Bez znieczulenia

Wojna obnażyła wielu polityków i zwykłych ludzi. Upiory wypełzły ze swoich nor. Dla niektórych rusko - niemieckich frajerów, wojna na Ukrainie to wręcz farsa, to bezproduktywne poświęcenie setek tysięcy ludzi którzy giną w obronie swojej wolności. No jak śmieli przeciwstawić się zbrodniarzowi zamiast witać go z kwiatami?  O gwałtach i masowych zbrodniach na obrońcach to nawet nie powinno się pisać, a już pomaganie umęczonemu narodowi jest wręcz przestępstwem według frajerskiej propagandy. Frajerstwo pisze, że to nie nasza wojna, więc raczej powinniśmy się dogadać ze zbrodniarzem z Moskwy i jak najszybciej doprowadzić do zniewolenia Ukrainy. Niektóre państwa w Europie zachowują się bardzo podobnie: Po co pomagać Ukrainie, wojna się skończy góra za tydzień. Cara nie można upokorzyć bo poniesiemy straty...itd. 

To ruskie sprzedajne kureswto zostało doszczętnie obnażone nie tylko w Europie vide ostatnia afera "Qatar Gate". Car kupował nie tylko polityków ale także sankcje wobec niepokornych narodów. Frajerstwo ma gęby pełne frazesów o wolności i praworządności a pod płaszczem kurestwo najgorszego sortu. Kogoś może razić mój język, ale na usta cisną się jeszcze dosadniejsze określenia na to, co wyprawia europejska elita i jej przydupasy. Moralność jest dla nich pojęciem względnym, a obrona swojej suwerenności wręcz przestępstwem. Ta moralno-polityczna franca mieni się dzisiaj obrońcami demokracji i wszelkich wolności. Czas na zmiany: Przyzwoita Europo obudż się i pogoń to plugastwo!

Chwała Ukrainie i jej dzielnym obrońcom!

Dziękuję za uwagę.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Maverick

18-01-2023 [00:57] - Maverick | Link:

Otępiałych zynawców Lucyfera coraz więcej.

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika sake3

18-01-2023 [17:45] - sake3 | Link:

@Maverick....A kto to zacz ,,zynawiec''? Że od Lucyfera to pan nas poinformował ale może y tak coś więcej?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

19-01-2023 [14:45] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
On tylko użył złego "tłumacza". To nie pierwszy raz ma kłopot z napisaniem czego po polsku 🤣

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

18-01-2023 [07:11] - wielkopolskizdzichu | Link:

 ""Kogoś może razić mój język"
gośka! twój język, nadęty i pretensjonalny co najwyżej śmieszy.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

18-01-2023 [08:28] - Ula Ujejska | Link:

Dziuniek i Maverick
Ooo, widzę że reklamówki z Biedronki dotarły do was na czas? ... i jak zwykle, rusko-niemiecka dzicz zesrała się pod kolejną niewygodną notką.
Już niedługo wzorem belgijskiej policji, także i nasza zacznie sprzątać w Polsce ruskie śmiecie.

Obrazek użytkownika Tezeusz

18-01-2023 [09:07] - Tezeusz | Link:

W punkt
https://naszeblogi.pl/64811-ki...
https://naszeblogi.pl/64030-ch...
do tego @ zdicho rus, @maveriki rus, @ rolniki, @ anny, cała menażeria a wali od nich sowieckim szambem..ok wali
Ujawniać trolli sowieckich i ośmieszać....ich wkład w wartosci dodane na NB ZEROWE i tak ich traktujemy jako zero....

Obrazek użytkownika HenrykH.

18-01-2023 [09:24] - HenrykH. | Link:

Reklamówki tak, ale z papierem toaletowym.Tacy agenci więcej nie dostaną .
A co do moralności ,to nie tylko "europa' czy rosja nie mają jej za wiele.Niestety masa ludzi ma zło w genach .Zło które tylko czeka na okazję do potworności.
Zwraca uwagę reakcja młodych "rosjan" na zbrodnie .Wiekszość tłumaczy ze to nie Rosjanie a (kałmuki ,czeczeni itd.) gwałcą i mordują dzieci , a "biali" walczą jak najbardziej uczciwie i honorowo .To bandyci,  a co gorsze biedni ,prymitywni bandyci.A mowię o biedzie dla nas niepojętej ,dlatego nikt normalny nie zrozumie tzw.rosyjskiej duszy.Znam tych ludzi od lat 70-siątych i ciągle mnie dziwi ich mentalność .Warto oglądać rozmowy sołdatów wyjezdżających z Polski ,utkwiła mi w pamięci jedna wypowiedź .Na pytanie co sądzi o nas ,Polakach,mówi że jesteśmy przyjaciółmi ,Słowianami i kochamy się jak bracia. Na koniec mówi że gdyby kazali mu nas mordować zrobił by to bez wahania.To chory naród i rządzi nimi sadysta z kgb.Tylko Pan Bóg może ich uzdrowić ,i zapewne to zrobi.

