego mamy łykać pomysły np. Niemiec o zasiedlaniu Europy nachodźcami czy żyć w zdemoralizowanej innej tradycji niż nasza? PiS dawał bezpieczeństwo Polakom wewnątrz kraju. Po to został wybrany aby dbać o polskie sprawy a nie unijne. I niech w końcu Polak będzie mądry przed szkodą a nie po, jak do tej pory bywało! 
 

Obrazek użytkownika Jabe

05-11-2023 [10:28] - Jabe | Link:

PiS wysyłał megafony na ulice stra­szące ludzi za­razą. Na­chodźców też s­prowadza. Bez mrug­nięcia okiem z­gadza się na „zie­lone łady”.

A później wy­myślili sobie, że ot tak zrobią kam­panię na bez­pieczeństwie.

Obrazek użytkownika Ptr

05-11-2023 [11:02] - Ptr | Link:

Masz przedłużony stan psychozy pocovidowej. Lepiej przemyśl co jest rzeczywistym zagrożeniem. Wojna, druga wojna, hybrydowa na wschodniej granicy, Turów, relokacja migrantów, KE, PE, Tsue, Akcje służb na infrastrukturę krytyczną, bojówki wewnętrzne, grupa webera, próba uciszenia mediów, próba zastraszenia urzędników i polityków oraz dziennikarzy, próba oddania władzy w gospodarce w zagraniczne ręce. Próba ograniczenia armii i woli obrony,  próba destabilizacji porządku społecznego przez zmiany w szkolnictwie. Mało ?

Obrazek użytkownika Jabe

05-11-2023 [12:01] - Jabe | Link:

Kiedy nastała wojna, za­grożenie kowidem nie było już po­trzebne. Do kreowania po­czucia za­grożenia wojna wy­starczała. A tu nagle PiS ogłasza, że naj­ważniejsze jest dla niego bez­pieczeństwo Polaków. Hipokryci!

Proszę się nie ograniczać do haseł. Jaka zaś próba u­ciszenia mediów, na przy­kład?

Obrazek użytkownika Ptr

05-11-2023 [16:09] - Ptr | Link:

Coś się nie zgadza? PiS powiedział, że będzie bronił Polski, a opozycja mówi, że żadnej obrony nie potrzeba. Będzie bolało , ale zwykłych ludzi. Targowica się zabezpieczy. W razie czego czmychną do Niemiec.  I będzie zagrożenie dla prezydenta. I suwerenność wisi na włosku. Ot co. 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

05-11-2023 [16:00] - Imć Waszeć | Link:

Po pierwsze to już nie jest żadna Unia. Dla porównania jest to takie działanie, że wychodzę do kina mając w garści bilet, ale po powrocie do domu doczytuję się małym druczkiem "kredyt we frankach". Zwyczajne oszustwo polegające na zmianie brzmienia umowy, jednostronne wprowadzenie do niej niekorzystnych zapisów w trakcie jej trwania poprzez powoływanie się na złożony podpis.

Obrazek użytkownika Czesław2

05-11-2023 [16:12] - Czesław2 | Link:

@ Imć Waszeć. Oszustwo zalegalizowane przez 27 "rządów".

Obrazek użytkownika Czesław2

05-11-2023 [16:56] - Czesław2 | Link:

Przepraszam, 28 rządów. Doszedł Watykan kupiony przez Sorosa.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

05-11-2023 [23:39] - Imć Waszeć | Link:

To już nie jest "27 rządów", tylko 27 agentur brukselskich. Typowe działanie na podmiankę władz w koloniach. A te przegłosują wszystko. Tyle tylko, że uzależnianie wejścia do "unii" od referendum w całym kraju i nieuzależnianie zmiany traktatów niczym prócz woli aktualnego rządu, kompletnie się kupy nie trzyma. Skoro tak można, to można też wyjść z "unii" decyzją samego rządu. Co, odwagi brakuje i serca wojownika w zapadłych piersiach handlowych?

Obrazek użytkownika Ptr

05-11-2023 [19:20] - Ptr | Link:

Czy można demokratycznie wybrać rząd, który rozmontuje demokrację?  Ale czy suweren może zrzec się własnej suwerenności? To nie suweren, tylko banda pomyleńców uprawnionych do głosowania. Może myśleli, że to grupowy występ w programie Mam talent.  Suweren nie daje się nabrać. 

