Czy Polacy są narodem idiotów?
Tak powinno brzmieć pytanie.
Zanim zostanę obrzucony stekiem wyzwisk to zaznaczę, że to cytat.
Ale jak się czyta zestawienie popularności polityków zrobiony przez IBRIS na zlecenie Onet to ma się wrażenie, że marszałek miał sporo racji( cytat z marszałka).
A. Duda - 38,9
M. J. Morawiecki- 37,8
S. Hołownia - 37,7
Hołownia "wystrugany z banana" przez służby ma być przyszłym władcą tego narodu?
Na to wygląda.
Dlaczego Polacy są narodem idiotów?
Hipoteza badawcza:
Kierują się emocjami a nie rozumem.
Myślą jednobiegunowo ( wszystko albo nic)
Są zapatrzeni ślepo w anglosaską kulturę.
Sądzą wszystkich po sobie.
To co uchodzi jednostce to nie uchodzi w polityce.
Marszałek ( bohater nie mojej bajki) Józef Piłsudski ( bohater obecnych elyt) na zjeździe legionistów w Kaliszu w dniu 7.08.1927 powiedział:
" Wytworzylem całe mnóstwo pięknych słówek i określeń, które po mojej śmierci zostaną a które naród polski stawiają w rzędzie idiotów ".
Powiedział co wiedział. Historia potwierdziła, że mial rację skoro naród powierzył mu to stanowisko i historia pokazała czym się to zaufanie skończyło.
I dalej na zakończenie- " Polskę być może czekają i ciężkie przeżycia. Podczas kryzysów - powtarzam - strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych co służą obcym".
Powiedział co wiedział. W końcu sam był agentem nie wiadomo dokładnie ilu obcych rządów.
Ale nie o to chodzi.
Chodzi o to, że Polacy nie uczą się z historii lub inaczej- historia uczy, że nikt z niej się nic nie uczy.
I to jest smutna konstatacja z tego co się naokoło dzieje.
A czy Polacy to naród idiotów?
Taki sam jak inne tylko elyty są wystrugane z banana i to zmienia całą postać rzeczy.
- Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
- Odsłony: 14613
Wmówiono im, że pierwsza RP to było coś wspaniałego i w to wierzą, choć w szkole mówiono im dokładnie coś odwrotnego.
Wmówiono im, że druga RP, to coś jeszcze lepszego od tej pierwszej a było to największe dziadostwo ówczesnej Europy.
Wmówiono im, że socjalizm jest be a kapitalizm cacy i w to wierzą, bo idiocie, który nie używa rozumu można wmówić wszystko.
Pierwsza hipoteza robocza została udowodniona. Pozostaje pytanie- kto im to tak skutecznie wmówił? Pzdr
A powinno być:
głupi popiera mądrzejszego od siebie.
tto nie jest najgorsze. Najgorsze jak głupi uważa się za mądrego i ciągnie resztę za sobą. Przypomnę - lepiej mieć stado baranów dowodzone przez lwa nix stado lwów dowodzone przez barana. Paniatna? Pzdr
Przeciwnie! Najpierw trzeba zdefiniować problem. Kto jest tak cwany/inteligentny/sprytny, że takiemu nigdyś dumnemu narodowi taki kit potrafi wciskać i to od dawna. Pzdr
Ten, o kim nie wolno brzydko mówić!
Dyzma to przynajmniej nasz fordanser. Pzdr
i kupują ten kit. I to jest deprymujace. Można się mylić raz. Można się mylić i drugi raz. Ale ciągle się mylić to jak to nazwać? Pzdr
jak wyłączą telewizory to jest jeszcze nadzieja, która jak wiadomo umiera ostatnia. Pzdr
Tylko prawda jest ciekawa i o nią trzeba zabiegać wbrew wszystkim strusimi. Pzdr
Z 3 wymienionych żaden nie nadaje się do sprawowania władzy, żaden nie zasługuje na zaufanie. Ranking wygrywa Hołownia bo uzyskuje ten wynik w ciemno a dwaj wcześniejsi po kilkuletniej ciężkiej pracy.
Co to niby miałoby sondażom przeszkadzać w praniu mózgów?
Najbardziej wystrzałowy komentarz dała do tej pory @Pani Anna:
A marszalek (Piłsudski) byl pierwowzorem Nikodema Dyzmy.
Dla czytających NB sporadycznie - tytułu "Pani" w nicku nie nadaje tu automat, ale dodała blogerka.
BTW do wszystkich starających się prześcignąć rolnika z mazur - co Wam takiego złego zrobili Polacy, albo co Wam złego zrobiła Polska? No napiszcie wprost swoje pretensje, a nie kręćcie i tłuczcie ogólnikami i gimnazjalnymi podchodami. I piszcie po polsku.
Aha, bo zapomniałem - do Pani Anny: Bernard Schaw pisze się przez samo "h". My tu w Polsce zwracamy uwagę na takie drobiazgi.
