Śmieję się z rozpaczy bo co pozostaje?

Hipoteza badawcza. 

80% społeczeństwa to " nawóz historii " - popić, poruchac i disco polo posłuchać. Noszą maski bo się boją kar, wyszczepiaja się  bo nie pojadą do Hurghady albo na Kanary. 

10 % to kowidurnie. Tych nic nie przekona, że to ściema. Nie przychodzi im do głowy, że ich własny rząd nie działa w ich interesie. Ani liczby, ani fakty ich nie przekonają. 

Niech sobie może obejrzą film amerykański z 1977 roku - Koziorożec jeden. Jest on o tym jak NASA zorganizowała lipna wyprawę na Marsa. Całą wyprawę nakręcono w hali i puszczono przez media w świat. 
Już wtedy technika pozwalala na taką ściemę - a co dopiero dziś. 

10% to samodzielnie myślący ludzie, którzy wierzą w liczby i fakty. Nie żerują nic w ciemno, choćby za tym stali fachowcy. Starają się nie poddawać histeri, analizują fakty i wyciągają wnioski. 

I od tych ca.10% wszystko teraz zależy. 

Przekrój społeczeństwa j. w. widać na NB również. 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

08-05-2021 [11:02] - Pers | Link:

Podibno 7-10% świadomych czyli elita, wystarczy do przeprowadzenia zmian. 
Reszta, motłoch, pójdą za liderami. Dlatego tak ważne jest aby informować i działać.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-05-2021 [11:23] - rolnik z mazur | Link:

@ Pers, 

Dokładnie. Dlatego piszę. Trzeba też działać. Pzdr

Obrazek użytkownika Marek Kudła

08-05-2021 [12:05] - Marek Kudła | Link:

No to nie pisz, bo ty działasz przeciwko Polsce !  Takich ludzi nazywamy zdrajcami !!!   Dyskutowanie z idiotyzmami (, które tutaj wypisujesz) czyni to, że wzmacnia się idiotyzmy i idiotów.

Obrazek użytkownika Adam66

09-05-2021 [03:05] - Adam66 | Link:

@ Marek Kudła - A konkretnie o czym piszesz?

Obrazek użytkownika Marek Kudła

08-05-2021 [12:02] - Marek Kudła | Link:

Ty Pers, działamy, a jakże - dla dobra naszej Ojczyzny:
Mamy 2021 rok i ~2.5 roku do następnych wyborów parlamentarnych, ale nie czekamy z założonymi rękami, i już rozpoczynamy kampanię na rzecz PIS, na rzecz normalnych ludzi, na rzecz rządu Morawieckiego, rządu solidarności społecznej !  Nasza działalność, grupy polskich patriotów, będzie dotyczyć głównie uświadamiania ludzi niezdecydowanych i tych, którzy jeszcze nigdy nie głosowali.  Lewactwo uważamy za antypolaków i obóz zdrady, niezdolny  do zrozumienia prawdy i nie będziemy się nimi zajmować. Tych ludzi musimy usunąć tak z życia politycznego jak i publicznego. Jedynie, szczególnie na początku, będziemy  porównywać ZP do tych obcych z polskim obywatelstwem, którzy nazwali się totalną opozycją,  by w grupie niezdecydowanych wyrobić prawdziwe spojrzenie na prawdę i zachęcić ich do głosowania na normalnych ludzi z ZP !
Potrzebna jest  ogromna praca świadomych Polaków, by przekonać z jednej strony tych
zmanipulowanych, a z drugiej strony uaktywnienia przynajmniej części tych,
którzy jeszcze nie brali udziału w wyborach.  W historii Polski taka akcja miała już raz miejsce w
latach 1863-1918, czego rezultatem była II RP !!!
 

