Ani kroku wstecz do 1981

Dwa kroki do tylu i trzy do przodu powiedział ginekolog z Rybnik niejaki Piecha.

Siedzę w chałupie gdy nagle wpada sąsiad z upita krową i trzeźwym  cielakiem. I nagle zaczyna śpiewać.

" Zaciągnął ją w buraki, nazedzie zepsute to w ksaki.Panienki zbierajom zoledzie i widzo to nazedzie.Jedna mówi ze zmija, druga ze kawał kija. Tsecia - wy głupie ja to wczoraj miała w dupie ".

- A z czego ty tak się cieszysz? Jeszcze wczoraj nie miałeś nawet na jagodzianke na kościach ?

- Wczoraj to było wczoraj. A teraz jest nowy ład i jak kogoś podpierdole to dostanę piętnaście tysi. To ja się zapytowywuje dlaczego nie... ? 

- Jak tak - wykazałem zdziwienie -  podpierdolic kolegów z pracy ? Ty ormowiec ? 

- Za piętnaście tysi mogę być ormowcem. Tylko ty mi powiedz jak na tego kowida zapaść?

- A nie boisz się, ze ciebie ktoś podpierdoli, żeś się nie wytestowal na czas i ty będziesz piętnaście tysi bulil? A na kowida nie musisz zapadać. Wystarczy jak się będziesz często testować

 Im więcej testów tym więcej wyników pozytywnych. Im więcej wyników pozytywnych tym więcej zakażeń. Im więcej zakażeń tym większa pandemia. Im większa pandemia tym więcej bzdurnych regulacji. Im więcej bzdurnych regulacji ty większą głupota i paranoja.

- No dobra zacznijmy od cielaka - westchnął. A bedzie ta wojna w końcu bo mnie rece swierzbio. 

- A jak nie jak tak. W końcu nikt nie zbiera armii na granicy tylko po to zeby sobie chłopcy w karty pograli. Najpóźniej po igrzyskach ruszą.Nawet muszą...

- O to to - przerwal. Bo olimpiada to okres między jedną flaszką a drugą.
 

 

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

30-01-2022 [14:53] - Marek Kudła | Link:

@ rolnik
Człowieku daj odetchnąć chociaż w niedzielę!  Ty jesteś chory  !  Ty siejesz zło a jesteś tu po to by ogłupiać czytelników !  Opamiętaj się,póki jeszcze czas.  Po prostu zniknij z polskiego życia publicznego i zabierz ze sobą pozostałych zaprzańców a Polska będzie lepsza ! 
Dobrze Walduś, a teraz uważaj, bo sprawdzam czy akohol nie jest sprawcą twojej głupoty:  Twoje zwierzęta jedzą tą samą trawę, ale wydzieliny krówskie układają się w okrągłe placki, końskie w  pączkopodobne kule, a owcze lub kozie w owalne bobki.  Dlaczego ?!

W związku z tym, że twoja upierdliwość nie zna granic – od dzisiaj nazywam cię przy wszystkich świadkach NB, ostatnią częścią układu pokarmowego. Dla ułatwienia przypominam ci, że pierwszą częścią twojego układu pokarmowego jest głowa !
 

Obrazek użytkownika zbychbor

30-01-2022 [16:56] - zbychbor | Link:

Panie Kudła,
jest pan po prostu opętany koprofilią. Pisz pan merytorycznie, używaj mózgu.
Nie rozumiem, rolnik to ktoś gorszy? Bez odzewu

Obrazek użytkownika Pani Anna

30-01-2022 [18:11] - Pani Anna | Link:

Kudła nie należy się przejmować,  ani żadnym z tych turbo patriotów. 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

31-01-2022 [10:25] - Marek Kudła | Link:

@ zbychbor,
rolnik powinien pracować na roli cepie, a ten z Mazur to pozostałość prusaków, który ma trudności z polszczyzną, dlatego pisze po sztubacku same głupoty.  Paniał zbych ?!  A gdzie taka kapusta może coś paniać ?!!!

Obrazek użytkownika adarus2

30-01-2022 [15:52] - adarus2 | Link:

Mamy totalitaryzm pęłną gębą. Milion Polaków w areszcie domowym. Jaruzelski z 10000 internowanych to pikuś. A Niedzielskiego trzeba powiedzieć. Siedzę i właśnie piję na pohybel mu

Obrazek użytkownika Marek Kudła

30-01-2022 [17:11] - Marek Kudła | Link:

@ adarus2
Ty jesteś tak nienormalny, że normalny człowiek ma problemy do jakiej epoki cię zaklasyfikować !
 

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

30-01-2022 [18:22] - AŁTORYDET | Link:

Jesteś nie andrusem, a sowieciarzem. Za słabo znasz język, by zostać "wiarygodnym" trollem.  

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

30-01-2022 [18:24] - rolnik z mazur | Link:

@ autorydet
za ty jesteś swietnym trollem i wiary godnym jak najbardziej.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

30-01-2022 [18:22] - rolnik z mazur | Link:

@ adarus2
Na pohybel. Zdrowie ! Pzdr