Obrazek użytkownika Tezeusz

18-01-2023 [09:38] - Tezeusz | Link:

Napadli na nas zdradziecko we wrześniu 1939, prowadzili eksterminację ludności, zabijali nas wszędzie gdzie popadlo np. Katyń, pózniej wybijali AK, podziemie antykomunistyczne, i  mord w Smoleńsku itd....To kałmuki mordercy mający ludobójstwo w genach, śmieci nie majacy nic wspólnego z człowieczeństwem jak pokazują na Ukrainie. Autentyczni nasi wrogowie a ich poplecznicy ? no właśnie !
Ale jest na to sposób :
https://dziennikarzobywatelski...
 

Obrazek użytkownika u2

18-01-2023 [10:40] - u2 | Link:

Napadli na nas zdradziecko we wrześniu 1939

Już wcześniej w 1920 Rosjanie chcieli nas pozbawić tego co najcenniejsze, czyli wolności. Potem było jeszcze gorzej. Kulminacja w latach 1937-38 tzw. Operacja Polska, w której Rosjanie zabili setki tysięcy Polaków w tzw. Zapadnim Kraju, tylko dlatego, że byli Polakami. Rosjanie traktowali Polaków jako szpionów i wrogów "ludu".

Obrazek użytkownika zbychbor

18-01-2023 [13:02] - zbychbor | Link:

Chazaria rządziła, Rosjan też wymordowała kilkadziesiąt milionów. Kto stanowił jądro CZEKA, potem NKWD?

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

18-01-2023 [22:37] - wielkopolskizdzichu | Link:

" także i nasza zacznie sprzątać w Polsce ruskie śmiecie."
gośka, toż to otworzy się wówczas przed tobą szansa, że zamiast pomieszkiwać kątem u krewnych, znajdziesz swój magiczny domek.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

19-01-2023 [14:51] - Ula Ujejska | Link:

Dziuniek
Frajerze, ja od ośmiu lat sprzątam ruskie śmiecie na Ukrainie. - możliwe że  i w Polsce dostanę taką szansę. Czekam na tych frajerów co mi tu grozili. Podobno wiedzą gdzie mieszkam itd. Zacieram rączki 😁

Obrazek użytkownika juur

18-01-2023 [10:11] - juur | Link:

"...afera "Qatar Gate". Tusk chyba przynosi pecha?

Obrazek użytkownika sake3

18-01-2023 [18:33] - sake3 | Link:

Poruszę temat od strony rosyjskiej propagandy.Na razie w mediach panuje milczenie ale chyba jej znaczenia nie doceniamy.Działa ona jak szwajcarski zegarek-precyzynie,szybko i wybiórczo jeśli chodzi o podkopanie autorytetu Polski.Kreml nie szuka już nazistów w Polsce.ale kreuje i wymyśla inne wątki.Przedstawia wymyślone przez siebie mapy Polski obejmujące część Ukrainy którą Polska rzekomo ma podbić .Te mapy wg Kremla w Polsce prezentowane są w TVP podczas prognoz pogody.No tak,pogodynka to faktycznie najlepsze miejsce do prezentacji polskich agresywnych działań. Pokazano również oddziały polskiego wojska z wcielonymi do nich homoseksualistami, i osobami lgbt w marszu na Lwów.I tu chyba Kreml ma rozterkę-oskarżać przez społecznością międzynarodową zły polski rząd który śmie formować taką armię narażajac ją na śmierć na Ukrainie czy też jest zgorszony tworzeniem oddziałów W rozsiewanie tak idiotycznych plotek jest już od dawna zaangażowany były prezydent Rosji Miedwiediew Ponieważ ten ,,mąż stanu'' nigdy nie trzeźwieje trudno pytać o wytłumaczenie.

Obrazek użytkownika kat

18-01-2023 [21:45] - kat | Link:

3Maj  się ciepło, pisz , lejesz miód na moje serce...pozdrówka