Paragraf za obrazę uczuć LGBT

Po osiedlu niósł się głośny krzyk. Hiobowscy wyjrzeli z zaciekawieniem z okna, ale nic nie było widać. Babcia Łukaszka zatelefonował nawet do dozorczyni, pani Sitko, ale i ona nie wiedziała co się dzieje.
- Właśnie idę na osiedle zobaczyć.
- To my z panią.
I poszli.
Pod osiedlowym klubem lewicowej młodzieżówki "Dwie lewe ręce" stał jakiś młody chłopka w sukience, trzymał obrazek i głośno krzyczał. Obrazek zawierał sprofanowaną postać Matki Boskiej.
- Wolno mi! - darł się młody chłopak w sukience. - Nie ma paragrafu za obrazę uczuć religijnych! Jest wolność! Tolerancja! Pokojowy aktywizm nie może być karany! Jeśli kogoś obraża obrazek, to on ma problem!
- Słuchaj chłopcze - tylko tyle zdążył powiedzieć tata Łukaszka.
- Co?! Co?! - piszczał chłopak w sukience. - Nawet mnie pan nie spytał o zaimki! Życzę sobie, żeby mnie adresować she her! Czuję się kobietą, więc jestem kobietą!
- Ależ chłopaku...
- Proszę mnie tu nie misgenderyzować! Słowa potrafią ranić gorzej niż nóż! Zna pan takie pojęcie "przemoc słowna"? Polska młodzież traktowana w ten sposób masowo wiesza się po lasach! Takie słowa to zbrodnia, to...
- Obraza uczuć - podpowiedział Łukaszek.
- Tak jest, obraza uczuć LGBT! Za to powinien być paragraf! Niech pan to powtórzy, no niech pan powtórzy! - chłopak sięgnął po komórkę. - Ja wszystko nagrywam, robię screeny tego co mnie obraża. Nawet mam w Windowsach specjalny katalog na to.
- Jaki?
- Moje obrazy.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Maverick

03-03-2021 [04:56] - Maverick | Link:

Lucyferianizm i komunizm idzie z zachodu wraz z upadkiem moralnym i nową pustą normalnością, Podważnie wartości chrześcijańskich to czystej wody lucyferianizm.

Mo video blog o piosence Madonny z konceru Eurowizji w 2019 był podprogowym kształtowaniem tego co nasz czeka.

Kpina z nas czy podprogowe programowanie - YouTube

<iframe width="1200" height="675" src="https://www.youtube.com/embed/..." frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Obrazek użytkownika Marek1taki

03-03-2021 [07:41] - Marek1taki | Link:

"We wtorek płocka sędzia Agnieszka Warchoł uznała, że rozklejanie m.in. na przenośnych toaletach tęczowych przeróbek Ikony Jasnogórskiej nie obraża uczuć religijnych. Według relacji oskarżycielki posiłkowej, uzasadnienie orzeczenia wygłoszone zostało językiem jakby żywcem wyjętym ze słownika feministycznej nowomowy. Sędzia nie uwzględniała dowodów przedstawionych przez pokrzywdzonych, powoływała się za to na listy od osób podających się za katolików i twierdzących, że nie razi ich połączenie symbolu neokomunistycznej rewolucji ze świętym wizerunkiem."
Read more: https://www.pch24.pl/sad-przyz...

I co z dymisją sędzi ze stanowiska w związku z ferowaniem wyroków pod dyktando marksistowskiej ideologii?
Mamy przeszukiwać facebooka czy nosiła koszulkę z Che Gevarą czy sędziowie "się sami oczyszczą"?

 

Obrazek użytkownika sake3

03-03-2021 [18:15] - sake3 | Link:

E tam ,zaraz dymisja.Sędzia Warchoł będzie nadal bardzo potrzebna,Został w łódzkiem ciężko pobity ksiądz na terenie kościelnym.Ma więc sprawca niemałe szanse na uniewinnienie jeśli sprawę będzie ta paniuśka prowadzić.