 

Obrazek użytkownika Ptr

04-11-2023 [23:59] - Ptr | Link:

Już czuć ,że ludkowie unijni w Brukseli są w stanie emocjonalnym podobnym do tłumu falującego na spotkanie wodza. I nic ich nie zatrzyma. Oni już marzą o tym jak zostanie zainstalowane w ich stolicy ich oko saurona, jak ich wrogowie będą pod jego wzrokiem i podlegli ich dowolnie złym decyzjom. Przypomnę, że uzurpacja władzy niesie niszczenie opozycji. Myślę, że ludzie wiary powinni mieć świadomość , że źródła agresji przeciw Polsce i katolikom wypływają z pobudek światopoglądowych, a ściśle to jest uderzenie niewiary i zwykłego pogaństwa. Polska nie jest landem,  ale świętością , którą próbują mordować narody porzucające wiarę. 

Obrazek użytkownika Ijontichy

05-11-2023 [07:52] - Ijontichy | Link:

SUMMA SUMMARUM!
I przyszedł Kazek i zepsuł cały wynalazek...to o śmieciu.

A teraz kilka słów do Admina: Czy Jego Ekscelencja Admin Portalu Nasze Blogi nie czyta,nie widzi jaką role tu spełnia @śmieciu???

Czy ja muszę tu wstawić wykład o socjotechnice medialnej??? O funkcjonariuszach szkolonych do rozbijania "prawicowych" portali???

Jeden tylko przykład: Adam Giza,którego przyniósł w aktówce Niedzielski....też agent izraelski umocowany przy Oleksym.

To są media "wtymkraju",które dzięki Dudzie zbijają miliardy i załatwiaja wybory...

 

Obrazek użytkownika Czesław2

05-11-2023 [08:02] - Czesław2 | Link:

Panie lewku, na Niezależnej.pl ukazał się artykuł o nieszczęściach unijnej polityki klimatycznej.  Próbowałem w komentarzach zwrócić uwagę,że minister Moskwa 16 pażdziernika, dzień po wyborach, w medialnej ciszy podpisała ZAOSTRZENIE polityki klimatycznej uni. Oczywiście, zostałem zbanowany przez moderatora. A Pan liczy na reakcję admina? Tak jest, bo tak ma być. NB to niszowy portal  służy zbieraniu opinii  bo przecież nie urabianiu. Chociaż, większość to pracownicy, więc jakie to opinie?

Obrazek użytkownika Ijontichy

05-11-2023 [08:11] - Ijontichy | Link:

Co ma znaczyc ten tytuł "Panie lewku"? 
Jeżeli usiłujesz mnie obrazić,to nie dasz rady...nie ten poziom odniesienia...

Obrazek użytkownika Czesław2

05-11-2023 [08:14] - Czesław2 | Link:

Nie, to tylko zdrobnienie od nicka  nie chciałem obrazić
Natomiast wpis o Niedzielskim wypadałoby udowodnić. Dlaczego tych informacji nie było PRZED epidemią, której według konfy nie było?

Obrazek użytkownika Ijontichy

05-11-2023 [08:33] - Ijontichy | Link:

O Niedzielskim do dziś jest informacja w sieci! Że debiutował na rządowym stanowisku u premiera Oleksego...jego zawód to minister   jak u Barei.
Wracając do nicka: to lemowy Ijon Tichy,tylko zbiłem imię i nazwisko w jedno...:-)))
Aaaa! Epidemii nie było...w USA zaczyna sie palenie czarownic...Fauci idzie na szafot.

Obrazek użytkownika Czesław2

05-11-2023 [09:00] - Czesław2 | Link:

Palenie czarownic PO milionach ofiar nie w trakcie. Nie jestem fanem science fiction, więc nie znam Lema. Oprócz nazwiska.

Obrazek użytkownika u2

05-11-2023 [08:04] - u2 | Link:

@Puszcza Niepołomice

jaką role tu spełnia @śmieciu???

Podobną do twojej. Obaj jesteście tutaj aby zaprzeczać oczywistym faktom. Że rządzi Dobra propolska Zmiana. Dla was cokolwiek by Dobra Zmiana zrobiła lub nie zrobiła to zawsze będzie źle i niedobrze, oj niedobrze :-)

PS W dodatku szmaciu w tym wątku twierdzi jacy to Polacy byli ważni pod zaborami. Najwyraźniej tęskno mu do kolejnych rozbiorów, ma chętkę na jakiś ważny urząd w aparacie represji wobec Polaków, pewnikiem rotowanego w rot marszałkimussa :-) :-) :-)
 

Obrazek użytkownika Pers

05-11-2023 [08:52] - Pers | Link:

@ Ijontichy 
//A teraz kilka słów do Admina: Czy Jego Ekscelencja Admin Portalu Nasze Blogi nie czyta,nie widzi jaką role tu spełnia @śmieciu???//
No jaką?
To, że gostek zaoruje was za każdym razem to wina waszej ignorancji, fanatyzmu i fobii.
Z wieloma rzeczami które pisze się nie zgadzam ale bardzo podoba mi się styl i umiejętność logicznego dowodzenia swoich racji.
Uczcie się matołki :))))

Obrazek użytkownika sake3

05-11-2023 [16:02] - sake3 | Link:

@Pers.....Uczcie się matołki powiedział matoł Pers powalony słowotokiem pana smieciu.Co pan nawet może wiedzieć o logice pisząc agitki ściągane z kremlowskich źródeł?.

