Wasz Ból Dupy Jest Większy Niż Mój...

ACHTUNG !!! - внимание !!
Tawarisz Marek Niedzwiecki odchodzi ....   ...chlip..chlip....
Cała Polska płacze, po 66-letnim starym kawalerze, co dawno powinien znajdować się na emeryturze, a od 35 ;lat ma ciepłą, państwową posadkę i CIĘZKO pracuje na polskie PKB puszczając piosenki..   : to prawdziwa, ludzka tragedia, przecież ONI MAJĄ KREDYTY [jak powiedział Mann w TVNie].  

A tak na poważnie, nigdy nie rozumiałem fenomenu tego ''ciepłego misia'', a pamiętam jak koleś potrafił dać dyla z radia w 1990r, gdy była lustracja w mediach, a miał nasrane w kwitach i był zarejestrowany, jako TW-lec pod pseudonimem ''Bera''. Oczywiście wrócił..no bo jak wszyscy wiedzą w Trójce...''wszyscy wracają''.  O tym jak oni ''odchodzą i zakładają własne radio'' to ja słyszę od lat  A wciąż siedzą na tych samych, ciepłych posadkach, a jakże państwowych i mając lekką robotę od kilkudziesięciu lat puszczają ciąglę Pink Floyd. Niedźwiecki tym bardziej był irytujący, bo nigdy nie puszczał rocka, o metalu nie wspominając, tylko jakieś Eltony Johny, Stevie Wondery i Majkel Klakson...etc.

Kto normalny w XXI w. słucha jakiś List Przebojów wyjętych z naftaliny??    Facet znany z tego, że zawsze tam był... Przecież to cuchnie tą samą komuną, co polska oświata albo polskie spółdzielnie mieszkaniowe. Poza tym, Mareczek wrzucił na chamcora, swoją piosenką Kazika, licząc że będzie huczek i chciał odejść w roli męczennika, sprawa wyreżyserowana jak płacz Hołowni nad konstytucją... Imho. 

Odkąd pamiętam, to zawsze w tych stacjach radiowych jest skowyt na zasadzie: ''Kurłaaaa...zmieniła się władza, przyszło nowe, i chcą mje nagle odspawać z siodełeczka, a ja tu tkwie przeca już od 38 lat!  .. Chlip,Chlip...  '' Sorry, ale znam większe dramaty w życiu, w których zmiany na kierowniczych stołkach = ze zmianą pracy. Kto z nas nie słyszał prywatnie: ''Nie podoba się?? To wyp....j, załóż sobie własną firmę, działaność, radio...whatever.''

Pamiętam, jak jeszcze parę lat temu, za Platfusów, Piotr Kaczkowski [lat 74], a pracownik w Trójce od... hola, hola 56 lat[sic] wystosował jakiś list do słuchaczy, że go chcą posunąć ze stołka. https://www.wirtualnemedia.pl/... Ekipa Tuska wywalili z etatu Kaczkowskiego... i po tygodniu już nikt o sprawie nie pamiętał, a facet jest duuużo bardziej zasłużony dla polskiej muzyki, a przede wszystkim z powodu koncertów i wielu międzynarodowych wywiadów, niż jakiś ciepły misio w swetrze z wąsem...

Dlatego ja od lat mówię, że każdy kierownik sam powinien sobie dobierać współpracowników tak jak mu się podoba, a przede wszystkim postawić na MŁODYCH, a nie etaty poblokowane przez ''niedzwieckich'' bo oni tam byli zawsze. Takim przykładem jest od lat Radio Czwórka... państwowe. A kto najwięcej zyska na tej aferze?, zawsze ten sam. Czyli artysta. Każda taka awantura i dym skutkuje większym fejmem i gwałtownie rosnącymi słupkami sprzedaży płyt [ale któż dzisiaj kupuje płyty ? :]. Tak było już w przeszłości, jak posądzono kapele metalowe czy samego Ozzy'ego Osbournea o satanizm czy konszachty z diabłem. Tak było z Behemothem, gdy afera z Biblią przyspożyła mu popularności na całym świecie, tak będzie i tym razem. Najlepszą metodą jest zawsze....ignorancja. A tak, Kazik, może już wybierać nowe autko w salonie...z powodu jednej piosenki napisanej na kolanie :].

Darzbór.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika paparazzi

19-05-2020 [04:20] - paparazzi | Link:

Dobrze ze to Pan napisał. Oczy otwarte.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

19-05-2020 [08:25] - Kazimierz Kozio... | Link:

cooltura-chaltura ma spory udzial w ksztaltowaniu preferencji wyborcy. przy okazji wietrzenia stechlizny byc moze czesc zaczadzonych zajarzy ze tak wlasnie wygladaja od kuchni sondazownie polityczne, plebiscyty na wiodace pasty do butow, czy wyniki wyborow mis galaktyki. te procesy podlegaja temu samemu prawu stalina o liczeniu glosow. choc wlasciwie rachmistrz wyborczy to tylko koncowe ogniwo pajeczyny oplatajacej sfere wplywow mocdawcow rachmistrza. 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

19-05-2020 [08:46] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Kaczkowski ma na imię Piotr...nie Marek.
Można edytować notkę i poprawić.

Obrazek użytkownika Seryjny-Samobójca

19-05-2020 [11:18] - Seryjny-Samobójca | Link:

OK

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

19-05-2020 [10:34] - AŁTORYDET | Link:

Trujka to nieprawdopodobny badziew. Tego się nie da słuchać, nawet stojąc w korku. Takiego poziomu minoderii i egotyzmu, nigdzie poza tą "anteną" nie uświadczysz. Na pierwszą piosenkę, z tej przesławnej "listy przebojów" głosowało trochę ponad tysiąc (sic!) słuchaczy (?). To zdychająca instytucja. Tak dzielnie i ofiarnie towarzycho taplało się we własnych wydzielinach, że stacja zejdzie razem z nimi. I bardzo dobrze. 

Obrazek użytkownika Seryjny-Samobójca

04-02-2021 [09:17] - Seryjny-Samobójca | Link:

Obecnie z państowych stacji to najlepsza rozgłośnia jesli chodzi o muzykę, łatwo sprawdzić po playlistach. Nie ma już smęcenia Manna czy Niedzwiedzkieo, wrócił Marek Wiernik, Jedrzej Kodymowski...

Obrazek użytkownika Czesław2

04-02-2021 [10:12] - Czesław2 | Link:

Czego kto słucha, to kwestia gustu. Ja wolę 1000 raz Pink Floydów, niż współczesnych, rapopodobnych recytatywów, w których jedynie przecinki nie są przekleństwami. Dla olbrzymiej ilości młodych ludzi to kultura.