Na żywo Klub Ronina: Trzmiel, Świetlik

Zapraszamy na transmisję z Klubu Ronina. Za chwilę o 19.00 Przegląd Tygodnia Antoniego Trzmiela oraz od 20.00 Wieczór autorski Wiktora Świetlika - Polska Stasiaka

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

16-01-2023 [20:31] - Marek Kudła | Link:

Jednak wpuściliśmy, i to dobrowolnie niemieckich ludobójców z ich Patriotami do Polski ?!!!
 
A jakżesz to było niedawno temu,  kiedy niemiecki statek Szlezwig Holstein przybył do Gdańska z przyjacielską wizytą !!!  Teraz Niemcy przybywają z kolejną przyjacielską wizytą, niby z Patriotami, by deptać buciorami naszą, zbroczoną przez nich krwią ziemię !  Kur-wa bo nie wytrzymam !!!
 
1 .09.1039 roku Niemcy napadli na Polskę, 17.09.1939 ruscy napadli na Polskę, w 1945 roku ruscy przepędzili Niemców z Polski, a sami pozostali jako okupanci.  W 1990 roku pozbyliśmy się ruskiego wojska .... no to teraz wpuściliśmy potomków niemieckich ludobójców – dobrowolnie, na własne życzenie ! Dlaczego ?!  Polacy, dlaczego ?!!!  Przecież potomkowie ludobójców tak z Niemiec jak i z Rosji powinni mieć zakaz wstępu do Polski  już na zawsze !!!  Czy to jest aż takie trudne dla zrozumienia ?!!
 

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

17-01-2023 [08:31] - AŁTORYDET | Link:

Panie, Pan tak na poważnie? To nie może być serio.... 

Obrazek użytkownika Czesław2

17-01-2023 [09:41] - Czesław2 | Link:

Czym różni się wpuszczenie niemieckich żołnierzy od zlikwidowania 100% handlu hurtowego i ponad połowy detalicznego na rzecz Niemiec? Zaczął Tusk, skończyl PMM.