Gdzie diabeł nie może,ale czy baba chce?!

Prezydent Andrzej Duda zawetuje ustawę? Przypomniano mu, co mówił w ...
 To on,to jego pomysł,ale czy na pewno jego ? Może Berlin/Bruksela? Może Waszyngton,Moskwa? A może Tel Aviv?
 To on 8 grudnia rozwalił rząd Pani B.Szydło...bo miała 80% poparcia w narodzie!! 
  Miał już przygotowanego następce...Moaweca byłego doradcę Tuska...
  Odwołał Macierewicza,Waszczykowskiego ludzi,którzy sie nie bali postawić  Brukseli.

  Pani Szydło na pociechę dostała lizaka..posłanie w UE...Waszczykowski też.
   
   Macierewiczowi dymisję wręczył szatniarz w Pałacu (sic!)

  Upłynęło kilka lat i kampania Dudy ...Kaczyński powołał  Panią Szydło do pomocy...z tego co wiem,to odmówiła.
  I Duda "wygrał" o 300000 głosów z czaskowskim...klęska.

  Teraz po cichu znowu pokazują Panią Szydło,bo wybory,a "elektorat" pamięta pucz Dudy i rząd Pani Szydło.
  PiS-owskie media,portale pokazują Panią Szydło...działanie podprogowe,ordynarna propaganda dla ciemnego luda! 

  Lepiej ludzikom pokazać Panią Szydło,niż Niedzielskiego i Moraweca...obraz,obraz,obraz! Socjotechnika z XIX wieku.

  I Pani Beata daje się sfotografować tu i tam....Dudy już nie podciągnie...to postać NIKT! 
  Ale w październiku...wybory i Kaczyński widzi,że cienko...mogą przerżnąć...więc WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD!

  Pani Szydło na plakaty,na telewizory ...ludzie mają pamięć trzydniową...ale Szydło sobie kojarzą ze zmianą polityki,NA DOBRĄ!

              Bliski znajomy pogrążył Szydło. Wpadli jak śliwka w kompot | Pikio

  Jeżeli ten rząd dotrwa do października...to nawet ta Pani nic nie pomoże...

  
    

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Czesław2

15-03-2023 [09:03] - Czesław2 | Link:

Nie ma znaczenia, który rząd zgasi światło w Polsce ( dla Polaków ), a to już światowa finansjera uzgodniła.

Obrazek użytkownika Darek65

15-03-2023 [10:24] - Darek65 | Link:

Nie będzie żadnego zgaszenia. Nie zabija się kury, która znosi złote jaja,oczywiście nie dla Polski i Polaków.

Obrazek użytkownika Czesław2

15-03-2023 [10:26] - Czesław2 | Link:

@Darek65 W nawiasie w moim komentarzu.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

15-03-2023 [09:04] - AŁTORYDET | Link:

Panie Ijonie, nie wstyd Panu? Kto to widział, by krakowski centuś, tak jechał po innym centusiu! Krakówek, jest bardziej zblatowany, niż warszawka Owszem, zgoda, nie przenieśliśmy wam stolicy do Krakowa, ale za to wy, przenieśliście Kraków do stolicy. Toż cała rodzina pani Tuńczykowej, żyje z warszawskiego ratusza. BTW: wiadomo już, jak doszło do "pożaru" krakowskiego archiwum? 
 

Obrazek użytkownika Ijontichy

15-03-2023 [14:45] - Ijontichy | Link:

@AŁTORYDET
Według biegłych od wszystkiego,papiery NIE POWINNY SIE SPALIĆ! 
Hermetyczny,bozbawiony dostępu do tlenu kontener...CUD! :-))
Tylko na Łubiance papiery nie płoną...od cara Piotra I...
Majchrowski już ponad 20 lat rządzi w Krakowie...to MUSIAŁY SIĘ PAPIERY SPALIC.