Obrazek użytkownika Pers

05-11-2023 [16:27] - Pers | Link:

@sake
//Co pan nawet może wiedzieć o logice pisząc agitki ściągane z kremlowskich źródeł?.//

Mam jakieś pojęcie o Logice.
Na drugim roku studiów miałem egzamin z tego przedmiotu.
Zdałem :))))
A ty maglareczko miałaś kiedyś z tą materią kontakt?
Wątpię :))))

Obrazek użytkownika sake3

05-11-2023 [18:16] - sake3 | Link:

@Pers....Muszę pana zasmucic Persie.Miałam kontakt z logiką i też na studiach..Miałam też też kontakt z mechaniką kwantową na studiach i później na podyplomowych i w pracy bo to moja pasja..Jak widać nawet maglareczki też moga być i w miarę wykształcone i być pisiorami jednoczesnie.Tylko że tacy jak pan odmawiacie nam godności.I to nas rózni,bo ja do każdego zwracam się z szacunkiem bez względu na to kim jest. Pan przesiąknięty kulturą swoich koleżanek ze Strajku Kobiet i zapowiadających zemstę tuskoidów tego nie potrafi a nawet nie pojmuje.Gdyby nasze drogi kiedykolwiek sie skrzyżowały ja-pisior  zaprosiłabym pana na kawę,pan jako tuskoid obrzuciłby mnie wyzwiskami. .

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

05-11-2023 [18:43] - NASZ_HENRY | Link:

@sake3

Ten kacapski pers to jest już jak kot Schrödingera, w pół żywy, w pół martwy.
Ten komentarz to tylko dla czytelników kwantowych, tfu kumatych 😉
 

Obrazek użytkownika sake3

05-11-2023 [18:57] - sake3 | Link:

@HENRY-HERY.....oczywiście wiem co oznacza kot Schrodingera.Niemniej pana @Persa zaliczam do ,,kotow'' które usiłują być ważne.Jednym np.Tuskowi czy na NB panu @smieciowi schlebiają i podlizują się,Innym jak np.mnie usiłują zawsze dopiec bez najmniejszej przyczyny.To świadczy o jego frustracji i niepewności. No ale to nie mój problem,wystarczająco dużo mam ich u siebie.

Obrazek użytkownika Pers

05-11-2023 [19:02] - Pers | Link:

@sake
//Gdyby nasze drogi kiedykolwiek sie skrzyżowały ja-pisior  zaprosiłabym pana na kawę,pan jako tuskoid obrzuciłby mnie wyzwiskami//
Nie jestem "tuskoidem" bo gardzę Tuskiem tak samo jak Kaczyńskim.

Jednak twój rozumek jest bliski rozmiarowi bucika. Mimo, że zgłębiałaś mechanikę kwantową.
Jeszcze nigdy nie potraktowałem źle żadnej kobiety.

//Jak widać nawet maglareczki też moga być i w miarę wykształcone i być pisiorami jednoczesnie.//
Oczywiście że mogą!
Ja jestem mało wykształcony i nie należę do żadnej sekty partyjnej.
Dlatego mogę szydzić z pełowców, pisiorków i innych. Taki mam komfort :)))

To tylko ktoś binarny, jak ty, może powiedzieć - "jak nie z nami to przeciw nam!"

A ja was wszystkich kocham - pełowców i pisiorów bo było nie było jesteście moimi rodakami.
Propaganda wam pomieszała we łbach ale na to nie mam rady...

