Fasadowa demokracja ukrywa rządy globalistów

Ostatnie kilkanaście miesięcy odkryło wiele bolesnych prawd o naszej rzeczywistości. Człowiek pragnący pozostać wolnym, musi stanąć przed nimi twarzą w twarz, bez względu jak przykre są fakty.

Pierwsza konkluzja to daleko niepokojące rozmiary manipulacji jakimi media sterują ludźmi i łatwość z jaką dajemy się wodzić za nos. I nie chodzi mi tu o znany od wieków fakt, że odpowiednią propagandą można modelować ludzkie zachowania i zmieniać poglądy. Formy dyrygowania ludzkimi społecznościami istniały odkąd pojawił się człowiek. Jednak skrajne formy indoktrynacji, w wyniku których ludzie działali na szkodę siebie samych, dotychczas ograniczone były do wąskich sekt. W ostatnich dziesięcioleciach medialne doniesienia o grupach nieszczęśliwych dziwaków kontrolowanych przez jednego człowieka lub kilku liderów podawane były w formie sensacji.

Niestety w 2020 roku, po raz pierwszy w historii ludzkości, miliony osób na całym świecie, w wyniku zbałamucenia przez globalne media, podejmowało działania szkodzące ich zdrowiu fizycznemu i psychicznemu. Większość przecież mieszkańców naszej planety unikało ruchu na świeżym powietrzu i spotykania się z innymi osobami. W skrajnych przypadkach, globalistyczna medialna nagonka doprowadziła do porzucania śmiertelnie chorych, którzy skazani zostali na samotną śmierć. Życie w strachu i próba ukrycia się przed światem są dla każdej osoby szkodliwe. A jednak wiele osób ochotniczo przystąpiło do dokonywania tych samookaleczeń pod wpływem medialnego prania mózgów.

Miniony rok nie pozostawił złudzeń - żyjemy w świecie społeczeństw bezwzględnie kontrolowanych przez globalne media. Media mówiące jednym głosem.

Co gorsze, wraz z powstaniem globalnej propagandy, zrodził się, od dawna prorokowany globalny rząd. Rząd ludzi jakich nikt nigdy nie wybrał w demokratycznych wyborach, jednostek o jakich istnieniu wiele osób nie ma nawet pojęcia. Tak jak w średniowieczu przeciętny człowiek często nie wiedział, kto jest jego księciem, królem lub cesarzem, i nigdy władcy nie widział, tak i dziś media nie poświęcają uwagi faktycznym władcom świata.  Ale to właśnie globalny rząd de facto włada światem.

O ile w indywidualnych państwach funkcjonują lokalne władze, często, choć nie zawsze wyłaniane w wyniku wyborów demokratycznych, jak pokazał rok 2020, pełnią one jedynie funkcje administracyjne i wdrażają wytyczne globalnej centrali.

Aby nie być gołosłownym przytoczę przykład kilku państw w jakich lokalną władze sprawują politycy zupełnie innych nurtów politycznych, wybranych w demokratycznych wyborach. A zatem opcji mocno lewicowej (Kanada), konserwatywnej (Wielka Brytania) oraz skrajnie prawicowej (Węgry).

Bez względu na przekonania jakie - podobno - wyznają rządzący wymienionych państw, we wszystkich krajach wprowadzono, w odpowiedzi na pojawienie się chińskiego wirusa, w zasadzie identyczne restrykcje oparte na totalitarnym reżimie egzekwowanym przez policję i inne służby odpowiedzialne za realizowanie rządowych dyrektyw. We wszystkich trzech krajach łamano podstawowe prawa człowieka i obowiązujące w tych państwach konstytucje.

Okazuje się, że bez względu jak głosowali wyborcy, zarówno głosujący na lewicę i na prawicę, jedni i drudzy zostali zamknięci w globalistycznej klatce. Odmowa spożycia niebieskiej pigułki, zapewniającej szczęśliwe życie w matrixie, karana była albo finansowo w postaci mandatów a nawet, w wielu przypadkach, przemocą fizyczną z aresztem i uwięzieniem włącznie.

W roku 2020 zobaczyliśmy pierwszych więźniów politycznych rządu globalistów. Co gorsza, wiele osób na ochotnika stanęła murem za administracyjnymi urzędnikami jakim są rządy tych wprowadzających restrykcje państw.

Rok 2020 jest chwilą historyczną z bardzo smutnych powodów - bez względu jak głosują wyborcy wybierający władze w swoich krajowych wyborach, ostatecznie dostają ten sam globalistyczny reżim samozwańczego rządu globalistów, ludzi dysponujących w praktyce nieograniczonymi zasobami finansowymi.

Czy jesteśmy więc skazani na los niewolników nie mających wpływu na sposób w jaki rządzi się w państwach jakie zamieszkujemy? Czy świat całkowicie opanuje matrix, z jakiego nie będzie ucieczki?

Losy kilku państw pokazują, że niekoniecznie musi tak być. Kilka krajów pozostawiło swoim obywatelom daleko idąca wolność. Na myśl przychodzi między innymi Szwecja (zajadle atakowana w polskich mediach) oraz USA. Dzięki ustrojowi federalnemu panującemu w Stanach Zjednoczonych Ameryki, nawet prezydentura Bidena nie była w stanie zdławić wolności ludzi w wielu stanach, gdzie szkoły nie były zamknięte, gdzie na widowiska sportowe przychodzą tłumy ludzi i gdzie nie wykończono klasy średniej, lokalnych, małych przedsiębiorców.

