Gwiazda wieczoru z opaską na ramieniu

Wszyscy szykowali się na sylwestrowy koncert w państwowej telewizji. Tuż przed samym koncertem wynikło zamieszanie z główną zagraniczną gwiazdą wieczoru - uparła się aby wystąpić z opaską na ramieniu przypominającą o prawach osób niewidomych.
Telewizji się to nie spodobało.
- Przecież to absurd - dowodził któryś z dyrektorów. - Prawa osób niewidomych nie są w żaden sposób łamane.
- O przepraszam - uniosła się gwiazda. - Nie ma w tym kraju kin dla osób niewidomych. Wasze władze odmawiają wydawania praw jazdy osobom niewidomym. A poza tym za założenie opaski na ramię podczas koncertu grozi kara w tej reżimowej telewizji!
- Nie grozi - odparł drugi dyrektor. - Zresztą to o czym pani mówi to przekracza poziom absurdu...
- Prawa człowieka to nie jest poziom absurdu! - obraziła się gwiazda. Wycofała się z koncertu w Polsce i pojechała do innego kraju grać koncert dla głuchoniemych.
Państwowa telewizja szybko zorganizowała gwiazdę zastępczą, która miała wystąpić bez opasek promujących prawa osób niewidomych. Kiedy wyszli na scenę cały zespół miał na ramionach czarne opaski.
- Wygrali! - ucieszyła się mama Łukaszka. - Zagrali na nosie telewizji reżimowej, nie tak jak ta pierwsza gwiazda, która wyszła na tchórza!
- Telewizja wygrała! - ucieszył się tata Łukaszka. - Pokazał, że nie jest reżimową, można w niej promować różne poziomy absurdu i nie ma kary, a pierwsza gwiazda wyszła na głupka!
- Przynajmniej wiemy, że pierwsza gwiazda jest największą przegraną - westchnął dziadek Łukaszka.
Babcia Łukaszka zmieniła kanał. Jakiś reporter rozmawiał na ulicy z panem niewidomym.
- Właśnie zagraniczny zespół wystąpił w opaskach promujących prawa osób niewidomych - piał ze szczęścia reporter. - Widział pan ten występ?
- Nie.
- Nie szkodzi - reporter nie przestawał się uśmiechać. - W Nowy Rok będzie powtórka!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

01-01-2023 [20:16] - sake3 | Link:

No tak ,gwiazda wieczoru nastalowana wcześniej czmychnęła nie zapłaciwszy kary za zerwanie umowy,a z tego skorzystała gwiazda zastępcza wyduszając okrągły milionik dolarów za coś czego nie można nazwać występem.Tylko teraz czekać aż gwiazda wieczoru wróci plując sobie w brodę na myśl,że uciekło jej milion dolarów jak sen złoty i zechce występować na wieść o furze dolarów w walce o ,,prawa''.Gwiazda zastępcza nie wierząc swemu szczęściu dotąd nie jest w stanie zamknąć gęby ze zdumienia,że tak łatwo poszło za wystękanie paru słów o milości do świata,ludzi i zwierząt.Hiobowscy podzieleni.

Obrazek użytkownika sake3

01-01-2023 [21:35] - sake3 | Link:

Coś mi się widzi że to jeden z kamyczków milowych do wypełnienia przez Polskę.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

01-01-2023 [22:17] - wielkopolskizdzichu | Link:

sake. 
1. Gwiazda wieczoru za ponoć milion baksów załatwiona w ostatniej chwili ma więcej hitów na koncie niż wcześniej zakontraktowana solistka jadąca na byciu jedną z Spice Girls. To wynika z wielkości rynku.
2. TVP spowodowała to, że sporo osób nawet ja zerknęło na zazwyczaj gówniany Sylwester Marzeń by zobaczyć zespół znany z dobrego popowego beatu będącego, tego się nie da ukryć, budyniową wersją Public Enemy.
3. Nie wyszło to najlepiej ponieważ target zgromadzony w Zakopcu, był taki jaki był, gdyby ktoś z sceny, na flecie wsadzonym w odbyt zapodał melodię  - a teraz idziemy na jednego - tłum wpadłby w ekstazę.
4. sake była łaskawa zauważyć tęczowe opaski, ale umknęło jej czujnemu oku to, że parę gwiazdeczek firmamentu estetyki muzycznej TVP nie były łaskawe nawet otwierać ust, nawet nie chciało im się udawać że śpiewają.
5. Nawet gdyby na scenie wystąpił chór wiedźm pod dyrekcją Lempart to i tak była by to mniejsza wtopa niż poinformowanie audytorium iż sponsorem sylwestra jest Orlen, albowiem jedyną możliwością zasponsorowania takiej imprezy przez spółkę byłoby zmniejszenie dywidend dla akcjonariuszy i wypłat dla zarządu, a o akceptacji takich ruchów decyduje zarząd a na koniec roku rozliczeniowego podpisać się musi pod tym posiedzenie akcjonariatu.