Obrazek użytkownika Pers

08-05-2021 [12:50] - Pers | Link:

Kudla
"Nasza działalność, grupy polskich patriotów"
Zapomniałem pogratulować "polskim patriotom" nowego koalicjanta.
Full wypas :)

Obrazek użytkownika Francik

09-05-2021 [08:39] - Francik | Link:

Rząd "solidarności społecznej" na czele z banksterem to ciekawy wynalazek. Wierz w te bajeczki Mateuszka o elektromobilności itp. bzdety. Jakoś nad programem Mieszkanie+ zapadła cisza, tu nie wystarczy prezentacja w powerpoincie, trzeba coś umieć poza opowiadaniem głodnych kawałków. Natomiast udał się plandemiuszowi lockdown i zatwierdzenie planu likwidacji górnictwa pod osłoną tzw. pandemii. Oczywiście jeszcze wspaniały wynalazek telefonicznej służby zdrowia skutkujący ponad 100 tysiącami zgonów. Oraz wydanie miliardów naszych pieniędzy na wątpliwej jakości "szczepionki". Następny krok - paszporty kowidowe i segregacja ludzi. To naprawdę urzeczywistnienie idei solidarności. Gratulacje! Macie wspaniałego idola.

Obrazek użytkownika sake3

08-05-2021 [12:30] - sake3 | Link:

@Pers.....Jako przedstawiciel motłochu apeluję o wstrzymanie.Mnie też się chce śmiać czytając jak się puszycie swoją przynależnością do ,,elity'' i jakie to walory decydują o bycie elitą.Teraz wiadomo kto tak dzieli społeczeństwo i jakie przesłanki według rozhisteryzowanych łbów decydują kto w tym społeczeństwie jest panem a kto śmieciem.

Obrazek użytkownika Pani Anna

08-05-2021 [11:41] - Pani Anna | Link:

I za dzieci się  biorą...

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-05-2021 [12:22] - rolnik z mazur | Link:

@ Pani Anna, 
wiem i już nogami przebierają kiedy w końcu zaczną wyszczepiac dzieci. To q... jest. Pzdr

Obrazek użytkownika Marek Kudła

08-05-2021 [17:42] - Marek Kudła | Link:

Ty który nie potrafisz orać, słyszałem, że  w działach położniczych zaszczepią wszystkie niemowlaki - co ty na to ?!  A krowę to ty umiesz wydoiń ?!!

Obrazek użytkownika Marek Kudła

08-05-2021 [17:39] - Marek Kudła | Link:

No, a w mieście murzynów biją .....

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

08-05-2021 [12:08] - Zbyszek_S | Link:

Pomijając kwestie ocen grup ludności, wypada zauważyć, że owe grupy NIE SĄ MOTOREM ZMIAN. To znaczy, generalnie liczba osób popierających jakiś pogląd, nie ma większego znaczenia, jeśli osoby te nie posiadają wykształconej wspólnoty, organizacji i instytucji.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-05-2021 [12:17] - rolnik z mazur | Link:

@ Zbyszek, 
To prawda. Instytucje bym akurat pominął- organizacja jak najbardziej. Pzdr

Obrazek użytkownika sake3

08-05-2021 [12:59] - sake3 | Link:

Swoim wpisem nie pokazał Pan rozpaczy tylko niewiarygodne chamstwo.Nie sądziłam,że taki przedmiot jak maseczka czy szczepionka stanie się przesłanką do dzielenia ludzi na nawóz historii (aż80%) i tych myślących(10%), a pozostała reszta to durnie.,,Nawóz historii'' to tylko pańskie wyobrażenia i pańskie inwektywy o ludziach którzy wcale nie znajdują się w kategorii,,popic,poruchać,posłuchać disco polo' i pojechać do Hurghaby'' Czy wy elitarne bractwo myslących nie pijecie,nie słuchacie muzyki,nie uprawiacie seksu i nie jeździcie na wycieczki?To co was interesuje oprócz wyżywania się na innych i nieustannego zawodzenia o szczepionkach? Faktycznie smutne takie życie.

Obrazek użytkownika Pers

08-05-2021 [14:26] - Pers | Link:

sake3
"Czy wy elitarne bractwo myslących nie pijecie,nie słuchacie muzyki,nie uprawiacie seksu i nie jeździcie na wycieczki?"
Oczywiście, że to robimy tylko bez onucy na twarzy, którą chcą nam nałożyć. To maseczkowcy wyją i są agresywni.

