Mąż pani Kornhauser...bajer i kpina z Polaków.

Pan Andrzej Duda ogłosił,że z okazji wojny Rosji z Ukrainą...będziemy szukac na całym świecie kancelarii prawnych,które sie podejmą oskarżenia Rosji o zbrodnie katynska!
Mało tego! Jeszcze maja wyprocesować odszkodowanie...za tę zbrodnie.

Pozwolicie,że nie będę ocenial tego "pomysła" bo mogę trafic do pudla...za obrazę tego...pana.

Odszkodowanie od Rosji...to się samo ocenia.

Ale! Pan poseł Mularczyk od lat przygotowuje fakturę dla Niemiec...za II WŚ.

Ileś tam miliardów,bilionów dolarów,euro...podobno juz ten pozew jest!!!
Tylko zapanowala CISZA..na ten temat...Kaczyński milczy,Macierewicz milczy,Morawiecki milczy...strach? Nie wolno? Bo nam....?

W zamian tego...Duda chce pieniędzy za Katyń!!

Uma u niewo za odino kopiejku,no nahalstwa za cełoj rubl....jak mawial Chruszczow.

Aleśmy se wybrali prezydenta...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ijontichy

11-05-2022 [19:43] - Ijontichy | Link:

Dziękuję Adminowi...sam sie jakos nie mogłem zdecydować,a teraz mam spokój!

Obrazek użytkownika Jabe

11-05-2022 [23:10] - Jabe | Link:

Możliwości intelektualne tego pana można było ocenić jeszcze przed pierwszymi wyborami. Naturalnie ocena nie byłaby jeszcze tak miażdżąca, lecz jednak już dyskwalifikująca. To naturalnie świadczy o jego wyborcach.

Może dlatego prezes go wyznaczył?

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-05-2022 [10:24] - Tezeusz | Link:

@Jebe jak jebn...twoje intelektualne możliwości sa takie jak twój 7 letni wkład w NB czyli zerowe. Modlisz się wciąż do sierpa i młota - młocie czerwony.