Obrazek użytkownika sake3

15-03-2023 [09:26] - sake3 | Link:

Zgadzam się z autorem w kwestii pozytywnej oceny pani Szydło i przypomnienia o niej.Niestety największym wrogiem polskiego społeczeństwa jest czas i skleroza z niego wynikająca. W sondażach na prezydenta Polski pani Szydło miała jedynie 2% poparcia ,a więc i teraz w trakcie kampanii wyborczej nie pociągnie partii rządzącej w górę.Już wczesniej była przez opozycję wyśmiewana za wszystko ,nawet za broszkę w klapie,nie szczędzono jej upokorzeń choćby w związku z wypadkiem. Prezydent Duda źle się odwdzięczył szefowej swojej kampanii wyborczej za jej aktywność,choć wątpię czy z zazdrości o popularność. 

Obrazek użytkownika Darek65

15-03-2023 [10:42] - Darek65 | Link:

Kapitał, umiejętności i poparcie P. Szydło zostały w koncertowy sposób roztrwonione. Może tak musiało być. Myślę sobie, że od 2017 roku Kaczyński w PIS-ie ma mało do powiedzenia. On tylko legitymizuje działania innych. To ci inni wybiorą kandydata na "prezydenta Polski". Coś mi się wydaje, że może być nim Morawiecki. Spalony, wypalony, jako premier. Idealny nadzorca Polin.
https://twitter.com/lkwarzecha...

Obrazek użytkownika Chatar Leon

15-03-2023 [09:39] - Chatar Leon | Link:

Była sobie Dobra Zmiana... W 2015 naprawdę zaczęto reformować państwo. To osiem lat już!
 

Obrazek użytkownika sake3

15-03-2023 [10:50] - sake3 | Link:

@Chatar Leon.......Owszem ,była. już nie jest? Odpowie sobie pan dlaczego?  Ale tak obiektywnie niech pan to zrobi uwzględniając ,,za i przeciw'' i warunki do rządzenia przez te lata.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

15-03-2023 [11:05] - Chatar Leon | Link:

Zatem Tusk, Timmermans i reszta van der szumowin zmusili Jarosława Kaczyńskiego i Dobrą Zmianę, ażeby zastąpić rząd pani premier Szydło rządem byłego doradcy Tuska.
Zmusili też, ażeby były doradca Tuska zastąpił takich ludzi jak Macierewicz czy Waszczykowski jakimiś spadami po SLD i PO, które plątały się po urzędach i ministerstwach. Teraz taki karierowicz i nieudacznik Niedzielski z miotu Cimoszewicza, odpowiedzialny za katastrofę zdrowotną, nadmiarowe zgony i niewykryte nowotwory jeździ po Polsce i robi sobie kampanię w ramach "dobrej zmiany".

Jaka jest różnica w tym, czy to Tusk, czy jego dawny doradca Morawiecki zablokują mi dostęp do lekarza i zabronią mi jeździć samochodem?
Co zostało z Dobrej Zmiany?

Obrazek użytkownika sake3

15-03-2023 [11:24] - sake3 | Link:

Van der szumowiny nie musiały zmuszać Kaczyńskiego do zmian.Nasze polskie gnidy i eurognidy same błagały o to w europarlamencie,żebrały w eurogabinetach o sankcje i kary.Europarlament tylko łaskawie oraz pozytywnie przychylał się do ich antyrządowych wołań.Co wobec takiego terroru mogło zostać z Dobrej Zmiany?? Faktycznie nic.

Obrazek użytkownika Pers

15-03-2023 [11:46] - Pers | Link:

@sake
Czyli pan prezes to mocno przereklamowany, papierowy ptaszek jest.
Ale nie przejmuj się, PiS-PO to jedno zło.
Polska widocznie nie zasłużyła na Mężów Stanu formatu Pana Prezydenta Putina albo Pana Premiera Orbana.