Za tydzień ma zostać zniesiony obowiązek noszenia onucy na twarzy na świeżym powietrzu. Już słyszę wycie rozpaczy tych wszystkich szpetnych babiszonów, które tyle czasu mogły to legalnie ukryć. Ale nic straconego, zakazu noszenia onucy na twarzy raczej nie będzie :)

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-05-2021 [15:04] - rolnik z mazur | Link:

@ sake3, 
po pierwsze to naga prawda, po drugie tak jestem chamem jak widzę głupotę. Tak nałoż maseczkę co ci szkodzi. Przyjmij szczepionki bo dostaniesz gleit do wyjazdu. Jeśli ty sake masz duszę niewolnika to nic ci nie pomoże. Ja nie mam. Pzdr

Obrazek użytkownika Marek Kudła

08-05-2021 [14:03] - Marek Kudła | Link:

Przyjdzie wielka klęska tych,  którzy nienawidzą Polski,  którzy zdradzali i zdradzają naszą Ojczyznę, m. in. rolnik z mazur. Przyjdzie wielka klęska  tych, którzy kradli, kłamali i kłamią nadal !!!   Ci lewaccy oszuści walczą o koryto wszelkimi sposobami,  wykrzykując do PIS-iorów:  „Będziecie siedzieć”,  za to żeście wygrali wybory !   Nie, to nie wy będziecie wsadzać Polaków, prawowitych gospodarzy polskiej ziemi -  broniących swego Państwa,  ale to my Polacy was i wasze zdrady naszego Państwa i Narodu Polskiego uczciwie osądzimy !!!   Na nic wasze zastraszanie Polaków i groźby .  Przygotujemy wam sprawiedliwe procesy, bo zapracowaliście na nie solidnie,  a  już w kolejnych wyborach 2023 odrzucimy was od wpływu na nastą Ojczyznę i usuniemy z życia publicznego !  
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-05-2021 [15:07] - rolnik z mazur | Link:

@Kudlaty, 

Ty masz już tak zryty beret, że tobie już nic nie pomoże. Pzdr

Obrazek użytkownika Pers

08-05-2021 [15:12] - Pers | Link:

rolnik z mazur
Uniesienia Kudlatego świadczą o jakichś zaburzeniach postrzegania rzeczywistości.
On jeszcze cały czas przemawia tekstami Bieruta i (częściowo) Gomułki.
Obawiam się, że tu trzeba tęgiego specjalisty...

Obrazek użytkownika SyrenkaW

08-05-2021 [17:59] - SyrenkaW | Link:

xD

Obrazek użytkownika Marek Kudła

08-05-2021 [17:47] - Marek Kudła | Link:

He, he,he, czas to pieniądz !  Nie traćmy naszego cennego czasu czytając na NB głupiego pier*dolenia zajobów totalnej opozycji i ich zwolenników typu Pers, Jabe. Rolnik i inni !  Tp grupka ujadających piesków, niezadowolon<ch z kagańca.

Obrazek użytkownika Swisspola

08-05-2021 [18:44] - Swisspola | Link:

Poziom wypowiedzi dowodzi ze musisz mieć racje. Przecież idiota się nigdy nie myli!

Obrazek użytkownika Adam66

09-05-2021 [03:10] - Adam66 | Link:

"Gdy dla tymczasowego bezpieczeństwa zrezygnujemy z podstawowych wolności, nie będziemy mieli ani jednego, ani drugiego."
Wydaje mi się, że Marek Kudła to robot-troll bo rzuca sloganami, bez konkretów.  Zobaczymy czy i co odpowie na powyższy cytat....

