Wszystkim "fizolofom", którzy wiedzą co XI powiedział

a czego nie powiedział Putinowi. 

Uczeni rosyjscy znaleźli na głębokiej Syberii tajemnicze źródło promieniowania i Akademia Nauk zorganizowała wyprawę kilku uczonych i pewnych,że nie zwieją do Chin.
Lecą samolotem do Jakucka, potem koleją transsberyjską dwa dni, potem spacjalnym ratrakiem na północ i w końcu trojka sanie .

Oczywiście cały czas uczeni dyskutują o tym odkryciu. Czego to oni nie zrobią,czego nie wynajdą, nawet oparło się o kosmitów.
W końcu się zmęczyli,mróz straszny...oko sie zamyka,spiryt juz wyszedł drzemka.

Nagle sie odzywa "woditiel" trojki: Nu.! Towariszczi,a jeża wy jebali?!
Uczeni odpowiadają: Niet! A ty po czemu pytasz? 
Nu tak...do poddierżenia rozgowora.

Miłej niedzieli :-)))

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

26-03-2023 [09:52] - Pers | Link:

Wizyta Xi u Putina wywołała potężny "bul" rzuci na zachodzie i oczywiście u tutejszych "blogerów".
Wszyscy doskonale wiedzą że zachód nie jest w stanie podskoczyć tandemowi Chiny-Rosja. Na żadnym polu.
Operacja na Ukrainie, jak dziwna by się nie wydawała, skutecznie demoluje zachód ekonomicznie i militarnie. Jedynie USA korzystają ale to też jest chwilowe bo zaczyna się potezny kryzys bankowy. Rosja szczęśliwie odcięta od zachodniego systemu bankowego dużo nie straci, w gorszej sytuacji są Chiny.
Jedyne co pozostało zachodnim propagandystom to robić sobie jaja z Putina jakim to się stał "wasalem". Ja ich doskonale rozumiem bo to mentalność niewolników i nie wyobrażają sobie życia bez amerykańskiego zamordyzmu.
Na szczęście świat gdzie USA mogą robić co chcą odszedł już do lamusa. Można nawet bezkarnie niszczyć ich drony a oni udają, że nic się nie stało.

Obrazek użytkownika sake3

26-03-2023 [15:00] - sake3 | Link:

@Pers.........Wizyta Xi nie wywołała między nami takiego wstrząsu jak pan się spodziewał.Zawsze podczas takich wizyt padają zapowiedzi o współpracy,wzajemnym poszanowaniu i takie tam duperele.Uścisk dłoni,fotka i koniec wydarzenia które miało wstrząsnąć światem i powalić zachód na kolana.Niech się pan tak nie oblizuje,że USA jest bankrutem i cieszy z tego że pana Rosja ma się tak kwitnąco pławiąc w bogactwie.No wprawdzie pławią się tylko niektórzy na swoich jachtach ,pałacach,neruchomościach dziwnym trafem sytuowanych na ,,zgniłym Zachodzie'' Jakoś oligarchowie nie boją się lgbt a może im to odpowiada? No ale pan moralista wielki więc nie będę podtrzymywać tematu. 

Obrazek użytkownika tricolour

26-03-2023 [17:12] - tricolour | Link:

@Pers, pajacu

NIe drony, a jedną sztukę. I nie bezkarnie, bo bezkarnie to amerykańskie himarsy wytłukły tysiące ruskich żołnierzy. Bezkarnie można bombardować ruskie lotniska położone 800km za linią frontu, a jedynym ruskim działaniem była ucieczka dalej, poza zasięg tego, co Ukraina ma teraz do dyspozycji.

Prawda jest taka, że od zachodniej broni ginie tysiąc ruskich ludzi dziennie, a od ruskiej w zasadzie nikt z zachodu. To się nazywa amerykańska operacja specjalna demilitaryzacji rosji.

PS. Okazało sie, że ten twoj pan kindżał ma celność trzysta metrów... na co to? Na wiwat?

Obrazek użytkownika Valdi

26-03-2023 [18:56] - Valdi | Link:

No Persio zaorany .... A tak się wymądrzał.

Obrazek użytkownika Pers

26-03-2023 [20:19] - Pers | Link:

@valduś
Pajace nie mogą mnie zaorać.
Niewykonalne.
Ale wyjcie na zdrowie :)))))

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

26-03-2023 [12:00] - Edeldreda z Ely | Link:

Wzajemnie, Ijon. Chwytajmy dzień, tym bardziej, że krótki 🙂

Obrazek użytkownika Ijontichy

26-03-2023 [15:18] - Ijontichy | Link:

Może to zabrzmi jak herezja,ale świat chyba liczy na NUMER TRZECI...o ile nikt nie użyje broni ostatecznej...wtedy powstanie taki sam pas asteroid,jak pomiedzy Marsem a Jowiszem.
Może tam też było tak samo?

Obrazek użytkownika Jan1797

27-03-2023 [21:15] - Jan1797 | Link:

Zrobiłem wszystko, żeby nas polubili, teraz już mogę być tylko starszy.
Mogę obiecać, że zawsze będę się starał zrozumieć.
https://www.youtube.com/watch?...