Obrazek użytkownika juur

15-03-2023 [11:17] - juur | Link:

szanowna sake3..".. warunki do rządzenia przez te lata." na egzaminie studentka jąka się i ogólnie wypada b. słabo. Ja się uczyłam, wczoraj to wszystko wiedziałam, jestem zdenerwowana, trema...... Profesor do studentki, proszę policzyć do 10. Studentka bezbłędnie liczy a profesor na to,  jak widać to, że gdy się coś umie to mu nic nie przeszkadza.

Obrazek użytkownika Es

15-03-2023 [11:21] - Es | Link:

@sake
Wyobrazasz sobie mecz, w ktorym zawodnicy jednej drużyny zniecierpliwieni trudnosciami powodowanymi przez przeciwników, zaczynaja strzelać do własnej bramki i każde trafienie każą uważać za sukces? 

Obrazek użytkownika Czesław2

15-03-2023 [11:30] - Czesław2 | Link:

@ES tracimy czas. Nie a się przeprogramować pamięci ROM.

Obrazek użytkownika sake3

15-03-2023 [12:09] - sake3 | Link:

@Czesław.......Es tracimy czas......Na mnie? Nie ,tracicie czas na zmianę forum wymiany myśli na forum ujadania. Zamiast  tego proszę odpowiedzieć w obliczu zbliżających się wyborów jakie programy i jakich partii was pociągają,dają nadzieję na lepszą Polskę,są antidotum na nędzne jak twierdzicie rządy obecne.Przecież demokracja wyraźnie wskazuje,że pragnienia suwerena są dobrem najwyższym.Przez 8 lat ujadanie ,a mieliście już 4 lata temu szansę zmiany rządu.Jedynym wyjściem jest więc w tej chwili wybranie sobie kandydatów,partii z którą wiążecie nadzieję na zmiany na lepsze..Może tu na NB wskażecie kto będzie dobrym premierem,kto posłem i dlatego proszę byście kierowali się programami.Kampanie już się rozpoczęły,przestudiujcie programy np.Lewicy czy Hołowni albo Tuska śledzcie albo uczestniczcie w wiecach wyborczych żeby tu merytorycznie porozmawiać.Spokojnie i bez dotychczasowego zacietrzewienia co byście do tych programów dołożyli ,co jest niepotrzebne,albo nierealne.To wszystko przed nami,więc prosze nie tracić czasu..

Obrazek użytkownika Darek65

15-03-2023 [12:33] - Darek65 | Link:

@sake
"zbliżających się wyborów jakie programy i jakich partii was pociągają,dają nadzieję na lepszą Polskę,są antidotum na nędzne jak twierdzicie rządy obecne" - ciągle, to samo. Brak argumentów, to szantaż emocjonalny. Problemem nie jest zaprzaństwo opozycji, bo tego należało się spodziewać. Problemem jest postawa obecnego rządu, który skapitulował już na starcie. Czy podjął próbę "rozmowy" z Polakami na temat sytuacji, na temat potrzeby pomocy, informowania Polaków, co nam grozi? Oczywiście, że nie. Tępa propaganda, która mierzwi już nawet zwolenników PIS. Morawiecki kiedyś odejdzie, jakaś ciepła posadka się znajdzie. Tylko my zostaniemy z tym bałaganem. I trzeba o tym pisać, bo może ktoś z PIS-u tym się zainteresuje i i mu się zwieracze ścisną. Może w końcu się obudzą, bo mam wrażenie, że żyją w jakiejś bańce.

Obrazek użytkownika sake3

15-03-2023 [12:52] - sake3 | Link:

@Darek65.....To ja pana szantażuję pisząc o programach partii? To partie do wyborów mają iśc bez programów a nas z kolei żadne programy nie obchodzą?Pan daruję ale aż się roześmiałam? To mamy głosować w ciemno albo   na ładną buzię czy na wygląd lub wygadanie? To może niech kandydują celebryci i aktorzy oraz piosenkarze.