Obrazek użytkownika Jabe

09-05-2021 [07:40] - Jabe | Link:

I mnie przyszło do głowy, że ministerstwo testuje najnowszy model trolla narodowego na baterię.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

08-05-2021 [16:27] - Kazimierz Kozio... | Link:

po co sie zzymac na zwiedziony bogu ducha winny "motloch".  elity oportunistycznych politykow, naukowcow a w slad za nimi zurnalistow poszly w ciemno za nowa prawda objawiona zadekretowana przez who i amerykanski sanepid cdc. trudno jednak uwierzyc ze tak latwo udalo sie przeniesc do realu ewidentny przekret z przekonaniem mas ze mozna byc chorym bez zadnych objawow i ze koniecznie trzeba poddac sie leczeniu tej ciezkiej bezobjawowej przypadlosci.

Obrazek użytkownika juur

08-05-2021 [18:01] - juur | Link:

"mozna byc chorym bez zadnych objawow i ze koniecznie trzeba poddac sie leczeniu tej ciezkiej bezobjawowej przypadlosci".
Można. To nic nowego np. schizofrenia bezobjawowa, która chyba wraca, może nawet w postaci epidemii. Jednym z syndromów może być negowanie faktów lub niemożność ich dostrzeżenia. PIS połączony z  SLD może być trudny do przyjęcia do świadomości bo okazuje się, że popierając PIS, popieram Czarzastego, Biedronia, Cimoszewicza, Milera tzn. że i Jaruzelskiego, Kiszczaka, itd.....  Należy odróżnić to że coś wiemy od tego, czego jesteśmy świadomi. To dwa różne obszary, które powinny się łączyć ale u niektórych a szczególnie jest to widoczne u wieloletnich odbiorców TVN-u, obszary te nie komunikują się ze sobą lub w znikomym stopniu. W takim przypadku o decyzjach, poglądach i postępowaniu, decyduje świadomość a nie fakty.   Widać to nawet w powyższych komentarzach, że fakty nie mają wpływu na postrzeganą  rzeczywistość. Szczególnie  łatwo ulegają takiej manipulacji osoby z prostolinijne, łatwowierne i szlachetne.

Obrazek użytkownika Swisspola

08-05-2021 [19:06] - Swisspola | Link:

Ależ Jurr, o prawicowości nie świadczy paplanie o patriotyzmie. Każdy może sobie postrzegać patriotyzm jak chce i ma prawo uważać, że tylko jego patriotyzm jest jedynie słuszny aż do upadku ojczyzny. O prawicowości dowodzi przede wszystkim stosunek do środków produkcji oraz podejście do wolności jednostki. Jak widzimy w obu przypadkach PiS-owi jest o wiele bliżej do czerwonych towarzyszy niż do prawdziwej prawicy. Sojusz z SLD jest naturalnym odzwierciedleniem poglądów PiS-u i naczelnika JK. Zresztą indoktrynacja i wyksztalcenie komunistyczne pozostawiają zawsze swój ślad!

Obrazek użytkownika Pers

08-05-2021 [19:14] - Pers | Link:

Swisspola
"o prawicowości nie świadczy paplanie o patriotyzmie."

Zgadza się! Mamy tu teraz najazd takich "patriotów" (husky - J z L, tezeusz, Kudla, Ryan, u2), którzy uważają, że jak staną na taborecie i zakrzykną falsecikiem "brawo PiS!", "Prezes to geniusz!", "na pohybel PO!" albo "putler kaputt!" to są już takimi "patriotami" że hej!

Obrazek użytkownika juur

08-05-2021 [19:25] - juur | Link:

Swisspola Pełna zgoda.

Obrazek użytkownika mada

08-05-2021 [16:40] - mada | Link:

Chwila, moment.
Już niedługo będziecie moli pokazać swoje gęby w całej krasie.

Obrazek użytkownika Pani Anna

08-05-2021 [19:36] - Pani Anna | Link:

@mada
Ja swojej nigdy nie zasłoniłam,  bo i po co?

