Kto powiedział, że Grodzki chce likwidować szpitale?

W moim mieście zebrało się tzw. Stronnictwo Pruskie na imprezie zwanej Campus Polska Przyszłości, czy jakoś tak. Tam padły oburzające słowa Grodzkiego, że w Polsce powinno zostać ok. 150 szpitali, a reszta do "likwidacji" (ok. 900). Słowo likwidacja wziąłem w cudzysłów i nie przez przypadek. Muszę w tym miejscu przypomnieć słowa ówczesnej posłanki PO, pani Sawickiej. Mówiła ona o "pierwszym frontmanie" i prywatyzacji szpitali. Kto był tym pierwszym frontmanem, może Tusk, a jeśli tak, to jego powrót do polityki, to także powrót do pomysłu uwłaszczenia się na szpitalach, za symboliczną złotówkę.

W dzisiejszych czasach nie da się wprost uwłaszczyć na szpitalach, bo byłby bunt, prawdziwe pospolite ruszenie i wieszanie na latarniach. więc narzędziem jest "likwidacja". Wtedy pojawi się jakaś grupa, która "bezinteresownie" uratuje ten, czy inny szpital przed likwidacją. Tacy zostaną wypromowani w Tusk Vision Network na bohaterów, którzy swoim majątkiem ratują lokalną społeczność przed utratą swego szpitala. Dwie korzyści za jednym działaniem.

Na słowa Grodzkiego należy patrzeć przez pryzmat słów Sawickiej.

Piotr Solis
P.S. Już w innym temacie nachodźców, gdzie niektóre osoby bluźnierczo piszą, że "Jezusa też byście nie wpuścili". Przypomnę jedno, że Jezus, nasz Pan, Król wszechświata i Polski, nie ma twarzy Putina i Łukaszenki, a za jednego przemyconego na Zachód nie bierze, średnio 5000 EUR, jak Łukaszenka. Łukaszenka też ogłosił, że zamierza kupić od Ruskich broń, za około 1 mld. USD. Czyli licząc prosto, mamy 200000 tzw. "emigrantów" przeszmuglowanych na Zachód, razy 5000 EUR, otrzymamy 1 mld. EUR. Czy Jezus, Pan nasz, kupowałby broń?

Proponuję modlitwę do Jezusa Chrystusa, Króla Polski i Maryi, Jego Matki, Królowej Polski.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

14-09-2021 [19:51] - NASZ_HENRY | Link:

Frontman to była frontmentka Kopacz a Campus  to był  Germany ☺☻
 

Obrazek użytkownika u2

15-09-2021 [15:06] - u2 | Link:

"Na słowa Grodzkiego należy patrzeć przez pryzmat słów Sawickiej."

Oczywiście. Trzeba brać pod uwagę, że jak tacy jak Grodzki dojdą do większości w Sejmie to nie będzie zmiłuj się. Arłukowicz mówił o likwidacji szpitali na zakrapianym spotkaniu u Sowy. Grodzki powtarza te tezy już publicznie. Przygotowuje grunt przed "reformą".