Obrazek użytkownika Darek65

15-03-2023 [13:26] - Darek65 | Link:

Teraz, to ja się uśmiałem. Pani naiwność, to już sięga końca naszej galaktyki. Po pierwsze, programy. One są tylko na czas wyborów. Po drugie, czy przy dzisiejszej ordynacji wyborczej nie jest to głosowanie w ciemno?

Obrazek użytkownika sake3

15-03-2023 [14:03] - sake3 | Link:

@Darek......Teraz ja przestałam się smiać i muszę poinstruować pana co to jest obywatelski obowiązek. Jak pan myśli po co są spotkania w terenie i nie tylko tam,po co pan Tusk zdziera gardło,po co Kijowski z grzechotnikami stoi w pogotowiu,a Wałęsa snuje plany jak nie dla pana? Marsz na wybory!

Obrazek użytkownika Pers

15-03-2023 [12:51] - Pers | Link:

@sake
//jakie programy i jakich partii was pociągają,dają nadzieję na lepszą Polskę,są antidotum na nędzne jak twierdzicie rządy obecne//
A ty ciągle puszczasz swoją starą, zdartą płytę.
To że obecny rząd jest do d... to wcale nie znaczy że są lepsi kandydaci.
Wszyscy do odstrzału.

Obrazek użytkownika sake3

15-03-2023 [13:56] - sake3 | Link:

@pers....Jak to wszyscy do odstrzału ? To ma być kompletne bezkrólewie? No chyba że pan zaproponuje moją kandydaturę na premiera a przynajmniej na posełkę(nie mylić z poślicą)..Będę wdzieczna,,kawę postawię i jako premier szepnę Putinowi słówko o medalu dla pana.

Obrazek użytkownika juur

15-03-2023 [19:30] - juur | Link:

Szanowna sake3, że trzeba iść na wybory to zgoda. Ale widzę problem. Nie bardzo jest na kogo głosować. Dotychczasowa formuła, że przed wyborami można wszystko obiecać i nie ponosić konsekwencji zaniechania realizacji programu nie może się kontynuować w nieskończoność.  Trzeba przypominać o obietnicach programowych a nie pozwalać na to by wybrańcy robili to co im się podoba i co jest dla nich korzystne. Zostali wybrani, biorą ogromną kasę, korzystają z przywilejów i nie robią żadnej łaski wywiązując się z umowy z wyborcami. Jeżeli uważają inaczej to won. Nie nadają się. Nie przypominam sobie by ktoś przed poprzednimi wyborami mówił coś o planach MM. Gdybym to wiedział nigdy nie oddał bym głosu na PIS. PMM przekreśla w moim odczuciu możliwość głosowania na PIS. PMM to symbol obranego kierunku na który nie ma mojej zgody.

Obrazek użytkownika sake3

15-03-2023 [20:20] - sake3 | Link:

@juur.......A kto powiedział,że takie plany Morawiecki miał przed wyborami? Przecież UE torpedowała wszystko co było pierwotnie przez rząd planowane?On po prostu się ugiął pod niesłychanymi szykanami jakie serwowała UE i nasi pożal sie Boże europosłowie.Ile było spraw już z UE załatwionych a w następnym dniu wysuszona miotła niemiecka bezwstydnie wycofywała się z ustaleń.Nie pamieta Pan?

Obrazek użytkownika Jabe

16-03-2023 [10:25] - Jabe | Link:

Skąd on się w ogóle wziął?

Obrazek użytkownika juur

16-03-2023 [11:05] - juur | Link:

Szanowna sake3 nie przyjmuje sugestii, że PMM jest niedorozwinięty i nie bardzo zdaje sobie sprawę co? gdzie? i kiedy?  z kim?. To wyjątkowy cwaniak, który bez mrugnięcia okiem opowiada dowolne brednie i robi coś zupełnie innego. To pewnie jeden z powodów, że jest premierem.

