Atak na Kapitol - zbrodnia, nawoływanie do ataku na rząd

Pamiętny atak na Kapitol, który amerykańskie sądy potraktowały jako zbrodnię i za atak na demokrację. W Polsce wielokrotnie widziałem w TVN, jak tzw. dziennikarze próbowali zorganizować i nawoływali do siłowego obalenia rządu oraz Parlamentu. Należy zlikwidować TVN najszybciej, jak można, bo wystarczą wrogowie na zewnątrz, Ruscy i pomiatajło Łukaszenka na Wschodzie, a na Zachodzie, tak, Niemcy. Tych nie zlikwidujemy, ale wroga wewnętrznego, owszem.

Pamiętam podróż Merkel do Moskwy, a potem na Ukrainę, gdzie nie chciała rozmawiać z Ukraińcami, a tym bardziej zostać na ich święto niepodległości. Tu włączył się czerwony alarm, bo co takiego ustaliła z Putinem. Zaraz potem Putin zerwał stosunki dyplomatyczne z NATO. Pamiętajmy o szczycie NATO-Rosja w Bukareszcie, w czasach rządów PO, gdzie pan Klich, przedstawiciel Polski, ujawnił, że Ruscy proponowali Polsce podział Ukrainy. A co zaproponował wówczas Niemcom? Podział Polski? Przez ten pryzmat należy patrzeć na wizytę Merkel w Moskwie i jej późniejsze zachowania wobec Ukrainy i wobec Polski. Okazało się m.in., że Merkel zablokowała sprzedaż broni na Ukrainę, pomimo tego, że ci za nią zapłacili.

Niedawno, 07.12, Biden rozmawia z Putinem. Wcześniej konsultował i podejmował ustalenia z Niemcami, Francją i Anglikami, które to ustalenia dotyczyły Polski, ale bez prawa do wiedzy o tych ustaleniach. Co takiego istotnego było w tych ustaleniach, że my Polacy nie mamy prawa o tym wiedzieć? Noże oddanie Polski w sferę wpływów Ruskich? Może zablokowanie sprzedaży Abramsów i F-15 do Polski? Cała ta rozmowa Biden-Putin, wersja oficjalna jest różna od faktycznej, co jest oczywiste. Nie mam wiedzy o wiedzy rządzących, ale sam fakt nie zaproszenia Polski w konsultacjach, które dotyczą, w dużej mierze, Polski, jest znamienny. Zachowanie Merkel i jej potajemne knowania z Putinem, też są znamienne. Dyskutowanie o sprawach Polski bez udziału Polski, wręcz ironiczne.

Reasumując, TVN należy zlikwidować z dnia na dzień. Gdy Amerykanie będą kwiczeć, spytać ich o ocenę ataku na ich Kapitol i zestawić to z działaniami TVN, który również próbował, wielokrotnie, siłowo obalić rząd i Parlament. Najście siłowe różnych person, było, ale bezskuteczne, bo my Polacy jesteśmy uodpornieni na propagandę.

Ale tylko te ustalenia Merkelowej i Putina? Wkrótce pojawi się informacja o anulowaniu sprzedaży Abramsów i F-15. Wtedy należy informować, że ta anulacja miała miejsce wcześniej, a Polska może i powinna zrobić porządki u siebie, poczynając od usunięcia wewnętrznych wrogów.

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

19-12-2021 [23:57] - u2 | Link:

Warto prześledzić jak powstało TVN :

https://www.facebook.com/histo...

Mariusz Walter Członek PZPR w 1984 r. w Panamie na zlecenie władz komunistycznych i z protekcją samego Urbana zakłada firmę ITI. Początki TVN.

Nazwisko założyciela TVN ma pojawiać się w „Panama Papers” w spisie udziałowców firm Dimension Communications i Global Director Services, które były zarejestrowane na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Spółki te zostały wykreślone z rejestru w październiku 2015 roku.

Walter twierdzi, że nie miał udziału w spółkach, więc nie zgłosił ich fiskusowi.

[...]