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

05-11-2023 [18:27] - NASZ_HENRY | Link:

@ljontichy & @admin

Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Dasz wiarę @lion, że regulamin nie działa bo agentura czytać nie POtrafi  😎  
 

Obrazek użytkownika sake3

05-11-2023 [11:28] - sake3 | Link:

Jak widać pan @smieciu wyrasta na NB na czołowego propagandystę Tuskoidalnych.No,wprawdzie depczą mu po piętach i inni wielbiciele tuskowej szemranej ferajny,ale to nie to samo.Dotąd bowiem portal można było nazwać pandemicznym z racji poruszania jednego tematu to pan @ smieciu wzniósł go na wyżyny walki z PIS-em całościowo.Z bezwzględnoscią i bez potrzeby uzasadniania. Koniecznym jest więc przytoczyć słowa guru Tuska-,,Rozliczymy PiS z każdego łajdactwa,ze wszystkich ludzkich tragedii i krzywd do jakich doprowadzili sprawując władzę''.Czyli jak widać rewanż i rozliczanie jest jedynym programem tego ugrupowania.No oczywiście oprócz walki o stanowiska,fotele,stołki i taborety. A dlaczego PiS ma być rozliczany? Gdzie te ludzkie tragedie? Wczesniej ich nie było?Dlaczego te rozliczenia mają prowadzić ludzie nowej władzy już umoczeni po uszy w aferach,kopertkach,kompromitujących wyrokach? Może wreszcie o tym na NB zaczniecie mówić a nie o szczepionkach,namordnikach i covidzie który wg was był tylko w Polsce? Tuskodalni nadal ciągną kampanię wyborczą pod publiczkę.Teraz zajmują się ,,priorytetową'' sprawą jaką jest ,,pakiet pomocy dla lgbt''.Za chwilę będzie kolejny priorytet o który już walczy lewica=aborcja nawet do 9-ego miesiąca i eutanazja.Tym teraz będziemy żyli i rozliczaniem PiS-u.Ciekawe jak długo społeczeństwo będzie zainteresowane,zachwycone i wyrozumałe.Po cichu za to będzie wyprzedaż wszystkiego co polskie,rozkradanie i rozparcelowanie tego co przynosi dochody.Już ostrzą ząbki na sprzedaż dochodowej Stoczni Remontowej Gryfia w Szczecinie panowie-Gawkowski i opiłowywacz katolików krzywonogi Nitras.Zanim się obejrzymy nie będzie już niczego A przepraszam,będziemy mieli pod dostatkiem śmieci zwożonych z Niemiec i Europy.Zostaniemy dumnymi właścicielami największego w Europie śmietniska.To już coś.Pan smieciu już powinien ten niebywały splendor opisać w swej propagandowej agitce.A na NB po staremu będziemy pisac o wieszaniu Kaczyńskiego czy Morawieckiego,o szczepionkach i namordnikach.

Obrazek użytkownika Pers

05-11-2023 [18:14] - Pers | Link:

@sake
Ale się rozpisałaś...
//,,Rozliczymy PiS z każdego łajdactwa,ze wszystkich ludzkich tragedii i tragedii  do jakich doprowadzili sprawując władzę''.//
Jestem ZA. Każdą władzę należy rozliczać. Także tę waszą sektę.
Mieliście 8 (osiem) lat, żeby rozliczyć PEłowców aferzystów i co?
Jajco :))))))
Posadziliście kogoś? Jakoś nie zauważyłem.
A teraz oni uruchomią program cela+
I słusznie :)))))

Obrazek użytkownika sake3

05-11-2023 [19:04] - sake3 | Link:

@Pers........A będzie mi pan donosił paczki do celi+? Lubię pomidory,serki gouda,szyneczkę z indyka,biszkopty  no i oczywiście kawę.Proszę nie zapomnieć o strawie duchowej Jestem wielbicielem literatury s-f i kryminałow oraz rebusów,jolek i zagadek.W ten sposób mogę siedziec i dziesięc lat.Zwłaszcza jak sie trafi jakiś przystojny straznik więzienny.,albo pan na ustalonych odwiedzinach.

Obrazek użytkownika sake3

05-11-2023 [17:31] - sake3 | Link:

@Czesław2.....No tak ,Watykan kupiony przez Sorosa.Ale kto kupił te 27 krajów,i zapłacił za ich potulność względem łamania bezprawnego traktatów? Przypuszczam,że owo ,,specjalne'' traktowanie na ,,specjalnych'' zasadach będzie dotyczyło tylko Polski.

Obrazek użytkownika Czesław2

05-11-2023 [17:44] - Czesław2 | Link:

Nie waźne, ważne  że grają do jednej bramki której nikt nie broni. Kto tych "rządzących" wystawił do wyborów było już pisane 100 razy. Imć Waszeć już napisał, kto i dlaczego będzie  niszczony. Tylko, że inne kraje też zostaną zniszczone. Nie tylko Polska. Polska idzie na pierwszy ogień, bo potencjalnie mogła być najgroźniejsza. Już nie jest, więc można było zmienić rząd i przyspieszyć likwidację.