Obrazek użytkownika sake3

15-03-2023 [11:30] - sake3 | Link:

@Es......A pan chciałby rządzić w takich warunkach jakie zgotowała w rezultacie Polsce opozycja,byle tylko utrącić obecny rząd? A pan gdyby był rządzącym dałby pan radę nawałnicy? To proszę póki czas zgłosić swoją kandydaturę w którejś z partii. Ja widząc taką determinację i wolę z chęcią pana poprę w wyborach.

Obrazek użytkownika zbychbor

15-03-2023 [12:11] - zbychbor | Link:

@sake
człowiek się nie nadaje, a jednak rządzi. Powinien być wymieniony.
Czyli po prostu ma tak być

Obrazek użytkownika sake3

15-03-2023 [13:52] - sake3 | Link:

@Zbychor...... No to w październiku macie okazję go wymienić.Po to jest kartka wyborcza,wiec nie potrzebne bicie piany.

Obrazek użytkownika zbychbor

15-03-2023 [15:12] - zbychbor | Link:

@sake
Jak to macie???  Głosowałem na PIS, miał powstać z kolan.
Jarkacz powinien go wymienić na kogoś innego, chyba że tak ma właśnie być.
Zwijanie kraju.

Obrazek użytkownika Es

15-03-2023 [15:41] - Es | Link:

@sake
"Gra się tak, jakprzeciwnik pozwala" , że użyję słów trenera Górskiego, jako kolejnej dzisiaj sportowej metafory. I dodam, że te słowa nie oznaczały bynajmniej pałętanie się po boisku pod dyktando przeciwnika, ale dostosowanie własnej techniki do aktualnych wymagań przeciwnika i wygranym meczem  jako celem nadrzędnym.  Nigdy nie rajcowały mnie opowiastki o milionach elektrycznych jeździdełek. Miały tyle samo podstaw co i inne powerpointowe malowanki Morawieckiego. Założenie wielu wyborców w roku 2015 do których rownież( nieprawdopodobne?) się zaliczam, było takie, że działalność rządu formowanego przez Pis zostanie skoncentrowana na gruntownych reformach państwa. Jeśli wróci Pani do założeń programowych, przedwyborczych  dyskusji i enuncjacji tamtego czasu  po przypomnienie istoty umowy przedwyborczej ogłaszanej przez Kaczyńskiego, to w konfrontacji z efektami siedmiu lat działalności znajdzie Pani wszystkie przyczyny rozgoryczenia i rozczarowań. Oprócz krótkotrwale chwytliwych programów socjalnych przywrócenia wieku emerytalnego i przyhamowania przekrętów watowskich, w kwestii reform zostało coś zrealizowane?  Coś jest realizowane? Nikt z obecnych tu na nb oponentów w wielu dyskusjach, w których widzi Pani zwolenników opozycji nie oczekuje prawdopodobnie tak jak i ja jakichś politycznych, czy ekonomicznych fajerwerków. Każdy również pewnie tak jak ja sporo zainwestował, żeby możliwość realizacji tych założeń dostała wtedy szansę. Ale kazdy zapewne wolał woła mozolnie idącego do przodu z zaplanowana robotą za ministra niż strojącą miny i ze strachu ( lub z powodu przyuczenia do roli) sterowaną wrzaskami małpę przekonującą, że kierunek przeciwny też jest dobry.
PS Dziekuje za chęć ewentualnego poparcia swoim głosem, ale niestety nie mam ambicji politycznych. Mam natomiast silne przyzwyczajenie do wywiązywania się z zawartych kontraktów i umów i ich egzekwowania. W kontrakcie z Pis zostałem ,jak wielu innych wystrychniety na dudka. I pokrzykiwanie, żebym brał z radością to co łaskawie dają, bo mogą przyjść gorsi,  samopoczucia raczej nie poprawi. 

