Zdjęcie 40/253: Mocny akcent na koniec

Na zakończenie, bo to okrągłe 40, wypada dać jakiś mocny akcent. Było już po zawodach. Wielkie czasze wylądowały. Jeden z uczestników postanowił dać czadu, a my przyglądaliśmy się z przyjemnością. Potrzebujemy mocnych akcentów. Czadu. Ognia i tak dalej 🙂

Na tym, kończę codzienną publikację zdjęć. Była to dla mnie fajna zabawa, ale zabawa jest tak długo, jak długo nie staje się ona zobowiązaniem. Więc będą zdjęcia, ale jak będę miał czas i ochotę. Za oglądanie i ewentualne komentarze dziękuję. Było miło!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

30-05-2021 [23:16] - Imć Waszeć | Link:

To zdjęcie można spokojnie zgłosić do konkursu. W sieci czasem jakieś poważne gazety organizują takowe. Nazwę trzeba tylko jakąś wymyślić, co wpada w ucho. Jaki "Feniks Czegoś" czy coś pod młodzieżówkę "Przebudzenie Jedi". ;)))
https://www.worldphoto.org/son...
PS: Jest też możliwość sprzedawania grafik z wolnej ręki jako tokeny kryptograficzne, ale jeszcze nie obadałem tematu.
https://www.polsatnews.pl/wiad...

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

31-05-2021 [12:17] - Zbyszek_S | Link:

Dzięki za komentarz :)
Pozdrawiam