Poczytaj sobie czlowieku biografie Dolegi - Mostowicza, o ile oczywiscie wiesz kto to taki, a takze zapoznaj sie choc troche z histoia ll RP, to (moze) zrozumiesz o czy pisze, choc wielkiej nadziei nie mam.
to orka na ugorze. Ale trzeba próbować. Pzdr
Jeszcze do tego dojdzie, że w Putinie dostrzeżemy diament. I z pewnej optyki jest nim rzeczy samej...
Dokładnie. Niech każdy spojrzy w lustro i uderzy się w pierś
ppzdpozdrawiam
Nie wysilaj się. Kim jesteś każdy wie.
Zadales pytanie i sam na nie odpowiedziałeś.
Diagnoza ok ale jak wyjść z tego szamba? Pzdr
A konkretnie?
W dzisiejszych czasach nikt nie musi nikogo likwidować. Ukraina jest Ukrainą i jako nazwa geograficzna pozostała choć Ukraińcy mają tyle do gadania co Żydzi za okupacji. Polska też pozostanie nazwą geograficzną i wtopi się w Europę regionów jak przewiduje plan. I nawet nikt tego nie zauważy. Pzdr
o Tusku pisałem wielokrotnie. I co on mnie obchodzi? Tyle co zeszłoroczny śnieg. Mnie interesuje co się tu i teraz na tym podwórku dzieje. A nie dzieje się dobrze i kto ma oczy ten widzi. Pzdr
nie mam na myśli jednostek. Te jak najbardziej trzeba. Mnie chodzi o byty polityczne, podmioty prawa międzynarodowego. Tych nie trzeba likwidować wystarczy je skolonizować i ustanowić rządy Kompradorskie. Po co je likwidować? Pzdr
Bez przesady. Ostatni polityk ze szczytów władzy w PL, jaki zginął od kuli był Narutowicz bodajże i było to prawie 100 lat temu. Z ciekawością poczytam. Pzdr
Jedyne co ten "sondaż" pokazuje to to, że Hołownia jest pompowany i kreowany na alternatywę wobec obecnej ekipy.
biuletynnowy.blogspot.com
Pozdrówka!
tu nie chodzi o bicie i nie czas na Wersal. Niech ktoś z PiS stanie przed narodem i powie - tak ta pandemia to sciema, szliśmy na smyczy globalistów i lewactwa ale koniec z tym.. Wyobrażasz to sobie co by się działo? Nie wyobrażasz zapewne i taki jest problem. Pzdr
I właśnie o to chodzi. Wtedy by było wiadomo kto swój a kto wróg. Łukaszenka okazuje się wybitnym mężem stanu bo jednak lewactwu dał odpór. Jak na razie oczywiście. Co będzie? Zobaczymy. W każdym razie lewactwu mówimy nie. Pzdr
wyprofilowanych elementow np.niebezpiecznych dla systemu. kazdy mowiacy juz tyle danych wrazliwych o sobie przekazal, ktorych byc moze sam sobie nie uswiadamia, ze w razie potrzeby bedzie go mozna latwo zneutralizowac. internet moga wylaczyc jednym kliknieciem ale widocznie to narzedzie bardzo sluzy inzynierii spolecznej wiec mozemy sobie pogadac
Wszystko biorą pod uwagę. Cały ten lewacki bełkot i matrix, w którym przyszło żyć. I PiS się doskonale w to wpisuje. Co jest dosyć przykre. Ja tam wtykam kij w mrowisko i sądzę, że tylko przebudzenie tego polskiego narodu może coś pomoc. Przecież ludzie po czterdziestego pamiętają komunę. I chyba pamiętają co styropianowa opozycja zrobiła z tenkraju. Pzdr
Trump uniewinniony drugi raz. Kabalarze szaleją. -Trump uniewinniony drugi raz. Kabalarze szaleją. - T
<iframe width="1026" height="577" src="youtube.com" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
Dobrze mówisz. Skąd się tego trockistowskiego badziewia nabrało? Sam mam w USA rodzinę a dziadek, który służył w armii amerykańskiej sporo mi opowiadał i zawsze dobrze - sprawiedliwość, praca, religijność i nagle taka niespodzianka. Chyba Trump trochę przespał swoją kadencję. Pzdr
to Trump był najbardziej filosemickim prezydentem od Rosenfelda ( Roosevelta) i jednak coś nie zagrało. Mam wrażenie, że postawił nie na tego konia co potrzeba. Są dwie bandy, które że sobą walczą o władanie nad światem
Jak na razie górą jest Wall Street i City of London czyli trockiści lewicowi banksterzy. Ale to dla nas szansa pzdr
<iframe width="1052" height="592" src="youtube.com" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
naszeblogi.pl
Że nie polski eksport tylko niemiecki transport z Polski do siebie ma się dobrze? No po to jesteśmy, a linkowany artykul ma robolom zrobić dobrze w główkach i jak widać po tobie, wspaniale się wpisał.