Obrazek użytkownika sake3

15-03-2023 [16:22] - sake3 | Link:

@Es......Prosze pana,ja tu nie robię nic innego tylko namawiam do pójścia na wybory.Skoro jest źle,zróbmy tak aby było lepiej i wrzućmy kartkę z przemyślanym krzyżykiem. Nie uprawiam propagandy,nie dyskredytuję żadnej partii ,po prostu zagłosujmy,a jeśli okaże się że nie jest tak to miejmy pretensje tylko do siebie.Na razie trzeba od kandydatów wymagać przynajmniej szkicu programu,oczywiście nie tak jak kiedyś -pielęgniarki będą miały godne warunki pracy,nauczyciele będą godnie opłacani,emeryci będą mieć godne emerytury. I ten wyraz godnie powielany do znudzenia Już nie powiem czyj to był program, bo znowu mnie ktoś okrzyknie nienawistnym pisuarem. Tyle że demokracja jest na tyle wadliwa ,że programy mijają się z ich realizacją.Ponieważ uznano mnie tu za niereformowalną i infantylną nie chce dodawać nic więcej.Nie chcę aby pan @Darek rozchorował się ze śmiechu.

Obrazek użytkownika juur

15-03-2023 [11:11] - juur | Link:

"Była sobie Dobra Zmiana..." w tej chwili to droga i coraz droższa zmiana jak wynika z ostatnich danych o inflacji.

Obrazek użytkownika tricolour

15-03-2023 [11:13] - tricolour | Link:

Mam nadzieję, że ta pani nie pomoże. Bierze wynagrodzenie od samego zła przecież, od tej znienawidzonej unii, to nie może wróżyć dobrze na przyszłość.

Obrazek użytkownika spike

15-03-2023 [12:04] - spike | Link:

@wąchacz tri
"Bierze wynagrodzenie od samego zła przecież, od tej znienawidzonej unii"

tak bełkocze tylko wąchacz tri, jak dojdziesz do siebie, to może, choć wątpliwe, zrozumiesz, że to wynagrodzenie jest z polskich wpłacanych tam składek.
Co do "znienawidzonej"  UE, czuć tu talmudowskie "myślenie", jeden uczynił, wina całego narodu, ale nigdy talmudowiec.
Prze wiele lat było powiedzmy dość dobrze, ale ci co zarządzają tym cyrkiem się zmienili, zachciało im się Eurokołchozu, do tego totalne szumowiny dolewają leją wodę na lewacki młyn, głosując przeciw Polsce i mamy co mamy. Pytanie dlaczego ci odszczepieńcy jeszcze nie są wygoleni na łyso.

Obrazek użytkownika tricolour

15-03-2023 [13:12] - tricolour | Link:

@spike

Nie możesz, palancie, napisać normalnie?

Obrazek użytkownika spike

15-03-2023 [15:46] - spike | Link:

@wąchacz tri
to pisz palancie normalnie, komentarz do ciebie też taki będzie.

Obrazek użytkownika tricolour

15-03-2023 [17:29] - tricolour | Link:

@spike

Normalnie to będzie wtedy gdy zaczniesz od prawidłowego nicka ponieważ normalność zaczyna się od początku.

A potem są argumenty, które - jeśli są prawdziwe - to tworzą dyskusję. I mnie z tych argumentów wynika, że nie chcę na ważnym stanowisku osoby, która kręciła przy prostym wypadku samochodowym. Tak jak Stuhr nawalony w aucie jest zdyskwalifikowany (przez ucieczkę z miejsca zdarzenia) tak kombinacje przy stłuczce dyskwalifikują z poważnych funkcji.

