Dla @kokosa & @ seryjnego samobójcy...resume.

"Policja,kontrwywiad,wywiad i ta tajna policja...będzie zawsze potrzebna. Obojętne jaki będzie rząd,kto bedzie władcą...to jest podstawa każdego państwa...Sire" ---J Fouche do Napoleona.

Tego się trzyma każdy,kto nawet oficjalnie odsunięty od tortu...ma faktycznie dostęp do tego tortu i on dzieli...i rządzi.

Tak oficerowie SS załozyli sobie ODESSE....i nadal władają przemysłem,mediami i politykami w Niemczech.

W Rosji Lenin powołał CZEKA...które sie przeistoczyło w NKWD,potem w KGB i GRU...i sobie dalej żyją ,tylko nazwy sie zmieniły,ale ludzie zapominają...i na tym to polega.

W Polsce też był wywiad,kontrwywiad,policja jawna i tajna...ale po wojnie...aparat rozstrzelano i na to miejsce powołano UB...WSW...które naturalnie drogą ewolucji...przeistoczyły się

w SB,WSI i inne zbrojne ramię partii...ich nie ruszono! Żaden rząd,żaden prezydent nawet nie wie...kto jest kim..i kogo nie wolno ruszyć nawet w myślach.

Mazowiecki i jego "gruba kreska"...co sie okazało? Olszewski...dobrze,że przeżył "nocną zmianę"...L.Kaczyński już nie miał szans...bo podpadł pewnemu pułkownikowi.

Sądy "wtymkraju" są dalej w rękach różnych TW i nawet gorzej...stara kasta,nie ruszana od czasów Jagiełły,to lekarze...szkoda sie z nimi kopać...to jest stal i mafia.

Media są ciągle w rękach Resortowych ....od radia TrUjka założonego w 1962 przez UB i PZPR w celu trzymania za pysk młodzieży...do dziś tam rządzą: Ciechański import z Czerskiej
i nagle sie ukazał Paweł Turski (sic!) syn,czy wnuk A.Turskiego? I z tego gniazda agentów SB...powstały jeszcze "polskieradia" NOWYŚWIAT pod rządami Tow. Jethon i W.Manna
oraz radio 3/5/7 pod światłym kierownictwem TW.BERY i politruka Strzyczkowskiego....politruk to je pewne...co innego,to nie wiem...

Polskie Radio!!! Trucizna....dalej niemieckie RMF-FM...michnikowskie ANTY-RADIO i TOK-FM....telewizja w obcych rękach TVN i Polsat    Solorz 11 paszportów i Interia niemiecka.

Tygodniki też niemieckie....portale ONET,INTERIA....niemieckie....

I P.Duda wetujący I ustawę sądową....wymuszający rzeź w rządzie Pani Szydło...wsadzający Glińskiego i Gowina z krakowskiej UD/UW ,czyli geremkowszczyzny i michnikowszczyzny.

Kto teraz w XXI wieku,2021 roku w rzadzie Morawieckiego zrobi porządek "wtymkraju"? Błaszczak,Niedzielski,Kamiński,czy nawet J.Kaczyński?

Przecież jest pandemia! Nie mamy czasu! Musimy załatwiać płyny ...tzw.szczepionki! Wszystko sie wali! Babsztyle od Lempart niszczą Warszawę! Policja jest opluwana i obrzucana obelgami!

Właśnie!!! Dlaczego chłopy jak smoki,opancerzone i uzbrojone w pały i gaz...stoją jak sparaliżowani i się daja poniewierać? Taki maja rozkaz??? Od kogo?

@kokos pisze o zemście kasty...inny powiada,że będzie przez okna wyrzucał,niemoty z KO i PSL straszą więzieniem...

TAK!!! DALEJ STÓJCIE I NIC NIE RÓBCIE!

Najbardziej skomplikowane samobójstwo w historii świata...

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ruisdael

04-02-2021 [11:57] - ruisdael | Link:

Ech,...

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

04-02-2021 [12:23] - AŁTORYDET | Link:

Zgoda we wszystkich punktach. Ale mnie najbardziej martwi całkowita swoboda i bezkarność, z jaką organizacja Gehlena, szaleje w naszym kraju. Heca z "Grotami", to kolejna, jawna bandyterka. Gen.Paweł Kowalski, apeluje wręcz do naszych służb o aktywność na ty kierunku, ale jak grochem o ścianę.

Obrazek użytkownika mada

04-02-2021 [15:22] - mada | Link:

Zgoda. Szczególnie Prezydent Duda swym wetem przypieczętował trwałość III R.P. Każde państwo stoi na Sprawiedliwych Sędziach. Nasze nie ma fundamentów.
Jest jeden sposób na naprawę Wymiaru Sprawiedliwości. Podaje go Herodot w swoich "Dziejach". Ale to też musiałyby zatwierdzić pewnie Niezależne Sądy.
Może za dużo tych wyrazów z dużej litery - ale to wynika z mojego szczególnego szacunku do Kasty.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

04-02-2021 [15:05] - NASZ_HENRY | Link:

Cela+ zaliczona już ☺
 

Obrazek użytkownika Seryjny-Samobójca

05-02-2021 [02:26] - Seryjny-Samobójca | Link:

No. A kto obiecywał reparacje od Niemiec 5 lat temu??? Ludzie jużzapomnieli, ale NIE JA. Idzta tam do tych Patryków Jaki, pismaków z W SIECI, tyle artykułów o tym napisano, Patryczek jest w Brukseli, to niech tam składa wnioski. Ale z takim angielskim to on tam może co najwyzej pokrzyczeć jak gimbus do mikrofonu, Zwykłe bicie piany.

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-02-2021 [04:21] - jazgdyni | Link:

Nie powiem Trocie, że zrzynasz ideę, gdy parę felietonów temu dobitnie stwierdziłem, że za całą ideą III RP, do dzisiaj (05.02.2021 04:16) stoi na terytorium PL reżyser jeden - niesławny gen. Kiszczak.
Służby, zawsze służby. A czasem mały spisek.

Ty jak zwykle wysokim C i oczywiście! - bez nazwisk. Ale może kiedyś ci opowiem.

Ps. Pominąłeś owocną współpracę służb całego świata, gdzie nieważne kto komuch, kto kapitalista.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

05-02-2021 [08:18] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

1.A nazwiska Fouche i Napoleona to co? Nie liczą sie? Nomina sunt odiosa...
2.Niczego nie zrzynam...sam potrafię myśleć...nie potrzebuje od nikogo zrzynac.
3.Czy słuzby ze sobą wspólpracują? Nawet te podległe ZSRR czasem brykały....a zachodnie...masz najlepszy przykład w NY 11.09

Obrazek użytkownika Czesław2

05-02-2021 [08:31] - Czesław2 | Link:

Samobójstwo, mówi Pan? Jest jednak szansa, że to tylko ciąg dalszy Magdalenki a otoczka to przedstawienie dla ubogich. Tak, czy inaczej, świeci mi się czerwone światło takie sao, jak przy wprowadzaniu kapitalizmu przez Lewandowskiego.