Obrazek użytkownika sake3

02-01-2023 [07:26] - sake3 | Link:

@wielkopolskizdzichu........Czujnemu oku sake umknęły wszystkie ciekawostki i z Sylwestra Marzeń i innych imprez polegających na tuptaniu na placu pod estradą bo wybrała ciekawszą formę spędzenia ostatniego dnia roku.Niemniej sprawa opasek stała się wiodąca w dyskusji noworocznej w internecie stąd i mój głos. 

Obrazek użytkownika Maverick

01-01-2023 [20:18] - Maverick | Link:

Już od kilku lat mówię wam ze komunizm genderowy idzie z zachodu,  a polscy czekiści z dobrych domów enkawudzistów to dzisiaj patrioci co niby dbają o demokrację a tylnymi drzwiami drzwiami wprowadzają komunizm odpowiedzialnych "share holders" według teorii Klausa Schwaba i jego ucznia Morowieckiego, a Zelenski też jest z tej szkoły lucyferiańskich liderów co mają zniewolić ludzkość. Nie zapominajmy że Macron, chazar Borys Johnson, Trudeau są z tej samej szkoły bandyckiego NWO.

Wolni i suweerenni ludzie widzą prawdę:
https://www.facebook.com/watch...

Obrazek użytkownika sake3

01-01-2023 [21:11] - sake3 | Link:

To pan jest ten wolny i suwerenny? Tak tylko z ciekawości pytam,bo nie nastaję ani na tę pańską wolność ani na suwerenność. Szczęśliwego Nowego Roku 2023 życzę.

Obrazek użytkownika Maverick

01-01-2023 [21:22] - Maverick | Link:

Musisz obejrzeć załączony link aby zrozumieć, a jeżeli nie pojmujesz bo narusza zakodowaną i zaprogramowaną w twojej głowie kontrolującą ciebiue narrację to wtedy  nic nie jest ci w stanie pomóc sake3.
Wolność i suwerenność to sztuka samodzielnego i krytycznego myślenia, a to zbyt trudne dla ludzi zniewolonych co jedynie potrafią powtarzać propagandę czekistów i trockistów globalistycznych.

Obrazek użytkownika sake3

02-01-2023 [07:50] - sake3 | Link:

@Maverick.......Jak widać moje pytanie o pańską wolność i suwerenność było i trafne i uzasadnione.Niestety dla takich jak pan zrozumienie wolności i suwerenności innych jest niemożliwe o czym świadczy dzisiejszy wpis.Każdy kto ma inne poglądy i inny sposób interpretowania jest dla pana osobą zniewoloną przez propagandę czekistów i trockistów.Niestety ale to pan ma umysł zniewolony schematem narzuconego myslenia-,,kto nie jest z nami jest przeciwko nam''.To nie pozwala panu myśleć pozytywnie o inaczej myslących jak o osobach gorszego sortu,niezbyt lotnych,nie pasujacych do pańskiego świata. Nawet w Nowy Rok nie potrafi pan od tego gorsetu się uwolnić. Każdy z nas ma swoje DNA,swoje odciski palców ,swoje spojrzenie i nie wymaga z tego powodu pomocy.

Obrazek użytkownika Adam66

01-01-2023 [22:23] - Adam66 | Link:

Ale o jakich gwiazdach tu mówimy?  Spice Girls jeszcze się o uszy obiły chociaż żadnego przeboju nie wypromowały, Jedyne co robiły to półnagie wiły się przed kamerami wydając odgłosy podobne do beczenia głodnych kóz (kozom nie ubliżając).  O dupkach udających piosenkarzy, którzy zastąpili obrażoną Mel cośtam nawet ludzie z branży nie słyszeli, dopiero kiedy nowe/stare władze tvp ich wyciągnęły z kapelusza zrobiono z nich "gwiazdy".  Tu niestety cały czas działa mechanizm, poprawnie zdefiniowany przez pewną kanalię zwany "murzyńskością" pewnych, bo nie wszystkich Polaków.  Najważniejsze dla nich jest to żeby ktoś był z zagranicy, tu nawet im się podwójnie udało bo dupki przybrązowione są.  Teraz "gwiazdorzy" zrobili sobie reklamę bo zagrali na nosie burakom z władz tvp, jeszce używajac do tego nieszczęsnych niebinarnych.  Teraz to dopiero będą robili karierę, a że śpiewać nie potrafią - kogo to obchodzi.... 