Nie przez przypadek USA są miejscem, gdzie ciągle istnieją enklawy wolności jednostki. W Ameryce nigdy nie było monarchii ani żadnych systemów totalitarnych jakie przez większość naszej przeszłości siały spustoszenie na innych kontynentach, kształtując odpowiednio mentalność mieszkańców.

I nie jest też zbiegiem okoliczności, że właśnie USA są krajem, w którym poprzedni prezydent ostrzegał przez kataklizmem lockdownów: "nie możemy zamknąć kraju, jeżeli to zrobimy, stracimy Amerykę".

W 2020 Trump został najbardziej popularną osobą w USA. I dla ludzi, którzy chcą pozostać wolni, to jest światełko w tunelu.

=====

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika EsaurGappa

09-06-2021 [08:18] - EsaurGappa | Link:

A jednak po cichu każdy wolny człowiek czuje w sercu że jesteśmy w defensywie,i to głębokiej.Jutro gdy już odtrąbią zwycięstwo nad zarazą,to się zacznie dopiero robić nie fajnie,gdy cudowne szczepionki nas "uratują" całą medialną machina będzie to nam wmawiać dzień i noc,noc i dzień,politycy i ich eksperci będą ogłoszeni bohaterami.Dopiero wtedy zamordyzm przejdzie do działań które zostały zaplanowane jescze przed wybuchem tego szaleństwa.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

09-06-2021 [10:39] - rolnik z mazur | Link:

@ autor, 

Koncepcja budowy neomarksistowskiej dyktatury w pełnym toku - więc i wybory jeśli będą to będą farsa.Kto tego nie widzi to obudzi się w pięknym nowym Świecie. Pzdr

Obrazek użytkownika Marek1taki

09-06-2021 [12:45] - Marek1taki | Link:

I tak się Panu udało przemycić krytyczna ocenę. Nie użył Pan słowa "....epienie". Ideologia marksistowska w wersji ... i ... jest dotowana.
Z tym Orbanem to przesada. Najwyżej centroprawica. Optyka się na tyle przesunęła i zniekształciła, że robi za skrajnego. Johnson to plastyczny bezideowiec. Wystarczyło go położyć koło respiratora i tak zmądrzał, że ..wida widzi wszędzie a za...się już pewnie na odmiany jeszcze nie dopuszczone do powszechnego obiegu.

Obrazek użytkownika Marek1taki

09-06-2021 [12:56] - Marek1taki | Link:

Możemy spróbować krzyżówki z Mysią, która to rozrywka jest zdrowa i tania:
To kolejna ....kopulacja w celu propagandy nieuzasadnionych ejakulacji pod pozorami, że mityczni antykopulacjoniści negują wartość kopulacji
W rzeczywistości od ok.20lat podważono wartość klasycznej kopulacji, gdyż rozszerza się powszechność i wprowadza nowe typy jak 7 w jednym. Efekty są mi znane z praktyki lekarskiej gdy rodzice informują mnie o ... . Teraz mamy apogeum ....cynizmu w postaci seksualnego rozpasania i ejakulacyjnej ruletki.

Obrazek użytkownika ruisdael

09-06-2021 [13:17] - ruisdael | Link:

Zwracam uwagę na swoistą ewolucję- dawniej USA była enklawą wolności, teraz istnieją enklawy wolności w USA.

Obrazek użytkownika Piotr Węcław

09-06-2021 [20:26] - Piotr Węcław | Link:

Słuszna uwaga, tak właśnie zmienił się świat i w tym dużą część USA.

Obrazek użytkownika Roz Sądek

09-06-2021 [14:22] - Roz Sądek | Link:

@Autor
"Bez względu na przekonania jakie - podobno - wyznają rządzący wymienionych państw, we wszystkich krajach wprowadzono, w odpowiedzi na pojawienie się chińskiego wirusa, w zasadzie identyczne restrykcje oparte na totalitarnym reżimie egzekwowanym przez policję i inne służby odpowiedzialne za realizowanie rządowych dyrektyw."
========
We wszystkich trzech (!) wymienionych przez Pana państwach 2+2=4. Powiada Pan, że wynik powinien zależeć od politycznej opcji???

 

Obrazek użytkownika Kaczysta

09-06-2021 [20:47] - Kaczysta | Link:

Czy Totalna Opozycja już wyje??? Kurski na następne 4 lata został Prezesem TV

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

09-06-2021 [21:47] - rolnik z mazur | Link:

A drugi Kurski w GW i tyle w rozgrywaniu durni. 

Obrazek użytkownika Pers

09-06-2021 [21:55] - Pers | Link:

Waldek
//A drugi Kurski w GW//
To pisfanom nie przeszkadza. Wszak to jedna wielka magdalenkowa rodzinka :)))

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

09-06-2021 [22:23] - rolnik z mazur | Link:

@ Jarek, 
Dokładnie. I co na to poradzisz? 

Obrazek użytkownika Pers

09-06-2021 [22:41] - Pers | Link:

Waldek
Poradzić to nic nie poradzę.
Łacha tylko można z nich drzeć :))