Idą q**y na wojnę

 

Wojna, walka, będą ofiary.

Idziemy walczyć, by wygrać, lub zginąć.

Do bitwy, jak zawsze na przodzie czaty i zagończyki. Współczesny wywiad. Musimy wiedzieć z jakim wrogiem mamy do czynienia, jak jest silny i jak mu dać popalić.
A potem idą siły główne. Nieprzeliczona piechota, co to nawet kosą na sztorc, zarżnie wrogów.
I konni, i armaty. Siła główna. Mężni rycerze i żołnierze. To oni roznoszą w pył każdego wroga. Najdzielniejsi. I najlepsi synowie Ojczyzny. Wojownicy...

Dalej tabory. Trzeba dowieźć na pole walki wyżywienie; doktorów , co rannych opatrzą, owies dla zwierząt; warsztaty, co broń wyrychtują. I zwykła wodę, by można ugasić pragnienie... przemyć ranę... i przetrzeć spocone twarze.

Tuż za taborami, w każdej wojnie wloką się maruderzy, żołnierze niekarni. Oraz cywilne łachudry, co chcą przy wojsku zarobić, lub tylko się posilić. Drobni kombinatorzy; kupcy sprzedający przyjemności i niepotrzebne świecidełka; cwaniacy... i prostytutki.
Takie ludzkie pijawki. Krwiopijcy, co obdzierają zwłoki poległych z wszystkiego, co może mieć jakąś wartość.

Czy pan kanclerz Niemiec Olaf Scholz idzie w szeregach wojowników? W żadnym wypadku. To Niemiec – oni na wojnach lubią zarabiać. I często nie wiadomo po czyjej są stronie. Raczej zawsze są tylko po swojej stronie. Nigdy im ufać nie wolno.

A młody prezydent Francji Emmanuel Macron to wojownik? Broń Boże! To taki sam goguś jak eurodeputowany Biedroń Robert. Zapłacić im dobrze, to zrobię ci przyjemność.
Inna eurodeputowana Ochojska Janina, przypominająca mi pijawkę, która tylko tuczy się na wojnie, nieszczęściu i niewinnie przelanej krwi.

Jest jeszcze ciekawa postać – "nasz człowiek w Warszawie", jak sobie zażartował antychryst Putin, klepiąc ex-premiera Tuska Donalda po rudych włosach.

Świat niestety pełen jest takich. Do walki nie staną, bo to tchórze. Lecz lubią wojny, bo zawsze przy nich można się bogacić i wyżywać, no i dać upust swym zwierzęcym instynktom.
Ludzie, którym nigdy nie wolno ufać. Nawet gangsterzy z półświatka są lepsi od nich.

To taki tragiczny plus z napaści mongołów na Ukrainę. Widać wyraźnie kto kim jest.

Niestety, lud ma pewien defekt: - już za miesiąc, nikt o tym nie będzie pamiętał.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ijontichy

10-03-2022 [08:48] - Ijontichy | Link:

https://youtu.be/cHWs3c3YNs4
Uw
azasz,że coś sie zmieniło od tego czasu...ja uważam...,że sie cofamy...

Obrazek użytkownika jazgdyni

10-03-2022 [11:42] - jazgdyni | Link:

Widzę, że 20 lat temu filmowa technika komputerowa była dosyć cieniutka. Choć przecież prekursor Matrix już był.

A małpie mózgi wielu nadal ma. Choćby cały Parlament Europejski.

Obrazek użytkownika sake3

10-03-2022 [10:33] - sake3 | Link:

Ciekawe po co przyjechała pani Kamala Harris do Polski? Przekonywać prezydenta co do MIG-ów czy w sprawie antysemityzmu rasizmu i praw mniejszości seksualnych?

Obrazek użytkownika jazgdyni

10-03-2022 [11:35] - jazgdyni | Link:

A ja jestem ciekaw, kiedy i jak spotka się ona z Targowicą?
Może też zmajstrują jakąś rasistowską prowokację?

Choć, jak widzę w tv, będzie raczej ciężko, bo z powodu zagrożenia ją tylko przewożą z dużą szybkością.