Chopin intymny

Opowiada dr hab. prof. UW Ewa Hoffmann-Piotrowska, wstęp dr hab. prof. UAM Bartosz Korzeniewski. Wykład w ramach projektu "Chopin i polscy romantycy"

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

13-08-2022 [21:10] - u2 | Link:

Chopin intymny

Już się obawiałem, że będzie o preferencjach seksualnych Chopina, którego dzisiaj próbuje się przedstawiać jako pioniera ideologii 4+ literek. A przecież miał młodzieńczą miłość do Konstancji Gładkowskiej i dojrzałe uczucie do George Sand (męskie imie skrywające jednak słynną Aurorę Dupin).