Obrazek użytkownika Ijontichy

15-03-2023 [14:57] - Ijontichy | Link:

Dziękuję za wizyty na blogu oraz za wpisy....szkoda,że "dyskusja" zamieniła sie pyskówkę,ale to taki folklor na NB.
PiS szuka na siłę osoby,która pociągnie tę furę gnoju,osoby której OBRAZ jest niesplamiony w społeczeństwie.
Morawiecki,Niedzielski,Rau...i cała kancelaria Dudy,to eskimosi znad Morza Czerwonego...np. media upchane Wildsteinami, jak się nie pozbędziemy tego,to jesteśmy w czarnej 
rzyci.
Ja od początku mojej bytności na NB piszę,że Polski juz nie ma i staram się ludziom wytłumaczyć,dlaczego Kaczynski jest mylnie uważany za geniusza....propaganda działa.

Obrazek użytkownika Ijontichy

15-03-2023 [15:22] - Ijontichy | Link:

https://wpolityce.pl/polityka/638319-premier-rezygnacja-z-polityki-klimatycznej-to-jest-polexit

Piszecie,że Tusk i PO to zdrajcy i szkodniki!? Macie tu szkodnika ...żyda niewolnika!!!

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

15-03-2023 [15:39] - Edeldreda z Ely | Link:

@Ijon 
Też dziękuję, Ijonie. 

Obrazek użytkownika sake3

15-03-2023 [15:47] - sake3 | Link:

@jontichy.....Dyskusja wcale nie zamieniła się w pyskówkę.Wiem to po swoim przykładzie-nikt mnie dzisiaj nie nazwał zachlanym wycirusem,ścierwem ,mendą idiotką od urodzenia kończąca szkołę tylko za jajeczka i serki co mamusia nauczycielom nosiła..Tak więc jestem zbudowana.A że się różnimy w poglądach? No cóż takie jest życie.Wyobraża pan sobie dyskusję w której rozmówcy ględzą to samo i wzajemnie sobie potakują?

Obrazek użytkownika paparazzi

15-03-2023 [19:09] - paparazzi | Link:

Piszesz "Kaczyński widzi,że cienko...mogą przerżnąć..." Z kim? Z kim PiS może przerżnąć? Z Tuskiem? Z Trzaskowskim, płaczkiem Hołownią? A może z Kopacz, przecież opozycja tak jest skompromitowana ze więcej nie potrzeba.

Obrazek użytkownika sake3

15-03-2023 [19:24] - sake3 | Link:

@paparazzi.......No,nie byłabym taka pewna.Chorwacki europoseł lider partii Hrast  twierdzi,że unijny establishment chce powrotu Tuska do władzy i jest w stanie to zrobić.Nawet większośc państw europejskich jest gotowe Tuskowi powrót umożliwić.W ten sposób Polska będzie nieustannie poniewierana jako jedyny chłopiec do bicia,a Tusk nie zdobędzie się na żadną reakcję Wszelkie ,,pomysły'' klimatyczne, ideologie,unijne zakazy i nakazy będą testowane i wdrażane wyłacznie w Polsce.Jak zagłosuje społeczeństwo,którego nie obchodzi nic poza serialami miłościa w sanatoriach i hotelami Paradise? 

Obrazek użytkownika Jabe

15-03-2023 [20:00] - Jabe | Link:

No ale w czym ów Tusk jest gorszy?

Obrazek użytkownika spike

16-03-2023 [10:34] - spike | Link:

Tusk nie jest w niczym gorszy, to zło wcielone, jak wszyscy jego wyznawcy.

Obrazek użytkownika paparazzi

16-03-2023 [16:23] - paparazzi | Link:

Droga Sake3, jak nie zafałszują wyborów to jest chyba demokracja. Jak wyborcy chcą takich przywódców to co, wprowadzamy dyktature? Chociaż w pewnym sensie na pewien okres by się przydała.

Obrazek użytkownika sake3

16-03-2023 [16:35] - sake3 | Link:

Niestety opozycja co z bólem przyznaję ma większą siłę przekonywania wyborców.To przekonywanie to raczej wmawianie zwykłych kłamstw bez zmrużenia okiem,na zasadzie pokerowej zagrywki.