Tak wsadzimy Tuska do więzienia i pozbawimy majątku

Czeski Min. Finansów nazwał Tuskową reformę OFE złodziejstwem. Tusk, aby legalizować złodziejstwo, dogadał się z kolesiami z TK Rzeplińskiego. TK Rzeplińskiego stwierdził, że pieniądze emerytalne, wypracowane przez Polaków, ... nie są Polaków.

Tusk ukradł nie tylko połowę kapitału z OFE, ale drugą zapisał w tzw. "suwak". Po ukończeniu 55-tego roku życia, pieniądze z OFE wędrują do ZUS/FUS. Jeśli Ktoś z Szanownych Czytelników skończył 55 lat, niech sprawdzi stan kapitałów w OFE. Tak, to ustawa Tuska ukradła te pieniądze. Nie ma możliwości cofnąć tego złodziejstwa, ale można Tuska ciągać po sądach i "wysupłać" z majątku. Nie jestem prawnikiem i raczej nie wierzę w ponowne badanie tej sprawy przez obecny TK. Ale czy nie można postawić pytania w ten sposób: "Czy TK ma prawo tworzyć prawo?". TK Rzeplińskiego rzempolił i stworzył nowe prawo. Wszelkie ustawy stanowiły, że pieniądze emerytalne, imiennie przypisane do osoby, należą do tej konkretnej osoby. Rzepliński z kolesiami, w zmowie z Tuskiem stworzył nowe prawo, że te pieniądze nie należą do tych osób - nowe prawo. Skutki rzempolenia prawa są nie do cofnięcia, ale po takim orzeczeniu można by złożyć pozwy w sądach, z wnioskami o ich zabezpieczenie na majątku Tuska. Co ważniejsze, sprawców tego złodziejstwa można byłoby legalnie nazwać złodziejami.

Może Szanowni Czytelnicy mają inne pomysły? Wkrótce 11 listopada, a może wcześniej prawicowe manifestacje, np. klubów GP - czemu nie miałoby być na nich odpowiednich transparentów? Liczy się też przekaz medialny. Zresztą, kradzież OFE, to nie było ostatnie słowo Tuska i zaczął podnosić wiek emerytalny, aby w ogóle pozbawić Polaków jakichkolwiek emerytur (praca do śmierci). A tak w ogóle, po co Polakom dzieci? Tak mówił Tusk, w sensie jego słów o macierzyństwie, jako niewolnictwie. Najlepiej dożywotni obóz pracy, jak dla Ujgurów w Sinciangu (czy jakoś tak).

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

13-10-2021 [19:26] - u2 | Link:

Tusk ukradł nie tylko połowę kapitału z OFE, ale drugą zapisał w tzw. "suwak".

Właściwie wykończył OFE. Wątpię, aby się podniosło po takim ciosie. Ale Tusk tak właśnie robił, wykańczał wszystko co miało służyć Polakom na długie lata :-)

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

13-10-2021 [19:36] - NASZ_HENRY | Link:

Przy okazji i 100 mln zł od Wałęsy się należy - nowych 10 000 nzł plus odsetki ☺☻
 

Obrazek użytkownika tricolour

13-10-2021 [19:59] - tricolour | Link:

A chodzi o odzyskanie pieniędzy czy ciąganie Tuska?

Bo z tekstu raczej wynika, że autor bardziej ma skłonności sadystyczne niż chęć zysku.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

13-10-2021 [21:14] - piastolsztyn | Link:

Pieniędzy nie odzyska nikt, ale ktoś, kto swój majątek zbudował na niszczeniu Polski i Polaków, powinien go stracić co do gronia. Do końca życia winien utrzymywać się  z prostych prac fizycznych, bez prawa do emerytury, bo takiej nie wypracował. 2Tes.3.8 i następne. Uczciwą pracą przywróci porządek. 

Obrazek użytkownika RinoCeronte

13-10-2021 [22:37] - RinoCeronte | Link:

Hm, marzenia czasem się spełniają... Mnie po nocach śni się Donald na hulajnodze napędzanej wodorem.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

13-10-2021 [21:08] - Marek Kudła | Link:

Odciął się od wszystkiego co polskie, bo on - były król Europy to Niemiec - fałszywy Niemiec - z krwi i kości Niemiec - wredny Niemiec, wykreowana przez Merkel polityczna kukła !
Tyle zła co ten debil i tchórz poczynił w Polsce, tyle neinawiści, złodziejstwa, kłamstwa i zdrady, i tyle ludzi jego ulubieńców PO-je-bów zrobił po prostu w konia !  Prawdziwa Niemiecka kreatura i brudny szczur unijny ! Na składnię jego nazwiska - żygam !!!
 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

13-10-2021 [21:57] - wielkopolskizdzichu | Link:

Wy kudła uważajcie, bo żyłka wam pęknie wcześniej niż nazwisko Tusk na wokandzie się pojawi. 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

14-10-2021 [10:37] - Marek Kudła | Link:

Wy wielkopolskizdzichu, pruski folksdojczu martw się o siebie !  Czytaj moje wpisy i ucz się, boś durny jak cep !

Obrazek użytkownika Es

13-10-2021 [21:25] - Es | Link:

Być może takie zapytanie do TK byłoby zasadne, ale...Reguły uczestnictwa w przedstawieniu mówią: wy nie ruszacie naszych... . A scenografię zapewnią świadomi lub nie harcownicy.