Obrazek użytkownika Swisspola

08-05-2021 [18:45] - Swisspola | Link:

Idiotę łatwiej jest oszukać niż przekonać, że został oszukany.
„Właściwością człowieka mądrego jest błądzić, głupiego – w błędzie trwać.” Cyt. Cyceron
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-05-2021 [18:51] - rolnik z mazur | Link:

@ swisspola
Dokładnie! Pzdr

Obrazek użytkownika sake3

08-05-2021 [18:53] - sake3 | Link:

Panowie Rolniku i Persie......Tak pięknie pokazaliście jak wiele łączy ze sobą śmiech i rozpacz,że wypada tylko wam podziękować.Dotąd bowiem smieję się do rozpuku.Nie sądziłam nigdy że maseczki i szczepionki mogą spowodować aż taką histerię.Faktycznie-Danuta Rinn miała rację,nie ma już prawdziwych mężczyzn ,są tylko frustraci.I małe pytanko do pana Rolnika,czy sugeruje,że obecna misja na Marsa też jest ściemą?

Obrazek użytkownika Pers

08-05-2021 [19:04] - Pers | Link:

sake3
Wypraszam sobie stanowczo! Nie jestem żadnym frustratem!
Przez cały okres "pandemii" nie założyłem w miejscu publicznym onucy na twarz i może właśnie dlatego czuję się świetnie.
Stosunki intymne też uprawiałem i też bez wymaganego "dystansu społecznego".
To raczej wy, onuckowscy, przeżywaliście traumę.

Obrazek użytkownika sake3

08-05-2021 [19:31] - sake3 | Link:

@Pers.....A jak wyglądają stosunki intymne z ,,dystansem społecznym''? Widzę,że w tej materii mam braki.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-05-2021 [19:14] - rolnik z mazur | Link:

@ sake3, 

To nie maseczki i szczepionki są tu winne tylko ludzie, którzy tej presji się bezmyślnie poddają. Co do misji na Marsa - to już lecą? Pzdr

Obrazek użytkownika sake3

08-05-2021 [19:39] - sake3 | Link:

@Rolnik z mazur........Na razie poleciały tylko przyrządy,łaziki,helikoptery ,roboty do pomiarów,pobierania próbek,robienia zdjęć terenu.Zamiast tak rozpaczliwie biadolić wystarczy zainteresować się próbami podboju kosmosu,możliwościami techniki.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-05-2021 [21:25] - rolnik z mazur | Link:

@ sake3, 
AA,  helikotery? No proszę nawet helikoptery posłali na Marsa. Mnie bardziej interesuje co się na tej ziemi wyprawia. A dzieje się źle. Pzdr

Obrazek użytkownika Pani Anna

08-05-2021 [21:57] - Pani Anna | Link:

Sake już  dawno odleciała  na Marsa, może  dlatego  nie widzi tego, co się  dzieje wokół  niej.

Obrazek użytkownika Pers

08-05-2021 [19:18] - Pers | Link:

Mojżesz podobno dlatego 40 lat błąkał się po pustyni, żeby pokolenie niewolników faraona wymarło. Chciał zbudować nowe państwo z nowymi ludźmi na Ziemi (ponoć) Obiecanej przez Jahve.
W Polsce też trzeba było, żeby odeszło pokolenie pamiętające naiwną i bezskuteczną walkę pod sztandarami Solidarności. Ta walka nie mogła się udać bo została wymyślona, finansowana i wykorzystana przez tych co teraz mówią wprost - nie macie już Polski i co nam zrobicie?
 I co nam zrobicie...
 Niewiele fizycznie możemy zrobić. Ostatnia odsłona zdrady i zaprzaństwa w Sejmie to był gwóźdź do trumny Rzeczpospolitej. Nie mamy liderów, którzy by nas poprowadzili, nie mamy broni i środków. Jak się tylko tylko tacy pojawiali to byli korumpowani albo, w ostateczności, mieli spotkanie z ciężarówką albo seryjnym samobójcą.
 Unia składa się z 27 państw, kiedyś dumnych i suwerennych. Dla niepoznaki każde z nich ma coś do powiedzenia ale tak naprawdę liczy się Komisja, która nie jest organem pochodzącym z wyborów ale za to służy i realizuje interesy tych samych manipulatorów co zawsze.
 4 maja 2021 Polska podpisała akt kapitulacji i pełna aneksja stała się faktem. Niech was nie zwiodą głupkowate sondaże, które mówią o ogromnym, 75% poparciu społeczeństwa. Sondaże zawsze służyły do duraczenia motłochu. Niech was nie zwiodą pełne uniesienia peany apologetów systemu w partiach i telewizorach. Fakt jest gołym faktem - Polska jest już jedynie pojęciem geograficznym.
 Kiedyś, rozebrana przez wrogich sąsiadów i wymazana z mapy Europy zachowała choć świadomość gwałtu i rozdarcia, który się dokonał. Byliśmy tylko jedną z prowincji Rosji, Prus i Austrii. Ale ciągle była gorąca świadomość, że oto naród stracił suwerenność, że obcy nas podzieli siłą. I ta świadomość pomogła przetrwać polskiemu duchowi i doprowadzić w końcu do odzyskania niepodległości.
 Teraz jest inaczej. Zostaliśmy wchłonięci do obcego organizmu przez obce siły w całości! Nie pojawią się granice, które kiedyś dzieliły Polaków z Kujaw i Wielkopolski od tych z Kongresówki czy zaboru austriackiego. Wszystko zostanie po "staremu". No ale skoro 75% Polaków to popiera to znaczy, że żydzi i Niemcy mają rację, nie zasługujemy na wolność i niepodległość. Byle piwo i kaszanka na grilla były. To nic, że za pożyczone.
 Polska kiedyś się odrodziła tylko dlatego, że cały czas istniała w sercach i umysłach patriotów, którzy nigdy się nie pogodzili z zaborami. Polak to takie stworzenie, który jak jest wolny to nie docenia tego i nie dba. Dopiero jak starci to zaczyna się burzyć. Czy teraz też tak będzie? Technika manipulacji medialnej poszła tak daleko, że to co kiedyś było niemożliwe dziś jest całkowicie wykonalne. "Pandemia" dobitnie to pokazała.
 Co robić? Może niech przynajmniej Ci co wierzą powtarzają rano i wieczorem: "Panno święta, co Jasnej bronisz Częstochowy I w Ostrej świecisz Bramie...".

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-05-2021 [21:33] - rolnik z mazur | Link:

@ Pers, 

Ci co w sercu mają Polskę niech się jednoczą. Pzdr

Obrazek użytkownika J z L

08-05-2021 [22:07] - J z L | Link:

Prawda została ustalona w TVN24 oraz przegłosowana w Parlamencie Europejskim i żadne nowe okoliczności ani fakty tego nie zmienią

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-05-2021 [22:21] - rolnik z mazur | Link:


tta. Cóż może dla czerwonych kubrakow prawdą jest to co władza za prawdę uzna. Pzdr

Obrazek użytkownika Pers

08-05-2021 [22:32] - Pers | Link:

rolnik z mazur
Widzisz...Ten avatar huskego to jest sylwetka członka gwardii królewskiej.
On teraz jest poddanym królowej Eli. Jej służy i płaci podatki.
Udając polskiego patriotę dorabia sobie na służbie hasbary.
W sumie ma już 3 paszporty :)
A mój jeden jedyny stracił ważność ze dwa lata temu...

Obrazek użytkownika J z L

08-05-2021 [22:48] - J z L | Link:

GW chyba nie lubi Polaków?

Obrazek użytkownika EsaurGappa

08-05-2021 [22:42] - EsaurGappa | Link:

Brzydko bardzo brzydko tu pan się wypowiedział...wstyd mi za pana.Ludzie jacy są tacy są,ale pan nie ma prawa w kilku brudnych słowach odbierać im człowieczeństwa.Nie jest dobrze gdy nie szukamy między sobą wspólnotowośći,a pogrążamy się w odmętak kłótni,i jeden czyni się lepszym od innych .

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

09-05-2021 [07:42] - rolnik z mazur | Link:

@ Esaur-Gappa, 
prawda   zwykle jest brzydka. Tylko kłamstwa są kolorowe. Pzdr