Obrazek użytkownika sake3

02-01-2023 [09:21] - sake3 | Link:

@Adam66.....Można powiedzieć jaka ranga imprezy takie i ,,gwiazdy''.Wciskanie w łapy ulicznym grajkom z z USA miliona dolarów za wystękanie,( bo przecież żadnego śpiewu nie było) frazesów o miłości do ludzi,tolerancji i demokracji świadczy o infantylizmie zarówno tej żałosnej trupy jak i odpowiedzialnych za program pracowników TVP. Błędem wręcz niewybaczalnym i niedopuszczalnym jest wdawanie się w żenującą polemikę ministra z członkiem zespoliku liczącym chyba na jakieś premie za swój kretyński występ.Trudno,stało się,że TVP wybuliła milion dolarów niepotrzebnie i głupio,ale myślę,że na przyszłość powinno się bardziej sprawdzać komu te miliony chcemy wciskać.I wyznawać maksymę-lekarz od leczenia,aktor od grania,nauczyciel od uczenia a śpiewak od spiewania.Nauczmy się szanować samych siebie.

Obrazek użytkownika Ijontichy

02-01-2023 [08:46] - Ijontichy | Link:

Dzień dobry w Wam w Nowym Roku.:-)
Przepraszam za grube słowa,które tu pdną...O CZYM DO QRWY NĘDZY TU PIEPRZYCIE!?!?
Cały ten sylwester można o kant dupy potłuc...kicz i barachło dla średniego "obatela" w tym kraju...syf,kiła i mogiła z Martyniukiem i innymi "gwiazdami"...tak jest,jak żydostwo opanuje 
media.Kurski był zły,to teraz panuje kumpel Moraweca z synagogi jakiś Mat...mniejsza i tak pseudonim otrzymany z MOSADU.

Tęczowe opaski,to splunięcie Polakom w oczy....dowód ŻE JUZ WSZYSTKO WOLNO....NIKT NIE RZĄDZI W TYM BAJZLU!

https://www.salon24.pl/u/hephalump/1274110,gdyby-zenek-wystapil-w-teczowej-opasce-na-ramieniu

Obrazek użytkownika Roz Sądek

02-01-2023 [13:26] - Roz Sądek | Link:

@Ijontichy
Tęczowe opaski,to splunięcie Polakom w oczy....dowód ŻE JUZ WSZYSTKO WOLNO....NIKT NIE RZĄDZI W TYM BAJZLU!
=========
Jeśli do tego dopuścił, bądź świadomie zrobił PIS, to ma Pan rację. Jeśli natomiast konkurencja, to PIS dostał precyzyjnie nożem w plecy. 
Te opaski zostaną położone na szalę w najbliższych wyborach.
 

Obrazek użytkownika foros

02-01-2023 [23:52] - foros | Link:

drobne nieścisłości:
- pierwszej gwieździe TV zapłaciła za występ nim się wycofała, i nie wiadomo czy zwróci ona pieniądze
- kierownictwo TV wyraźnie oznajmiło, że występ w czarnych opaskach był z nimi uzgodniony i w pełni go popierali, jak również darmowe reklamowanie firmy Adibas w najwyższym czasie oglądalności.

Obrazek użytkownika sake3

03-01-2023 [07:43] - sake3 | Link:

To nie są takie drobne nieścisłości.Kary za zrywanie kontraktów są przecież bardzo wysokie.Teraz nikt nie podał czy ,,gwiazda'' odymając się na zawartą umowę cokolwiek w swoje arogancji zapłaciła i czy nawet ośmielono się jej to wytknąć.

Obrazek użytkownika tricolour

03-01-2023 [08:50] - tricolour | Link:

@sake

Coś taka delikatna? Za rok na sylwestra marzeń spalą Biblię lub połamią krzyż, oczywiście zgodnie z umową z telewizją. Masz się cieszyć, że zaspokoili twoje marzenia.

Chwal telewizję, jak zawsze. I partię.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

03-01-2023 [09:04] - Chatar Leon | Link:

To za co płacono tym cyrkowcom, o których słyszałem pierwszy raz w życiu?
Jeżeli robi się spędy dla idiotów w Zakopanem i wynajmuje "artystów", to należało dopilnować szczegółów kontraktu i zapisać, że jeżeli będą opaski a nie będzie piosenki na cześć Jarosława Kaczyńskiego, to nie będzie kasy za występ.

Obrazek użytkownika sake3

03-01-2023 [09:29] - sake3 | Link:

Moich marzeń nie musieli zaspokajać ,bo w Sylwestra bawiłam na innej imprezie niż ta w Zakopanem i nie przed telewizorem. Wolę tradycję ,wystrzałowy ciuch i szampańską zabawę od tuptania w tłumie na spędzie i słuchania takich ,,gwiazd'' jak te co się produkowały

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

03-01-2023 [09:32] - Edeldreda z Ely | Link:

@Sake3 
Właśnie - Sylwester w kurtce? Nie, dziękuję 😎